Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:καλημέρα κορίτσια!

πολλή βροχή!!!!!!!πότε θα σταματήσει;


Αμάν καλέ! Φαγωθήκατε με τη βροχή! Μια χαρά είναι η βροχούλα! Εγώ σήμερα από το πρωί κυκλοφορούσα έξω χωρίς ομπρέλα! (το ζώον)

athina24 έγραψε:καλημερα!!!!!!τι κανετε??σημερα εχει γενεθλια το κοριτσακι!!!θα σβησει το τριτο κερακι!!!!!


Να τη χαίρεστε Αθηνά! Να τα χιλιάσει!


Λοιπόν, τώρα μπορώ να σας πω τι δώρο θα κάνω στον άντρα μου, λείπει οπότε μιλάω ελεύθερα!

Θα του γράψω ένα βιβλίο! Ναι ναι! Θα είναι η ιστορία μας και θα προσθέσω και φωτογραφίες από διάφορες στιγμές μας μέσα στα 7 χρόνια που είμαστε μαζί! (έχουμε και επέτειο καλέ! Κλείνουμε 7 ολόκληρα χρόνια!). Μίλησα με ένα μαγαζί που κάνουν εκτυπώσεις και βιβλιοδεσίες και θα το κάνω να μοιάζει με κανονικό βιβλίο! Θα έχει εξώφυλλο, οπισθόφυλλο, περίληψη, πληροφορίες για τη συγγραφέα (εμένα ντε!) Χαχαχαχαχα! Χθες όλη νύχτα δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Το σκεφτόμουν συνέχεια!

Καλό;;;

Ελενα να το κανεις!!
το εχω κανει κ εγω αυτο (όλο φτιαγμενο απο τα χερια μου -εγραψα-ζωγραφισα- εβαλα μικρα ενθυμια μεσα)πριν κατι χρονια και πιστεψε με ειναι για μια ζωη- οταν επεσε στα χερια μας μετα απο πολυ καιρο συγκινηθήκαμε παρα πολυ και οι 2.
να το φτιαξεις!

Αθηνά να χαιρεστε το κοριτσακι σας!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ο γιοκας μου με δουλευει ψιλο γαζι μου φαινεται Shocked

γιατι?τι κανει?


γιατι νυσταζε υποτιθεται τον εβαλα για υπνο κ αυτος τωρα σηκωθηκε κ τραγουδαει... Laughing

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενα οντως τελεια ιδεα.κ εγω κατι τετοιο σκεφτομουν για την δικια μας επετειο αλλα εκτως απο δικες μας φωτο θα βαλω και του γιο μας.η να φτιαξω ενα βιντεο

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:καλημερα εγω παλι ξυπνησα με μελαγχολια βλεπω τις μερες να περνανε και τρελενομαι σε μια βδομαδα παω για δουλεια Sad ξυπνησα το πρωι τον εβαλα στο κρεβατι και χουζουρευαμε παρεα και ετριβε το προσωπακι του πανω μου αχ το καλο μου το παιδακι!!!! Crying or Very sad
θα μου λειψουν πολυ αυτα! το πρωι παντα εχει κεφια και εγω δε θα τον βλεπω. θελω εμενα να βλεπει οταν ξυπναει και να τον κανω αγκαλια οχι τις γιαγιαδες του.(μην θυμηθω και συγχηστω και με αυτο το θεμα)
τοσο καιρο δεν επαθα καταθλιχψη θα παθω τωρα. καποιες στιγμες παω να ξεχαστω αλλα παλι τα ιδια γτ λεω φτανουν οι μερες. ολοι την ωρα τον εχω αγκαλια και τον φιλαω!!!!

αχ ρε evvi...ειναι δυσκολο.Να σε ρωτησω? ΟΚ,οι καιροι ειναι δυσκολοι πολυ,το ξερω, αλλα μηπως να μην πας στην δουλεια? Αστην,φυγε.Κατσε με το μικρο σου λιγο ακομα.

elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:καλημέρα κορίτσια!

πολλή βροχή!!!!!!!πότε θα σταματήσει;


Αμάν καλέ! Φαγωθήκατε με τη βροχή! Μια χαρά είναι η βροχούλα! Εγώ σήμερα από το πρωί κυκλοφορούσα έξω χωρίς ομπρέλα! (το ζώον)

athina24 έγραψε:καλημερα!!!!!!τι κανετε??σημερα εχει γενεθλια το κοριτσακι!!!θα σβησει το τριτο κερακι!!!!!


Να τη χαίρεστε Αθηνά! Να τα χιλιάσει!


Λοιπόν, τώρα μπορώ να σας πω τι δώρο θα κάνω στον άντρα μου, λείπει οπότε μιλάω ελεύθερα!

Θα του γράψω ένα βιβλίο! Ναι ναι! Θα είναι η ιστορία μας και θα προσθέσω και φωτογραφίες από διάφορες στιγμές μας μέσα στα 7 χρόνια που είμαστε μαζί! (έχουμε και επέτειο καλέ! Κλείνουμε 7 ολόκληρα χρόνια!). Μίλησα με ένα μαγαζί που κάνουν εκτυπώσεις και βιβλιοδεσίες και θα το κάνω να μοιάζει με κανονικό βιβλίο! Θα έχει εξώφυλλο, οπισθόφυλλο, περίληψη, πληροφορίες για τη συγγραφέα (εμένα ντε!) Χαχαχαχαχα! Χθες όλη νύχτα δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Το σκεφτόμουν συνέχεια!

Καλό;;;

Σουπερ ιδεα Ελενα! Μη σου πω την κλεβω ανετα Razz Razz Razz
Κοριτσια επετειο ποτε γιορταζετε? Την μερα που παντρευτηκατε ή την ημερα που γινατε ζευγαρι?


Κουκιιι αϊ λοβ γιου τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 669659

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλημερα!!!!!!τι κανετε??σημερα εχει γενεθλια το κοριτσακι!!!θα σβησει το τριτο κερακι!!!!!

Να την χαίρεστε!!!Πολύχρονη!!!!


mamamatina έγραψε:Καλημερούδια!!! Αθηνά να σου ζήσει η μικρή! Να τη χααίρεσαι! Σήμερα σκ@Τ@ είμαστε! Η μικρή βρογχιολίτιδα και δόντια που δεν βγαίνουν και η μεγάλη ψήνεται στον πυρετο καθε 3 ώρες! Χάλια! Ας περάσει γρήγορα όμως...


Περαστικά σας!!!!


Έλενα,να τα εκατοστήσετε!!!Κάθε ευτυχία σας εύχομαι και όποτε το θελήσετε με ένα νινάκι στην αγκαλίτσα σας!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι αν καταφερω επιτελους να βαψω νυχια!!!! Laughing santa

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Σουπερ ιδεα Ελενα! Μη σου πω την κλεβω ανετα Razz Razz Razz
Κοριτσια επετειο ποτε γιορταζετε? Την μερα που παντρευτηκατε ή την ημερα που γινατε ζευγαρι?


Κουκιιι αϊ λοβ γιου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καταρχην αι λοβ γιου του Λιτσόπουλο!

εμεις δεν καναμε θρυσκευτικο- καναμε πολιτικο -μετραμε χρονια που ειμαστε μαζι. και θρυσκευτικο να καναμε παλι ετσι θα τα υπολογιζαμε. Laughing

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
litsakos έγραψε:

Σουπερ ιδεα Ελενα! Μη σου πω την κλεβω ανετα Razz Razz Razz
Κοριτσια επετειο ποτε γιορταζετε? Την μερα που παντρευτηκατε ή την ημερα που γινατε ζευγαρι?


Κουκιιι αϊ λοβ γιου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καταρχην αι λοβ γιου του Λιτσόπουλο!

εμεις δεν καναμε θρυσκευτικο- καναμε πολιτικο -μετραμε χρονια που ειμαστε μαζι. και θρυσκευτικο να καναμε παλι ετσι θα τα υπολογιζαμε. Laughing

Aυτο κανω κ εγω, την ημερα που γιναμε ζευγος γιορταζω.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.....θα παθει μεγαλη πλακα .μπραβο καταπληκτικη ιδεα..

να μας το στειλεις και εμας να το διαβασουμε...μαλλον καλυτερα να το εκδόσειςVery Happy Very Happy Very Happy


Χαχαχαχαχα! Φαντάζεσαι;;;

koukida έγραψε:

Ελενα να το κανεις!!
το εχω κανει κ εγω αυτο (όλο φτιαγμενο απο τα χερια μου -εγραψα-ζωγραφισα- εβαλα μικρα ενθυμια μεσα)πριν κατι χρονια και πιστεψε με ειναι για μια ζωη- οταν επεσε στα χερια μας μετα απο πολυ καιρο συγκινηθήκαμε παρα πολυ και οι 2.
να το φτιαξεις!


Έχω ενθουσιαστεί στην ιδέα και μόνο! Αλλά δε μου λες ρε Κούκι, μιας και το έχεις κάνει, εγώ λέω να το κάνω κανονικό βιβλίο, όχι hand-written. Δε θα είναι καλό λες καλό έτσι;



thequeen86 έγραψε:ελενα οντως τελεια ιδεα.κ εγω κατι τετοιο σκεφτομουν για την δικια μας επετειο αλλα εκτως απο δικες μας φωτο θα βαλω και του γιο μας.η να φτιαξω ενα βιντεο


Το δικό σας θα είναι καλύτερο! Με το ζουζουνάκι σας μαζί! Τέλεια!

litsakos έγραψε:




Σουπερ ιδεα Ελενα! Μη σου πω την κλεβω ανετα Razz Razz Razz
Κοριτσια επετειο ποτε γιορταζετε? Την μερα που παντρευτηκατε ή την ημερα που γινατε ζευγαρι?


Κουκιιι αϊ λοβ γιου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Κλέψτην, δε ζητάω πνευματικά δικαιώματα! Χαχαχαχα!

Εμείς γιορτάζουμε ως επέτειο τη μέρα που "γνωριστήκαμε". Μετά από λίγες μέρες τα φτιάξαμε αλλά δε θυμόμαστεπ πότε ήταν!Embarassed μπερδεμένη ιστορία... "Γνωριστήκαμε" μέσω τηλεφώνου το βράδυ της Πρωτοχρονιάς, οπότε κρατήσαμε αυτή την ημερομηνία.

Εμένα καλέ δε με αγαπάς;; Μόνο την Κούκι;;; Crying or Very sad


αλικακι έγραψε:


Έλενα,να τα εκατοστήσετε!!!Κάθε ευτυχία σας εύχομαι και όποτε το θελήσετε με ένα νινάκι στην αγκαλίτσα σας!!!


Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ Αλικάκι! Το θέλουμε πάρα πολύ! Όποτε θελήσει να έρθει θα είναι κάτι παραπάνω από καλοδεχούμενο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω παραλιγο θα εβαζα τον αδερφο μου αλλα με σταματησανε γιατι ειναι οικογενειακη φιλη [εγω την λεω ξαδερφη,μεγαλη ιστορια] εαν σε περιπτωση εβαζα τον αδερφο μου,δε θα εβγαινε και Κωνσταντικος,εννοειται...
Κι εγω αν μπορουσα θα τον ξαναβαφτιζα,τελος παντων,καλη καρντια..

Χρονια πολλα στο κοριτσουμπι σου Αθηνα μου..
Ματινα περαστικα σας,γρηγορη αναρρωση..

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι ωραια ιδεα!
Οι ξενοι καπως ονοματιζουν τις επετειες τους πχ χρυση,ασημενια,ρουμπινενια(αναλογα τα χρονια). Μια τουριστρια μου ειχε δειξει τα δαχτυλιδια της και μου ελεγε αυτο ειναι για την ταδε επειτειο μας (πχ silver aniversary)το αλλο για την ταδε,δεν ξερω μου φανηκε ρομαντικο!Τελοσπαντων νομιζω πως κανονικα επετειο μετραμε απο την μερα του γαμου και μετα αλλα οπως θελει ο καθενας το κανει!Εγω στο δαχτυλιδι των γαμων εγραψα την ημερομηνια που τα φτιαξαμε!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε?Εγώ καλά!!!
Όποια ξέρει ας μου απαντήσει σε αυτό:
Προγεστερόνη 25η μέρα του κύκλου 19.77!Τι θέλει να μου πει ο ποιητής Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:

Λοιπόν, τώρα μπορώ να σας πω τι δώρο θα κάνω στον άντρα μου, λείπει οπότε μιλάω ελεύθερα!

Θα του γράψω ένα βιβλίο! Ναι ναι! Θα είναι η ιστορία μας και θα προσθέσω και φωτογραφίες από διάφορες στιγμές μας μέσα στα 7 χρόνια που είμαστε μαζί! (έχουμε και επέτειο καλέ! Κλείνουμε 7 ολόκληρα χρόνια!). Μίλησα με ένα μαγαζί που κάνουν εκτυπώσεις και βιβλιοδεσίες και θα το κάνω να μοιάζει με κανονικό βιβλίο! Θα έχει εξώφυλλο, οπισθόφυλλο, περίληψη, πληροφορίες για τη συγγραφέα (εμένα ντε!) Χαχαχαχαχα! Χθες όλη νύχτα δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Το σκεφτόμουν συνέχεια!

Καλό;;;

υπέροχη ιδέα!!!!!!!!!!

litsakos έγραψε:
Κοριτσια επετειο ποτε γιορταζετε? Την μερα που παντρευτηκατε ή την ημερα που γινατε ζευγαρι?



την ημέρα που τα φτιάξαμε γιορτάζουμε και αυτήν χαράξαμε και στις βέρες μας..!!!! I love you

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε?Εγώ καλά!!!
Όποια ξέρει ας μου απαντήσει σε αυτό:
Προγεστερόνη 25η μέρα του κύκλου 19.77!Τι θέλει να μου πει ο ποιητής Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

γεια σου Ναταλάκι!!!!! αυτό που κατάλαβα είναι οτι έχεις οωρρηξία την 25η μέρα! σωστά?? τι κύκλο έχεις? πόσες μέρες? εγω με 34 μέρες κύκλο είχα την 21η οωρρηξία και για πολύ καιρο δεν το ήξερα και σταματούσα τις επαφές νωρίς..μόλις το βρήκα έπιασα αμέσως!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε?Εγώ καλά!!!
Όποια ξέρει ας μου απαντήσει σε αυτό:
Προγεστερόνη 25η μέρα του κύκλου 19.77!Τι θέλει να μου πει ο ποιητής Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

γεια σου Ναταλάκι!!!!! αυτό που κατάλαβα είναι οτι έχεις οωρρηξία την 25η μέρα! σωστά?? τι κύκλο έχεις? πόσες μέρες? εγω με 34 μέρες κύκλο είχα την 21η οωρρηξία και για πολύ καιρο δεν το ήξερα και σταματούσα τις επαφές νωρίς..μόλις το βρήκα έπιασα αμέσως!

Καλησπέρα Κατερινάκι Very Happy Very Happy !!Δηλαδή σήμερα έχω ωορρηξία Shocked Shocked Shocked Shocked ?Σήμερα την έκανα την εξέταση!Χθές κάναμε γουτσουνιές Embarassed Embarassed !!!Λές να πιάσει Razz Razz Razz Razz ?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο κύκλος μου μετά την θεραπεία (clomiphaine-pregnyl) έστρωσε κάπως!Δηλαδή:24/9 27/10 29/11!Πόσο είναι περίπου ο κύκλος μου?33 με 35 μέρες είναι?Α!Ξέχασα να αναφέρω οτι την 2η μέρα μέχρι την 5η μέρα του τελευταίου κύκλου(29/11) πήρα μόνη μου clomiphaine 2 μαζί κάθε βράδυ!Λές αυτό να επηρρέασε την τιμή της προγεστερόνης?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε?Εγώ καλά!!!
Όποια ξέρει ας μου απαντήσει σε αυτό:
Προγεστερόνη 25η μέρα του κύκλου 19.77!Τι θέλει να μου πει ο ποιητής Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

γεια σου Ναταλάκι!!!!! αυτό που κατάλαβα είναι οτι έχεις οωρρηξία την 25η μέρα! σωστά?? τι κύκλο έχεις? πόσες μέρες? εγω με 34 μέρες κύκλο είχα την 21η οωρρηξία και για πολύ καιρο δεν το ήξερα και σταματούσα τις επαφές νωρίς..μόλις το βρήκα έπιασα αμέσως!

Καλησπέρα Κατερινάκι Very Happy Very Happy !!Δηλαδή σήμερα έχω ωορρηξία Shocked Shocked Shocked Shocked ?Σήμερα την έκανα την εξέταση!Χθές κάναμε γουτσουνιές Embarassed Embarassed !!!Λές να πιάσει Razz Razz Razz Razz ?

γιατί όχι?? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 215994
δεν κάνεις και αύριο??? δώστου να καταλάβει!!!!!!!! πόσο πολύ στο εύχομαι ρε κοριτσάκι! μέσα απο την καρδιά μου!!!!!!! είναι και γόνιμος ο μήνας!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Ο κύκλος μου μετά την θεραπεία (clomiphaine-pregnyl) έστρωσε κάπως!Δηλαδή:24/9 27/10 29/11!Πόσο είναι περίπου ο κύκλος μου?33 με 35 μέρες είναι?Α!Ξέχασα να αναφέρω οτι την 2η μέρα μέχρι την 5η μέρα του τελευταίου κύκλου(29/11) πήρα μόνη μου clomiphaine 2 μαζί κάθε βράδυ!Λές αυτό να επηρρέασε την τιμή της προγεστερόνης?

για αυτά που πήρες δεν ξέρω αλλα έχεις μεγάλο κύκλο οπότε δεν μου φαίνεται παράξενο να έχεις την 25η μέρα οωρρηξία!!! είμαι σίγουρη δηλαδή

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

υπέροχη ιδέα!!!!!!!!!!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου Ναταλάκι και καλά Χριστούγεννα!! Τώρα μπήκα γιατί δεν παίζονται τα μικρά! Τα νεύρα μου έχουν γίνει παστίτσιο!Δεν έχω ιδέα τί γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις. Όμως ξέρω ότι τόσα χρόνια με μέρες κύκλο ΝΤΑΝ έπιασα τα παιδιά μου 13η,13η και 15η ημέρα και τώρα που μου ήρθε πάλι περίοδος λόγω θηλασμού έπιασα ΠΑΛΙ!!!! Στην 20η ημέρα με 1 και μοναδική φορά που το κάναμε!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε?Εγώ καλά!!!
Όποια ξέρει ας μου απαντήσει σε αυτό:
Προγεστερόνη 25η μέρα του κύκλου 19.77!Τι θέλει να μου πει ο ποιητής Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

γεια σου Ναταλάκι!!!!! αυτό που κατάλαβα είναι οτι έχεις οωρρηξία την 25η μέρα! σωστά?? τι κύκλο έχεις? πόσες μέρες? εγω με 34 μέρες κύκλο είχα την 21η οωρρηξία και για πολύ καιρο δεν το ήξερα και σταματούσα τις επαφές νωρίς..μόλις το βρήκα έπιασα αμέσως!

Καλησπέρα Κατερινάκι Very Happy Very Happy !!Δηλαδή σήμερα έχω ωορρηξία Shocked Shocked Shocked Shocked ?Σήμερα την έκανα την εξέταση!Χθές κάναμε γουτσουνιές Embarassed Embarassed !!!Λές να πιάσει Razz Razz Razz Razz ?

γιατί όχι?? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 215994
δεν κάνεις και αύριο??? δώστου να καταλάβει!!!!!!!! πόσο πολύ στο εύχομαι ρε κοριτσάκι! μέσα απο την καρδιά μου!!!!!!! είναι και γόνιμος ο μήνας!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Σήμερα να μην κάνω?Αφού λογίκά είναι σήμερα η ωο Embarassed Embarassed Embarassed ?
Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου I love you I love you I love you I love you I love you !!!

mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ο κύκλος μου μετά την θεραπεία (clomiphaine-pregnyl) έστρωσε κάπως!Δηλαδή:24/9 27/10 29/11!Πόσο είναι περίπου ο κύκλος μου?33 με 35 μέρες είναι?Α!Ξέχασα να αναφέρω οτι την 2η μέρα μέχρι την 5η μέρα του τελευταίου κύκλου(29/11) πήρα μόνη μου clomiphaine 2 μαζί κάθε βράδυ!Λές αυτό να επηρρέασε την τιμή της προγεστερόνης?

για αυτά που πήρες δεν ξέρω αλλα έχεις μεγάλο κύκλο οπότε δεν μου φαίνεται παράξενο να έχεις την 25η μέρα οωρρηξία!!! είμαι σίγουρη δηλαδή
[b]

Λές ε?Αχ Παναγίτσα μου κάνε το θαύμα σου τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 !!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε?Εγώ καλά!!!
Όποια ξέρει ας μου απαντήσει σε αυτό:
Προγεστερόνη 25η μέρα του κύκλου 19.77!Τι θέλει να μου πει ο ποιητής Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

γεια σου Ναταλάκι!!!!! αυτό που κατάλαβα είναι οτι έχεις οωρρηξία την 25η μέρα! σωστά?? τι κύκλο έχεις? πόσες μέρες? εγω με 34 μέρες κύκλο είχα την 21η οωρρηξία και για πολύ καιρο δεν το ήξερα και σταματούσα τις επαφές νωρίς..μόλις το βρήκα έπιασα αμέσως!

Καλησπέρα Κατερινάκι Very Happy Very Happy !!Δηλαδή σήμερα έχω ωορρηξία Shocked Shocked Shocked Shocked ?Σήμερα την έκανα την εξέταση!Χθές κάναμε γουτσουνιές Embarassed Embarassed !!!Λές να πιάσει Razz Razz Razz Razz ?

γιατί όχι?? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 215994
δεν κάνεις και αύριο??? δώστου να καταλάβει!!!!!!!! πόσο πολύ στο εύχομαι ρε κοριτσάκι! μέσα απο την καρδιά μου!!!!!!! είναι και γόνιμος ο μήνας!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Σήμερα να μην κάνω?Αφού λογίκά είναι σήμερα η ωο Embarassed Embarassed Embarassed ?
Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου I love you I love you I love you I love you I love you !!!

mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ο κύκλος μου μετά την θεραπεία (clomiphaine-pregnyl) έστρωσε κάπως!Δηλαδή:24/9 27/10 29/11!Πόσο είναι περίπου ο κύκλος μου?33 με 35 μέρες είναι?Α!Ξέχασα να αναφέρω οτι την 2η μέρα μέχρι την 5η μέρα του τελευταίου κύκλου(29/11) πήρα μόνη μου clomiphaine 2 μαζί κάθε βράδυ!Λές αυτό να επηρρέασε την τιμή της προγεστερόνης?

για αυτά που πήρες δεν ξέρω αλλα έχεις μεγάλο κύκλο οπότε δεν μου φαίνεται παράξενο να έχεις την 25η μέρα οωρρηξία!!! είμαι σίγουρη δηλαδή
[b]

Λές ε?Αχ Παναγίτσα μου κάνε το θαύμα σου τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 !!!!


στο ευχομαι ναταλακι να ειναι και γιορτινη η συλληψη. Very Happy

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματίνα μου με το καλό Very Happy Very Happy !!!

Ελενα πολύ ωραία ιδέα!Δεν σου το είπα πρίν γιατί έχω θέμα!!!Πότε πρέπει να συνουσιαστώ για να κάνω και εγώ τους απογόνους μας Razz Razz Razz Razz Razz !!!Να με συγχωρείς Razz Razz !!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε?Εγώ καλά!!!
Όποια ξέρει ας μου απαντήσει σε αυτό:
Προγεστερόνη 25η μέρα του κύκλου 19.77!Τι θέλει να μου πει ο ποιητής Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

γεια σου Ναταλάκι!!!!! αυτό που κατάλαβα είναι οτι έχεις οωρρηξία την 25η μέρα! σωστά?? τι κύκλο έχεις? πόσες μέρες? εγω με 34 μέρες κύκλο είχα την 21η οωρρηξία και για πολύ καιρο δεν το ήξερα και σταματούσα τις επαφές νωρίς..μόλις το βρήκα έπιασα αμέσως!

Καλησπέρα Κατερινάκι Very Happy Very Happy !!Δηλαδή σήμερα έχω ωορρηξία Shocked Shocked Shocked Shocked ?Σήμερα την έκανα την εξέταση!Χθές κάναμε γουτσουνιές Embarassed Embarassed !!!Λές να πιάσει Razz Razz Razz Razz ?

γιατί όχι?? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 215994
δεν κάνεις και αύριο??? δώστου να καταλάβει!!!!!!!! πόσο πολύ στο εύχομαι ρε κοριτσάκι! μέσα απο την καρδιά μου!!!!!!! είναι και γόνιμος ο μήνας!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Σήμερα να μην κάνω?Αφού λογίκά είναι σήμερα η ωο Embarassed Embarassed Embarassed ?
Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου I love you I love you I love you I love you I love you !!!

mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ο κύκλος μου μετά την θεραπεία (clomiphaine-pregnyl) έστρωσε κάπως!Δηλαδή:24/9 27/10 29/11!Πόσο είναι περίπου ο κύκλος μου?33 με 35 μέρες είναι?Α!Ξέχασα να αναφέρω οτι την 2η μέρα μέχρι την 5η μέρα του τελευταίου κύκλου(29/11) πήρα μόνη μου clomiphaine 2 μαζί κάθε βράδυ!Λές αυτό να επηρρέασε την τιμή της προγεστερόνης?

για αυτά που πήρες δεν ξέρω αλλα έχεις μεγάλο κύκλο οπότε δεν μου φαίνεται παράξενο να έχεις την 25η μέρα οωρρηξία!!! είμαι σίγουρη δηλαδή
[b]

Λές ε?Αχ Παναγίτσα μου κάνε το θαύμα σου τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 15 534787 !!!!


στο ευχομαι ναταλακι να ειναι και γιορτινη η συλληψη. Very Happy

Αχ!Σε ευχαριστώ Τιτίκα μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!Μακάρι I love you I love you !!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με μια μικρή αναζήτηση που έκανα, η τιμή της προγεστερόνης νομίζω, αν κατάλαβα κιόλας καλά, δηλώνει το πόσο παχύ είναι το ενδομήτριο.

Κατερινάκι, είχες πει κάπου για τη μέθοδο που χρησιμοποίησες με τη θερμοκρασία. Μπορείς να την ξαναβάλεις εδώ γιατί δεν μπορώ να τη βρω;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:αχ τι ωραια ιδεα!
Οι ξενοι καπως ονοματιζουν τις επετειες τους πχ χρυση,ασημενια,ρουμπινενια(αναλογα τα χρονια). Μια τουριστρια μου ειχε δειξει τα δαχτυλιδια της και μου ελεγε αυτο ειναι για την ταδε επειτειο μας (πχ silver aniversary)το αλλο για την ταδε,δεν ξερω μου φανηκε ρομαντικο!Τελοσπαντων νομιζω πως κανονικα επετειο μετραμε απο την μερα του γαμου και μετα αλλα οπως θελει ο καθενας το κανει!Εγω στο δαχτυλιδι των γαμων εγραψα την ημερομηνια που τα φτιαξαμε!


Αυτο το κανουμε στην Βραζιλια θα σας δημοσιευσω την λιστα καμια απο αυτες τις ημερες.




Καλησπέρα Κατερινάκι Very Happy Very Happy !!Δηλαδή σήμερα έχω ωορρηξία Shocked Shocked Shocked Shocked ?Σήμερα την έκανα την εξέταση!Χθές κάναμε γουτσουνιές Embarassed Embarassed !!!Λές να πιάσει Razz Razz Razz Razz ?[/quote]


Μπορει ναι γτ το ωαριο ειναι ζωντανο για να γονιμοποιησει μονο τις μερες ωορηξιας,ενω το σπερμα μενει ζωντανο μεσα στη μητρα 72 ωρες κ μπορει δλδ να κανατε πριν τις μερες κ να πιασεις.



Τι λεγαμε πριν για νονους????Δν ελεγα καλυτερα να κερδιζα το τζοκερ........
Πηρε τηλ η αδερφη του για να δει κ δηθεν τι κανουμε κι ενω συζητουσαν τν ρωταει δωρο πηρες οκ,λεει οχι δν μας εδωσααν δωρο(δουλευει για τους νονους της μικρης) δν το σχολιαζει ο αντρας μου,κι του λεει να,ηθελα να μ δωσεις την διευθηνση σας,γτ πηρα της μικρης μερικα δωρακια.....(Που δν πηρε καν δωρο,κι εχει 4 παιδια κι ο αντρας της μενει μακρια κ στην ουσια εχουνε 2 διαφορετικα νοικοκυρια...)

Κι αρχισε να της λεει μη με δουλευεις κ ειναι απο τους νονους της κτλ,κι αρχισαν να συζητανε γιαυτο το θεμα,κι το καταχαρηκα με τις απαντησεις που της εδινε,της ειπε οτι αν θελανε ναναι σωστοι τοσο καιρο να ακουγοντουσαν οχι παραμονη χριστουγεννων να θυμηθουν να βαλουν αλλην να παρει τηλ,αλλου κι αλλου ξερουν κ κανουν τους νταηδες,να παρουν να πουνε 2 κουβεντες με το παιδι δν ξερουνε,κι της τα ειπε ολα τα παραπονα,οτι κ το παιδι νδ θελει πια καμια επαφη,κι γυρισε κ ειπε οτι εμεις πρεπει να τν βαζουμε να παρει τηλ τουςνονους!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Εκει φρικαρε ο αντρας μου κ ον ακουσε ολη η πολυκατοικια,αρχισε να φωναζει κ να της λεει οτι οταν πηρε το πασχ περυσι να τους ευχαρισησει για ταδωρα δν το σηκωνανε κ ενα σωρο αλλα που τα ειχε μαζεμενα φυσικα μονο για οτι αφορα το παιδι.
Κι μετα της ειπε οτι στο κατω κατω αν ηεθελ κ τωρα να στειλει δωρα γτ εβαλε μεσαζοντα,@@@@δια δν εχουν για να παρουν μονοι τους???Κι λεει παιρνει ποσο καιρο τηλ κ εχετε αλλαξει τα τηλ(ΨΕΕΕΕΜΜΜΜΑΑΑΑΑ,3ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ....)

Κι εκει ξαναφουντωσε κι της λεει ξερεις κατι,τρμα η συζητηση δν θελω τιποτα να στειλουνε ουτε κ να παρουν τηλ,κομμενα τοσς δικαιολογιες οι ξεδιαντροποι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις