Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
224 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 224 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Σας ευχαριστώ πολύ!!! Το είδε ότι μάτωσε αλλά δν σταματάει εύκολα το αίμα...ευτυχώς τώρα σταμάτησε!Γιατί είχα αγχωθεί αρκετά!!
Κι εγώ αυτή τη συνταγή δν την έχω ξαναφτιάξει αλλά πιστεύω ότι θα γίνει μούρλια! χιχι ήδη τρέχουν τα σάλια μου!! Embarassed Embarassed

Έλλη μου Sad το ψυχάκι!!!!Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!! Καλή τύχη με το φαγητό!!!!μιαμ μιαμ!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:
Αυτό θα σε ρωτούσα κι εγώ!!!χαχα...Κατεβάζω και υπότιτλους,έχω βρει τις κατάλληλες σελίδες!!!Μακάρι να παίξουν στο σταρ αν και δεν το βλέπω κι εγώ γιατί είχαν ξανασταματήσει!!!

Χαχα!!! Αφού είναι ο άνθρωπος!!!χιχιχι!!!
Δεσποινάκι όταν έχεις λίγο χρόνο θα μπορούσες να μου δώσεις τις διευθύνσεις των ιστοσελίδων που τα κατεβάζεις;;; Θα χαιρόμουν πολύ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:
Αυτό θα σε ρωτούσα κι εγώ!!!χαχα...Κατεβάζω και υπότιτλους,έχω βρει τις κατάλληλες σελίδες!!!Μακάρι να παίξουν στο σταρ αν και δεν το βλέπω κι εγώ γιατί είχαν ξανασταματήσει!!!

Χαχα!!! Αφού είναι ο άνθρωπος!!!χιχιχι!!!
Δεσποινάκι όταν έχεις λίγο χρόνο θα μπορούσες να μου δώσεις τις διευθύνσεις των ιστοσελίδων που τα κατεβάζεις;;; Θα χαιρόμουν πολύ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σου έστειλα σε πμ όλες τις οδηγίες!!! Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:
Αυτό θα σε ρωτούσα κι εγώ!!!χαχα...Κατεβάζω και υπότιτλους,έχω βρει τις κατάλληλες σελίδες!!!Μακάρι να παίξουν στο σταρ αν και δεν το βλέπω κι εγώ γιατί είχαν ξανασταματήσει!!!

Χαχα!!! Αφού είναι ο άνθρωπος!!!χιχιχι!!!
Δεσποινάκι όταν έχεις λίγο χρόνο θα μπορούσες να μου δώσεις τις διευθύνσεις των ιστοσελίδων που τα κατεβάζεις;;; Θα χαιρόμουν πολύ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σου έστειλα σε πμ όλες τις οδηγίες!!! Very Happy


Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν κάνει τίποτα!!! Smile

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Σας ευχαριστώ πολύ!!! Το είδε ότι μάτωσε αλλά δν σταματάει εύκολα το αίμα...ευτυχώς τώρα σταμάτησε!Γιατί είχα αγχωθεί αρκετά!!
Κι εγώ αυτή τη συνταγή δν την έχω ξαναφτιάξει αλλά πιστεύω ότι θα γίνει μούρλια! χιχι ήδη τρέχουν τα σάλια μου!! Embarassed Embarassed

για να σταματήσει το αίμα απο το πληγωμένο νυχάκι μπορείς να ζεστάνεις ένα κλειδί ή κουτάλι ή μαχαίρι και να το ακουμπήσεις στο νύχι, σταματάει αμέσως το αίμα και το κυριότερο δεν θα καταλάβει τίποτα το σκυλάκι !!! το νύχι δεν πονάει!!
εγώ τους τα κόβω μόνη μου.


boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω αμα τα κοψω μονη μου λεμονακι μαλλον θα λυποθημισω στην πορεια..αγχωνομαι εγω..μετα αγχωνεται και ο Τσαρλι και δν γινεται δουλεια...πρεπει καποιος να τον κραταει ακινητο ..αλλα το δικο μου το αγχος πως να το αποβαλω?!χαχα

Μολις εφαγα.. αν σας αρεσει το κουνελακι ....καντε το!! Πολυ νοστημο εγινε!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eγω αμα τα κοψω μονη μου λεμονακι μαλλον θα λυποθημισω στην πορεια..αγχωνομαι εγω..μετα αγχωνεται και ο Τσαρλι και δν γινεται δουλεια...πρεπει καποιος να τον κραταει ακινητο ..αλλα το δικο μου το αγχος πως να το αποβαλω?!χαχα

Μολις εφαγα.. αν σας αρεσει το κουνελακι ....καντε το!! Πολυ νοστημο εγινε!!!
ναι άστο καλύτερα, μην κάνεις καμία ζημιά. Εγώ κάνω και τα εμβόλια στο τσομπανόσκυλο γιατί είναι δύσκολη στην μετακίνηση, δεν χωράει στο αυτοκίνητο Very Happy Very Happy
έχω βγάλει και τα ράμματα τις μικρής μου όταν την είχα κάνει στείρωση.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

εγώ είχα 2 κουνελάκια για κατοικίδια παλιότερα και δεν μπορώ να τα φάω.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aaa εσύ είσαι hardcore!! με τίποτα δν νομιζω ότι θα μπορούσα να κάνω τίποτα από όλα αυτα..!!Εγώ φοβάμαι πιο πολύ κι από τον Τσάρλι Laughing Laughing Laughing

Εγω δν μπορώ να μπω στην διαδικασία να σκεφτώ ότι αυτό που τρώω ήταν ζωντανό πριν, πόσο μάλλον για τα κουνελάκια που είναι του πεθερού μου και τα βλέπω και ζωντανά.....γιατί δν θα ξαναφάω κρέας ποτέ!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλέ Rolling Eyes Rolling Eyes
γιούχου Laughing Laughing Laughing
φεύγω και γω, πάω ονειρούπλη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:καλέ Rolling Eyes Rolling Eyes
γιούχου Laughing Laughing Laughing
φεύγω και γω, πάω ονειρούπλη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316

Eιιι καλα να πρασεις κοριτσακι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 654316

912Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 09, 2011 11:05 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ??ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΣΙΡΕΝ?ΤΗΣ ΗΡΘΕ Η ΟΧΙ?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να 'μαι κι εγώ...είναι καμιά εδώ??

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου εδω ειμαι και εγω.
Λοιπον ειμαι πολυ χαλια σωματικα, δεν ξερω τι γινεται εχω κλαταρει. Διανυω την τριτη ημερα καθυστερησης λογικα παντα.
Θυμαστε που ειχα ελαχιστα καφε πριν 5 ημερες? και σημερα τα ιδια ελαχιστα καφε και τιποτα αλλο, ποναω δεξια σημερα και εχω αρχισει να φοβαμαι η για καμια βιοχημικη ή για καμια αποκολληση οπως ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη μια εβδομαδα αφου εμαθα οτι ειμαι εγκυος. Ειλικρινα δεν αντεχω αλλο.....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eχεις αλλο τεστακι να κανεις αυριο? οσο περνανε οι μερες και μεγαλωνει η τιμης της ορμονης θα μπορεισει να την ανιχνεύσει και το τεστακι ευκολοτερα! Για βιοχημικη δν πρεπει να φοβασαι γιατι αν γινει ειναι ανώδυνη συγκριτικά με εξωμητριο π.χ.! Δν θελω να σε φοβησω!Σε σκεφτομαι συνεχεια κι ευχομαι τα καλυτερα για σενα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 315810

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε ευχαριστω πολυ Ελλη μου, Δεν εχω αλλο τεστ θα δω τι θα κανω αυριο παλι... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 2963

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:Κοριτσακια μου εδω ειμαι και εγω.
Λοιπον ειμαι πολυ χαλια σωματικα, δεν ξερω τι γινεται εχω κλαταρει. Διανυω την τριτη ημερα καθυστερησης λογικα παντα.
Θυμαστε που ειχα ελαχιστα καφε πριν 5 ημερες? και σημερα τα ιδια ελαχιστα καφε και τιποτα αλλο, ποναω δεξια σημερα και εχω αρχισει να φοβαμαι η για καμια βιοχημικη ή για καμια αποκολληση οπως ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη μια εβδομαδα αφου εμαθα οτι ειμαι εγκυος. Ειλικρινα δεν αντεχω αλλο.....

ελευθερία το καλύτερο είναι να κάνεις χωριακη είναι περίεργο που βγαίνει αρνητικό.Τα τεστ πόσο καιρό τα είχες;Ισως να είχαν λήξει

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κωνσταντινα μου, εκανα 2 τεστ της hometest και εληγαν το 2012 δεν ητανε ληγμενα.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes και βγηκαν καθαρα αρνητικα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Κοριτσακια μου εδω ειμαι και εγω.
Λοιπον ειμαι πολυ χαλια σωματικα, δεν ξερω τι γινεται εχω κλαταρει. Διανυω την τριτη ημερα καθυστερησης λογικα παντα.
Θυμαστε που ειχα ελαχιστα καφε πριν 5 ημερες? και σημερα τα ιδια ελαχιστα καφε και τιποτα αλλο, ποναω δεξια σημερα και εχω αρχισει να φοβαμαι η για καμια βιοχημικη ή για καμια αποκολληση οπως ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη μια εβδομαδα αφου εμαθα οτι ειμαι εγκυος. Ειλικρινα δεν αντεχω αλλο.....
γιατί ταλαιπωρείς τον οργανισμό σου;
έπρεπε να κάνεις μια χοριακή για σίγουρα. Επειδή έρχεται σ/κ όμως κάνε ένα τεστ, όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα εσύ να πας απο Δευτέρα στον γυναικολόγο σου.
Μην βάζεις το κακό στο μυαλό σου όμως χωρίς να ξέρεις.
Ο πόνος μπορεί να είναι κάτι άλλο ή ακόμα και πόνος περιόδου που τελικά δεν θα έρθει τους επόμενους μήνες
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 334590


boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω για την ώρα το μόνο που μπορώ να σου προτίνω είναι να σκέφτεσαι θετικά και να μην στεναχωριέσαι!! συμφωνώ με το λεμονάκι ότι μπορεί οι πόνοι να αφορούν σε εγκυμοσύνη!!Απορώ πως κρατιέσαι πάντως εγώ θα έκανα χοριακή αν είχα τόσο άγχος όσο βλέπω ότι έχεις! Να προσεχεις να μη σηκώνεις βάρη και να μην κουράζεσαι όσο μπορείς για να ελαττώσεις τις πιθανότητες να είναι αποκόλληση! και βλέποντας και κάνοντας από εδώ και πέρα!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?
ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 438696 Κ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΚΟΜΗ...ΞΥΠΝΗΣΤΕ....

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΠΩ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ...

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!Να'μαι κι εγώ!!Σήμερα δεν έχει καφέ γιατί κανονικά δεν πίνω και μου τάραξε λίγο το στομάχι αυτές τις μέρες που τον ζητούσα!!Γάλα σήμερα ή χυμό! Razz
Siren μου μην αγχώνεσαι!!Συμφωνώ με την Έλλη,μην κουράζεσαι και πολύ γιατί ποτέ δεν ξέρεις και όντως το τεστ μπορει να έδειξε αρνητικό γιατί ίσως να μην εντόπισε την ανάλογη τιμή της ορμόνης!Τώρα είναι και σ/κ... Mad πφφφ!!!Την δευτέρα είσαι για χοριακή όπως και να χει και αν μπορεις κάνε ένα τεστακι μέσα στο σ/κ μπορεί και να σε δικαιώσει!!!Μην αγχώνεσαι πάντως δεν σου κάνει καλό σε καμία περίπτωση!!!Τα φιλιά μου σε όλες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 37 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου, εδω ειμαι παλι απο χθες αργα το βραδυ παλι ναι μεν ειχα πονους αλλα η σερβιετα παλι καθαρη και το χαρτι παλι καθαρο ουτε ιχνος.

Deb προφανως απο Δευτερα τωρα ειτε για τεστ ειτε για χοριακη(γιατι φοβαμαι και τις βελονες μην ρωτησετε πως καταφερα να γεννησω, αυτο ειναι αλλη ιστορια)

Λεμονακι μου και Μπουμπου μου ισως δεν εχω κανει τιποτα εκτος απο τα 2 τεστ που δειξανε αρνητικα επειδη απο την μια δεν μπορω να πιστεψω οτι μπορει να υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης, απο την αλλη οσο περνανε οι μερες και δεν ερχεται αγχωνομαι με αυτα τα καφε, δεν θελω να εχω παλι ασχημη εγκυμοσυνη και να ειμαι στο κρεβατι.
Αφηστε που δεν ειναι μονο το Βιολεττακι που θελει αγκαλιες αλλα αντε να την σηκωσεις να την κανεις μπανιο, να την βαλεις στην αλλαξιερα να την αλλαξεις και πολλα αλλα.....
Εντομεταξυ στον αντρα μου δεν εχω πει τιποτα ακομα και Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη δουλευω 14:00-22:00 και δεν μπορω να παω στον γιατρο παραμονο την Πεμπτη!!!!!!!!!!!!!!!
Αχ ρε κοριτσια αχ...........

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο!!!

Ελευθερία μου, τα ίδια με εσένα... Στο κρεβάτι το πρωί ένιωθα πονάκια και υγρά και ήμουν 100% σίγουρη ότι θα πήγαινα τουαλέτα και θα ήμουν κόκκινη... Δεν ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι... Τελικά τίποτα!!!!!
Και εγώ το ίδιο πρόβλημα με εσένα έχω, γιατί ο Αντωνάκης θέλει αγκαλιές. Στην πρώτη εγκυμοσύνη καλά ήταν. Πρόσεχα πολύ και ξεκουραζόμουν. Στη Βιολέττα είχες άσχημη εγκυμοσύνη;
Πιστεύω ότι αν έρθει το δεύτερο θα τα καταφέρουμε. Μην αγχώνεσαι για αυτό. Στον άντρα σου δεν έχεις πει τίποτα;
Και εγώ Πέμπτη θα πάω στο γιατρό. 6 μέρες ακόμα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις