Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
346 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 346 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emena den fanike me tin a epipedou den kathotan to moraki mou tora to idame me tin giatro mou.

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμεις που δε σκεφτηκαμε καν να ρωτησουμε στην αυχενικη;;;;;;;Βλητα εντελως....
Αλλα μολις μπηκα στον τεταρτο ο γιατρος μ ειπε μαλλον αγορι...Την αλλη εβδομαδα θα ξερω πιο σιγουρα...Πολυ αγχος η αναμονη ε;;;

https://facebook.com/nantia.naturally

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ρε γαμώτο....καλά σίγουρα θα μάθουμε κάποια στιγμή αλλα έλπιζα να φανεί...γερό να 'ναι και να κατουράει όρθιο που λέει και ο άντρας μου....πλάκα κανω γερό να ΄ναι και ας είναι οτι θέλει....!!!!Τώρα η επόμενη εξέταση σε νοσοκομείο ποιά είναι μετά την αυχενική???

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλωσήρθες vgog65 στην παρέα μας!
To μικρό σου ποιο είναι να μην σε φωνάζουμε vgog;
Εγώ είμαι η Δέσποινα.
Πες μας και την ΠΗΤ να σε βάλουμε στη λίστα μας. Τι νόμιζες, όποιος μπαίνει εδώ τον φακελώνουμε.... Very Happy αχαχαχαχα

Ιωάννα, ποια συρτάρια πήρες;
Έχω και εγώ πρόβλημα με αποθηκευτικούς χώρους. Ή μάλλον ΘΑ έχω όταν με το καλό γεννηθεί το μωρό. Τα υπόλοιπα συρτάρια, ντουλάπια μου έχουν γεμίσει. Θα κάνω βέβαια ένα καλό ξεκαθάρισμα το καλοκαίρι αλλά δε σώζεται η κατάσταση.

Basiliki

Basiliki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας κορίτσια! Καιρό είχαμε να τα πούμε.. Είμαι πλέον 16 εβδομάδων! Όλα καλά μέχρι στιγμής! Η αυχενική διαφάνεια που έκανα ήταν οκ το ίδιο και η PAP-A.Μέσα Απριλίου θα κάνω τον υπέρηχο Β-επιπέδου.Σήμερα πήγα στον γυν/γο και έμαθα οτι θα κάνω ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Η χαρά μου είναι απερίγραπτη, αν και ο σύζυγος ήθελε κόρη.Πλέον αρχίζω και το αισθάνομαι!! Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και είναι όλα πρωτόγνωρα για μένα εκτός απο τα 5 κιλά που πρόλαβα κι έβαλα..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ονομά μου είναι Βίκυ... και η ΠΗΤ μου είναι 23/09 ...αλλά η γυναικολόγος μου λέει οτι με βλέπει για τέλη Σεπτέμβρη....με τα κιλά έχω ένα θέμα και εγώ που θα φτάσω ....έχω πάρει 4,5 κιλά ήδη....!Κουράγιο...!!!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Σήμερα είχα μια τρελή μέρα στη δουλειά...είμαι πτώμα... Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 37 911307

Έχουμε νέα εγκυούλα και μια ακόμη αγοροεγκυούλα στην παρέα!!! Ωραία!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

Μην στεναχωριέσαι για τα κιλά Βίκη, κοίτα να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου και τα κιλά χάνοντε.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Καλωσήρθες vgog65 στην παρέα μας!
To μικρό σου ποιο είναι να μην σε φωνάζουμε vgog;
Εγώ είμαι η Δέσποινα.
Πες μας και την ΠΗΤ να σε βάλουμε στη λίστα μας. Τι νόμιζες, όποιος μπαίνει εδώ τον φακελώνουμε.... Very Happy αχαχαχαχα

Ιωάννα, ποια συρτάρια πήρες;
Έχω και εγώ πρόβλημα με αποθηκευτικούς χώρους. Ή μάλλον ΘΑ έχω όταν με το καλό γεννηθεί το μωρό. Τα υπόλοιπα συρτάρια, ντουλάπια μου έχουν γεμίσει. Θα κάνω βέβαια ένα καλό ξεκαθάρισμα το καλοκαίρι αλλά δε σώζεται η κατάσταση.

Dest m epiasa 2 MALM CHEST OF 4 DRAWERS...
me kodiko 501.033.45...
K i timi ts itan 89 euro to ena... Very Happy Very Happy Very Happy
Poli wraia einai...
Tha fulaksw lefta k tha ksana paw,,,evala arketa pragmata sto mati...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Basiliki έγραψε:Γειά σας κορίτσια! Καιρό είχαμε να τα πούμε.. Είμαι πλέον 16 εβδομάδων! Όλα καλά μέχρι στιγμής! Η αυχενική διαφάνεια που έκανα ήταν οκ το ίδιο και η PAP-A.Μέσα Απριλίου θα κάνω τον υπέρηχο Β-επιπέδου.Σήμερα πήγα στον γυν/γο και έμαθα οτι θα κάνω ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Η χαρά μου είναι απερίγραπτη, αν και ο σύζυγος ήθελε κόρη.Πλέον αρχίζω και το αισθάνομαι!! Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και είναι όλα πρωτόγνωρα για μένα εκτός απο τα 5 κιλά που πρόλαβα κι έβαλα..

Mpravwwwww agapoulla m me to kalo... Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Το ονομά μου είναι Βίκυ... και η ΠΗΤ μου είναι 23/09 ...αλλά η γυναικολόγος μου λέει οτι με βλέπει για τέλη Σεπτέμβρη....με τα κιλά έχω ένα θέμα και εγώ που θα φτάσω ....έχω πάρει 4,5 κιλά ήδη....!Κουράγιο...!!!!

Geia s viky m k kalosorises... Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα! Σήμερα είχα μια τρελή μέρα στη δουλειά...είμαι πτώμα... Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 37 911307

Έχουμε νέα εγκυούλα και μια ακόμη αγοροεγκυούλα στην παρέα!!! Ωραία!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

Μην στεναχωριέσαι για τα κιλά Βίκη, κοίτα να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου και τα κιλά χάνοντε.

Katse na ksekourasteis agapi m...
Poli kourasei vlaftei... Mad

Emena na deis apo kourasei xriste m... Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Joannoua 1/8/2012 Koritsaki... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
flower MariaTr 5/8/2012 flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Toutounaki 5/8/2012 Koritsaki... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
flower Korina25 9/8/2012 Agoraki flower
flower Fay84 12/8/2012 Agoraki... flower
flower Stardust 12/8/2012 Agoraki... flower
Xrisa1979 13/8/2012 ?
Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 37 875502 Bettoulina 13/8/212 Koritsaki Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 37 875502
flower NantiaN 20/8/2012 Αγορακι flower
Morakia 20/8/2012 ?
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Danik 23/8/2012 koritsaki [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
flower Veny 24/8/2012 Agoraki flower
flower Basiliki 24/8/2012 Agoraki flower
Vasiliapap07 25/8/2012
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Sotiria-gianitsa 26/8/2012 Koritsaki[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Kkkk 31/8/2012 ?
Aristina 3/9/2012 ?
Demmy5_k 6/9/2012 ?
Dest 12/9/2012 ?
Vgog 23/9/2012 ?
Georgiav ???

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia pws pate? egw pali..arrwsth eimai xtes me 30 pureto olh mera apo iwsh pou kollhsa apo th korh mou..eleos pia. den exw euxaristh8ei ka8olou thn eggymosynh mou auth th fora. olo arrwsth egw k h mikrh - einai 3 sxedon - k nomizw oti den 8a th xanasteilw paidiko giati den antexw allo me iwseis.spiti xamos ta kanei ola limpa(einai k polyyy zwhrh) k eimai mesa sta neura k tis fwnes!! eleos pia. oses exete k allo paidaki pws antexete??? eilikrina exw apelpistei pia...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
veny έγραψε:koritsia pws pate? egw pali..arrwsth eimai xtes me 30 pureto olh mera apo iwsh pou kollhsa apo th korh mou..eleos pia. den exw euxaristh8ei ka8olou thn eggymosynh mou auth th fora. olo arrwsth egw k h mikrh - einai 3 sxedon - k nomizw oti den 8a th xanasteilw paidiko giati den antexw allo me iwseis.spiti xamos ta kanei ola limpa(einai k polyyy zwhrh) k eimai mesa sta neura k tis fwnes!! eleos pia. oses exete k allo paidaki pws antexete??? eilikrina exw apelpistei pia...

Veny m perastika agapi m...
Oso g to thema s me to sxoleio nai einai duskolo me tis iwseis sunexeia...
K tha elega afou eisai spiti kalitera na minei k i mikri sto spiti mazi s...

Egw exw 2 paidakia sto spiti mazi m k mia xara ta pame...
K eipa oute fetos den ts pernw sxoleio ki as gennw...
Den einai duskolo na exeis ta mwra sto spiti apla prepei na mpite se ena programma pisteuw...

K oso g ta neura p exeis einai apo tin egkumwsini agapi m wmos tha s fugoun min anisixeis...
Apla aman neuriazeis pigenne sto allo dwmateio ws p na iremiseis epidi einai krima na se vlepei k to mwro etsi...

ELpizw siga siga na vreis ta podia s k na iremiseis ligaki...
Wmos wpos eipa den eisai esu einai oi ormones s agapi m p tin egkumwsini...

S euxwme mia kaliteri sunexeia...
K oti thes edw eimaste... Very Happy Very Happy Very Happy

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera se oles kai perastika stis arostoules.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera Korina m ti keneis???
Egw kala eimai ekana poli sideroma simera...

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera ioanna mou kala kai ego spiti xthes ekana ego tis doulies mou kai simera kathomai mono magirema exo na kano.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες Very Happy Εγώ δουλειά είμαι ..και ευτυχώς δεν έχει πολύ δουλειά .....οπότε μπορώ και χαζολογάω...λίγο...!!!!Φαγητό όταν γυρίσω σπίτι...σκέφτομαι για μπριζόλα με πατάτες...(τεμπέλικο..φαγητό)σχολάω και αργά οπότε...είναι μια εύκολη λύση...Την αυριανή γενίκη σκέφτομαι...και με πιάνει μια φρίκη...αλλά πρέπει να γίνει!!!Σας καλημερίζω και πάλι Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ την αυριανή γενική σκέφτομαι που θα την κάνει ... ο άντρας μου χα, χα, χα... Very Happy
Τον λυπάμαι τον καημένο αλλά μόνος του ανέλαβε, δεν μ' αφήνει να κάνω τίποτα.
Δε μ' αφήνει βέβαια να βάψω και τα μαλλιά μου ακόμα και έχω ασπρίσει παντού και στην κορυφή και στα πλάγια. Τα πλάγια τα καλύπτω αλλά η κορυφή είναι πολύ χάλια. Κανα 2 βδομάδες υπομονή θα κάνω και μετά θα τα βάψω με φυτική. Δεν πάει άλλο. Αρχίζω και αισθάνομαι γριά όποτε με βλέω στον καθρέφτη.
Εχθές το βράδυ έκανα μερικές δουλίτσες (βασικά καθάρισα τα μπάνια) και πρέπει να είχα συσπασούλες. Αισθανόμουν στο πάνω μέρος τις κοιλιάς να πετρώνει και να χαλαρώνει όπως στους τελευταίους μήνες της εγκυμοσύνης. Τρόμαξα, πήρα το μαγνήσιο μου και στρώθηκα στα αυγά μου. Πρέπει να το πω στη γυναικολόγο μου να μου δώσει δοσολογία για το μαγνήσιο. Πάνω που πήγα να κόψω τη μισή δόση. Rolling Eyes

morakia

morakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
"joannoua3"][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Joannoua 1/8/2012 Koritsaki... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
flower MariaTr 5/8/2012 flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Toutounaki 5/8/2012 Koritsaki... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
flower Korina25 9/8/2012 Agoraki flower
flower Fay84 12/8/2012 Agoraki... flower
flower Stardust 12/8/2012 Agoraki... flower
Xrisa1979 13/8/2012 ?
Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 37 875502 Bettoulina 13/8/212 Koritsaki Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 37 875502
flower NantiaN 20/8/2012 Αγορακι flower
flower Morakia 20/8/2012 ? flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Danik 23/8/2012 koritsaki [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
flower Veny 24/8/2012 Agoraki flower
flower Basiliki 24/8/2012 Agoraki flower
Vasiliapap07 25/8/2012
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Sotiria-gianitsa 26/8/2012 Koritsaki[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Kkkk 31/8/2012 ?
Aristina 3/9/2012 ?
Demmy5_k 6/9/2012 ?
Dest 12/9/2012 ?
Vgog 23/9/2012 ?
Georgiav ???

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
morakia agoraki? na sou zisei.

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Morakia Και εσυ αγορακι ε;;;συγχαρητηρια!!!!!Με το καλο!!!!!!!!!

https://facebook.com/nantia.naturally

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!
Για όσες έχουν ακόμα απορία και μπέρδεμα με τις εβδομάδες... έγραψε για αυτό και η Ολίβια.
Δείτε εδώ:
http://www.eimaimama.gr/2012/03/12-evdomadwn.html

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα συνεγκυούλες Very Happy ! Τι μου κάνετε; Εγώ καλά είμαι, πιο ήρεμο το στομάχι. Ανυπομονώ να πάω αύριο στο γιατρό. Αύριο μπαίνω στην 17η βδομάδα. Πότε θα ξεκινήσω να το νοιώθω; Πρίν 4 μέρες στη φάση που χαλάρωνα και ήμουν μεταξύ ύπνου και ξύπνιου είμαι σίγουρη ότι το ένοιωσα μέσα μου, σαν να κινείται κάτι μέσα σε νερό και είμαι σίγουρη ότι δεν ήταν τα έντερα μου. Αλλά από τότε τίποτα πάλι.

Σκέφτηκα ότι μετά τον 6ο θέλω να ξεκινήσω να ετοιμάζομαι, αλλά δεν είναι κρίμα να χάσω τις εκπτώσεις του Αυγούστου; Πόσο τραγικό θα είναι αν τα έπιπλα του μωρού, καρότσια κλπ τα πάρω στον 8ο μήνα;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!ποτε αρχιζεις και το νιωθεις?ο γιατρος μου ειπε στο πεμπτο μηνα.δεν ειναι πολυ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις