Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιτσα τωρα το ειδα για τα χαπια! κι εμεις maalox παιρνουμε!!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα τα φωτα σου! τα κεικ τα ψηνουμε στις αντιστασεις ή στον αερα? και σε τι βαθμους?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:κατερινα τα φωτα σου! τα κεικ τα ψηνουμε στις αντιστασεις ή στον αερα? και σε τι βαθμους?

εγω το ψηνω στις αντιστασεις με αερα μαζι!!! οπως και να το ψησεις δεν πειραζει θα σου πω κολπο! καταρχην στους 180 για μια ωρα οπωσδηποτε και το κολπο ειναι στη μια ωρα πανω να παρεις ενα μαχαιρι και να το βαλεις μες στο μειγμα, αν στο μαχαιρι αφησει υπολλειματα θελει κ αλλο ψησιμο αν δεν αφησει τοτε εχει γινει!!!! στο λεω γιατι φουρνος με φουρνο διαφερει! καλη επιτυχια!!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 6 215994

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
trilly έγραψε:κατερινα τα φωτα σου! τα κεικ τα ψηνουμε στις αντιστασεις ή στον αερα? και σε τι βαθμους?

εγω το ψηνω στις αντιστασεις με αερα μαζι!!! οπως και να το ψησεις δεν πειραζει θα σου πω κολπο! καταρχην στους 180 για μια ωρα οπωσδηποτε και το κολπο ειναι στη μια ωρα πανω να παρεις ενα μαχαιρι και να το βαλεις μες στο μειγμα, αν στο μαχαιρι αφησει υπολλειματα θελει κ αλλο ψησιμο αν δεν αφησει τοτε εχει γινει!!!! στο λεω γιατι φουρνος με φουρνο διαφερει! καλη επιτυχια!!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 6 215994

σ ευχαριστω παρα πολυ! δεν το΄χω με τα κεικ.! Mad

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημεραααα! Very Happy η καλησπερα?? Rolling Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=IOmtSML7j88

τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 6 654316


αχ εγω τωρα την ειδαααα. τι φατσουλινα ειναι!!! αχ βρε σωτηρια να σου ζησει ειναι μια μικρη θεα!!!!!!!!

Υ.Γ θελω κ εγω κορηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
mama katerina έγραψε:
trilly έγραψε:κατερινα τα φωτα σου! τα κεικ τα ψηνουμε στις αντιστασεις ή στον αερα? και σε τι βαθμους?

εγω το ψηνω στις αντιστασεις με αερα μαζι!!! οπως και να το ψησεις δεν πειραζει θα σου πω κολπο! καταρχην στους 180 για μια ωρα οπωσδηποτε και το κολπο ειναι στη μια ωρα πανω να παρεις ενα μαχαιρι και να το βαλεις μες στο μειγμα, αν στο μαχαιρι αφησει υπολλειματα θελει κ αλλο ψησιμο αν δεν αφησει τοτε εχει γινει!!!! στο λεω γιατι φουρνος με φουρνο διαφερει! καλη επιτυχια!!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 6 215994

σ ευχαριστω παρα πολυ! δεν το΄χω με τα κεικ.! Mad

δεν πειραζει ομορφοκοπελα μουυυυ κουφετο θα γινει να παρεις και για το γαμο σου! χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης η γιαγια μου οταν παντρευτηκαμε οι ξαδερφες εριξε νερο με το που βγηκαμε απο την πορτα! οπως επισης δινουν στη νυφη να σπασει ενα πιατο αλλα δεν ξερω τι ειναι αυτο scratch

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε αλλο θεμα πηγαινε αυτο αχαχχαχαχαχα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:καλημερες!!!!! σαν να κρυωσε αρκετα ο καιρος...να παρω τηλ για πετρελαιο σημερα!!!!!


Ιιιιιιιι! Έχετε λεφτά για πετρέλαιο;;;; Πλούσια! Πλούσια! Αποβάλλετέ την!


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:Λιτσα τωρα το ειδα για τα χαπια! κι εμεις maalox παιρνουμε!!!!

απο χθες μου ρχεται ενας στιχος του Σιδηροπουλου αλλα δεν θυμαμαι το τραγουδι κ τα υπολοιπα λογια, "maalox ξωτικα,,,". Το μουρμουραω ολη μερα κ δεν το θυμαμαι.Μην ειναι και Ασιμος?


γραψε λαθος....αλλο λεει το τραγουδι,το βρηκα "μέσα μου κρύβω Μορλοκς μαύρα ξωτικά"



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Τετ Δεκ 21, 2011 6:07 am, 1 φορά

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
απο χθες μου ρχεται ενας στιχος του Σιδηροπουλου αλλα δεν θυμαμαι το τραγουδι κ τα υπολοιπα λογια, "maalox ξωτικα,,,". Το μουρμουραω ολη μερα κ δεν το θυμαμαι.Μην ειναι και Ασιμος?


Αυτό λες καλέ;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ευχαριστώ Βιβίκα! Καλέ Μαρία Τετάρτη είναι σήμερα όλη μέρα! Razz

Ωχ ναι! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 6 679259 Χαχχαχαχα! Με το καλο το 4ο παιδακι σου!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:
απο χθες μου ρχεται ενας στιχος του Σιδηροπουλου αλλα δεν θυμαμαι το τραγουδι κ τα υπολοιπα λογια, "maalox ξωτικα,,,". Το μουρμουραω ολη μερα κ δεν το θυμαμαι.Μην ειναι και Ασιμος?


Αυτό λες καλέ;



ναιιιιιιι

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:
απο χθες μου ρχεται ενας στιχος του Σιδηροπουλου αλλα δεν θυμαμαι το τραγουδι κ τα υπολοιπα λογια, "maalox ξωτικα,,,". Το μουρμουραω ολη μερα κ δεν το θυμαμαι.Μην ειναι και Ασιμος?


Αυτό λες καλέ;



ναιιιιιιι

ειδες το τσακαλι μας ε? Laughing

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και χωρίς χρονοτριβή! Πατ κιουτ!

Για να δείτε τι κάνει το διάβασμα! Χαχαχαχαχα!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι μου, ηρέμησε καλή μου! Δεν κάνεις καλό στο μωράκι σου με το να κλαις!

Περίμενε να πάρεις τα αποτελέσματα της εξέτασης και μην προτρέχεις! Μπορεί να βγει πεντακάθαρη η εξέταση και εσύ να στενοχωριέσαι τσάμπα τώρα! Σε παρακαλώ, ηρέμησε!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Μαρινάκι μου, ηρέμησε καλή μου! Δεν κάνεις καλό στο μωράκι σου με το να κλαις!

Περίμενε να πάρεις τα αποτελέσματα της εξέτασης και μην προτρέχεις! Μπορεί να βγει πεντακάθαρη η εξέταση και εσύ να στενοχωριέσαι τσάμπα τώρα! Σε παρακαλώ, ηρέμησε!
prospatho alla den mporw elena moy tha tralatho exw frikarei eimaste me ton antra moy se allo kosmo ayti tin stigmh makarh na bgei teleia...eyxaristw

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι παρε καποιον να ερθει σπιτι να σου κανει παρεα, μην καθεσαι μονη σου κ κλαις. Καλα θα βγιυνε τα αποτελεσματα βρε κοριτσι μου, προσπαθησε να χαλαρωσεις. Παρε καποιον και μιλα,να εχεις παρεα.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι για ποιο λόγο έκανες αμνιοπαρακέντηση ; έδειξαν κάτι οι προηγούμενες εξετάσεις; είσαι μικρούλα για ποιο λόγο ; απο που βγάζουν το συμπέρασμα ότι το μωράκι έχει πρόβλημα; υπάρχει ιστορικό στην οικογένεια; ηρέμησε και σκέψου θετικά όλα καλά θα πάνε και όλες εμείς είμαστε στο δίπλα σου , προσευχή σου αυτές τις Άγιες ημέρες να είναι γερό το μωρό να έχεις πίστη ενημέρωσε μας

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad

Προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι και όλα θα πάνε καλά.
Ζήτα από κάποια φίλη σου να έρθει σπίτι να σου κάνει παρέα.
Οτιδήποτε νιώθεις το μεταφέρεις στο νινί αμέσως και δεν κάνει καθόλου καλό,ξέρω ότι νιώθεις χάλια και σε καταλαβαίνω αλλά χαλάρωσε όσο μπορείς.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.

Με το καλό να έρθει και το τέταρτο Ματινάκι, τι ωραία!! Να έχεις μία όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 6 50580

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.
μπραβο με το καλο.μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Μαρινάκι για ποιο λόγο έκανες αμνιοπαρακέντηση ; έδειξαν κάτι οι προηγούμενες εξετάσεις; είσαι μικρούλα για ποιο λόγο ; απο που βγάζουν το συμπέρασμα ότι το μωράκι έχει πρόβλημα; υπάρχει ιστορικό στην οικογένεια; ηρέμησε και σκέψου θετικά όλα καλά θα πάνε και όλες εμείς είμαστε στο δίπλα σου , προσευχή σου αυτές τις Άγιες ημέρες να είναι γερό το μωρό να έχεις πίστη ενημέρωσε μας
βανια μου μεχρι το σαββατο ηταν καλα,απλα μου ειχε βαλει προλιπτικα υπεριχο καρδιας εμβριου,κ δεν μου βγηκε καλα,ενα προβληματακι,στενωσης πνευονικησ βαλβιδασ,κ οτι θα χρειαστει μπαλονακι μολισ γενιθει αν δεν αλλαξει στην επομενη εξετασει [που θα παμε Sad Sad Sad Sad κ εκανα αμνιοπαρακεντιση γτ υπαρχει πιθανοτατα να εχει καποιο συνδρομο κ την καναμε για να το αποκλεισουμε αν βγει οτι εχει συνδρομου φιλαδελφια, Sad δεν ξερω απο που βγηκε το συμπερασμα αυτο ειμαι χαμενη κ ολα του μωρου ειναι τελεια,αν βγει αυτο χαλια θα μου το παρουν γτ θα εχει νοιτικα προβληματα στο μελλον αυτη που ειδε το μωρο σημερα τα ειδε ολα τελεια μονο αυτο στην καρδουλα του που δεν φενοταν κ πολη οσο για κληρονομικοτητα δεν υπαρχει σε κανεναν απο τουσ δυο μασ,ρωτησα αν ειναι κληρονομικο κ μασ ειπε οχι δεν εχει καμια σχεση

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marinaki <3 <3 έγραψε:eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad
Συνήθως διαβάζω και δεν συμμετέχω πολύ,αλλά διαβάζοντας το μήνυμά σου θέλησα να σου γράψω 2 λέξεις...(τι να σου κάνουν οι λέξεις θα μου πεις Crying or Very sad )
Εύχομαι απο την καρδιά μου μέσα να είναι όλα καλά με το μωράκι σου και αυτή να είναι η τελευταία αγωνία που περνάς......Θα προσέυχομαι για σένα και το μωράκι σου και ας μην σε γνωρίζω.........όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου......Ο Θεός είναι μεγάλος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις