Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
381 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 381 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 16]

351απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Τρι Ιαν 10, 2012 10:17 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για την διαφορα στην σκεψη,δεν ξερω γενικα,εγω με τον ιδιο τροπο λαμβανω αποφασεις,οπως στα 26 μου κ νωριτερα τωρα που το σκεφτομαι. Η συμπεριφορα μου ειναι ιδια, αλλαξα αποψη σχετικα με καποια θεματα, ιδιως μετα τα παιδια.Μλλον τα παιδια μου εφεραν αλλαγες και οχι το γηρας Laughing

352απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Τρι Ιαν 10, 2012 12:07 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:Για την διαφορα στην σκεψη,δεν ξερω γενικα,εγω με τον ιδιο τροπο λαμβανω αποφασεις,οπως στα 26 μου κ νωριτερα τωρα που το σκεφτομαι. Η συμπεριφορα μου ειναι ιδια, αλλαξα αποψη σχετικα με καποια θεματα, ιδιως μετα τα παιδια.Μλλον τα παιδια μου εφεραν αλλαγες και οχι το γηρας Laughing

Και γω έτσι νιώθω, αφού έκανα παιδί και μετά άλλαξα αρκετά σαν άνθρωπος σε πολλά πράγματα και αναθεώρησα άλλα...Μη λες την λέξη γήρας ακόμα, μετά τα 60 να αρχίσεις να την λες!!! Razz Razz

353απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Τρι Ιαν 10, 2012 11:38 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια το καθαρο οινοπνευμα απο τι "φτιαχνεται", πιστευετε πως η αιθυλικη αλκοολη κανει την ιδια δουλεια με το καθαρο οινοπνευμα?Τελευταια φορα που πηγα για να παρω καθαρο οινοπνευμα εκτος απο το οτι ειδα οτι ειναι πανακριβο πλεον, δεν το εβρισκα στα σουπερ(λενε οτι το εχουν ακριβυνει γιατι πολλοι το βαζουν για να κανουν τα ποτα μπομπες και ετσι θελουν να αποθαρρυνουν τους αγοραστες απο αυτην την χρηση)
Μετα πηγα σε φαρμακειο και μου ειπε η φαρμακοποιος οτι η αιθυλικη αλκοολη διαφερει στους βαθμους(εναν με δυο βαθμους διαφορα) και κανει την ιδια δουλεια με το οινοπνευμα!Εχει φοβερη διαφορα με την τιμη του οινοπνευματος(γυρω στα 5 ευρω η συσκευασια των 250 ml)

Δεν εχει την εντονη μυρωδια του οινοπνευματος αλλα ελπιζω να ειναι το ιδιο αποτελεσματικο!Τι γνωμη εχετε?

354απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Τετ Ιαν 11, 2012 12:26 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:κοριτσια το καθαρο οινοπνευμα απο τι "φτιαχνεται", πιστευετε πως η αιθυλικη αλκοολη κανει την ιδια δουλεια με το καθαρο οινοπνευμα?Τελευταια φορα που πηγα για να παρω καθαρο οινοπνευμα εκτος απο το οτι ειδα οτι ειναι πανακριβο πλεον, δεν το εβρισκα στα σουπερ(λενε οτι το εχουν ακριβυνει γιατι πολλοι το βαζουν για να κανουν τα ποτα μπομπες και ετσι θελουν να αποθαρρυνουν τους αγοραστες απο αυτην την χρηση)
Μετα πηγα σε φαρμακειο και μου ειπε η φαρμακοποιος οτι η αιθυλικη αλκοολη διαφερει στους βαθμους(εναν με δυο βαθμους διαφορα) και κανει την ιδια δουλεια με το οινοπνευμα!Εχει φοβερη διαφορα με την τιμη του οινοπνευματος(γυρω στα 5 ευρω η συσκευασια των 250 ml)

Δεν εχει την εντονη μυρωδια του οινοπνευματος αλλα ελπιζω να ειναι το ιδιο αποτελεσματικο!Τι γνωμη εχετε?

Η αιθυλικη αλκοολη ή αιθανολη ειναι το γνωστο μας οινοπνευμα, και ειναι η ιδια ουσια που περιεχεται στα ποτα.
Κυκλοφορει με διαφορους βαθμους καθαροτητας, και φυσικα, οσο πιο καθαρη ειναι, τοσο πιο ακριβη ειναι. Οταν λεω "καθαρη" δεν εννοω οτι οι μικροτερης καθαροτητας αιθανολες ειναι μολυσμενες ή αναποτελεματικες, απλα περιεχουν νερο ή άλλες αλκοολες (πχ μεθανόλη).
Η 99% καθαρη αλκοολη ειναι πανακριβη και δεν ειναι και αναγκαια - στο εργαστηριο χρησιμοποιουσαμε 70% μειγμα αλκοολης με νερο για τον καθαρισμο και την απολυμανση των παγκων.
Όσο πιο "καθαρό" ειναι το οινοπνευμα, τοσο πιο καταλληλο για πόση ειναι. Πχ μπορεις να βαλεις το ασπρο οινοπνευμα σε διαφορα ποτα και λικερ.
Νομιζω οτι παραγεται απο καποια παραγωγα του πετρελαιου, και αναλογα με το βαθμο καθαροτητας εχεις και αναλογη τιμη. Επίσης, το μπλε οινοπνευμα ειναι κι αυτο αιθυλικη αλκοολη, αλλά επειδη ειναι ακαταλληλο για ποση, βαζουν καποιο χρωμα μεσα για να ξεχωριζει.
Ομοιως, καποια οινοπνευματα χαμηλοτερης καθαροτητας (και το μπλε οινοπνευμα) περιεχουν και μεθανολη, η οποια ειναι πιο φθηνη, κι ενω ειναι ασφαλες και δεν παιζει ρολο στην απολυμαντικη ικανοτητα, εντουτοις ειναι δηλητηριο αν το καταπιουμε. Μπορει να χρησιμοποιηθει για να νοθευονται ποτα, με ολεθριες συνεπειες οπως καταλαβαινεις.

355απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Τετ Ιαν 11, 2012 12:29 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλα δεν ημουν σιγουρη,και εγω απο το πετρελαιο ειχα την υποψια οτι γινεται!Καλα το μπλε γραφει οτι δεν πρεπει να ερχεται σε επαφη με το δερμα μας,ειναι επικινδυνο!

356απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Πεμ Ιαν 12, 2012 3:08 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενε οτι οσο πιο πολυ καιρο ειναι ενα ζευγαρι μαζι τοσο πιο πολυ μοιαζει ο ενας στον αλλο.

Το ειχα ακουσει παλια και το κοροιδευα τελικα μαλλον ειναι αληθεια ε?

Εσεις ποσο "μοιαζετε" στους αντρες σας!Εγω μερικες φορες ανησυχω!

357απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Πεμ Ιαν 12, 2012 3:51 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ.ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ, ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ!javascript:emoticonp('Razz')

358απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Πεμ Ιαν 12, 2012 4:07 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:Λενε οτι οσο πιο πολυ καιρο ειναι ενα ζευγαρι μαζι τοσο πιο πολυ μοιαζει ο ενας στον αλλο.

Το ειχα ακουσει παλια και το κοροιδευα τελικα μαλλον ειναι αληθεια ε?

Εσεις ποσο "μοιαζετε" στους αντρες σας!Εγω μερικες φορες ανησυχω!

Αυτό ισχύει βασικά, αλλά θα πρέπει να είναι πολλάαααααα χρόνια το ζευγάρι μαζί, πχ οι γονείς μου θεωρώ ότι μοιάζουν σαν αδέρφια ένα πράγμα...

Εγώ με τον άντρα δε νομίζω να μοιάζουμε καθόλου, αλλά δεν είμαστε και πολλά χρόνια μαζί...

Έχω δει φωτογραφίες και με ανθρώπους οι οποίοι έμοιαζαν στα σκυλιά τους!!! Laughing Laughing Laughing

359απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Σαβ Ιαν 14, 2012 10:55 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:

Έχω δει φωτογραφίες και με ανθρώπους οι οποίοι έμοιαζαν στα σκυλιά τους!!! Laughing Laughing Laughing

χμμμ σαν κατι να μου θυμιζει αυτο,το εχω ξανακουσει!

360απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Σαβ Ιαν 14, 2012 10:59 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναρωτιεμαι οι μακιγιεζ που χρησιμοποιουν τα ιδια πινελακια και διαφορα αλλα αντικειμενα σε τοσα προσωπα δεν ειναι λιγο ριψοκινδυνο να παθεις κατι στο δερμα σου?αν πχ καποια κοπελα εχει δερματικο προβλημα δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησεις και εσυ?

και επισης δεν ξερουμε καθολου ποσο καλα ειναι τα υλικα που χρησιμοποιει και ποσο καιρο ειναι ανοιχτα!

εσεις τι λετε ειμαι υπερβολικη που σκεφτομαι κατι τετοιο?

361απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Σαβ Ιαν 14, 2012 11:37 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Razz Razz Razz Razz

Αυτο που οι συζυγοι καταληγουν να μοιαζουν ο ενας τον άλλο το ειχε εξηγησει καποιος σε μια εκπομπη. Λεει οτι ασυναισθητα υιοθετεις τις εκφρασεις του ατομου που αγαπας, και μετα απο 20-30 χρονια με ενα ατομο, οι εκφρασεις σου αρχιζουν να μοιαζουν με τις δικες του. Δεν μπορω να πω οτι με καλυψε 100% αλλά ειναι μια εξηγηση.

362απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Σαβ Ιαν 14, 2012 11:40 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
woh!

363απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Σαβ Ιαν 14, 2012 1:48 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα Νένα αυτή την φωτογραφία είχα δει κάπου παλιότερα και το είπα!! Wink Wink Wink

364απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Σαβ Ιαν 14, 2012 11:48 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:αναρωτιεμαι οι μακιγιεζ που χρησιμοποιουν τα ιδια πινελακια και διαφορα αλλα αντικειμενα σε τοσα προσωπα δεν ειναι λιγο ριψοκινδυνο να παθεις κατι στο δερμα σου?αν πχ καποια κοπελα εχει δερματικο προβλημα δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησεις και εσυ?

και επισης δεν ξερουμε καθολου ποσο καλα ειναι τα υλικα που χρησιμοποιει και ποσο καιρο ειναι ανοιχτα!

εσεις τι λετε ειμαι υπερβολικη που σκεφτομαι κατι τετοιο?

Απο μια γνωστη μου που κανει αυτη την δουλεια ξερω οτι καθαριζει καλα τα εργαλεια της,αποστειρωνει.Επισης οταν εχει ατομο με καποιο δερματικο προβλημα μεσα στην αμοιβη βαζει κ την αγορα απο τα πινελα που θα χρειαστει για βαψει(τα κραταει ο πελατης εννοειται).Αλλα το καλυτερο ειναι να εχουμε τα υλικα εμεις (πινελα,μασκαρα κτλ) για να ειμαστε σιγουρες.Και να μην χρησιμοποιουμε απο φιλες μας,κατι που καναμε με τις φιλες μου οταν ειμασταν πιτσιρικες-μεγαλη βλακεια.

365απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Σαβ Ιαν 14, 2012 11:50 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα θυμηθηκα οταν εκανα μανι-πεντι (τις καλες εποχες) ρε παιδια πολυ συχνα εβλεπα να τελειωνει μια πελατισα και να βαζουν τα ιδια εργαλεια στην επομενη!Αυτο που καθαριζει τις παρανυχιδες,αυτο που τριβει τις φτερνες...ποσες φορες το ελεγα και στραβωναν την μουρη τους! Και καλα μετα μου εφερναν αποστειρωμενα...και καλα...

366απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Κυρ Ιαν 15, 2012 12:07 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Τωρα θυμηθηκα οταν εκανα μανι-πεντι (τις καλες εποχες) ρε παιδια πολυ συχνα εβλεπα να τελειωνει μια πελατισα και να βαζουν τα ιδια εργαλεια στην επομενη!Αυτο που καθαριζει τις παρανυχιδες,αυτο που τριβει τις φτερνες...ποσες φορες το ελεγα και στραβωναν την μουρη τους! Και καλα μετα μου εφερναν αποστειρωμενα...και καλα...


εγώ ειχα δικά μου. σιχαινόμουν και φοβόμουν να χρησιμοποιήσω τα ίδια που είχαν όλοι.

367απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Κυρ Ιαν 15, 2012 12:11 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:Τωρα θυμηθηκα οταν εκανα μανι-πεντι (τις καλες εποχες) ρε παιδια πολυ συχνα εβλεπα να τελειωνει μια πελατισα και να βαζουν τα ιδια εργαλεια στην επομενη!Αυτο που καθαριζει τις παρανυχιδες,αυτο που τριβει τις φτερνες...ποσες φορες το ελεγα και στραβωναν την μουρη τους! Και καλα μετα μου εφερναν αποστειρωμενα...και καλα...


εγώ ειχα δικά μου. σιχαινόμουν και φοβόμουν να χρησιμοποιήσω τα ίδια που είχαν όλοι.

Να σου πω δεν το σκεφτηκα ποτε ρε Φλω να παρω δικα μου! Τωρα οταν τα φτιαχνω ερχεται σπιτι μια γνωστη μου μανικιουριστα,μιλαμε το κοριτσι με τα γαντια του,με οινοπνευμα,με κατι αλλα υγρα για αποστειρωση. Και σπιτι της αποστειρωνει,ειναι φιλη ξαδερφης και εχω εμπιστοσυνη.Αλλιως πια φοβαμαι!

368απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Κυρ Ιαν 15, 2012 2:45 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι ρε συ,δεν νομιζω να το κανουνε πολλες και αμα πεις και τιποτα σε κοιτανε σαν εξωγηινη!
Με την υγεια μας δεν παιζουμε και ειδικα οταν δινουμε τοσα πολλα χρηματα(συγκεκριμενα μιαλω για το νυφικο μακιγιαζ)

και δεν ξερω κατα ποσο μπορει να αποστηρωθουν τα πινελακια και το σφουγγαρακι που βαζουμε πουδρα,αντε τα αλλα που ειναι απο μεταλλο οκ αυτα ομως πως τα αποστειρωνουνε?

369απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Ιαν 15, 2012 3:08 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΚΛΙΒΑΝΟ ΟΛΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΒΟΥΤΑΕΙ ΣΕ ΠΟΥΔΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΤΑ ΒΟΥΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΙΚΡΟΒΙΑ.

370απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Δευ Ιαν 16, 2012 9:50 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα γιατι τους κυνηγανε ετσι και εννοω τα παιδια που ανεβαζουνε διαφορα στο youtube?
το ρωταω με αφορμη το θεμα με τα παιδικα,δεν εχει πολλες μερες που τα εβαλε η κοπελα και αμεσως τα σβησανε!

371απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Δευ Ιαν 16, 2012 9:58 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:Μα γιατι τους κυνηγανε ετσι και εννοω τα παιδια που ανεβαζουνε διαφορα στο youtube?
το ρωταω με αφορμη το θεμα με τα παιδικα,δεν εχει πολλες μερες που τα εβαλε η κοπελα και αμεσως τα σβησανε!


???τι εννοεις??

372απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Δευ Ιαν 16, 2012 10:08 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Girls, να σας ρωτήσω... όταν γίνεται μια αγοραπωλησία μέσω αγγελίας στο internet πρέπει να κοπεί απόδειξη????Κι αν ναι, πώς???
Εννοώ, από άτομο σε άτομο, όχι μέσω μαγαζιού... Ο άντρας μου λέει ότι αυτό είναι παράνομο και μπορεί να σε κηνυγήσουν....και και και... καταλαβαίνετε...
Έχετε ιδέα τί ισχύει???
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

373απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Δευ Ιαν 16, 2012 10:52 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα εννοω οτι στο youtube εχει βιντεακια και τα ψαχνουν οι εταιριες που εχουν τα δικαιωματα και απειλουν τους χρηστες,με αποτελεσμα οι χρηστες αυτοι να κλεινουν τα καναλια τους η να σβηνουν τα βιντεο αυτα!

374απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Δευ Ιαν 16, 2012 10:55 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella το ειχα ρωτησει και εγω αυτο.Δεν ξερω αν το ειδαν οι κοπελες.

Μια γνωστη μου που σκεφτοταν να ανοιξει μια ιστοσελιδα μου ειπε πως πρεπει να εχεις αδεια και να πληρωνεις κατι σαν ενοικιο,δεν ειμαι σιγουρη ακριβως.Για αυτο και εγω αναρωτιομουν και ηθελα να μαθω περισσοτερα!

375απλα αποριες - Σελίδα 15 Empty Απ: απλα αποριες Δευ Ιαν 16, 2012 11:56 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ξερετε πως μπορουμε να βρισκουμε ολα τα blog Που ειμαστε μελη?

εγω πχ εχω γινει μελος σε μερικα πως θα τα βρισκω γιατι δεν τα θυμαμαι ολα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις