Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
478 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 478 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!ποτε αρχιζεις και το νιωθεις?ο γιατρος μου ειπε στο πεμπτο μηνα.δεν ειναι πολυ?

Νομίζω ότι εξαρτάται από τη γυναίκα. Ίσως 5ο μήνα εννοούν ότι φαίνεται και εξωτερικά η κίνηση και πιο πριν το νοιώθεις μόνο εσύ εσωτερικά; Θα μας ενημερώσουν οι πιο παλιές και πιο έμπειρες που έχουμε εδώ Very Happy .

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!ποτε αρχιζεις και το νιωθεις?ο γιατρος μου ειπε στο πεμπτο μηνα.δεν ειναι πολυ?

Νομίζω ότι εξαρτάται από τη γυναίκα. Ίσως 5ο μήνα εννοούν ότι φαίνεται και εξωτερικά η κίνηση και πιο πριν το νοιώθεις μόνο εσύ εσωτερικά; Θα μας ενημερώσουν οι πιο παλιές και πιο έμπειρες που έχουμε εδώ Very Happy .

δε ξερω πια τι να πω...αλλοι λενε ετσι αλλοι αλλιως.ουφ!σας συνεστησαν να κανετε και αλφα τεστ?

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!ποτε αρχιζεις και το νιωθεις?ο γιατρος μου ειπε στο πεμπτο μηνα.δεν ειναι πολυ?

Νομίζω ότι εξαρτάται από τη γυναίκα. Ίσως 5ο μήνα εννοούν ότι φαίνεται και εξωτερικά η κίνηση και πιο πριν το νοιώθεις μόνο εσύ εσωτερικά; Θα μας ενημερώσουν οι πιο παλιές και πιο έμπειρες που έχουμε εδώ Very Happy .

δε ξερω πια τι να πω...αλλοι λενε ετσι αλλοι αλλιως.ουφ!σας συνεστησαν να κανετε και αλφα τεστ?

Τι τεστ είναι αυτό? Είμαι λίγο άσχετη. Έκανα την αυχενική και την εξέταση αίματος που σε συνδιασμό με την αυχενική σου λέει για το σύνδρομο. Και έχω ραντεβού για τον 2ο μεγάλο υπέρηχο αρχές του Μάη. Υπάρχουν κι άλλες εξετάσεις αίματος;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!ποτε αρχιζεις και το νιωθεις?ο γιατρος μου ειπε στο πεμπτο μηνα.δεν ειναι πολυ?

Νομίζω ότι εξαρτάται από τη γυναίκα. Ίσως 5ο μήνα εννοούν ότι φαίνεται και εξωτερικά η κίνηση και πιο πριν το νοιώθεις μόνο εσύ εσωτερικά; Θα μας ενημερώσουν οι πιο παλιές και πιο έμπειρες που έχουμε εδώ Very Happy .

δε ξερω πια τι να πω...αλλοι λενε ετσι αλλοι αλλιως.ουφ!σας συνεστησαν να κανετε και αλφα τεστ?

Τι τεστ είναι αυτό? Είμαι λίγο άσχετη. Έκανα την αυχενική και την εξέταση αίματος που σε συνδιασμό με την αυχενική σου λέει για το σύνδρομο. Και έχω ραντεβού για τον 2ο μεγάλο υπέρηχο αρχές του Μάη. Υπάρχουν κι άλλες εξετάσεις αίματος;

εκανα αυχενικη και την εξεταση αιματος.βγηκανε ολα καλα.και διαβασα στο χαρτι με τις εξετασεις που εχω και μια αλφα τεστ.ειναι παλι εξεταση για συνδρομο και ειναι συμπληρωματικη της πρωτης.το κανει σε ολες λεει για να ειναι πιο σιγουρος.τι να πω......παντως και αυτη 120 ευρω εχει.

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!ΠΩΣ ΠΑΤΕ ???ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΤ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟ...ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!!! Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο Σωτηρία μου Very Happy . Κι εγώ αυτό ανυπομονώ, να ξεκινήσω να το νοιώθω. Ελπίζω ότι πλησιάζει η μέρα αυτή!

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:Μπράβο Σωτηρία μου Very Happy . Κι εγώ αυτό ανυπομονώ, να ξεκινήσω να το νοιώθω. Ελπίζω ότι πλησιάζει η μέρα αυτή!

POSO EVDOMADWN EISAI KAI TI TICKERAKI SOU LEEI AKOMH 154 MERES?16 EBDOMADWN???
GIATI TO DIKO MOY LEEI 160 MERES AKOMH

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sotiria-giannitsa έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Μπράβο Σωτηρία μου Very Happy . Κι εγώ αυτό ανυπομονώ, να ξεκινήσω να το νοιώθω. Ελπίζω ότι πλησιάζει η μέρα αυτή!

POSO EVDOMADWN EISAI KAI TI TICKERAKI SOU LEEI AKOMH 154 MERES?16 EBDOMADWN???
GIATI TO DIKO MOY LEEI 160 MERES AKOMH

Βασικά αύριο μπαίνω στην 17η βδομάδα. Εσύ είσαι πριν από μένα, έτσι δεν είναι?

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:
sotiria-giannitsa έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Μπράβο Σωτηρία μου Very Happy . Κι εγώ αυτό ανυπομονώ, να ξεκινήσω να το νοιώθω. Ελπίζω ότι πλησιάζει η μέρα αυτή!

POSO EVDOMADWN EISAI KAI TI TICKERAKI SOU LEEI AKOMH 154 MERES?16 EBDOMADWN???
GIATI TO DIKO MOY LEEI 160 MERES AKOMH

Βασικά αύριο μπαίνω στην 17η βδομάδα. Εσύ είσαι πριν από μένα, έτσι δεν είναι?

ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ 160 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ.ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ 154.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 38 429657

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια.ειμαι στη 13 εβδομαδα.μεχρι ποτε ποναει το στηθος?σημερα δεν εχω ενοχληση.μηπως ν'ανησυχω?

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sotiria-giannitsa έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
sotiria-giannitsa έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Μπράβο Σωτηρία μου Very Happy . Κι εγώ αυτό ανυπομονώ, να ξεκινήσω να το νοιώθω. Ελπίζω ότι πλησιάζει η μέρα αυτή!

POSO EVDOMADWN EISAI KAI TI TICKERAKI SOU LEEI AKOMH 154 MERES?16 EBDOMADWN???
GIATI TO DIKO MOY LEEI 160 MERES AKOMH

Βασικά αύριο μπαίνω στην 17η βδομάδα. Εσύ είσαι πριν από μένα, έτσι δεν είναι?

ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ 160 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ.ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ 154.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 38 429657

Το 2ο τικεράκι που έβαλα λέει 169 μέρες. Μάλλον το 1ο μετράει λίγο λάθος.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:καλησπερα κοριτσια.ειμαι στη 13 εβδομαδα.μεχρι ποτε ποναει το στηθος?σημερα δεν εχω ενοχληση.μηπως ν'ανησυχω?

Να μην ανησυχείς καθόλου. Εγώ σταμάτησα να έχω ενόχληση γύρω στις 8-9 εβδομάδες.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα κοριτσια.ειμαι στη 13 εβδομαδα.μεχρι ποτε ποναει το στηθος?σημερα δεν εχω ενοχληση.μηπως ν'ανησυχω?

Να μην ανησυχείς καθόλου. Εγώ σταμάτησα να έχω ενόχληση γύρω στις 8-9 εβδομάδες.

ητανε το μοναδικο συμπτωμα που ειχα και κολλησα οταν μου ειπε ο γιατρος οτι αν σταματησει....σταματανε ολα.υπερβολικος?

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα κοριτσια.ειμαι στη 13 εβδομαδα.μεχρι ποτε ποναει το στηθος?σημερα δεν εχω ενοχληση.μηπως ν'ανησυχω?

Να μην ανησυχείς καθόλου. Εγώ σταμάτησα να έχω ενόχληση γύρω στις 8-9 εβδομάδες.

ητανε το μοναδικο συμπτωμα που ειχα και κολλησα οταν μου ειπε ο γιατρος οτι αν σταματησει....σταματανε ολα.υπερβολικος?

Μην ανησυχείς βρε. Εμένα ευτυχώς με είχε προειδοποιήσει η κουμπάρα μου και ήμουν προετοιμασμένη γι ' αυτό. Έτσι γίνεται.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα κοριτσια.ειμαι στη 13 εβδομαδα.μεχρι ποτε ποναει το στηθος?σημερα δεν εχω ενοχληση.μηπως ν'ανησυχω?

Να μην ανησυχείς καθόλου. Εγώ σταμάτησα να έχω ενόχληση γύρω στις 8-9 εβδομάδες.

ητανε το μοναδικο συμπτωμα που ειχα και κολλησα οταν μου ειπε ο γιατρος οτι αν σταματησει....σταματανε ολα.υπερβολικος?

Μην ανησυχείς βρε. Εμένα ευτυχώς με είχε προειδοποιήσει η κουμπάρα μου και ήμουν προετοιμασμένη γι ' αυτό. Έτσι γίνεται.

και που θα ξερω αν ολα κυλανε ομαλα?????????????? Sad

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα κοριτσια.ειμαι στη 13 εβδομαδα.μεχρι ποτε ποναει το στηθος?σημερα δεν εχω ενοχληση.μηπως ν'ανησυχω?

Να μην ανησυχείς καθόλου. Εγώ σταμάτησα να έχω ενόχληση γύρω στις 8-9 εβδομάδες.

ητανε το μοναδικο συμπτωμα που ειχα και κολλησα οταν μου ειπε ο γιατρος οτι αν σταματησει....σταματανε ολα.υπερβολικος?

Μην ανησυχείς βρε. Εμένα ευτυχώς με είχε προειδοποιήσει η κουμπάρα μου και ήμουν προετοιμασμένη γι ' αυτό. Έτσι γίνεται.

και που θα ξερω αν ολα κυλανε ομαλα?????????????? Sad

Αχ Σοφία μου, δυστυχώς δεν έχουμε τροπο να το ξέρουμε. Εγω το 1ο τρίμηνο είχα αναγούλες κι εμετούς και ήμουν ήσυχη. Τώρα κόπηκαν κι αυτά και είμαι στην ανασφάλεια. Σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό και εχθές κοιμήθηκα πολύ ανήσυχα από το άγχος μου. Δεν κάνουμε καλό όμως ούτε σ'εμας ούτε στο μωρό. Πρέπει να υποβάλλουμε στον εαυτό μας ότι όλα θα πανε καλα.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοιλίτσες φουσκωτές! Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 - Σελίδα 38 536304
Τελικά εμείς οι γυναίκες ένα πρόβλημα στον εγκέφαλο τον έχουμε. Έχει λίγες μέρες που αισθάνομαι πολύ καλά. Τόσο καλά που νομίζω ότι .....μίκρυνε η κοιλιά μου Shocked. Ο άντρας μου με μούτζωσε χθες που του το είπα.
Θέλω να πω ότι όταν είμασταν χάλια όλα μας ενοχλούσαν και λέγαμε πότε θα περάσει και τώρα που αισθανόμαστε επιτέλους στο 2ο τρίμηνο καλύτερα έχουμε την εντύπωση ότι κάτι δεν πάει καλά.
Αν κάτσω να συλλογιστώ τις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου έτσι πρέπει να είναι κανονικά. Είχα καλύτερες εγκυμοσύνες μόνο με κάτι λίγες υπνηλίες μέχρι τον τρίτο μήνα. Αισθανόμουν περδίκι μέχρι και τη στιγμή που πήγαινα να γεννήσω. Ήμουν από τις τυχερές που δεν έχανα την ευλυγισία μου και την άνεση στο περπάτημα ακόμα και τις τελευταίες μέρες πριν την γέννα.

Σοφούλι, μην στεναχωριέσαι για το στήθος. Αυτό που σου είχε πει ο γιατρός ισχύει για τις πρώτες εβδομάδες. Δεν μπορεί το στήθος να σε πονάει σε όλη την εγκυμοσύνη. Εγώ πάλι έχω απλά μια ευαισθησία στις θηλές και τίποτα άλλο. Α, και φαγούρα, πολύ φαγούρα. Δεν ξέρω από τι μπορεί να προέρχεται αλλά κάθε φορά που βγάζω το σουτιέν με πιάνει μία φοβερή φαγούρα στο στήθος. Μπορεί αν φταίνε και τα σουτιέν, ποιος ξέρει;

Επίσης, για το πότε αρχίζουμε να αισθανόμαστε πιο έντονα το μωρό, σωστά λένε οι γιατροί στον πέμπτο μήνα. Η συνάδελφος στο διπλανό γραφείο κλείνει τον πέμπτο σε λίγες μέρες στο πρώτο της παιδάκι και άρχισε πριν περίπου 2 εβδομάδες να το αισθάνεται σαν γουργούρισμα και συνεχίζει να το αισθάνεται ακόμα έτσι. Δεν έχει αρχίσει να κλωτσάει ακόμα.
Εγώ που λέω ότι το αισθάνθηκα ήταν στιγμιαίο. Και μία φορά μόνο ξανά την Παρασκευή που μας πέρασε. Δυστυχώς προσπαθώ πάλι να αφουγκραστώ αλλά δεν έχει κινήθει έτσι ώστε να το αισθανθώ ξανά. Ένας ακόμα λόγος που αισθάνομαι ότι μου μίκρυνε η κοιλιά μου χα, χα... Laughing
Σήμερα λέω να κλείσω ραντεβού για β' επιπέδου. Λογικά κάπου εκεί αρχές Μαΐου. Είδομεν!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι υπομονη...ειμαστε λιγο ανησυχες αλλα ποιος μας καταλαβαινει?????????????????

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia emena sofouli ligo tis protes evdomades ponage to stithos mou tora den exo kamia enoxlisei kai ola pane kala. prospathise na xareis tin egimosini sou.

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια!!!δεν θελω απαισιοδοξια!!!το στηθος μου ειναι πρησμενο και καποιες μερες ''μυρμηγκιαζει'' να το πω καποιες αλλες οχι .ειναι πιστευω διαφορετικα στην καθε γυναικα και στην καθε εγκυμοσυνη.στα τρια μου παιδια δεν ειχα πρησμενο στηθος.σε αυτο εχω....
ολα πανε πολυ καλα μην ανησυχειτε...
και τα τρια μωρα μου τα ακουγα γυρω στους 5 μηνες.αυτο το ακουω απο τον τεταρτο.
στην καθεμια μας ολα ειναι διαφορετικα!!!!!ολα καλα θα πανε!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σας!!επιτελους ηλιος!!και εγω "ακουσα" τη μικρη μου!!σα γαργαλιτο σα γουργουρισμα....δεν καταλαβαινω κλωτσιες μονο μια δυο νομιζω οτι ηταν,αλλα την νιωθω οταν κινειται!!ειναι υπεροχο!!
Επιτελους βρηκα και γιατρο στο Ελενας γιατι μεχρι τωρα με παρακολουθουσε ιδιωτης,πολυ καλος αλλο το ιασω ειναι πολυ ακριβο για μας αυτη την περιοδο(ειμαι ανεργη)!
Εκανα και μια βολτα στα μαγαζια για μπεμπε!!αλλα δε ξερω τι θα του φοραω νταλα μεσημερι??μερικοι μου λενε και σκουφακι και καλτσες και ολα...αλλη μονο ζιπουνακι τι λετε εσεις?

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήρθα κορίτσια μου Smile . Όλα καλά! Βεβαιώσαμε ότι είναι αγοράκι, μέγεθος, βάρος όλα τέλεια! Δόξα τω θεώ, έφυγε ένα βάρος!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε: ...
Εκανα και μια βολτα στα μαγαζια για μπεμπε!!αλλα δε ξερω τι θα του φοραω νταλα μεσημερι??μερικοι μου λενε και σκουφακι και καλτσες και ολα...αλλη μονο ζιπουνακι τι λετε εσεις?


Υπομονή και θα όταν θα έρθει η ώρα θα καταλάβεις τι θα πρέπει να του φοράς. Very Happy
Ανάλογα με τον καιρό και ανάλογα με το πόσο ζεσταίνεται το μωρό.
Σκουφάκι σίγουρα όχι.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimerakia egkuoulles m...
Ti m kanete??? Very Happy

Egw eimai poli kala,,,
K olo klotsaei i korassa m... Very Happy Very Happy

Tin alli eudomada mpenw sto 6o mina... Very Happy

Emeis edw sto siti olo douleies kanoume...
Den teleiwnoune pote... Rolling Eyes

Ti nea esus???

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ιωάννα!
Πού είσαι κούκλα που όταν λείπεις έχεις πολύ ησυχία στο θεματάκι μας;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις