Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
192 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 192 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamageorge έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad
Συνήθως διαβάζω και δεν συμμετέχω πολύ,αλλά διαβάζοντας το μήνυμά σου θέλησα να σου γράψω 2 λέξεις...(τι να σου κάνουν οι λέξεις θα μου πεις Crying or Very sad )
Εύχομαι απο την καρδιά μου μέσα να είναι όλα καλά με το μωράκι σου και αυτή να είναι η τελευταία αγωνία που περνάς......Θα προσέυχομαι για σένα και το μωράκι σου και ας μην σε γνωρίζω.........όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου......Ο Θεός είναι μεγάλος
σ ευχαριστω πολυ αυτο ευχομαι κ εγω εδω κ λιγες μερες τπτ αλλο δεν θελω αυτη τι στιγμη μονο αυτο κ παλι ευχαριστω κ μονο κ μονο η σκεψη σου..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι ευχομαι να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα! η αμνιοπαρακεντηση θα τα δειξει ολα! ως τοτε ηρεμησε και κανε κατι να ξεχαστεις το καταλαβαινω ειναι πολυ δυσκολο αλλα προσπαθησε!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Oh dear God...! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι μου γλυκο μην απελπιζεσαι απλα κανε δυναμη και περιμενε, μην βαζεις στο μυαλο σου τα χειροτερα, ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

Ματινακι συγχαρητηρια κοριτσι μου! με το καλο , και ευχομαι μια τελιομηνη εγκυμοσυνη! Very Happy

κοριτσια τα εχω παιξει με το θηλασμο, ξεκινησα κανονικα μετα εβγαζα αιμα, το εβγαζα μια εβδομαδα με το χερι, ειχαν μελανιασει τα χερια μου και ολο το στηθος, τρελλο κλαμα, μετα δοκιμασα ψευδοθηλες, δεν τις ηθελε, μετα πηρα θηλαστρο, εχω φτασει σε σημειο να βγαζω ολη μερα και να την βαζω ανα 3ωρο στο στηθος και να τρωει 15 λεπτα στον καθε μαστο.

δεν ξερω αν ειναι καλα?
τα χω παιξει παντως απ τη μερα που γεννησα εχω χασει 9-10 κιλα, και στην εγκυμοσυνη ειχα παρει 5

καμια συμβουλη εκτος απο υπομονη? Razz

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad


βρε κοριτσάκι μου, μη στεναχωριέσαι. μπορεί να μην συμβαίνει τίποτα και δεν θα συμβαίνει.
να έχεις θετική σκέψη!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μας ηρθε το ρευμα!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad 340 € ελεος!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω να αγοράσω κάτι από το e-bay και επειδή δεν το έχω ξανακάνει θέλω μια μικρή βοήθεια.

Λέει:

price: US $17.50

και από κάτω λέει

Shipping: to Greece US $9.00

Αυτό σημαίνει ότι η συνολική αξία είναι $26.50;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα, καλημερα!!
ειμαι αρρωστη απο χθες.. Sad αμυγδαλες χαλια, πονοι παντου, πυρετο λιγο.. αμαν πια!!
σημερα εχει γιορτη το απογευμα το καμαρι μου στο σχολειο-θα ειναι ενας απο τους 3 μαγους.. εξω εχει πολυυυυυυ κρυο παρολο τον ηλιο.. κι εγω πρεπει σιγα σιγα να σκεφτω κ να ψωνισω τα απαραιτητα για το κυριακατικο τραπεζι, αφου θα εχω αρκετο κοσμο- και δεν το μπορω καθολου φετος!!

Περαστικακια σου κουκλα μου,γρηγορη αναρρωση.


mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.

Ματινακι καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κουκλαρα μου...Ολα ομορφα να σου πανε,γερο και καλοτυχο να ειναι...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι σε παρακαλω οσο μπορεις να ηρεμησεις...Ευχομαι ΟΛΑ καλα να σου πανε κοριτσαρα μου..Δε πιστευω οτι θα ειναι ασχημα τα πραγματα..Ευχομαι αυτες τις μερες που πλησιαζουν τα χριστουγεννα να παρεις πολυ ομορφα αποτελεσματα και να σας μπει ο καινουργιος χρονος μεσα στην τρελλη χαρα...

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα πηγαμε τζαμπο!!! το ξεφτιλησαμε!!! πηραμε δωρο για τον μικρο αυτο http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=16921&osCsid=jijnnokt5kt68g8od0mqu36hp5 θελαμε αυτο [url=http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=1153&osCsid=jijnnokt5kt68g8od0mqu36hp5 ]http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=1153&osCsid=jijnnokt5kt68g8od0mqu36hp5 [/url]

αλλα δυστυχως δε το ειχε.

του πηραμε φορμακια μακρυμανικα γτ δε μας κανουν πια και δε θα το πιστεψετε!!! πηραμε για 18 μηνων νουμερο τον τελευταιο μηνα φοραμε των 12 μηνων τι μικρα που τα κανουν. τα επλυνα και του δοκιμασα ενα πριν και ειναι ανετο οχι τεραστιο δλδ σε ενα μηνα θα ναι κανονικο. 3,5 μηνων μωρο φοραει 18 μηνων φορμακι ελεος!!
πηραμε και κανενα δυο ακομη μπιμπερο για να εχει τωρα που θα παω στην δουλεια.
επισης πηραμε και κατι δωρακια για ανηψια(καταστραφηκαμε!!!!)
και για το σπιτι πηρα ενα κερι!!
για μας τπτ!!!! (κλασικα)

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι βροχή είναι αυτή... I love you

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
mamageorge έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad
Συνήθως διαβάζω και δεν συμμετέχω πολύ,αλλά διαβάζοντας το μήνυμά σου θέλησα να σου γράψω 2 λέξεις...(τι να σου κάνουν οι λέξεις θα μου πεις Crying or Very sad )
Εύχομαι απο την καρδιά μου μέσα να είναι όλα καλά με το μωράκι σου και αυτή να είναι η τελευταία αγωνία που περνάς......Θα προσέυχομαι για σένα και το μωράκι σου και ας μην σε γνωρίζω.........όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου......Ο Θεός είναι μεγάλος
σ ευχαριστω πολυ αυτο ευχομαι κ εγω εδω κ λιγες μερες τπτ αλλο δεν θελω αυτη τι στιγμη μονο αυτο κ παλι ευχαριστω κ μονο κ μονο η σκεψη σου..

Μαρινακι μου ηρεμησε!ολα καλα θα ειναι πιστευω,τα συνδρομα συνηθως φαινονται κ στην αναπτυξη του εμβρυου, ξερω πως νιωθεις,ειχα κανει κ γω αμνιοπαρακεντηση,παρε βαθιες ανασες και σε 2-3 μερες που θα βγει ο καρυοτυπος θα ηρεμησεις!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Μαρινακι σε παρακαλω οσο μπορεις να ηρεμησεις...Ευχομαι ΟΛΑ καλα να σου πανε κοριτσαρα μου..Δε πιστευω οτι θα ειναι ασχημα τα πραγματα..Ευχομαι αυτες τις μερες που πλησιαζουν τα χριστουγεννα να παρεις πολυ ομορφα αποτελεσματα και να σας μπει ο καινουργιος χρονος μεσα στην τρελλη χαρα...
makari tati moyyyyyy Crying or Very sad

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
mamageorge έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad
Συνήθως διαβάζω και δεν συμμετέχω πολύ,αλλά διαβάζοντας το μήνυμά σου θέλησα να σου γράψω 2 λέξεις...(τι να σου κάνουν οι λέξεις θα μου πεις Crying or Very sad )
Εύχομαι απο την καρδιά μου μέσα να είναι όλα καλά με το μωράκι σου και αυτή να είναι η τελευταία αγωνία που περνάς......Θα προσέυχομαι για σένα και το μωράκι σου και ας μην σε γνωρίζω.........όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου......Ο Θεός είναι μεγάλος
σ ευχαριστω πολυ αυτο ευχομαι κ εγω εδω κ λιγες μερες τπτ αλλο δεν θελω αυτη τι στιγμη μονο αυτο κ παλι ευχαριστω κ μονο κ μονο η σκεψη σου..

Μαρινακι μου ηρεμησε!ολα καλα θα ειναι πιστευω,τα συνδρομα συνηθως φαινονται κ στην αναπτυξη του εμβρυου, ξερω πως νιωθεις,ειχα κανει κ γω αμνιοπαρακεντηση,παρε βαθιες ανασες και σε 2-3 μερες που θα βγει ο καρυοτυπος θα ηρεμησεις!
μαρινακι σου στελνω τις πιο θετικες μου ευχες!!!ολα καλα θα πανε!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω δεν μπορω τους θεατρινισμους ρε παιδι μου...............!!
σορυ κοριτσια δεν σας διαβασα -μπηκα να πω τι σκεφτομαι μετα απο μια βολτα σε αλλα θεματα........... confused confused

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι να σκεφτεσαι θετικα! θα δεις οτι ολα θα πανε καλα!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Θέλω να αγοράσω κάτι από το e-bay και επειδή δεν το έχω ξανακάνει θέλω μια μικρή βοήθεια.

Λέει:

price: US $17.50

και από κάτω λέει

Shipping: to Greece US $9.00

Αυτό σημαίνει ότι η συνολική αξία είναι $26.50;

ναι το 9 ειναι τα μεταφορικα! προσεχε ομως απο Αμερικη γιατι κρατανε φορο και μπορει να την πατησεις

koukida έγραψε:πωπω δεν μπορω τους θεατρινισμους ρε παιδι μου...............!!
σορυ κοριτσια δεν σας διαβασα -μπηκα να πω τι σκεφτομαι μετα απο μια βολτα σε αλλα θεματα........... confused confused

αστα να πανε ρε συ ελεος

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

αστα να πανε ρε συ ελεος

βλεπω δεν ειμαι η μονη.... Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
mama katerina έγραψε:

αστα να πανε ρε συ ελεος

βλεπω δεν ειμαι η μονη.... Rolling Eyes

χωριο που φαινεται...

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jjavascript:emoticonp('santa')avascripjavascript:emoticonp('τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 7 536304')t:emoticonp('cheers') ναι............3 μερες μεχρι τα χριστουγεννα!!!!!!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινααααααααα το καπνισμα το εκοψες τελικα? cyclops cyclops

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:κατερινααααααααα το καπνισμα το εκοψες τελικα? cyclops cyclops

οχι καλε που να το κοψω? πρωτα το φαι θα κοψω και μετα οχι ολα μαζι μη μου το κανετε αυτο! Razz Razz Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον βρεθηκε ανθρωπος και πηρε το παλιο μου κινητο νοκια 100 ευρω και εβαλα αλλα 30 και πηρα αυτο!!! ειμαι χαρουμενηηηη ποσο καιρο εχω να παρω κατι για μεναααα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cheers cheers cheers cheers cheers cheers

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε.......εμεις ειπαμε μετα τις γιορτες- με τον αντρα μου μαζι---
πωπωπωπω..καηκαμε!
Razz

με γειαααααα! τελεια η κινητουμπα!!!!!
ομορφαντρα μουυυυυυυυυ!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:ασε.......εμεις ειπαμε μετα τις γιορτες- με τον αντρα μου μαζι---
πωπωπωπω..καηκαμε!
Razz

με γειαααααα! τελεια η κινητουμπα!!!!!
ομορφαντρα μουυυυυυυυυ!!

ναι ρε σεις καλα κανετε ειναι πιο ευκολο αν ειστε μαζι σε αυτο...αρκει να θελετε τιποτα αλλο!

κουφετο ειναι να παρεις και για το γαμο σουυυυ Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις