Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
andith έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
mamageorge έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:eimai XALIA me oli ti shmasia tis leksis den kserw ti me perimenei alla k an pragmatikh ginei ayto pou eipe h giatros den kserw ti tha kanw pws tha antekso,ekana amnioparakentisei k thn paraskyei pernw t apotelesmata an einai xalia tha anagkasto na apoxwristo to mpempi mou den antexo gamwtooooooo koritsia ti na kanw pws tha thn palepso!!!an apo to problhma poy bghke exei kapoion syndromo tha xreiastei an moy to paroyn tha exei problhmata sto mellon den to pisteyw thee moy boitha meeee den thelo oyte ston xeirotero exthro moy panagia moy boitha me na bgoyn kala,k meta mono en ampalonaki tha xreiastei an bgei katharo ayth!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad eimai se allo kosmo ayti ti stigmh klaiw k thelo na fwnakso me oli tis dynamh tis psixeis moy ena GIATIIIIIIIIIIIII Sad Sad Sad
Συνήθως διαβάζω και δεν συμμετέχω πολύ,αλλά διαβάζοντας το μήνυμά σου θέλησα να σου γράψω 2 λέξεις...(τι να σου κάνουν οι λέξεις θα μου πεις Crying or Very sad )
Εύχομαι απο την καρδιά μου μέσα να είναι όλα καλά με το μωράκι σου και αυτή να είναι η τελευταία αγωνία που περνάς......Θα προσέυχομαι για σένα και το μωράκι σου και ας μην σε γνωρίζω.........όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου......Ο Θεός είναι μεγάλος
σ ευχαριστω πολυ αυτο ευχομαι κ εγω εδω κ λιγες μερες τπτ αλλο δεν θελω αυτη τι στιγμη μονο αυτο κ παλι ευχαριστω κ μονο κ μονο η σκεψη σου..

Μαρινακι μου ηρεμησε!ολα καλα θα ειναι πιστευω,τα συνδρομα συνηθως φαινονται κ στην αναπτυξη του εμβρυου, ξερω πως νιωθεις,ειχα κανει κ γω αμνιοπαρακεντηση,παρε βαθιες ανασες και σε 2-3 μερες που θα βγει ο καρυοτυπος θα ηρεμησεις!
δενα ξερω αν παιζει ρολο στην αναπτυξει του μωρου,απο τον προιγουμενο μηνα το μωρο πειρε τα μισα ηταν 415 γραμμαρια κ χθες ηταν 834 γρ. μας εκανε κ 3d φωτογραφια κ μας εδωσε κοπικε η ψυχει μου ειδα το προσωπακη του κ μοιαζει τον αντρα μου απο χθες το κραταω αγκαλια κ μιλαω στην φωτογ.αυριο τελειωνει οτι κ να ειναι κ δεν μπορω εχω σκασει μου ρχετε κ κλαιω συνεχεια ,η γιατρος το ειδε μια χαρα το μωρο που μου εκανε αμνιοπαρ κ το υγρο που πειρε ειπε ηταν καθαρο σαν χρωμα ,οφ θεε μου βοηθησε με κ μενα κ ολα τα πεδακια κ της μανουλες σαν εμενα.... Sad Sad Sad μου εδωσε αντιβιωση ΑΜΟΧΙΛ K YOUTOPAR

Φιλακια και πολλες αγκαλιτσες σου στελνω!!παρε την αντιβιωσουλα σου,ξαπλωσε κλεισε τα ματια κ πες: ολα καλα θα πανε,ο μπεμπης μου θα ειναι τελειος τελειος τελειος!!
το βαρος παντος που γραφεις μια χαρα ειναι!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταρχην Καλημερα!!!!!
βρεχει ασταματητα, φυσαει κ εχει πολυ κρυο εξω... καθολου δεν μ'αρεσει αυτος ο καιρος Mad Mad , λασπη παντου, μουσκεμα ολα.. Twisted Evil Twisted Evil
εκανα κ τα ψωνια για το κυριακατικο τραπεζι, πολλα λεφτα ρε γαμωτο.. καλυτερα να βγουμε σε ταβερνα να φαμε, πιο πολυ συμφερει!!!!

Μαρινακι, ειχα κανει κ εγω αμνιοπαρακεντηση στον πρωτο μου γιο στον 5ο μηνα, ειχανε δει υγρο στον πνευμονα του κ με πανικοβαλανε τρομερα οι γιατροι, λεγοντας μου οτι μπορει κ να μου επαιρναν το μωρο.. σε καταλαβαινω απολυτα!! ειναι αν μη τι αλλο τραγικο να σου λενε κατι τετοιο, αλλα σκεψου μονο κ το ενδεχομενο να μην υπαρχει καν αυτη η πιθανοτητα,κ απλα να εχουν δει κατι λαθος!! συγνωμη που θα το πω, αλλα κ αυτη η διαδικασια πολλες φορες γινεται για λογους "αρπαχτης".. εγω ευχομαι να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα αυριο!! θετικη σκεψη να εχεις οσο μπορεις κ ηρεμια!! Smile Smile

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
baby-m έγραψε:
ΓΙΝΑΜΕ ΤΡΙΩΩΩΩΝΝΝΝΝ !!
τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 10 130627
ΕΛΑΤΕ ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ
δεν ειμαι τρελη...μια χαρουμενη μαμα ειμαι..πολλα φιλακια σε ολες... τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 10 12978
χρονια σας πολλα!!!! να χαιρεσε το παιδακι σου!!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:Να σας ρωτήσω κάτι,αν ξέρετε,φυσικά!!
Κάποιος πήγε και κόλλησε το ενοικιαστήριο του σπιτιού της θείας μου πάνω στην πόρτα της εισόδου της πολυκατοικίας.η οποία είναι ξύλινη.
Τώρα που το ξεκολλήσαμε έχει αφήσει σημάδι,το αυτοκόλλητο.
Πώς βγαίνει????
Ο,τιδήποτε,κάτι,μια ιδέα????

να σου πω κατι αλλα δε το χω δοκιμασει μου το πανε. βαλε στο σφουγγαρι λιγο μαγιονεζα και τριψτο και αστο να ποτισει λενε οτι μετα φευγει. αλλα θα σε γελασω απ πιανει

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
αλικακι έγραψε:Να σας ρωτήσω κάτι,αν ξέρετε,φυσικά!!
Κάποιος πήγε και κόλλησε το ενοικιαστήριο του σπιτιού της θείας μου πάνω στην πόρτα της εισόδου της πολυκατοικίας.η οποία είναι ξύλινη.
Τώρα που το ξεκολλήσαμε έχει αφήσει σημάδι,το αυτοκόλλητο.
Πώς βγαίνει????
Ο,τιδήποτε,κάτι,μια ιδέα????

να σου πω κατι αλλα δε το χω δοκιμασει μου το πανε. βαλε στο σφουγγαρι λιγο μαγιονεζα και τριψτο και αστο να ποτισει λενε οτι μετα φευγει. αλλα θα σε γελασω απ πιανει

Αλικακι, δεν ξερω αν κανει δουλεια κ στο ξυλο, παντως με οινοπνευμα καθαριζει αρκετα το αυτοκολλητο..
καλημερα!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
αλικακι έγραψε:Να σας ρωτήσω κάτι,αν ξέρετε,φυσικά!!
Κάποιος πήγε και κόλλησε το ενοικιαστήριο του σπιτιού της θείας μου πάνω στην πόρτα της εισόδου της πολυκατοικίας.η οποία είναι ξύλινη.
Τώρα που το ξεκολλήσαμε έχει αφήσει σημάδι,το αυτοκόλλητο.
Πώς βγαίνει????
Ο,τιδήποτε,κάτι,μια ιδέα????

να σου πω κατι αλλα δε το χω δοκιμασει μου το πανε. βαλε στο σφουγγαρι λιγο μαγιονεζα και τριψτο και αστο να ποτισει λενε οτι μετα φευγει. αλλα θα σε γελασω απ πιανει


κάνει δουλειά και η μαγιονέζα γιατί έχει το λάδι και μετά γλιστράει το χαρτί

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση κ την δυναμη που μου δινεται!!η ευχες σας ειναι δυναμη για μενα κ τον μπεμπη μου κ μακαρη να πιασουν αυριο να παρω τα πιο ευχαριστα νεα, Sad αυριο θα μολις μαθω κατι θα σας πω κ ελπιζω να ειναι καλα,γτ αν δεν ειναι./.......... Sad

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΩΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΛΥΤΡΙΑΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΤΙΡΑ ΜΟΥ !!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλεεεεεεεεεεε με πηρε τηλ η πεθερα μου να με ρωτησει αν αναβω καλοριφερ??? Laughing Laughing Laughing Laughing
αυτο ρωτησε μονο και ειπε α ενταξει τα λεμε αργοτερα φιλια στο μωρο!!!
αχαχαχαχαχαχαχ δε παααααααααμε καλα!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση κ την δυναμη που μου δινεται!!η ευχες σας ειναι δυναμη για μενα κ τον μπεμπη μου κ μακαρη να πιασουν αυριο να παρω τα πιο ευχαριστα νεα, Sad αυριο θα μολις μαθω κατι θα σας πω κ ελπιζω να ειναι καλα,γτ αν δεν ειναι./.......... Sad

ΟΧΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση κ την δυναμη που μου δινεται!!η ευχες σας ειναι δυναμη για μενα κ τον μπεμπη μου κ μακαρη να πιασουν αυριο να παρω τα πιο ευχαριστα νεα, Sad αυριο θα μολις μαθω κατι θα σας πω κ ελπιζω να ειναι καλα,γτ αν δεν ειναι./.......... Sad



μαρινακι μου καλημερα,βρε μην μου στεναχωριεσαι τσαμπα ,ολα καλα θα πανε,το εχω περασει και εγω αυτο και σε καταλαβαινω >..think possitive που μου ελεγε και ο γιατρος μου.Very Happy

mariloy έγραψε:ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΩΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΛΥΤΡΙΑΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΤΙΡΑ ΜΟΥ !!


καλημερα να την χαιρεσαι και μας γιορταζει η βαφτισιμια μας...
evvi έγραψε:καλεεεεεεεεεεε με πηρε τηλ η πεθερα μου να με ρωτησει αν αναβω καλοριφερ??? Laughing Laughing Laughing Laughing
αυτο ρωτησε μονο και ειπε α ενταξει τα λεμε αργοτερα φιλια στο μωρο!!!
αχαχαχαχαχαχαχ δε παααααααααμε καλα!!!!

ηθελε μαλλον να δει αν το μωρο ειναι ζεστα..αχαχαχ καλημερααααααVery Happy

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.todikomoudikosou.tk/ κοριτσια γινεται μελη εδω αν θελετε , καινουργιο σαιτ για ανταλλαγες

http://hawk-girl.blogspot.com/

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΩΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΛΥΤΡΙΑΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΤΙΡΑ ΜΟΥ !!

να την χαιρεσαι!!!
καλα που το θυμισες, κι εχω την κουμπαρουλα μου Νατασα.. κ το ειχα ξεχασει Embarassed Embarassed να'σαι καλα!!

χρονια πολλα στις εορταζουσες!!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξανα καλημέρα σας!!!
Μαρινάκι μου μην στενοχωριέσε κοριτσάκι μου!Η Γέννηση του Χριστούλη μας θα φέρει ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!Για αυτό άσε τις κακές σκέψεις και κάνε συνέχεια την προσευχούλα σου!!!Πίστεψε στη δυναμή Του και θα δείς που θα είναι όλα καλά!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χτες ειδα το To derma pou katoiko..The skin i live in ,του αλμοδοβαρ..και θυμηθηκα γιατι δεν τον προτιμω.

μου θημησε το ΚΙΚΑ το εχετε δει?αυτο και να ειναι τρελο εργο.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:χτες ειδα το To derma pou katoiko..The skin i live in ,του αλμοδοβαρ..και θυμηθηκα γιατι δεν τον προτιμω.

μου θημησε το ΚΙΚΑ το εχετε δει?αυτο και να ειναι τρελο εργο.

καλα ο αλμοδοβαρ παντα ηταν πες μας τι πινεις κ δεν μας δινεις...τωρα θα αλλαξει??????

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
mamavivo έγραψε:χτες ειδα το To derma pou katoiko..The skin i live in ,του αλμοδοβαρ..και θυμηθηκα γιατι δεν τον προτιμω.

μου θημησε το ΚΙΚΑ το εχετε δει?αυτο και να ειναι τρελο εργο.

καλα ο αλμοδοβαρ παντα ηταν πες μας τι πινεις κ δεν μας δινεις...τωρα θα αλλαξει??????

και δεν ηξερα οτι ηταν αυτου.με το που ξεκινησε ,στα 15 λεπτα,το σταματησα και πηγα να δω ποιος το σκηνοθετησε.και εκει καταλαβα τι θα ακολουθησει...αλλα τεσπα ,δειτε το..

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκανα ενα φαγητο σουυυυπερ!!! πολυ νοστιμο πρωτη φορα το κανω. σουπιτσα φασολια με χοιρινο και εγινε μιαμ μιαμ περιμενω να ερθει ο αντρας μου να φαμε να φερει και ψωμακι γτ με τετοιο κρυο δεν εβγαλα το μωρο εξω

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:εκανα ενα φαγητο σουυυυπερ!!! πολυ νοστιμο πρωτη φορα το κανω. σουπιτσα φασολια με χοιρινο και εγινε μιαμ μιαμ περιμενω να ερθει ο αντρας μου να φαμε να φερει και ψωμακι γτ με τετοιο κρυο δεν εβγαλα το μωρο εξω

βρε φιλενα δα πως γινετε αυτο?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
evvi έγραψε:εκανα ενα φαγητο σουυυυπερ!!! πολυ νοστιμο πρωτη φορα το κανω. σουπιτσα φασολια με χοιρινο και εγινε μιαμ μιαμ περιμενω να ερθει ο αντρας μου να φαμε να φερει και ψωμακι γτ με τετοιο κρυο δεν εβγαλα το μωρο εξω

βρε φιλενα δα πως γινετε αυτο?

παρα πολυ ευκολα βραζεις χωρια τα φασολια και το κρεας( εγω το βαζω στη χυτρα) μετα μες την κατσαρολα με το κρεας ριχνεις τα φασολια λιγο αλατι πιπερι ελαιολαδο ενα κρεμμυδι οχι πολυ ψιλοκομμενο(ετσι κι αλλιως θα διαλιθει) και τα ξαναβαζεις να βρασουν. στην χυτρα που το κανω γινετε πολυ γρηγορα. πολυ απλο και ευκολο χωρις πολλα υλικα. και στο τελος βαζεις και λεμονι.....

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
mamavivo έγραψε:
evvi έγραψε:εκανα ενα φαγητο σουυυυπερ!!! πολυ νοστιμο πρωτη φορα το κανω. σουπιτσα φασολια με χοιρινο και εγινε μιαμ μιαμ περιμενω να ερθει ο αντρας μου να φαμε να φερει και ψωμακι γτ με τετοιο κρυο δεν εβγαλα το μωρο εξω

βρε φιλενα δα πως γινετε αυτο?

παρα πολυ ευκολα βραζεις χωρια τα φασολια και το κρεας( εγω το βαζω στη χυτρα) μετα μες την κατσαρολα με το κρεας ριχνεις τα φασολια λιγο αλατι πιπερι ελαιολαδο ενα κρεμμυδι οχι πολυ ψιλοκομμενο(ετσι κι αλλιως θα διαλιθει) και τα ξαναβαζεις να βρασουν. στην χυτρα που το κανω γινετε πολυ γρηγορα. πολυ απλο και ευκολο χωρις πολλα υλικα. και στο τελος βαζεις και λεμονι.....

τι φασολια βαζεις?ΑΣΧΕΤΗ ΕΔΩΩΩΩ

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
evvi έγραψε:
mamavivo έγραψε:
evvi έγραψε:εκανα ενα φαγητο σουυυυπερ!!! πολυ νοστιμο πρωτη φορα το κανω. σουπιτσα φασολια με χοιρινο και εγινε μιαμ μιαμ περιμενω να ερθει ο αντρας μου να φαμε να φερει και ψωμακι γτ με τετοιο κρυο δεν εβγαλα το μωρο εξω

βρε φιλενα δα πως γινετε αυτο?

παρα πολυ ευκολα βραζεις χωρια τα φασολια και το κρεας( εγω το βαζω στη χυτρα) μετα μες την κατσαρολα με το κρεας ριχνεις τα φασολια λιγο αλατι πιπερι ελαιολαδο ενα κρεμμυδι οχι πολυ ψιλοκομμενο(ετσι κι αλλιως θα διαλιθει) και τα ξαναβαζεις να βρασουν. στην χυτρα που το κανω γινετε πολυ γρηγορα. πολυ απλο και ευκολο χωρις πολλα υλικα. και στο τελος βαζεις και λεμονι.....

τι φασολια βαζεις?ΑΣΧΕΤΗ ΕΔΩΩΩΩ

τα κλασικα τα μικρα που κανουμε φασολαδα οχι γιγαντες

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
mamavivo έγραψε:
evvi έγραψε:
mamavivo έγραψε:
evvi έγραψε:εκανα ενα φαγητο σουυυυπερ!!! πολυ νοστιμο πρωτη φορα το κανω. σουπιτσα φασολια με χοιρινο και εγινε μιαμ μιαμ περιμενω να ερθει ο αντρας μου να φαμε να φερει και ψωμακι γτ με τετοιο κρυο δεν εβγαλα το μωρο εξω

βρε φιλενα δα πως γινετε αυτο?

παρα πολυ ευκολα βραζεις χωρια τα φασολια και το κρεας( εγω το βαζω στη χυτρα) μετα μες την κατσαρολα με το κρεας ριχνεις τα φασολια λιγο αλατι πιπερι ελαιολαδο ενα κρεμμυδι οχι πολυ ψιλοκομμενο(ετσι κι αλλιως θα διαλιθει) και τα ξαναβαζεις να βρασουν. στην χυτρα που το κανω γινετε πολυ γρηγορα. πολυ απλο και ευκολο χωρις πολλα υλικα. και στο τελος βαζεις και λεμονι.....

τι φασολια βαζεις?ΑΣΧΕΤΗ ΕΔΩΩΩΩ

τα κλασικα τα μικρα που κανουμε φασολαδα οχι γιγαντες

ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΓΑΝΤΕς ΜΕ ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ ΜΕΣΑ

ΘΕΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΩΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΛΥΤΡΙΑΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΤΙΡΑ ΜΟΥ !!

να την χαιρεσαι!!!
καλα που το θυμισες, κι εχω την κουμπαρουλα μου Νατασα.. κ το ειχα ξεχασει Embarassed Embarassed να'σαι καλα!!

χρονια πολλα στις εορταζουσες!!!!!
[i] ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ !! ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ !

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις διαβασα οτι γεννησε η Βιβιαν πριν απο λιγο.
Να σας ζησει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις