Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
410 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 410 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Τι να σου πω βρε Ιφιγενεια το στηθος μου ποναει λιγο αλλα ετσι οπως το πιανω τωρα μου φαινεται περισσοτερο σαν λαπας παρα πρησμενο Rolling Eyes Embarassed

Α! και με πονουσε σημερα αμιδρα μονο κατω δεξια confused

Εσυ γιατι λες οτι θα σου ερθει? Στο 1ο παιδι μετα απο ποσο καιρο επιασες?
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΜΩΡΟ...ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΗΛ ΕΓΙΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΕΣ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ???
ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιφιγενεια χιλια συγνωμη ειλικρινα δεν θυμομουν την περιπτωση σου, και απο μνημη δεν σκιζω κιολας. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 667478

Εννοειται οτι μπορει να ξαναπιασεις με την πρωτη αν εγινε μια φορα μπορει να πιανεις ετσι ευκολα γενικα. Η μητερα μου 2 φορες εκανε ελευθερα στην ζωη της και τις δυο εκανε μωρο!!!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 379767

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Ιφιγενεια χιλια συγνωμη ειλικρινα δεν θυμομουν την περιπτωση σου, και απο μνημη δεν σκιζω κιολας. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 667478

Εννοειται οτι μπορει να ξαναπιασεις με την πρωτη αν εγινε μια φορα μπορει να πιανεις ετσι ευκολα γενικα. Η μητερα μου 2 φορες εκανε ελευθερα στην ζωη της και τις δυο εκανε μωρο!!!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 379767
ΜΗΝ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιφιγενεια μου πρεπει να σε αφησω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 850933 γιατι θα ξυπνησω στις 6 για να παω στην δουλεια. Και παλι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 667478 και ευχομαι σε 2 μερες να αναρωτιομαστε που ειναι η περιοδος!!!!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια ,,σας εχασα για 2 μερες αλλα δουλεια,,σπιτι κ τα παιδακια μου κρυομενα.Σημερα καταφερα να μπω εστω για λιγο.Να εισαστε ολες καλα κ καλο ΣΚ να εχουμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:Εύη καλά να περάσετε, μην τρώτε πολύ και μετά δεν μπορέσετε να ζουζουνίσετε απο το βάρος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 215994

εγώ μόλις έβγαλα απο το φούρνο την σοκολατόπιτα μου, μιαμ μιαμ
πρώτη φορά την έκανα.

Κορίτσια αν ψάχνετε σημάδια κάθε φορά θα σας πιάσει τρέλα στο τέλος, εγγύηση αυτό που σας λέω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 911307

Λεμονάκι, διάβασα για σοκολατόπιτα και μου τρέχουν τα σάλια! Smile
Ποιες από εσάς είστε ακόμα ξύπνιες;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειααα ...μολις γύρισα απο την δουλεια , εβγαλα μια μινι βολτα τον Τσαρλι και τρωω ένα τοστ!! Δν νομίζω ότι θα καλύψει τίποτα ιδιαίτερο από την πείνα μου, αλλά δν έχω και κάτι αλλο να φάω!! Embarassed Embarassed

Θελω κι εγώ σοκολατόπιτα!!! Sad Sad Sad

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή όρεξη, μπουμπού! Τελικά όλα εντάξει με το αφεντικό σου;
Ναι, αυτή η σοκολατόπιτα δελεαστική. Πόπο, μου έχει ανοίξει η όρεξη τις τελευταίες μέρες και φοβάμαι ότι δε θα μου κάνουν τα ρούχα σε λίγο!
Πολύ χαριτωμένο όνομα έχει το σκυλάκι σου! Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ'ευχαριστώ πολύ!! και φατσούλι χαριτωμένο έχει το αγοράκι μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy κουκουβαγια σκυλομάνα!χιχιχι
όσο για φαγητά και όρεξη σε αυτο το φόρουμ που μπηκες και ειδικά σε αυτό το τόπικ όλο για φαγητα λέμε..εντελως pig pig χιχιιχ

ολα εντάξει με το αφεντικο μου! ναι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 536304

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να το χαίρεσαι το "αγοράκι" σου! Smile
Καληνύχτα και όνειρα γλυκά! Sleep

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα κοριτσιαααα δεν αντεχω αλλο παω να ξεραθω αυριο παλι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 850933

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα κοριτσακια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7:00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ...Κ ΞΑΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΠΡΥΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!
Sleep

ifigeniaboz ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΚΟΥΩ...ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΟΟΟΛΑ ΧΤΕΣ!
ΜΟΝΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 517142 ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΟΝΟ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 536304
ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ:ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ..
ΜΟΝΟ ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ (36.8 ) ΕΙΧΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΣΑ...ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΡΕ ΓΜΤ!ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ?ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Η ΣΙΡΕΝ? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 679259

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κι από μένα κορίτσια! είναι καμιά εδώ να μην πίνω μόνη μου το καφεδάκι μου ? Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κούκλες μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 35468
Καλημέρα Ευάκι.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472
Ιφιγένεια να προσέχεις με τις δουλειές σου.. μη κουράζεσαι και είσαι και δν είναι καλό!!!
Φανή είπαμε.. δν σταματάμε να ελπίζουμε μέχρι να κοκκινίσουμε!! Σας εύχομαι ολες να μην δείτε κόκκινο για 9 μήνες!!!
Εγώ είμαι τελευταία (ελπίζω) μέρα της ακατανόμαστης και περιμένω να τελειώσει να αρχίσω τις ζουζουνίτσες.. τόσες μέρες αποχή..φτάνει!! Δν τον ειχα αφήσει και 4 μέρες πριν γιατι πονούσα και νομιζα ότι πετύχαμε το σπορακι..9 μέρες σύνολο...θα πάθω στερητικά Embarassed Razz Razz Razz
Θα πάμε στα πεθερικά σε λίγο για φαγητό και για να παίξει ο Τσαρλακος μου, να τρέξει να ξεσκάσει, να παει κι αυτος λιγο στην φυση, ολη μερα σε ενα διαμέρισμα !!... Very Happy Very Happy
Εσεις τι κάνετε??ολα οκ??

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλημέρα κούκλες μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 35468
Καλημέρα Ευάκι.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 417472
Ιφιγένεια να προσέχεις με τις δουλειές σου.. μη κουράζεσαι και είσαι και δν είναι καλό!!!
Φανή είπαμε.. δν σταματάμε να ελπίζουμε μέχρι να κοκκινίσουμε!! Σας εύχομαι ολες να μην δείτε κόκκινο για 9 μήνες!!!
Εγώ είμαι τελευταία (ελπίζω) μέρα της ακατανόμαστης και περιμένω να τελειώσει να αρχίσω τις ζουζουνίτσες.. τόσες μέρες αποχή..φτάνει!! Δν τον ειχα αφήσει και 4 μέρες πριν γιατι πονούσα και νομιζα ότι πετύχαμε το σπορακι..9 μέρες σύνολο...θα πάθω στερητικά Embarassed Razz Razz Razz
Θα πάμε στα πεθερικά σε λίγο για φαγητό και για να παίξει ο Τσαρλακος μου, να τρέξει να ξεσκάσει, να παει κι αυτος λιγο στην φυση, ολη μερα σε ενα διαμέρισμα !!... Very Happy Very Happy
Εσεις τι κάνετε??ολα οκ??

όλα καλά Έλλη μου!μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαρί χιχιχι εμένα ο δικός μου έτυχε κι έχει υπηρεσίες αυτές τις μέρες αλλά τον στριμώχνω όσο μπορώ αν και γυνάει πτώμα...αλλά δεν θα τον λυπηθώ γιατί είναι κρισιμες μέρες (αν με πιάνεις Wink ) κι είναι για καλό σκοπό χεχεχ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eτσι πρέπει.. χωρίς οίκτο!χιχιχιχι Wink Wink
Εδώ ο άντρας μου πάντα πρωί δουλεύει, εγώ έχω το χαζό ωράριο, μια πρωί μια απόγευμα..χθες και προχτές βρεθήκαμε μετά τις 12 το βράδυ.. άστα να πάνε... δν ειναι ο γαμος που σκοτώνει τον ερωτα αλλά η εργασία Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Ας καθόμασταν όλη μέρα και θα σου'λεγα χιχι
Από αύριο ελπίζω να μπορώ κι εγώ να επιδοθώ σε τέτοιου είδους ασκήσεις Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eτσι πρέπει.. χωρίς οίκτο!χιχιχιχι Wink Wink
Εδώ ο άντρας μου πάντα πρωί δουλεύει, εγώ έχω το χαζό ωράριο, μια πρωί μια απόγευμα..χθες και προχτές βρεθήκαμε μετά τις 12 το βράδυ.. άστα να πάνε... δν ειναι ο γαμος που σκοτώνει τον ερωτα αλλά η εργασία Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Ας καθόμασταν όλη μέρα και θα σου'λεγα χιχι
Από αύριο ελπίζω να μπορώ κι εγώ να επιδοθώ σε τέτοιου είδους ασκήσεις Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 215994

συμφωνώ και επαυξάνω!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 215994

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 438696 ΚΑΙ ΑΡΑΞΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΜΠΩ ΕΔΩ Razz ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ? ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 12 438696 ΚΑΙ ΑΡΑΞΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΜΠΩ ΕΔΩ Razz ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ? ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ?

καλημέρα και σε σένα Αγάπη!εγώ είμαι εδώ.. κι εγώ μια απ'τα μόλις τέλειωσα τις δουλειές κι έκανα καφεδάκι Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πως είστε σήμερα;;;
Εγώ σηκώθηκα αργά...Και πάλι αλλα παρόλα αυτά μολις έβαλα ένα ταψί παστίτσιο στο φούρνο!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πω πω!!! Μόνο που διάβασα τη λέξη σοκολατόπιτα έτρεξαν τα σάλια μου!!! pig pig pig

Δεν έχω κάνει ποτέ... Είναι εύκολη συνταγή;;;

Τα κοριτσακια που ΔΕΝ περιμένουν την ακατανόμαστη πως είναι σήμερα;;; Μην μου αγχώνεστε κουκλίτσες!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Σύντομα θα έχουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] στο παρεάκι μας!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πως είστε σήμερα;;;
Εγώ σηκώθηκα αργά...Και πάλι αλλα παρόλα αυτά μολις έβαλα ένα ταψί παστίτσιο στο φούρνο!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πω πω!!! Μόνο που διάβασα τη λέξη σοκολατόπιτα έτρεξαν τα σάλια μου!!! pig pig pig

Δεν έχω κάνει ποτέ... Είναι εύκολη συνταγή;;;

Τα κοριτσακια που ΔΕΝ περιμένουν την ακατανόμαστη πως είναι σήμερα;;; Μην μου αγχώνεστε κουκλίτσες!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Σύντομα θα έχουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] στο παρεάκι μας!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλημέρα Ευαγγελίτσα!! καλέ που χάθηκες εσύ? κι εγώ παστιτσιο έχω για το αυριανό μενού Smile σήμερα το πρόγραμμα έχει ψητά(στο τζάκι) σουτζουκάκια και τηγανιτές πατατούλες μιαμ μιαμ..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΜΜΜΜ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ε ??? ΜΟΝΟ ΔΕΚΜΒΡΗ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις