Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
178 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 178 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και να το νεο μου χρωμα.ουφ γενικα εβαλα λιγο χρωμα επανω μου!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οτι ειναι ωραια ειναι!αλλα εαν πας να εχει καλη ημερα γιατι χθες δεν μπορουσες να σταθεις απο το κρυο!!!!δεν μενω στο mall μενω Μεταμορφωση που ειναι κοντα στο mall!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:και να το νεο μου χρωμα.ουφ γενικα εβαλα λιγο χρωμα επανω μου!!!!




με γεια μαρακι το νεο χρωμα.Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:οτι ειναι ωραια ειναι!αλλα εαν πας να εχει καλη ημερα γιατι χθες δεν μπορουσες να σταθεις απο το κρυο!!!!δεν μενω στο mall μενω Μεταμορφωση που ειναι κοντα στο mall!

να μαθεις να οδηγας γοργονα μου αυτο σου λεω μονο Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:και να το νεο μου χρωμα.ουφ γενικα εβαλα λιγο χρωμα επανω μου!!!!




με γεια μαρακι το νεο χρωμα.Very Happy

ευχαριστωωωωω.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing

Α!βαζω κ αποξηραμενα βερυκοκα κ δαμασκηνα,λιγα γιατι αρεσουν στον αντρα μου.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing


χρυσοχέρα μου εσύ!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing




χρυσοχέρα μου εσύ!


Σου μιλαω εξαισιο το πτηνο,δεν παιζεται!αλλα ρε γμτ ολοι την γεμιση θελουμε,μενει το γαλι κ το κανουμε τοστ τις επομενες μερες.Αμερικανια.Καλα και οοοολα αυτα να μην τα βαλεις παλι νοστιμο βγαινει,ολο κ κατι ξεχναω καθε χρονο

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing




χρυσοχέρα μου εσύ!


Σου μιλαω εξαισιο το πτηνο,δεν παιζεται!αλλα ρε γμτ ολοι την γεμιση θελουμε,μενει το γαλι κ το κανουμε τοστ τις επομενες μερες.Αμερικανια.Καλα και οοοολα αυτα να μην τα βαλεις παλι νοστιμο βγαινει,ολο κ κατι ξεχναω καθε χρονο


εμείς δεν την τρώμε τη γαλοπούλα. χοιρινό τρώμε τα χριστούγεννα.
είχε κάνει μια φορά η μάνα μου γέμιστό κόκορά!!!! μμμμμμμμ

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε εμεις την τρωμε την γαλαοπουλα,χοιρινο στο φουρνο τρωμεή μοσχαρακι μιαμμιαμ.

επισης εχω φαει κοκκορα με λιωμενη φετα στο τελειωμα και εχω παθει πλακα ...πω πω μου τρεχουν τα σαλια Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing

Α!βαζω κ αποξηραμενα βερυκοκα κ δαμασκηνα,λιγα γιατι αρεσουν στον αντρα μου.

καλα ρε Λιτς φτιαχνεις τετοια καλουδια και ενα γαυρο δεν μπορεις να φτιαξεις στον αντρα σου που του αρεσει?? ειδες το θυμομουνα! Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing

Α!βαζω κ αποξηραμενα βερυκοκα κ δαμασκηνα,λιγα γιατι αρεσουν στον αντρα μου.

καλα ρε Λιτς φτιαχνεις τετοια καλουδια και ενα γαυρο δεν μπορεις να φτιαξεις στον αντρα σου που του αρεσει?? ειδες το θυμομουνα! Very Happy

χαχαχαχαχ Laughing Laughing
και ο μουσακας του αρεσει αλλα δεν φτιαχνω. Razz Ρε δεν τα μπορω τα μικρα τα ψαρακια, τα φτιαχνει η μανα του οταν παμε ΣΚ στο εξοχικο,κ μουσακα φτιαχνει.
Το ευχαριστιεμαι το τραπεζι στις γιορτες,και χοιρινο κ λαχανοντολμαδες (εμεις στο πατρικο λαχανοντολμαδες με κιμα και χοιρινο τρωγαμε ).Εισαι για νοσοκομειο μετα απο την κουραση αλλα μια φορα τον χρονο γινεται.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing

Α!βαζω κ αποξηραμενα βερυκοκα κ δαμασκηνα,λιγα γιατι αρεσουν στον αντρα μου.

καλα ρε Λιτς φτιαχνεις τετοια καλουδια και ενα γαυρο δεν μπορεις να φτιαξεις στον αντρα σου που του αρεσει?? ειδες το θυμομουνα! Very Happy

χαχαχαχαχ Laughing Laughing
και ο μουσακας του αρεσει αλλα δεν φτιαχνω. Razz Ρε δεν τα μπορω τα μικρα τα ψαρακια, τα φτιαχνει η μανα του οταν παμε ΣΚ στο εξοχικο,κ μουσακα φτιαχνει.
Το ευχαριστιεμαι το τραπεζι στις γιορτες,και χοιρινο κ λαχανοντολμαδες (εμεις στο πατρικο λαχανοντολμαδες με κιμα και χοιρινο τρωγαμε ).Εισαι για νοσοκομειο μετα απο την κουραση αλλα μια φορα τον χρονο γινεται.

πωπω πρωι πρωι σαλια θα καθαριζω! σταματαααααα Cool

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεσημερι πηγε ε?? Rolling Eyes

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing

Α!βαζω κ αποξηραμενα βερυκοκα κ δαμασκηνα,λιγα γιατι αρεσουν στον αντρα μου.

ολα αυτα εεεεεε?? πω πωωωωωωω...
πολλα ψωνια μαλλον εχω να κανω, και πρεπει εγκαιρα να ετοιμαστω δηλαδη....
για στειλε κ συνταγη για λαχανοντολμαδες!!!!!!! μιαμ μιαμ.. τους λατρευω!!!!!
χρυσοχερα Λιτσα, σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!! κ περιμενω συνταγη... Wink

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:μεσημερι πηγε ε?? Rolling Eyes

ναι,αντε να δουμε...θα κοιμηθουν σημερα? δεν ειμαι για πολλα πολλα,μακαρι να κοιμηθουν,εχουν λιγες μερες που με γραφουν...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
litsakos έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....

Ρυζι,κιμα μοσχαρισιο,κρεμμυδια ξερα,λαδι,σκορδο,καστανα,κουκουναρι,σταφιδες μαυρες,κονιακ,κανελα-μπαχαρι-γαρυφαλλο,φρεσκο βουτυρο,πορτοκαλι (χυμο),χυμο ντοματας,λιγο πελτε κ αλατοπιπερο. Αυτα τα ολιγα Laughing

Α!βαζω κ αποξηραμενα βερυκοκα κ δαμασκηνα,λιγα γιατι αρεσουν στον αντρα μου.

ολα αυτα εεεεεε?? πω πωωωωωωω...
πολλα ψωνια μαλλον εχω να κανω, και πρεπει εγκαιρα να ετοιμαστω δηλαδη....
για στειλε κ συνταγη για λαχανοντολμαδες!!!!!!! μιαμ μιαμ.. τους λατρευω!!!!!
χρυσοχερα Λιτσα, σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!! κ περιμενω συνταγη... Wink

Δεν ειμαι χρυσοχερα,ειναι αυτο που λεμε ο γραπτος λογος δημιουργει παρεξηγησεις Laughing

θα σου στειλω μηνυμα το μεσημερι με ολη την συνταγη της γαλοπουλας κ των ντολμαδων

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα! Very Happy η καλησπερα?? Rolling Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=IOmtSML7j88

τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 5 654316

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααααααααα... Το λάδι μου έχει βγάλει η μικρή! Αμάν! Και ούτε ένα δόντι ακόμη! Έλεος! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 5 679259 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 5 679259 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 5 679259

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκεφτομαι οτι μ εμεειναν ψιλολεπτομερειες στο σαλονι κ κουζινα για να τελειωσω,κι βαριεμαι.
Ουφ ουτε 15λεπτα δν θελω...αλλα δν μπροω να σηκωθωωωωωω...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημεραααα! Very Happy η καλησπερα?? Rolling Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=IOmtSML7j88

τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 5 654316

οτι σε βολευει! ωραιο τραγουδι Smile

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:καλημερες!!!!! σαν να κρυωσε αρκετα ο καιρος...να παρω τηλ για πετρελαιο σημερα!!!!!


Ιιιιιιιι! Έχετε λεφτά για πετρέλαιο;;;; Πλούσια! Πλούσια! Αποβάλλετέ την!

litsakos έγραψε:Καλημερα!
Να πω τον πονο μου,με εχει πιασει το στομαχι απο χθες,με γονατισε ολο το βραδυ. Πηρα μαλοξ,να ναι καλα αυτος που τα εφτιαξε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Στομαχι,μεση,ολα μαζι,και η μικρη με νευρα,μια ωραια ατμοσφαιρα.


Περαστικά ρε Λιτς!

CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα, καλημερα!!
ειμαι αρρωστη απο χθες.. Sad αμυγδαλες χαλια, πονοι παντου, πυρετο λιγο.. αμαν πια!!
σημερα εχει γιορτη το απογευμα το καμαρι μου στο σχολειο-θα ειναι ενας απο τους 3 μαγους.. εξω εχει πολυυυυυυ κρυο παρολο τον ηλιο.. κι εγω πρεπει σιγα σιγα να σκεφτω κ να ψωνισω τα απαραιτητα για το κυριακατικο τραπεζι, αφου θα εχω αρκετο κοσμο- και δεν το μπορω καθολου φετος!!


Περαστικά και σε σένα Χριστίνα! Μην το σκέφτεσαι, θα κουραστείς αλλά θα περάσετε καλά!

mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.


Καταρχήν συγχαρητήρια για το σποράκι σας! Όλα να πάνε τέλεια και να έχεις μια καταπληκτική και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Καταλαβαίνω πως σας ήρθε ουρανοκατέβατο αλλά να είσαι σίγουρη πως αφού τα καταφέρνεις με τρία μωρά θα τα καταφέρεις και με ένα ακόμα!

litsakos έγραψε:Κατερινα με τι χαπακωνεστε εσεις για το στομαχι?


Ουουουουουου junkies!

athina24 έγραψε:στα dpam εχει οντως πολυ ωραια ρουχα και δεν ειναι και ιδιαιτερα ακριβα γενικοτερα!!!LITSAKO παμε μαζι να μαθουμε να οδηγαμε??εγω το εχω στοχο για το 2012!!!!!

Κι εγώ θέλω να μάθω! Είχε πει πως θα με μάθαινε ο Τάσος αλλά όποτε του το λέω μου λέει "άλλη φορά". Μάλλον πάλι θα θέλει να του "τάξω" τίποτα... Ξέρεις εσύ Αθηνά! Embarassed

και ανεβηκες και στο mall και δεν ειπες κουβεντα να περασεις να αφησεις ενα σουφλε!ΝΤΡΟΠΗ!

Τα είπαμε αυτά, αν δε φάω πρώτα εγώ σουφλέ δε θα φάει κανείς!



CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, για πειτε μου οποια κανει γεμιστη κοτα.... τι ακριβως βαζετε μεσα στην γεμιση? ακουσα πολλες παραλλαγες κ μπερδευτηκα η ασχετη.....


Πάτησα quote για να σου απαντήσω αλλά είδα ότι σου τα είπε η Λίτσα παρακάτω. Αυτή τη συνταγή έχω κι εγώ! Είναι φοβερή!

Επίσης μπορείς να κάνεις και γεμιστά βερίκοκα και δαμάσκηνα (αποξηραμένα) με κιμά. Είναι πολύ ωραίο συνοδευτικό για το χοιρινό.

tattooed_snowhite έγραψε:καλημεραααα! Very Happy η καλησπερα?? Rolling Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=IOmtSML7j88

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ρε συ, τι ζουζού είναι αυτή στη φωτό;;; Να σας ζήσει once again!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!!............


Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχτείτε το μπεμπάκι σας!!!!
ΥΓ.Εσείς οι πολύτεκνες είστε το πρότυπό μου!!!!!!!!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα!!!!Τι κάνετε?Εμείς μόλις γυρίσαμε απο τα Jumbo!!!Καλά η μικρή τα ήθελε όλα.

http://changedyourlife.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις