Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
435 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 435 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι μου καλα ειπε και η Ευη μην σταματας να ελπιζεις και χωρις την εξωσωματικη ποτε δεν ξερεις.... και αν οχι ευχομαι με την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης να πιασεις το σπορακι σου.

Και εσυ Ευη ευχομαι αυτον τον μηνα και ας μην ητανε ετσι οπως τον ηθελες να εχει ξεκινησει το σπορακι το ταξιδι του....

Mariabel Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472

Υ.Γ Σας ευχαριστω ολες για την κατανοηση και την βοηθεια σας, και να ξερεται οτι σας σκεφτομαι συνεχεια. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 379767

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια χαιρετώ για την ώρα!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!
ΠΕΤΥΧΑ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ Η ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ?
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΕ...ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΣΑΒ/ΚΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΛΕΟΣ....
ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ?
SIREN K MARIABEL ΝΟΜΙΖΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 386913 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 386913 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 337404 ΚΑΤΑΦΤΑΝΕΙ....

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ειμαι Ιφιγενεια μου, μακαρι....
Ευχαριστω και για την συνταγη την πηρα Wink

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Εδω ειμαι Ιφιγενεια μου, μακαρι....
Ευχαριστω και για την συνταγη την πηρα Wink
ΟΤΑΝ ΒΡΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...
Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΡΕΙ.ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τη κανετε κοριτσια ?? εμενα με εχει πιασει μια τρομερη υπνηλια χασμουριεμε και κοντευει να μου σπασει το σαγονι ο αντρας μου βλεπει ταινια με dolbys around και παρ'οτι μου εχει παρει τα αυτια γιατι το εχει τερμα εγω θελω να κοιμηθωωωωω Sleep Sleep Sleep

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Ιφιγενεια μου, ελπιζω να τα φτιαξω την αλλη εβδομαδα και να τα πετυχω.
Οσο για τον αντρα μου ελπιζω να χαρει κ να το δειξει παρολο που διαφερουν απο εμας....

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα, κορίτσια!!!
Πόπο έχω τσακίσει κάτι σοκολατάκια από το Lidl, που μοιάζουν με τα m&ms! Τι ήθελα και τα άνοιξα; Δεν μπορώ να σταματήσω!!!

αγαπη, ξέρεις τι λένε για την υπνηλία;;;;; Very Happy Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Ιφιγένεια, δυστυχώς οι δουλειές δεν τελειώνουν ΠΟΤΕ!!! Crying or Very sad Μια γνωστή μου έχει μια κοπέλα εσωτερική (έχουν λεφτά βέβαια) για να κρατάει τα παιδιά. Ξέρετε τι μου πέρασε από το μυαλό; Να πιάσω μια δουλειά και ό,τι βγάζω να το δίνω σε μια κοπέλα που θα κάνει αυτή τις δουλειές... Μήπως τελικά είμαι τεμπελούλα;;;; Embarassed

Ελευθερία, τίποτα ακόμα,ε;

Λεμονακι, τα θαύματα γίνονται και αν δεν γίνουν, τον Ιανουάριο που θα πας στο γιατρό, θα τα καταφέρεις. Δεν ξέρω το ιστορικό σου, γιατί ήρθα τελευταία εδώ, αλλά απ'ό,τι έχω διαβάσει θα κάνεις εξωσωματική, έτσι δεν είναι; Θα πάνε όλα καλά!! Ο Θεός ξέρει πόσο πολύ το θέλεις και θα στο χαρίσει!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μουSmile τι μου κανετε?μπηκα λιγακι για να σας ανακυνωσω οτι εχω 3 μερες καθυστερηση!!!!!δεν εκανα τεστ θα κανω τεταρτη που θα παω ιπποκρατειο αν και μαλλον θα ναι θετικο γιατι εχω σταθερο κυκλο.τωρα βεβαια μπορει να ναι και καθυστερηση επειδη το σκεφτομαι και συνεχεια αλλα θα δειξειWink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hρθα κι εγώ έτσι να δω γρήγορα γρήγορα τι κάνετε.. Ελευθερία μου νομίζω ότι είσαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 990599 και τσαμπα το συζητάμε τόσο καιρό!! Razz Razz

stardust στο εύχομαι κοπελίτσα μου να είναι θετικότατο το αποτέλεσμα!!
Λεμονάκι σου εύχομαι η αναμονή σου να κρατήσει το πολύ μέχρι τον Ιανουάριο και μετά η ευτυχία σου να ολοκληρωθεί!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 875502

Ευη Αγαπη Ιφιγένεια Μαρια Ελπίζω οι προσπάθειες να είναι πολύ καρπερές αυτόν τον μήνα και να ακούσουμε πολλά ευχάριστα με τον ερχομό του 2012!!

Εγώ σήμερα τρέχω γιατί εχω καλέσει φιλους στο σπίτι στις 8, κι έλειπα μέχρι το μεσημέρι και τώρα τρέχω να τα κάνω όλα μαζί! Είμαι ακομη πριν τις γόνιμες ακόμη αλλά μια χαρα το διασκεδάζουμε... μας κάνουν καλό τα Χριστούγεννα χιχι santa santa

Σας φιλώ όλες! Καλό Σαββατόβραδο να έχετε!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stardust έγραψε:καλησπερα κοριτσια μουSmile τι μου κανετε?μπηκα λιγακι για να σας ανακυνωσω οτι εχω 3 μερες καθυστερηση!!!!!δεν εκανα τεστ θα κανω τεταρτη που θα παω ιπποκρατειο αν και μαλλον θα ναι θετικο γιατι εχω σταθερο κυκλο.τωρα βεβαια μπορει να ναι και καθυστερηση επειδη το σκεφτομαι και συνεχεια αλλα θα δειξειWink

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 654316

Εύχομαι να είναι θετικότατο!!!! Την Τετάρτη θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Hρθα κι εγώ έτσι να δω γρήγορα γρήγορα τι κάνετε.. Ελευθερία μου νομίζω ότι είσαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 990599 και τσαμπα το συζητάμε τόσο καιρό!! Razz Razz

stardust στο εύχομαι κοπελίτσα μου να είναι θετικότατο το αποτέλεσμα!!
Λεμονάκι σου εύχομαι η αναμονή σου να κρατήσει το πολύ μέχρι τον Ιανουάριο και μετά η ευτυχία σου να ολοκληρωθεί!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 875502

Ευη Αγαπη Ιφιγένεια Μαρια Ελπίζω οι προσπάθειες να είναι πολύ καρπερές αυτόν τον μήνα και να ακούσουμε πολλά ευχάριστα με τον ερχομό του 2012!!

Εγώ σήμερα τρέχω γιατί εχω καλέσει φιλους στο σπίτι στις 8, κι έλειπα μέχρι το μεσημέρι και τώρα τρέχω να τα κάνω όλα μαζί! Είμαι ακομη πριν τις γόνιμες ακόμη αλλά μια χαρα το διασκεδάζουμε... μας κάνουν καλό τα Χριστούγεννα χιχι santa santa

Σας φιλώ όλες! Καλό Σαββατόβραδο να έχετε!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 417472


Έλλη, καλά να περάσεις!
Εύχομαι και σε εσένα αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός!! Very Happy
Καλό Σαββατόβραδο!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?????
Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΑΠΟΨΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΚΑΝΩ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΤΑΙΝΙΑ!! ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ Ε??
ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΤΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ Κ ΠΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΦΕ!!!ΧΙΧΙ
ΦΙΛΑΚΙΑ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!
Εφτιαξα μια ζεστη σοκολατα και εκατσα να σας περιμενω να ξυπνησετε, σε λιγο θα αρχιζω να στολιζω το δεντρακι μας.
Σημερα ειμαι καλυτερα δεν ποναω σχεδον καθολου ελαχιστο πονοκεφαλο αλλα μπορει να ειναι γιατι κοιμηθηκα με κοτσιδα, ωστοσο η περιοδος δεν ηρθε........ σημερα ειναι η 5η μερα καθυστερησης!!!!!
Αυτα απο εμενα, φιλακια πολλα.

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!
Εφτιαξα μια ζεστη σοκολατα και εκατσα να σας περιμενω να ξυπνησετε, σε λιγο θα αρχιζω να στολιζω το δεντρακι μας.
Σημερα ειμαι καλυτερα δεν ποναω σχεδον καθολου ελαχιστο πονοκεφαλο αλλα μπορει να ειναι γιατι κοιμηθηκα με κοτσιδα, ωστοσο η περιοδος δεν ηρθε........ σημερα ειναι η 5η μερα καθυστερησης!!!!!
Αυτα απο εμενα, φιλακια πολλα.
KΑΛΗΜΕΡΑ siren,
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!!ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΕΤΡΑΨΗΦΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΧΘΕΣ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΚΡΑΣΑΚΙΑ.
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ???
ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ??ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ?ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΟΥΤΕ ΑΝΑΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ....ΧΙΧΙ ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ...ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ..
ΤΙ ΛΕΤΕ?

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Ιφιγενεια μου, τα τσουξαμε εχθες? Razz Razz Razz
Μην ανυσηχεις που θα λειπει αμα ειναι να γινει η δουλεια θα γινει!!!!!
Οσο για μενα προσπαθω να μην ενθουσιαζομαι και φαω καμια μπουφλα αλλα πισω πισω στο μερος του μυαλου μου εχω αρχισει να ψηλοχαιρομαι, τζιμουδια δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν αμα δεν το επισημοποιησω....
Ποιος ακουει και την μανα μου αμα της πω οτι ειμαι εγκυος στο δευτερο τοσο γρηγορα...

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:Καλημερα Ιφιγενεια μου, τα τσουξαμε εχθες? Razz Razz Razz
Μην ανυσηχεις που θα λειπει αμα ειναι να γινει η δουλεια θα γινει!!!!!
Οσο για μενα προσπαθω να μην ενθουσιαζομαι και φαω καμια μπουφλα αλλα πισω πισω στο μερος του μυαλου μου εχω αρχισει να ψηλοχαιρομαι, τζιμουδια δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν αμα δεν το επισημοποιησω....
Ποιος ακουει και την μανα μου αμα της πω οτι ειμαι εγκυος στο δευτερο τοσο γρηγορα...
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΣΟ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΑΥΤΟ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ?
ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ Κ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, Ελευθερία! Καλημέρα, Ιφιγένεια!!

Αχ, μακάρι να μη σου έρθει μέχρι την Πέμπτη, να κάνεις χοριακή και να πανηγυρίζουμε μετά όλες μαζί!!!! Very Happy
Ούτε εμένα έχει έρθει ακόμα. Αυτό που με προβληματίζει είναι τα πονάκια που έχω. Δε θυμάμαι στην 1η εγκυμοσύνη να είχα... Μάλλον θα έρθει όπου να'ναι, οπότε μη χαίρομαι άδικα...
Δεν είναι νωρίς για σένα...Μια χαρά! Αν μείνω εγώ έγκυος θα'ναι νωρίς...

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Καλημέρα, Ελευθερία! Καλημέρα, Ιφιγένεια!!

Αχ, μακάρι να μη σου έρθει μέχρι την Πέμπτη, να κάνεις χοριακή και να πανηγυρίζουμε μετά όλες μαζί!!!! Very Happy
Ούτε εμένα έχει έρθει ακόμα. Αυτό που με προβληματίζει είναι τα πονάκια που έχω. Δε θυμάμαι στην 1η εγκυμοσύνη να είχα... Μάλλον θα έρθει όπου να'ναι, οπότε μη χαίρομαι άδικα...
Δεν είναι νωρίς για σένα...Μια χαρά! Αν μείνω εγώ έγκυος θα'ναι νωρίς...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ mariabel ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ?
ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!!!! Laughing

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολλές μέρες...
Έχω ακούσει ότι συμβαίνει αυτό σε μερικές γυναίκες που θηλάζουν. Σε κάποιες η πρώτη περίοδος ήρθε μετά το χρόνο. Σε άλλες όταν ήρθε η πρώτη, οι άλλες κανονικά με μικρότερο συνήθως κύκλο.
Έμένα η πρώτη ήρθε στις 4 Οκτωβρίου και από τότε τίποτα...

Ιφιγένεια, μη στενοχωριέσαι που θα λείπει ο άντρας σου. Ίσα-ίσα μετά θα έχετε μεγαλύτερη λαχτάρα. Προλαβαίνετε να κάνετε μια ζουζουνιά πριν φύγει;;;;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια σας, αφήνω. Πρέπει να φύγω. Φιλιά πολλά!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Πολλές μέρες...
Έχω ακούσει ότι συμβαίνει αυτό σε μερικές γυναίκες που θηλάζουν. Σε κάποιες η πρώτη περίοδος ήρθε μετά το χρόνο. Σε άλλες όταν ήρθε η πρώτη, οι άλλες κανονικά με μικρότερο συνήθως κύκλο.
Έμένα η πρώτη ήρθε στις 4 Οκτωβρίου και από τότε τίποτα...

Ιφιγένεια, μη στενοχωριέσαι που θα λείπει ο άντρας σου. Ίσα-ίσα μετά θα έχετε μεγαλύτερη λαχτάρα. Προλαβαίνετε να κάνετε μια ζουζουνιά πριν φύγει;;;;
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ.ΑΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΕ ΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 39 215994 . ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ?
ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ????
ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερία μου, τώρα είδα ότι έχεις καθυστέρηση! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις ένα μπεμπάκι στην κοιλίτσα σου! Πότε θα κάνεις τεστ;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια κ εγω εδω μιας κ εμεις ξεκιναμε προσπαθειες για 2ο νινακι

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κοριτσακια μου εχω ενα προβλημα και αυτο λεγετε μ@λ@κια θελω να χαρουν ολοι κ να μου το δειξουνε χωρις σχολια του τυπου....πω πω τι θα κανεις τωρα...πως θα ταβγαλεις περα...που θα βρεις λεφτα....και πολλα αλλα... κ μετα στεναχωριεμαι!!!!!!!Μεγα λαθος και δεν ξερω πως να το αποβαλλω!

Mariabel ουτε για σενα θα ειναι νωρις απο την στιγμη που το θες καλα ειπε η Ιφιγενεια.

Ιφιγενεια μην λες βλακειες οποτε βρισκεις ευκαιρια κανεις ζουζουνιες τι πριν, τι μετα και τι με διαλειματα δεν εχει σημασια μην το σκεφτεσαι...

thequeen86 καλως μας ηρθες!!!!!με το καλο και γρηγορα εγκυουλα!!!!

Ελενακι μου ναι εχω καθυστερηση λογικα αυριο θα παρω τεστ και την Τριτη το πρωι θα το κανω!

Που ειναι ολες οι υπολοιπες κοπελες????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις