Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:εγω τελευταια περιοδο ειχα 15 νοεμβριου 36 37 μερεσπριν θα πρεπε να ναι πιο υψηλεσ οι μοναδες συμφωνα με τον πινακα αυτον....δεν ξερω τι να κανω δεν απανταει κ ο γιατρος

μην αγχώνεσαι!όλα καλά θα είναι!θα μιλήσεις με τον γιατρό σου αργότερα και θα δεις ότι όλα θα είναι εντάξει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:εγω τελευταια περιοδο ειχα 15 νοεμβριου 36 37 μερεσπριν θα πρεπε να ναι πιο υψηλεσ οι μοναδες συμφωνα με τον πινακα αυτον....δεν ξερω τι να κανω δεν απανταει κ ο γιατρος

βρε μην αγχωνεσαι! η σύλληψη προφανως έγινε αργοτερα στον κυκλο σου γι αυτο οι τιμες ειναι τετοιες!! Ειναι πολυ καλη τιμη!μη στεναχωριεσαι!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα evi μου καθημερινα σας διαβαζω δεν εχασα σελιδα
κοπελια με την χοριακη μια χαρα εισαι αν και δεν εχει σημμασια σημμασια εχει καθε 2 μερες να διπλασιαζετε οχι τι τιμη εχεις εγω 4βδομαδων και 3 μερων ειχα 76 σημμασια εχει να διπλασιαζεται αυτο σημαινει οτι παει καλα αν μειωνετε ειναι κακα τα νεα οπως και αν αυξανετε αλλα οχι να διπλασιαζεται οπως και να αυξανεται παρα πολυ

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια και απο μενα...σημερα μαγειρεψα εκανα δουλειες εφαγα και τωρα περιμενω τον αντρουλη μου να γυρισει απο την δουλεια.αργησε λιγο.το πρωι πηρα τον γυναικολογο τηλ μιλησα με την γραμματεα του βεβαια τις εδωσα τις μοναδες απο τις ορμονολογικες και περιμενω να με παρει τηλ να μου πει τι πρεπει να κανω αν θα πρεπει να παω απο κει να με δει.ειναι και στην αθηνα δεν τον εχω κοντα..μαλλον πιστευω θα μου δωσει κανα χαπακι να μου πεσει η προλακτινη γιατι εχω και φοβερους πονοκεφαλους.και οταν τελειωσει και η περιοδος και καθαρισω να με δει και να κανουμε κανα τεστ παπ.ευχαριστω τα κοριτσια για το ενδιαφερον τους και ελπιζω να ξεαγχωθω και ολα να πανε καλα..

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 315810
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ....
EVI ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΟΜΟΡΦΗ ΘΕΣΣΑΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...
ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΖΗΚΟΠΟΥΛΟ?
ΣΙΡΕΝ MARIABEL BOYBOY EVAGGELITSA
TA NEA SAS?
PIPI ΤΟ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΕΙ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.
ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ...
ARTEMH ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΝΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ...
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιφιγένεια ειμαι εγώ μέσα!!
μόλις τελείωσα τις δουλειές μου..έκανα και 2 αυγά μάτια να φάω γιατί λύσαξα... Embarassed και τώρα λέω να βάλω κανα παιχνίδι στον υπολογιστή να παίξω χιχι ο λαιμος μου τελικά για την ώρα είναι καλά..θα κάνω πάλι ένα χαμομηλάκι τώρα γιατι μπορεί να με βοήθησε κι αυτό εχθες!
δυστυχως εγώ δουλεύω 7-11 σήμερα... ρεπακι όμως Σάββατο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 328109 οποτε δν παραπονιέμαι!!

τι ωραίες φωτο που έχετε βρε κοριτσάκια απο τους γάμους σας!Εγώ δν με βλέπω να παντρεύομαι το καλοκαίρι γιατι ο μπαμπας μου έμεινε ανεργος και η μαμα μου δν δουλευει κι αυτη...οποτε τι γαμους και χαζα να θελω?Ελπιζω τουλαχιστον να μεινω έγκυος ώστε να κανω καποια στιγμη γαμο-βαφτιση μαζι και να μη στεναχωριεμαι οτι δν παντρευτηκα κι ας μην με "εμποδιζε" το μπεμπε!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:ιφιγένεια ειμαι εγώ μέσα!!
μόλις τελείωσα τις δουλειές μου..έκανα και 2 αυγά μάτια να φάω γιατί λύσαξα... Embarassed και τώρα λέω να βάλω κανα παιχνίδι στον υπολογιστή να παίξω χιχι ο λαιμος μου τελικά για την ώρα είναι καλά..θα κάνω πάλι ένα χαμομηλάκι τώρα γιατι μπορεί να με βοήθησε κι αυτό εχθες!
δυστυχως εγώ δουλεύω 7-11 σήμερα... ρεπακι όμως Σάββατο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 328109 οποτε δν παραπονιέμαι!!

τι ωραίες φωτο που έχετε βρε κοριτσάκια απο τους γάμους σας!Εγώ δν με βλέπω να παντρεύομαι το καλοκαίρι γιατι ο μπαμπας μου έμεινε ανεργος και η μαμα μου δν δουλευει κι αυτη...οποτε τι γαμους και χαζα να θελω?Ελπιζω τουλαχιστον να μεινω έγκυος ώστε να κανω καποια στιγμη γαμο-βαφτιση μαζι και να μη στεναχωριεμαι οτι δν παντρευτηκα κι ας μην με "εμποδιζε" το μπεμπε!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΠΟΥ ΗΠΙΕΣ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου, και εγω εδω ειμαι νευρα εχω που δεν τρωει το Βιολεττακι αλλα τι να κανω!!!!!!

Λοιπον εγω παντρευτηκα με πολιτικο γαμο 5 ημερες πριν γεννησω, καλο?
Οι οικογενεις μας 2-3 φιλοι τζινακι με πουκαμισακι ο αντρουλης ενα λευκο ριχτο φουστανι εγω γιατι δεν μου χωραγε και τιποτα αλλο, βαφτηκα μονη μου εφτιαξα τα μαλλια μου μονη μου και τους εβαλα 2 λουλουδακια και αυτο ηταν.
Λογω οικονομικων εγιναν ετσι αλλα μου αρεσε, γενικα δεν ειμαι πολυ του μπουγιου αλλα δεν το κατηγορω κιολας εχω συγκινηθει με γαμους με απιστευτα νυφικα με ωραιους στολισμους με πυροτεχνηματα και πολλα πολλα αλλα...
Τωρα εγω δεν ειμαι υπερ του γαμου και της βαφτισης μαζι για ενα και μονο λογο, την ταλαιπωρια του μωρου που περιμενει να γινει ο γαμος και μετα να βαφτιστει. Οποιους εχω δει τα μωρακια υπεφεραν ειλικρινα.

Και κατι ασχετο ολα μαζι βεβαια αλλα βρηκα χρονο. Διαβαζω ενα βιβλιο και με εχει καθηλωσει μου το προτεινε η μεγαλη Βιολεττα (μανουλα) μηπως το εχει διαβασει καμια? Ειναι ''Το Φιλί του Δράκου''

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια εδώ είμαι κι εγώ!!μόλις τελειωσα το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 517142 ουφ...κούραση...έκανα και δουλειές το πρωί...με βοήθησε κι ο αντρούλης δεν μπορώ να πω Smile
Ίφι θα μείνεις μέρες?να πιούμε κανα καφεδάκι καλε!!
Έλλη μου μη στεναχωριέσαι!όλα θα γίνουν!θα ντυθείς νυφούλα μια μέρα!!υγεία να υπάρχει μόνο!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 417472
Ελευθερια μου το έχω διαβάσει πριν αρκετό καιρό!είναι τέλειο!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλέ που πήγατε??ήρθα εγώ,φύγατε εσείς?? Rolling Eyes

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω ειμαι κατεληξα να δινω στο Βιολεττακι πατατες με τυρι για να φαει κατι!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 679259

Οι υπολοιπες δεν ξερω που ειναι!!!!! Παλι ζουζουνιζουν??????

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Και εγω ειμαι κατεληξα να δινω στο Βιολεττακι πατατες με τυρι για να φαει κατι!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 679259

Οι υπολοιπες δεν ξερω που ειναι!!!!! Παλι ζουζουνιζουν??????

μην αγχώενεσαι βρε!αν πεινάσει θα φάει!κι εγώ δεν έτρωγα σχεδόν τπτ,μέχρι και τον πουρέ μασούσα!αλλά δεν έπαθα τπτ!και τώρα μια χαρά όρεξη έχω!
βρε λες να ζουζούνιζουν?? Rolling Eyes

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!Μπαίνω λίγο που και που για να σας διαβάσω αλλά δεν σας προλαβαίνω!Κάνουμε δουλειές στο σπίτι και δεν έχω κα΄τσει δευτερόλεπτο!!!Πολύ κούραση!Σήμερα περάσαμε και την κουζίνα επιτέλους!!!Προχωράμε προχωράμε!!!Είχαμε κανένα ευχάριστο;Ενημερώστε με γιατί δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες!!!!! Very Happy

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελευθερια μου το διαβασα πριν χρονια ειναι καλο αλλα δεν κανει οταν προσπαθεις να κανεις μωρο θα καταλαβεις οταν φτασεις το τελος

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη φανταστείς Ελευθερία μου αν κανω γαμο- βαφτιση μαζι, ο γαμος θα παει τρεχοντας..οσο πιο γρήγορα γινεται και η βαφτιση επισης το ιδιο! Οχι σαν ενα ξαδερφο μου που εκανε γαμο και βαφτιση 2ωρες με το ρολοι..βαρεθηκαν οι καλεσμενοι Razz Razz
για σκετο γαμο θρησκευτικο παντως ειναι αδυνατον!!αν μεινω εγκυος θα κανω κι εγω πολιτικο, για να ειναι καλυμμένο το μπεμπακι μας, αλλα δν παιζει να το κανω μεγαλο ζητημα αν παντρευτω έτσι..μονο οι μαρτυρες που θελει, και καθημερινα ρουχα!Σιγα μην φτιαχτω για να παντρευτω στο δημαρχειο..σε καμια περιπτωση! Mad Mad

εμεις τρωμε χωρις σταματημό και το Βιολετακι δν θελει να φαει??Σε ποιον έμοιασε καλε? χχαχαχα Laughing Laughing

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα κανονικη ειναι δεν ειναι απο τα στρουμπουλα μπεμπακια, αλλα απλα θελω να μαθει να τρωει σωστα και να ειναι κανονικη και οχι στρουμπουλη σαν την μαμα της Embarassed

Σιγουρα κανουν ζουζουνιες ή κοιμουνται... Wink

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζηλεψα και εβαλα και εγω γαμικη φωτογραφια Very Happy χαχαχαχα
εμενα ηταν η ωραιοτερη μερα της ζωης μου στον πρωτο μου γαμο ολα ηταν απλα χωρις τπτ και κανενα στον δευτερο ηταν σαν να ηταν ο πρωτος τοτε καταλαβα οτι παντρευτηκα , αχ!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχα Razz Razz Razz δεν ξερω απο που πηρε το Βιολεττακι παντως απο μενα δεν πηρε παλι καλα απο την μια!!!

Ετσι Ελλη μου γιατι τι φταινε τα καημενα τα μπεμπακια Crying or Very sad

Αυγολεμονη μου το εχω καταλαβει οτι κατι παιζει με το ενα μωρακι αλλα ουτως η αλλιως δεν θα ξανακανω προσπαθεια μεχρι να ερθει το καλοκαιρι Sad

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω κοριτσια τι ωραιες φωτογραφιες ειναι αυτες που εχετε απο τους γαμους σας!!!! Μπραβο κοριτσακια μου μπραβο!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ειναι λιγο μακαβριο το τι γινεται με αυτο το μωρακι και τοσο δυνατο που θα το σκεφτεσαι δεν σου λεω παραπανω να μην σου αποκαλυψω τπτ αλλα... ε σε καμια μανα να μην τυχει

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!Μπαίνω λίγο που και που για να σας διαβάσω αλλά δεν σας προλαβαίνω!Κάνουμε δουλειές στο σπίτι και δεν έχω κα΄τσει δευτερόλεπτο!!!Πολύ κούραση!Σήμερα περάσαμε και την κουζίνα επιτέλους!!!Προχωράμε προχωράμε!!!Είχαμε κανένα ευχάριστο;Ενημερώστε με γιατί δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες!!!!! Very Happy

γεια σου Δεσποινάκι!η Άρτεμις είναι εκυούλα αν δεν το διάβασες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 654316

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:ζηλεψα και εβαλα και εγω γαμικη φωτογραφια Very Happy χαχαχαχα
εμενα ηταν η ωραιοτερη μερα της ζωης μου στον πρωτο μου γαμο ολα ηταν απλα χωρις τπτ και κανενα στον δευτερο ηταν σαν να ηταν ο πρωτος τοτε καταλαβα οτι παντρευτηκα , αχ!

πολύ ωραία φώτο Very Happy αχ κι εμένα η ωραιότερη μέρα της ζωής μου ήταν!όπως ακριβώς το είχα ονειρευτεί κι ακόμη καλύτερα!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
για σκετο γαμο θρησκευτικο παντως ειναι αδυνατον!!αν μεινω εγκυος θα κανω κι εγω πολιτικο, για να ειναι καλυμμένο το μπεμπακι μας, αλλα δν παιζει να το κανω μεγαλο ζητημα αν παντρευτω έτσι..μονο οι μαρτυρες που θελει, και καθημερινα ρουχα!Σιγα μην φτιαχτω για να παντρευτω στο δημαρχειο..σε καμια περιπτωση! Mad Mad

Κι εμένα παρ'όλο που δεν μ'άρεζαν οι γαμο-βαφτίσεις μάλλον εκεί θα κάταλήξω όταν έρθει η ώρα, μ ένα απλό άσπρο φορεματάκι.

Όσο για τον πολιτικό είμαι από τις λίγες παράξενες που τον απόλαυσαν!! Ο άνδρας μου ήταν με τζιν κ χαλαρό πουκάμισο χωρίς γραβάτα κ εγώ φορούσα ένα χαρούμενο-παρδαλό καλοκαιρινό φορεματάκι. Είμασταν χαλαροί κ άνετοι.

Τρελαίνομαι από χαρά όταν βλέπω φωτό με νυφικά, νιώθω μια καλή ζιλίτσα Embarassed αλλά νομίζω ότι εγώ δεν θα την πάλευα με τα τούλια.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μολισ μιλησα με τον γιατρο μου...η αληθεια ειναι οτι στεναχωρεθηκα γιατι μου φανηκε οτι ο γιατροσ αναλογα με την τελευταια μου περιοδο περιμενε πιο υψηλες μοναδες....δεν ξερω μπορει να ηταν κ η ιδεα μου αλλα ετσι μου φανηκε...μου ειπε οτι ειναι νωρις για υπερηχους κ τετοια κ να ξαναπαω για χοριακη την τριτη να δουμε αν διπλασιαζεται
467,3 ειναι εφικτο να φτασει εικοσι χιλιαδες σε μια βδομαδα?κοριτσια βοηθηστε με........τι να κανω για να μην σκεφτομαι το κακο?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σου ειπε ο γιατρος σου δηλαδη οτι πρεπει να φτασει τις 20000 μεσα σε μια εβδομαδα???κι αν δν φτασει σε μια εβδομαδα αλλα διπλασιαζεται ικανοποιητικα παρολα αυτα τι σημαινει?

καταρχην δν βρισκω τον λογο να αγχωνεσαι απο την αποψη του οτι , οτι ειναι να γινει εχει γινει...αν ειναι σπορακι που ηρθε να μεινει, θα μεινει οπως και να εχει..αν ειναι απο αυτα που αποφασιζουν να φυγουν νωρίς δν μπορεις να κανεις και κατι με το να στεναχωριεσαι για να το κρατησεις!!οποτε για αρχη χαλαρωσε...!
ευχομαι να πανε ολα καλα και να ειναι ιδεα σου επειδη εχεις φοβηθει! κι αλλη φορα οταν εχεις αποριες κουκλιτσα μου ρωτα επιτοπου τον γυναικολογο σου,αυτος ξερει καλυτερα απο ολες μας να σου πει!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 20 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις