Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:περαστικα ρε Λιτσα! μια απτα ιδια κ το στομαχι του αντρα μου.
και τα μαγαζια μας επισης- πολλες μυγες...!

εντωμεταξυ εξω εχει ενα ΨΟΦΟ!!!! μπρρρρ...

Βαραμε μυγες γενικως Rolling Eyes


CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα, καλημερα!!
ειμαι αρρωστη απο χθες.. Sad αμυγδαλες χαλια, πονοι παντου, πυρετο λιγο.. αμαν πια!!
σημερα εχει γιορτη το απογευμα το καμαρι μου στο σχολειο-θα ειναι ενας απο τους 3 μαγους.. εξω εχει πολυυυυυυ κρυο παρολο τον ηλιο.. κι εγω πρεπει σιγα σιγα να σκεφτω κ να ψωνισω τα απαραιτητα για το κυριακατικο τραπεζι, αφου θα εχω αρκετο κοσμο- και δεν το μπορω καθολου φετος!!


Ουτε εγω εχω διαθεση φετος αν κ το χω καθιερωσει το τραπεζωμα με ξαδερφια καθε Χριστουγεννα...για τα μικρα θα το κανω μονο,για να νιωσουν γιορτες. santa Ακομα δεν εχω κατσει να κανω λιστα με ψωνια,δεν εχω ορεξη

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:και εμεις χθες πηγαμε στα macarthurs (κατι δεν εχω γραψει καλα) στα Σπατα!ειχε κοσμο και ειδικα με τον ψοφο που εκανε αλλα απο τσαντες τιποτα!χαζοπραματακια!ακομα και στο jumbo που εχει εκει ο κοσμος δεν ψωνιζε!

Ρε Αθηνα για πες απο παιδικα τι εχει?Και οι τιμες τους?Ειδες τιποτα?

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω...κ εμεις το σαββατοβραδο θα εχουμε κοσμο αλλα τπτ δεν οργανωσαμε ακομη....τι περιμενουμε???

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:πωπω...κ εμεις το σαββατοβραδο θα εχουμε κοσμο αλλα τπτ δεν οργανωσαμε ακομη....τι περιμενουμε???

ιιιιιιιιιιιιιιιι το ξεχναω οτι ειναι αυτο το ΣΚ Χριστουγεννα! Shocked

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:καλημερα!!!! πρωταγωνιστριες κ μη γεννησε καλε η βιβιαν???κ εδω πολυ κρυο, μακαρι να χιονισει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα!!!!!! την Πεμπτη γενναει το Βιβιανακι!!! Smile

Αληθεια;;; Ποτε σημερα; Πεμπτη δεν ειναι;... scratch Αχ ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!!!! Να πανε ολα καλα Βιβιανακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μπορεσα να δω και πολλα γιατι ειχε κρυο και οι μικρες που δεν πτοηθηκαν καθολου ετρεχαν οοοοοοολη την ωρα!απο παιδικα εχει lapin (που ακομα και στοκ πανακριβη)εχει dpam (φθηνα) και σιγουρα matou στη μιση τιμη και κατω απο τα κανονικα τους!το καλοκαιρι παντως ενα ζευγαρακι σανδαλια reebok που τα πληρωσα 25 ευρω για τις μικρες τα πηρα εκει μετα απο 15 μερες στον ανιψιο μου με 10!
αχ!και εμεις το Σαββατο εχουμε τραπεζι αλλα λιγα πραγματα θα φτιαξουμε!Σιγα μην μαγειρευω ολη μερα!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.

κοριτσακι μου με το καλο..ολα θα πανε καλα ,τελεια..καλη εγκυμοσυνη να εχεις Very Happy

κοριτσια καλημερααα

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ Βιβίκα! Καλέ Μαρία Τετάρτη είναι σήμερα όλη μέρα! Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.

Ελα ρε Ματιναααα! Very Happy Very Happy Very Happy τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 4 50580 με το καλο! Θα συνεχισεις να θηλαζεις την μπουμπου?

athina24 έγραψε:δεν μπορεσα να δω και πολλα γιατι ειχε κρυο και οι μικρες που δεν πτοηθηκαν καθολου ετρεχαν οοοοοοολη την ωρα!απο παιδικα εχει lapin (που ακομα και στοκ πανακριβη)εχει dpam (φθηνα) και σιγουρα matou στη μιση τιμη και κατω απο τα κανονικα τους!το καλοκαιρι παντως ενα ζευγαρακι σανδαλια reebok που τα πληρωσα 25 ευρω για τις μικρες τα πηρα εκει μετα απο 15 μερες στον ανιψιο μου με 10!
αχ!και εμεις το Σαββατο εχουμε τραπεζι αλλα λιγα πραγματα θα φτιαξουμε!Σιγα μην μαγειρευω ολη μερα!

Τα dpam εχουν πολυ ωραια ρουχαλακια!Ψωνιζω απο εκει,μ αρεσουν παρα πολυ τα κοριτσιστικα ,ειναι διαφορετικα,εχει κατι παλτουδακια σαν απο τσοχα με μανιταρακια επανω,κουκλα ειναι! Τα θελω ολα!
Πολυ καλες οι τιμες που γραφεις παντως,αυτο ηθελα να δω αν αξιζει να ξεσηκωθουμε να παμε προς τα εκει. Γμτ πρεπει να βγαλω το διπλωμα!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.


συγχαρητήρια Ματινάκι! να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη
καταλαβαίνω οτι σου φαίνονται όλα βουνό τώρα αλλα θα τα καταφέρεις!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.
συγχαρητηρια !!!!

συγχαρητήρια Ματινάκι! να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη
καταλαβαίνω οτι σου φαίνονται όλα βουνό τώρα αλλα θα τα καταφέρεις!

http://hawk-girl.blogspot.com/

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα ξεκινάω να γράφω με το ένα χερι γιατί με το άλλο κρατάω το γκρινιάρικό μου! Θα συνεχίσω να τη θηλάζω και βλέπουμε. Πρωί βράδυ και κανα δυο φορες τη μέρα. Και την μεγάλη την θηλαζα όταν ήμουν έγκυος μέχρι που χρόνισε και μετά έκανα αιμοραγίες και την σταμάτησα. Μακάρι να μην γίνει έτσι τώρα. Η Βαρβάρα νομίζω θήλαζε έγκυος και μετα ταυτόχρονα και τισ δύο κόρες. Ψάχνω την ιστορία της αλλά δεν την βρίσκω.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια κοριτσάρες! Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια κοριτσάρες! Very Happy


Kαλη εγκυμοσυνη ναχεις!Ποσο ειναι το μικρο σου?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Να πω τον πονο μου,με εχει πιασει το στομαχι απο χθες,με γονατισε ολο το βραδυ. Πηρα μαλοξ,να ναι καλα αυτος που τα εφτιαξε τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 4 534787 Στομαχι,μεση,ολα μαζι,και η μικρη με νευρα,μια ωραια ατμοσφαιρα.
Πηγα Κηφισια χθες, τα μαγαζια ηταν αδεια ρε παιδια. Τετοιες μερες γινοταν χαμος το απογευμα,ψωνιζε ο κοσμος.Μιλαμε βαρανε μυγες! Κ στο mall την Κυριακη που πηγα ενω γινοταν χαμος,ειχε ουρες στις κυλιομενες,στους διαδρομους πανικος,στα μαγαζια ηταν σαν καθημερινη....πικρα μεγαλη.

τι γινεται με αυτο το στομαχι και εμεις με τον αντρα μου εχουμε ενα θεμα..οσο για τα μαγαζια ασε απελπισια! εγω που πηγα mall τη δευτερα στο public ειχε κοσμο αλλα οχι τον αναμενομενο για την εποχη...

CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα, καλημερα!!
ειμαι αρρωστη απο χθες.. Sad αμυγδαλες χαλια, πονοι παντου, πυρετο λιγο.. αμαν πια!!
σημερα εχει γιορτη το απογευμα το καμαρι μου στο σχολειο-θα ειναι ενας απο τους 3 μαγους.. εξω εχει πολυυυυυυ κρυο παρολο τον ηλιο.. κι εγω πρεπει σιγα σιγα να σκεφτω κ να ψωνισω τα απαραιτητα για το κυριακατικο τραπεζι, αφου θα εχω αρκετο κοσμο- και δεν το μπορω καθολου φετος!!

περαστικα Χριστινακι μας!

athina24 έγραψε:και εμεις χθες πηγαμε στα macarthurs (κατι δεν εχω γραψει καλα) στα Σπατα!ειχε κοσμο και ειδικα με τον ψοφο που εκανε αλλα απο τσαντες τιποτα!χαζοπραματακια!ακομα και στο jumbo που εχει εκει ο κοσμος δεν ψωνιζε!

ρε συ που λες σε αυτο το ξακουστο χωριο? λενε οτι ειναι πολυ ωραια εκει θελω κι εγω να παω!!!!!

koukida έγραψε:πωπω...κ εμεις το σαββατοβραδο θα εχουμε κοσμο αλλα τπτ δεν οργανωσαμε ακομη....τι περιμενουμε???

ασε για το τραπεζι ουτε ξερω ακομη εχουμε και τη γιαγια στο νοσοκομειο τι θα γινει δεν ξερω...

MariaM έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:καλημερα!!!! πρωταγωνιστριες κ μη γεννησε καλε η βιβιαν???κ εδω πολυ κρυο, μακαρι να χιονισει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα!!!!!! την Πεμπτη γενναει το Βιβιανακι!!! Smile

Αληθεια;;; Ποτε σημερα; Πεμπτη δεν ειναι;... scratch Αχ ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!!!! Να πανε ολα καλα Βιβιανακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε Τεταρτη ειναι!!!! εχασες τις μερες? Very Happy αυριο γενναει!!!

mamamatina έγραψε:Καλημέρα κοριτσούδια! Να πω κι εγώ τα δικά μου γιατί μπήκα εχθές αλλά επειδή είδα τα νυφικά κτλ είπα να μη σας το χαλάσω. Πήγα στο γιατρό όπου επιβεβαιώθηκε το τεστ ότι δηλαδή είμαι έγκυος στο τέταρτο!!! Μου είπε να μην φοβάμαι για την καισαρική και ότι όλα καλά θα πάνε. Στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Από εκείνη την στιγμή γυρνάνε όλα στο μυαλό μου αλλά κυρίως τα ψυχολογικά και σωματικά μου αποθέματα που δεν είναι και πολλά!!! Ο άντας μου είπε ότι μας ήρθε πραγματικά ουρανοκατέβατο! Και δίκιο έχει γιατί με μία φορα το μήνα στις 19 μέρες από την περίοδο μετά από θηλασμό να πιάσω παιδί είναι λίγο κάπως. Αυτά προς το παρόν. Δεν ξέρω τί άλλο να σας πω.

Ματινακι μου και παλι με το καλοοοοο!!!!!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 4 50580

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έυχαριστώ πολύ Κατερινάκι και μανούλα. 6 εβδομάδων είμαι. Για τέλος Ιουλίου πάω με το καλό.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Τώρα ξεκινάω να γράφω με το ένα χερι γιατί με το άλλο κρατάω το γκρινιάρικό μου! Θα συνεχίσω να τη θηλάζω και βλέπουμε. Πρωί βράδυ και κανα δυο φορες τη μέρα. Και την μεγάλη την θηλαζα όταν ήμουν έγκυος μέχρι που χρόνισε και μετά έκανα αιμοραγίες και την σταμάτησα. Μακάρι να μην γίνει έτσι τώρα. Η Βαρβάρα νομίζω θήλαζε έγκυος και μετα ταυτόχρονα και τισ δύο κόρες. Ψάχνω την ιστορία της αλλά δεν την βρίσκω.

Ναι,το θυμαμαι,τις θηλασε ταυτοχρονα. Στις ιστοριες θηλασμου πρεπει να ειναι.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Έυχαριστώ πολύ Κατερινάκι και μανούλα. 6 εβδομάδων είμαι. Για τέλος Ιουλίου πάω με το καλό.


Μετο καλο.αν κ εννουσα το μικρακι δλδ το παιδι σου το πιο μικρο ποσο ειναι..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://forum.eimaimama.gr/t2476-topic

Ματινα,εδω ειναι της Βαρβαρας η ιστορια.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα με τι χαπακωνεστε εσεις για το στομαχι?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στα dpam εχει οντως πολυ ωραια ρουχα και δεν ειναι και ιδιαιτερα ακριβα γενικοτερα!!!LITSAKO παμε μαζι να μαθουμε να οδηγαμε??εγω το εχω στοχο για το 2012!!!!!
Κατερινα ειναι πολυ ωραια....αλλα οχι τωρα το χειμωνα γιατι ειναι ανοιχτα και εχει ψοφοκρυο....εαν εχει λιακαδα ειναι πολυ ωραια!και ανεβηκες και στο mall και δεν ειπες κουβεντα να περασεις να αφησεις ενα σουφλε!ΝΤΡΟΠΗ!
Ματινα με το καλο!ποσο ειναι η μικρουλα σου?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mamamatina έγραψε:Τώρα ξεκινάω να γράφω με το ένα χερι γιατί με το άλλο κρατάω το γκρινιάρικό μου! Θα συνεχίσω να τη θηλάζω και βλέπουμε. Πρωί βράδυ και κανα δυο φορες τη μέρα. Και την μεγάλη την θηλαζα όταν ήμουν έγκυος μέχρι που χρόνισε και μετά έκανα αιμοραγίες και την σταμάτησα. Μακάρι να μην γίνει έτσι τώρα. Η Βαρβάρα νομίζω θήλαζε έγκυος και μετα ταυτόχρονα και τισ δύο κόρες. Ψάχνω την ιστορία της αλλά δεν την βρίσκω.

Ναι,το θυμαμαι,τις θηλασε ταυτοχρονα. Στις ιστοριες θηλασμου πρεπει να ειναι.


http://forum.eimaimama.gr/t2476-topic
Aυτη νομζω ψαχνεις

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Έυχαριστώ πολύ Κατερινάκι και μανούλα. 6 εβδομάδων είμαι. Για τέλος Ιουλίου πάω με το καλό.


ελα ρε!! χαιρομαι πολυ!!!!!!!! με το καλο το νινι σου!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:στα dpam εχει οντως πολυ ωραια ρουχα και δεν ειναι και ιδιαιτερα ακριβα γενικοτερα!!!LITSAKO παμε μαζι να μαθουμε να οδηγαμε??εγω το εχω στοχο για το 2012!!!!!
Κατερινα ειναι πολυ ωραια....αλλα οχι τωρα το χειμωνα γιατι ειναι ανοιχτα και εχει ψοφοκρυο....εαν εχει λιακαδα ειναι πολυ ωραια!και ανεβηκες και στο mall και δεν ειπες κουβεντα να περασεις να αφησεις ενα σουφλε!ΝΤΡΟΠΗ!
Ματινα με το καλο!ποσο ειναι η μικρουλα σου?


ναι αλλα τωρα τα Χριστουγεννα λενε πως ειναι πολυ ωραια στολισμενα ολα εκει!!! θελω να παωωωω!!!! ποτε θα παμε? Wink γιατι στο mall μενεις? που να ξερω η καψερη?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις