Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
200 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 200 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα σε όλες κι από εμένα!!τι κάνετε κοριτσάκια?
Ελευθερία το έκανες το τεστ?? Θα σκάσω απο αγωνία!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 40746

Δεσποινα ασε, από όταν αποφάσησα ότι θέλω κι εγώ να γίνω μάνα, λες και συνωμότησε το σύμπαν εναντίον μου! Στον δρόμο εγκυούλες, φιλες και γνωστές εγκυούλες...ακόμη και στις σειρές που βλέπεω έχει εγκυούλες...ελπιζω να ζήσουμε κι εμείς αυτή τη χαρά σύντομα κοπέλα μου!
Το felicine βοηθάει στην πρόληψη ανωμαλιών στο σχηματισμό του νευρικού σωλήνα και όχι στο να μεινεις..δν έχω διαβάσει κανένα τέτοιο άρθρο..αλλά και μόνο που βοηθάει να κάνεις ένα υγιές παιδάκι εγώ σου λέω να ξεκινήσεις να παίρνεις....ειναι βιταμίνη, δν σου κάνει κακό!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Kαλημέρα σε όλες κι από εμένα!!τι κάνετε κοριτσάκια?
Ελευθερία το έκανες το τεστ?? Θα σκάσω απο αγωνία!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 40746

Δεσποινα ασε, από όταν αποφάσησα ότι θέλω κι εγώ να γίνω μάνα, λες και συνωμότησε το σύμπαν εναντίον μου! Στον δρόμο εγκυούλες, φιλες και γνωστές εγκυούλες...ακόμη και στις σειρές που βλέπεω έχει εγκυούλες...ελπιζω να ζήσουμε κι εμείς αυτή τη χαρά σύντομα κοπέλα μου!
Το felicine βοηθάει στην πρόληψη ανωμαλιών στο σχηματισμό του νευρικού σωλήνα και όχι στο να μεινεις..δν έχω διαβάσει κανένα τέτοιο άρθρο..αλλά και μόνο που βοηθάει να κάνεις ένα υγιές παιδάκι εγώ σου λέω να ξεκινήσεις να παίρνεις....ειναι βιταμίνη, δν σου κάνει κακό!


Καλημέρααααααααααααα!!!!Το ξεκίνησα ήδη!!! Wink Έφτιαξα καφεδάκι και κάθισα τώρα,οπότε θα απολαύσω περισσότερο το forum!!Πρέπει να μαγειρέψουμε κιόλας!!!Πολλές δουλειές...πάρα πολλές δουλειες αυτές τις μέρες!!!! Αλλά χαλάλι!!!Έρχονται τα Χιστούγεννα!!!!!Οι υπόλοιπες πού είναι;Ακόμη στο κρεβάτι είναι;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
momirene έγραψε:
Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!Να΄μαι κι εγώ!!Τί κάνετε;Έκλεψα λίγο χρόνο και είπα να μπω!!!Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να γράφω και κάθε μέρα!!!Ενημερώνομαι όμως!!χεχε...Ελευθερία περιμένουμε νέα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγώ έχω ξεκινήσει τις προσπάθεις εδώ και λίγες μέρες και το έχω πάρει πολύ ψύχραιμα το θέμα και αισθάνομαι πολύ καλύτερα!!! Very Happy Έχω μία απορία όμως,κάπου διάβασα ότι το felicine "βοηθάει"...Ισχύει;
Και παρεπιπτόντως κάποιος παίζει μαζί μου!!!Όλο εγκυμοσύνες υπάρχουν γύρω μου!!!Η δασκάλα της φωνητικής,μία παιδική μου φίλη...ΧΑΜΟΣ!!!Αυτό τώρα είναι ή καλό ή κακό!!!Ή θα μείνω κι εγώ ή θα κάνω τις βαφτίσεις επάγγελμα!!!χαχαχα
Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 417472
Σου ευχομαι να μεινεις συντομα εγκυος κι εσυ λοιπον! ΟΣο για το felicine ναι βοηθαει. Ρωτα τον γιατρο σου την δοσολογια μονο.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Ρώτησα την φαρμακοποιό μου και μου είπε να παίρνω 1 κάθε πρωί!!Θα πάρω και την γιατρό μου βέβαια να την ρωτήσω!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ????ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ???? ΕΓΩ ΠΙΝΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 438696 ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΑΡΓΕΙΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Very Happy

Καλημέρα Αγάπη!!!Έφτιαξα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 438696 κι εγώ και πήρα θέση!!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια!ήρθα κι εγώ!! αργησα γιατί έκανα τις δουλειές πρώτα,γιατί αν έμπαινα εδώ ακόμη θα περίμενε το ξεσκονόπανο Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πως ειστε σήμερα;;;

Ναι το felicine κάνει καλό στον οργανισμό και όταν μείνεις έγκυος οι γιατροι στο δίνουν αμέσως, ενώ προτείνουν να το πέρνεις και κατα τη διάρκεια της προσπάθειας... Και εγώ το άρχισα εδώ και δέκα μέρες!

Μπουμπού και Δέσποινα δεν βλέπουμε τώρα εγκυμοσύνες γύρω μας... Υπάρχουν πάντα απλά πιο πριν δεν μας ενδιέφερε το θέμα γι αυτό δεν τις προσέχαμε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πως ειστε σήμερα;;;

Ναι το felicine κάνει καλό στον οργανισμό και όταν μείνεις έγκυος οι γιατροι στο δίνουν αμέσως, ενώ προτείνουν να το πέρνεις και κατα τη διάρκεια της προσπάθειας... Και εγώ το άρχισα εδώ και δέκα μέρες!

Μπουμπού και Δέσποινα δεν βλέπουμε τώρα εγκυμοσύνες γύρω μας... Υπάρχουν πάντα απλά πιο πριν δεν μας ενδιέφερε το θέμα γι αυτό δεν τις προσέχαμε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλημέρα Ευαγγελίτσα!!Έχεις δίκιο!!χαχα...Έτσι είναι!!!

Εύη καλημέρα!!!!!!!Έχουμε πέσει όλες στην φασίνα μου φαίνεται ε;;;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ νοικοκυρές ελάτε και απο μένα που με έχει πιασει μια τεμπελιά σήμερα και ούτε τα ποτήρια απο χθες δεν επλυνα!!!!!!! Razz Razz Razz

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλέ νοικοκυρές ελάτε και απο μένα που με έχει πιασει μια τεμπελιά σήμερα και ούτε τα ποτήρια απο χθες δεν επλυνα!!!!!!! Razz Razz Razz

Εγώ είμαι πολύ σχολαστική με την καθαριότητα!!Θέλω να είναι όλα μα όλα στην εντέλεια!!!Είμαι ικανή να κάτσω μέχρι το ξημέρωμα να κάνω δουλειές αν το σπίτι είναι χάλια!!!Με πιάνει αμόκ με την τσαπατσουλιά!!Έτσι είναι και η μαμά μου και πριν λίγα χρόνια της έλεγα ότι είναι υπερβολική!!!χαχα...Τώρα έχω γίνει 3 φορές χειρότερη!!!Είναι κακό;;Γιατί ο άντρας μου λέει συνέχεια...ΠΑΛΙ δουλειές κάνεις;;;Φτάνει,θα φτάσεις στα θεμέλια με τόσο τρίψιμο!!!χαχα Razz

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλέ νοικοκυρές ελάτε και απο μένα που με έχει πιασει μια τεμπελιά σήμερα και ούτε τα ποτήρια απο χθες δεν επλυνα!!!!!!! Razz Razz Razz

Εγώ είμαι πολύ σχολαστική με την καθαριότητα!!Θέλω να είναι όλα μα όλα στην εντέλεια!!!Είμαι ικανή να κάτσω μέχρι το ξημέρωμα να κάνω δουλειές αν το σπίτι είναι χάλια!!!Με πιάνει αμόκ με την τσαπατσουλιά!!Έτσι είναι και η μαμά μου και πριν λίγα χρόνια της έλεγα ότι είναι υπερβολική!!!χαχα...Τώρα έχω γίνει 3 φορές χειρότερη!!!Είναι κακό;;Γιατί ο άντρας μου λέει συνέχεια...ΠΑΛΙ δουλειές κάνεις;;;Φτάνει,θα φτάσεις στα θεμέλια με τόσο τρίψιμο!!!χαχα Razz


Αααααα!!! Ωραία!!! Εσένα θέλω τότε!!! Αντε ξεκίνα!!!! χαχαχαχα!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλέ νοικοκυρές ελάτε και απο μένα που με έχει πιασει μια τεμπελιά σήμερα και ούτε τα ποτήρια απο χθες δεν επλυνα!!!!!!! Razz Razz Razz

Εγώ είμαι πολύ σχολαστική με την καθαριότητα!!Θέλω να είναι όλα μα όλα στην εντέλεια!!!Είμαι ικανή να κάτσω μέχρι το ξημέρωμα να κάνω δουλειές αν το σπίτι είναι χάλια!!!Με πιάνει αμόκ με την τσαπατσουλιά!!Έτσι είναι και η μαμά μου και πριν λίγα χρόνια της έλεγα ότι είναι υπερβολική!!!χαχα...Τώρα έχω γίνει 3 φορές χειρότερη!!!Είναι κακό;;Γιατί ο άντρας μου λέει συνέχεια...ΠΑΛΙ δουλειές κάνεις;;;Φτάνει,θα φτάσεις στα θεμέλια με τόσο τρίψιμο!!!χαχα Razz


Αααααα!!! Ωραία!!! Εσένα θέλω τότε!!! Αντε ξεκίνα!!!! χαχαχαχα!!!

Σε 6 ώρες είμαι εκεί...Ετοίμασε την σκούπα!!!χαχαχα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα ναι Ευαγγελιτσα το ξέρω ότι όταν δν σε ενδιαφέρει το θέμα δν δινεις σημασία,γι αυτό μοιάζει λες και εμφανίζονται από το πουθενά παντού μετά!χιχι

Εγω Δέσποινα δν ειμαι έτσι.... καθαριοτητα 2 φορές την εβδομάδα..και καθημερινες, μονο πιατα και μαγειρεμα!Αλλα θέλω να βλεπω τα πράγματα στον χόρο που κάθομαι να ειναι στην θέση τους!!Ακόμη κι όταν βαριέμαι να κουνηθω...αν βλέπω π.χ. την γωνια απο το τραπεζομάντηλο γυρισμένη...μου κολλάει στο μυαλό και στο τέλος σηκώνομαι να την φτιάξω!γιατρέ εχω πρόβλημα? Laughing Laughing Laughing Laughing

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μονο σκούπα!;;; Και ξεσκονόπανο και σφουγγαρίστρα και σίδερο σε ετοιμότητα θα είναι!!!!χιχιχι!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου, δεν πηγα στην δουλεια γιατι με επιασε ενας πονος στο εντερο απο το βραδυ και υπεφερα.
Λοιπον περιοδος δεν ηρθε ακομα!!!! και εκανα και το δευτερο τεστ εγκυμοσυνης της hometest και βγηκε παλι αρνητικο καραμπαμ!
Τι γινεται ρε παρεακι, ειλικρινα το τελευταιο που μου λειπει ειναι να εχω ξαφνικα κανενα ορμονολογικο προβλημα!

Σύντομη περιγραφή:
Τα τεστ εγκυμοσύνης μας, αποτελούν έναν γρήγορο και αποτελεσματικό τρόπο ανίχνευσης της ορμόνης hCG (ανθρώπινη χοριακή γοναδοτροπίνη) στα ούρα. Είναι κατασκευασμένα με τέτοιο τρόπο, ώστε σε λιγότερο από 5 λεπτά να ανιχνεύουν μόλις 25mlU/ml της ορμόνης.Αυτο βρηκα στο site!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Χαχαχα ναι Ευαγγελιτσα το ξέρω ότι όταν δν σε ενδιαφέρει το θέμα δν δινεις σημασία,γι αυτό μοιάζει λες και εμφανίζονται από το πουθενά παντού μετά!χιχι

Εγω Δέσποινα δν ειμαι έτσι.... καθαριοτητα 2 φορές την εβδομάδα..και καθημερινες, μονο πιατα και μαγειρεμα!Αλλα θέλω να βλεπω τα πράγματα στον χόρο που κάθομαι να ειναι στην θέση τους!!Ακόμη κι όταν βαριέμαι να κουνηθω...αν βλέπω π.χ. την γωνια απο το τραπεζομάντηλο γυρισμένη...μου κολλάει στο μυαλό και στο τέλος σηκώνομαι να την φτιάξω!γιατρέ εχω πρόβλημα? Laughing Laughing Laughing Laughing

Έτσι είναι Έλλη!!!χαχα...Έχουμε πρόβλημα;;;

Ευαγγελίτσα,μην αγχώνεσαι!!!!Μισές δουλειές δεν κάνουμε!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ελευθερίτσα μου!!!!

Βρε κουκλίτσα μου μήπως αγχώθηκες με τίποτα το τελευταίο διάστημα;;; Και παίζει να άλλαξε ο κύκλος σου λόγω της προσπάθειας και του άγχους;;;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειλικρινα Ευαγγελιτσα μου δεν αγχωθηκα αυτον τον μηνα παραπανω απο τους αλλους μηνες για κατι! Τα οικονομικα τα ιδια(σκατα) η δουλεια επισης προβλημα με το παιδι μου και τον αντρα μου δεν εχω το ειχα παρει και χαλαρα απλα με βρηκες φρικαρισμενη επειδη μια εβδομαδα παιδευομαι και δεν ερχεται! Αυτο ειναι ολο. Το 25 δεν ειναι πολυ μεγαλο ποσοστο?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω όσο μικρότερο το νούμερο τόσο πιο ευαίσθητο, άρα δν είναι και πολύ ευαίσθητο το τεστ αυτο! Περίμενε λίγες μέρες ακόμη κι αν δν εμφανιστεί, κάνε κατευθείαν χοριακή και όποιο και να είναι το αποτέλεσμα αυτής τηλ.γυναικολόγο!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Ειλικρινα Ευαγγελιτσα μου δεν αγχωθηκα αυτον τον μηνα παραπανω απο τους αλλους μηνες για κατι! Τα οικονομικα τα ιδια(σκατα) η δουλεια επισης προβλημα με το παιδι μου και τον αντρα μου δεν εχω το ειχα παρει και χαλαρα απλα με βρηκες φρικαρισμενη επειδη μια εβδομαδα παιδευομαι και δεν ερχεται! Αυτο ειναι ολο. Το 25 δεν ειναι πολυ μεγαλο ποσοστο?

Ναι είναι μεγάλο ποσοστό... Δεν ξέρω ειλικρινα, αλλα επειδή όλες εδω μέσα έχουμε δει μια αλλαγή στον κύκλο μας κατά την προσπάθεια καλό είναι να περιμένει 2 μέρες και αν δεν σου έρθει η κοκκινη να πας στο γιατρό... Αν και δεν πιστεύω να είναι τίποτα σοβαρο!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια παώ σούπερ μάρκετ κι επιστρέφω Smile Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 215994

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κοριτσακια μου, τι επαθα? γιατι εγινε τωρα αυτο? δεν ειχα ποτε προβλημα με τον κυκλο μου μονο μικραινε δεν μεγαλωνε οποτε δεν ειχα αμβφιβολιες για το αν ημουν εγκυος η οχι. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι!! Εκανες πολύ υπομονή,μπορείς να κάνεις 2 μερούλες ακόμη κι όσο δν έρχεται μπορείς και να ελπίζεις!! Ασχολήσου λίγο με το μπεμπουλίνι που έχεις τώρα που έχει και μαγουλάκια για δάγκωμα και ελπίζω απλά τα τεστ να είναι μούφα και γι αυτο δν βλέπεις ότι είσαι ήδη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 990599

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρι βρε Ελλη μου, μακαρι να μην ειναι τιποτα και αν δεν ειμαι εγκουλα τουλαχιστον να ερθει για να μην εχω κανενα γυναικολογικο ή ορμονολογικο προβλημα και θα ξαναπροσπαθησω παλι με τον χαζουλη μου για μωρακι!
Εσυ εισαι στις γονιμες ή οχι ακομα?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι ακόμη..οι ζουζουνιές τώρα είναι για προπόνηση Laughing Laughing Laughing
Την άλλη βδομάδα θα είναι ..λογικά! Αλλά κάνω κάθε μέτα τεστάκι για να μην την χάσω! Rolling Eyes
Τιποτα δν θα ειναι,μην ανησυχείς!Τι ωραίες φωτογραφίες κάθε φορά!! Να την χαίρεσαι κουκλα μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 379767

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλέ τι ομορφιές είναι αυτές ;
τι κοτσίδια είναι αυτά ;
υπέροχη siren !!!

καλημέρα στην παρέα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 125586

απο το πρωί καθαρίζω, ξεκίνησα και σίδερο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 32 517142 αλλά είπα να πιω έναν γρήγορο καφέ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις