Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα σε όλες!

αχ δεν μπορώ άλλο το κρύο. θέλω καλοκαίρι. θέλω να ζεσταθεί το κοκαλάκι μου. το πρωί το αυτοκίνητο είχε πιάσει πάγο και έκανα δέκα λεπτά να ξεκινήσω Twisted Evil


Κατερίνα φορέσαμε το σκουφί σου και ήτο μία θεα το κοριτσάκι μου! θα σου στείλω φώτο

Μίνααααααα που είσαι καλέ; φόρεσα την τουτου στη μικρή ανήμερα Χριστουγέννων με κόκκινο καλσόν, μπλούζα εορταστικη και σκουφί αγιοβασιλιάτικο και έκανε θραύση! θα λάβεις κι εσύ μια φώτο να θαυμάσεις το δημιουργημά σου φορεμένο

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:καλημέρα σε όλες!

αχ δεν μπορώ άλλο το κρύο. θέλω καλοκαίρι. θέλω να ζεσταθεί το κοκαλάκι μου. το πρωί το αυτοκίνητο είχε πιάσει πάγο και έκανα δέκα λεπτά να ξεκινήσω Twisted Evil


Κατερίνα φορέσαμε το σκουφί σου και ήτο μία θεα το κοριτσάκι μου! θα σου στείλω φώτο

Μίνααααααα που είσαι καλέ; φόρεσα την τουτου στη μικρή ανήμερα Χριστουγέννων με κόκκινο καλσόν, μπλούζα εορταστικη και σκουφί αγιοβασιλιάτικο και έκανε θραύση! θα λάβεις κι εσύ μια φώτο να θαυμάσεις το δημιουργημά σου φορεμένο

Γεια σου Φλωρανς..εδω ειμαι..σας κατασκοπευω!!!
Η Δαναη ειναι κουκλαρα απο μονη της ποσο μαλλον κ με τα εξαισια χειροποιητα αξεσουαρ μας....χαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ημουνα σιγουρη οτι θα εκανε θραυση!!!!!!!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama rias έγραψε:
florentiab έγραψε:καλημέρα σε όλες!

αχ δεν μπορώ άλλο το κρύο. θέλω καλοκαίρι. θέλω να ζεσταθεί το κοκαλάκι μου. το πρωί το αυτοκίνητο είχε πιάσει πάγο και έκανα δέκα λεπτά να ξεκινήσω Twisted Evil


Κατερίνα φορέσαμε το σκουφί σου και ήτο μία θεα το κοριτσάκι μου! θα σου στείλω φώτο

Μίνααααααα που είσαι καλέ; φόρεσα την τουτου στη μικρή ανήμερα Χριστουγέννων με κόκκινο καλσόν, μπλούζα εορταστικη και σκουφί αγιοβασιλιάτικο και έκανε θραύση! θα λάβεις κι εσύ μια φώτο να θαυμάσεις το δημιουργημά σου φορεμένο

Γεια σου Φλωρανς..εδω ειμαι..σας κατασκοπευω!!!
Η Δαναη ειναι κουκλαρα απο μονη της ποσο μαλλον κ με τα εξαισια χειροποιητα αξεσουαρ μας....χαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ημουνα σιγουρη οτι θα εκανε θραυση!!!!!!!!!!!

το ξέρω οτι κατασκοπεύεις!!!!! χοχοχοχοχο

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια τι κανετε ? εγω περιμενω τον αλουμινα να μας φτιαξει την πορτα αλλα δεν το βλεπω να ερχετε...μας κοροιδευει εδω και τρεις εβδομαδες..

αχ τι μου θυμισες τωρα;;; ετσι και ο δικος μας! ΠΙΟ ΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!!! περισυ τετοια εποχη μας τελειωνε ανακαινηση που ειχαμε ξεκινησει απο το σεπτεμβρη και οχι τιποτε αλλο ημουν ετοιμογεννη. θα πηγαινα να γεννησω και αυτος εδω ακομα αλουμινια θα εβαζε! το χει φαινεται ο κλαδος! Κοριτσια ειστε καλα; μαμαριας μας ανοιγεις την ορεξη με την τελεια φωτο!! φλωρουκο ολα καλαααα;

http://stardustwork.blogspot.com

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια τι κανετε ? εγω περιμενω τον αλουμινα να μας φτιαξει την πορτα αλλα δεν το βλεπω να ερχετε...μας κοροιδευει εδω και τρεις εβδομαδες..

αχ τι μου θυμισες τωρα;;; ετσι και ο δικος μας! ΠΙΟ ΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!!! περισυ τετοια εποχη μας τελειωνε ανακαινηση που ειχαμε ξεκινησει απο το σεπτεμβρη και οχι τιποτε αλλο ημουν ετοιμογεννη. θα πηγαινα να γεννησω και αυτος εδω ακομα αλουμινια θα εβαζε! το χει φαινεται ο κλαδος! Κοριτσια ειστε καλα; μαμαριας μας ανοιγεις την ορεξη με την τελεια φωτο!! φλωρουκο ολα καλαααα;


όλα καλά κούκλα!
είδες τι μας κάνει με τα μπισκοτοσπιτά της;;;; μας κολάζει! Smile

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασ τα ρε γαμωτο και εχω τσακισει τα γλυκα αυτες τις μερες.μολις εκανα επιθεση σε εκανα τσουρεκι max perry γεμιστο με σοκολατα και επικαλυψη σοκολατας και εχω ακομα να ασχοληθω με μελομακαρονακια μια τουρτα σοκολατα και γαλακτομπουρεκο. ειμαι γουρουνα; μαλλον! αλλα γιορτες ειναι...

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:ασ τα ρε γαμωτο και εχω τσακισει τα γλυκα αυτες τις μερες.μολις εκανα επιθεση σε εκανα τσουρεκι max perry γεμιστο με σοκολατα και επικαλυψη σοκολατας και εχω ακομα να ασχοληθω με μελομακαρονακια μια τουρτα σοκολατα και γαλακτομπουρεκο. ειμαι γουρουνα; μαλλον! αλλα γιορτες ειναι...
καλημερα κοριτσακια μου..
βρε αντωνια μας τρεξαν τα σαλια βρε κοπελια...εγω ειμαι σε αιματηρη διαιτα γιατι πηρα κιλα αν ειναι δυνατον αχαχχα.εχασα 6,πηρα 4 ειναι λογικο??ε?ε?ε?τρωω νοερα τσουρεκακιιι Very Happy Very Happy

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιβη τι τελεια φωτο με το μικρο αγιοβασιλακι σου! τελειοι ειστε; πως τα περνατε τωρα στις γιορτες; βολταρατε με το μικρο στη γιορτινη αθηνα;

http://stardustwork.blogspot.com

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα....Θα πω κάτι κι ελπίζω να μη παρεξηγηθώ...Το ότι γινόμαστε μαμάδες,δε σημαίνει ότι σταματάμε να είμαστε κ γυναίκες...Οι άντρες μας μπορεί να μη μιλάνε αλλα μπορεί να τους ενοχλεί....Αν μείνουμε μόνες γιατί αφεθηκαμε μετα θα φύγουν κ τα παιδια μας κ θα κλαίνε...Δεν είπα να γίνουμε καρα κουκλαρες αλλα λίγο σεβασμό σε μας πρέπει να τον έχουμε...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:βιβη τι τελεια φωτο με το μικρο αγιοβασιλακι σου! τελειοι ειστε; πως τα περνατε τωρα στις γιορτες; βολταρατε με το μικρο στη γιορτινη αθηνα;


ε ειδες το καμαρι μου?ο φατσας μου?
καλα τα περναμε στα ενδωτερα.δουλευω συνεχεια και δεν μπορω να παω πουθενααα.μονο το 3ημερο καναμε βολτες ,πηγαμε επισκεψεις ,ξελλυσαξε ο διονυσακης.
τωρα περιμενω το 2ημερο να κανουμε τιποτα.τι να κανεις αν φευγεις 9 και γυρνας 5,30?λιγα πραγματα..και εχει και τρελο κρυο ...

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωπω χαρα στα κουραγια σου κοπελα μου! τατιανα δεν εχεις αδικο σε αυτο που λες! δυστυχως δεν πρεπει να αφηνομαστε πολυ! ο μικρουλης καλα;;

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημέρα....Θα πω κάτι κι ελπίζω να μη παρεξηγηθώ...Το ότι γινόμαστε μαμάδες,δε σημαίνει ότι σταματάμε να είμαστε κ γυναίκες...Οι άντρες μας μπορεί να μη μιλάνε αλλα μπορεί να τους ενοχλεί....Αν μείνουμε μόνες γιατί αφεθηκαμε μετα θα φύγουν κ τα παιδια μας κ θα κλαίνε...Δεν είπα να γίνουμε καρα κουκλαρες αλλα λίγο σεβασμό σε μας πρέπει να τον έχουμε...
εγω πολυ με σεβομαι...πιο πολυ δεν παει..να χτες εκανα και περιποιηση προσωπου..απλα εχω λιγα κιλα παραπανω τι να κανω?μην λιθοβολατε ρεεεε!!καλημερα κουκλαρα μου εσυ!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
antonia32 έγραψε:βιβη τι τελεια φωτο με το μικρο αγιοβασιλακι σου! τελειοι ειστε; πως τα περνατε τωρα στις γιορτες; βολταρατε με το μικρο στη γιορτινη αθηνα;


ε ειδες το καμαρι μου?ο φατσας μου?
καλα τα περναμε στα ενδωτερα.δουλευω συνεχεια και δεν μπορω να παω πουθενααα.μονο το 3ημερο καναμε βολτες ,πηγαμε επισκεψεις ,ξελλυσαξε ο διονυσακης.
τωρα περιμενω το 2ημερο να κανουμε τιποτα.τι να κανεις αν φευγεις 9 και γυρνας 5,30?λιγα πραγματα..και εχει και τρελο κρυο ...


μπαίνω σφήνα στην κουβέντα σας, αλλά αυτό το κρύο δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα. ειδικά μόλις πέσει ο ήλιος που να βγεις;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:
antonia32 έγραψε:βιβη τι τελεια φωτο με το μικρο αγιοβασιλακι σου! τελειοι ειστε; πως τα περνατε τωρα στις γιορτες; βολταρατε με το μικρο στη γιορτινη αθηνα;


ε ειδες το καμαρι μου?ο φατσας μου?
καλα τα περναμε στα ενδωτερα.δουλευω συνεχεια και δεν μπορω να παω πουθενααα.μονο το 3ημερο καναμε βολτες ,πηγαμε επισκεψεις ,ξελλυσαξε ο διονυσακης.
τωρα περιμενω το 2ημερο να κανουμε τιποτα.τι να κανεις αν φευγεις 9 και γυρνας 5,30?λιγα πραγματα..και εχει και τρελο κρυο ...


μπαίνω σφήνα στην κουβέντα σας, αλλά αυτό το κρύο δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα. ειδικά μόλις πέσει ο ήλιος που να βγεις;
φλωρανς ποσο δικιο εχεις..πιο πριν γυρναγα και τον πηγαινα αμεσως βολτουλα,να κανω και τα ψωνια μου.τωρα?θα παγωσει ο μικρουλης μου..και δεν περναει και η ωρα μεσα στο σπιτι..με ξεπατωνει ο ατιμος ...ειναι και ταλιμπαν τρελος αστα.. Very Happy

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε σε λιθοβολουμε ρε! γτ εγω καλυτερη ειμαι; πηρα και γω 1-2 κιλακια τωρα αλλα θα τα χασω μετα τις γιορτες! τωρα απεργω δε μπορω! περιποιηση προσωπου ε; τι μου θυμισες!! αυτα εγω τα εκοψα! πηρα μια καλη ενυδατικη και ενα σαπουνακι που κανει και πιλινκ και μεχρι εκει. τωρα το εχω ριξει στην περιποιηση μαλλιων. βαζω και ορο για να τα ενυδατωσω (για να τα καψω με λιγοτερες ενοχες στο επομενο ντεκαπαζ! χαχα)

http://stardustwork.blogspot.com

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Καλημέρα....Θα πω κάτι κι ελπίζω να μη παρεξηγηθώ...Το ότι γινόμαστε μαμάδες,δε σημαίνει ότι σταματάμε να είμαστε κ γυναίκες...Οι άντρες μας μπορεί να μη μιλάνε αλλα μπορεί να τους ενοχλεί....Αν μείνουμε μόνες γιατί αφεθηκαμε μετα θα φύγουν κ τα παιδια μας κ θα κλαίνε...Δεν είπα να γίνουμε καρα κουκλαρες αλλα λίγο σεβασμό σε μας πρέπει να τον έχουμε...
καλημερα και συμφωνω τατι μαζι σου χωρις παρεξηγηση απο τις αλλες μανουλες.εμενα τα παχακια μου αρεσουν αλλα οχι στον αντρα μου ο οποιος οταν με γνωρισε ημουν 42 κιλα και ηταν ξετρελαμενος γιατι ημουν μινιατουρα με 1.60 υψος.τωρα παροτι 54κιλα με κυνηγα ακομα .πρεπει να σκεφτομαστε και τους αντρες μας.

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Καλημέρα....Θα πω κάτι κι ελπίζω να μη παρεξηγηθώ...Το ότι γινόμαστε μαμάδες,δε σημαίνει ότι σταματάμε να είμαστε κ γυναίκες...Οι άντρες μας μπορεί να μη μιλάνε αλλα μπορεί να τους ενοχλεί....Αν μείνουμε μόνες γιατί αφεθηκαμε μετα θα φύγουν κ τα παιδια μας κ θα κλαίνε...Δεν είπα να γίνουμε καρα κουκλαρες αλλα λίγο σεβασμό σε μας πρέπει να τον έχουμε...
Tatijana μου έχεις δικιο.Ειμαι σε συντηρητικη διατροφη κοντα 3 μηνες και μου εχουν μεινει 3-4 κιλακια. Θέλω να γινω οπως πριν, να μπω στο στενο μου τζιν που ηδη μπαινω απλα σφιγγει, γιατι δεν ενιωθα καθολου καλα με τα δεκα παραπανισια κιλα. Δε με γνωριζα. Πολύ χαλια. Και παρολο που ο αντρας μου μας αφησε με την μπεμπα και γυρισε στην πολυαγαπημενη του μανουλα εγω κοντρα σαυτο θα γινω μια θεα!!Δεν εισαι καθολου μονη σου σαυτην την ιστορια. Εσενα δε σε υποστηριξε ο Νικ,εμενα με παρατησε για τη μαμα!Η ιστορια μου ειναι στο θεμα "Δεν ξερω πως να αντιδρασω" ανημερα των Χριστουγεννων. Μιλαμε οι ανθρωποι εχουν κοψει αλυσιδα!Εχεις την απολυτη συμπαρασταση μου.

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παω ξυπνησε ο γιος!! αχ φλωρα αυτο το κρυο μας εφαγε!! ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΕΡΑ!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 28 215994 αλλα τι να το κανω που εχει κρυο και νυχτωνει ακομα απο τις 5,30 τεσπα υπομονη! η ανοιξη ειναι κοντα!!

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:δε σε λιθοβολουμε ρε! γτ εγω καλυτερη ειμαι; πηρα και γω 1-2 κιλακια τωρα αλλα θα τα χασω μετα τις γιορτες! τωρα απεργω δε μπορω! περιποιηση προσωπου ε; τι μου θυμισες!! αυτα εγω τα εκοψα! πηρα μια καλη ενυδατικη και ενα σαπουνακι που κανει και πιλινκ και μεχρι εκει. τωρα το εχω ριξει στην περιποιηση μαλλιων. βαζω και ορο για να τα ενυδατωσω (για να τα καψω με λιγοτερες ενοχες στο επομενο ντεκαπαζ! χαχα)
ποιο σαπουνακι?ειναι κοκκοι?γιατι οι κοκκοι σπανε τα αγγεια γιαυτο.για πες πιο πηρες?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημέρα....Θα πω κάτι κι ελπίζω να μη παρεξηγηθώ...Το ότι γινόμαστε μαμάδες,δε σημαίνει ότι σταματάμε να είμαστε κ γυναίκες...Οι άντρες μας μπορεί να μη μιλάνε αλλα μπορεί να τους ενοχλεί....Αν μείνουμε μόνες γιατί αφεθηκαμε μετα θα φύγουν κ τα παιδια μας κ θα κλαίνε...Δεν είπα να γίνουμε καρα κουκλαρες αλλα λίγο σεβασμό σε μας πρέπει να τον έχουμε...



αναφέρεσαι στα κιλά που μπορεί να έχει βάλει μία γυναίκα μετά την εγκυμοσύνη (ή και γενικά)?
τα κιλά ένος ανθρώπου είτε λίγα είτε πολλά δεν έχουν σχέση με τον αυτοσεβασμό

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:


αναφέρεσαι στα κιλά που μπορεί να έχει βάλει μία γυναίκα μετά την εγκυμοσύνη (ή και γενικά)?
τα κιλά ένος ανθρώπου είτε λίγα είτε πολλά δεν έχουν σχέση με τον αυτοσεβασμό

Όχι όχι γενικά....Σε όλο το σύνολο.Δεν μιλάω για κιλά γιατί αν κάποιες προσπαθούν κ στεναχωριουνται για να χάσουν κιλά εγω είμαι το αντίθετο.Είχα αφεθεί κ εγω αλλα δεν το έκανα για τον άντρα μου η για το παιδι μου,αλλα για μένα κ ένιωσα λίγο καλύτερα...δεν έκανα αποτριχωση,είχα γίνει κ σα τον Καραμανλή το μόνο που με παιδεύει είναι τα κιλά,έχω γίνει κόκκαλο.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
florentiab έγραψε:


αναφέρεσαι στα κιλά που μπορεί να έχει βάλει μία γυναίκα μετά την εγκυμοσύνη (ή και γενικά)?
τα κιλά ένος ανθρώπου είτε λίγα είτε πολλά δεν έχουν σχέση με τον αυτοσεβασμό

Όχι όχι γενικά....Σε όλο το σύνολο.Δεν μιλάω για κιλά γιατί αν κάποιες προσπαθούν κ στεναχωριουνται για να χάσουν κιλά εγω είμαι το αντίθετο.Είχα αφεθεί κ εγω αλλα δεν το έκανα για τον άντρα μου η για το παιδι μου,αλλα για μένα κ ένιωσα λίγο καλύτερα...δεν έκανα αποτριχωση,είχα γίνει κ σα τον Καραμανλή το μόνο που με παιδεύει είναι τα κιλά,έχω γίνει κόκκαλο.



όντως πρέπει να φροντίζουμε τον εαυτό μας πρώτα από όλα για μας τις ίδιες. αν δεν το κάνουμε εμείς δεν θα το κάνει κανείς για μας
φυσικά είναι ωραίο να αρέσεις και στον άνδρα σου, αλλά πρώτα από ολα να είμαστε καλά εμείς με τον εαυτό μας
τα λέω για να τα ακούω Razz

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mama Pupa έγραψε:

Tatijana μου έχεις δικιο.Ειμαι σε συντηρητικη διατροφη κοντα 3 μηνες και μου εχουν μεινει 3-4 κιλακια. Θέλω να γινω οπως πριν, να μπω στο στενο μου τζιν που ηδη μπαινω απλα σφιγγει, γιατι δεν ενιωθα καθολου καλα με τα δεκα παραπανισια κιλα. Δε με γνωριζα. Πολύ χαλια. Και παρολο που ο αντρας μου μας αφησε με την μπεμπα και γυρισε στην πολυαγαπημενη του μανουλα εγω κοντρα σαυτο θα γινω μια θεα!!Δεν εισαι καθολου μονη σου σαυτην την ιστορια. Εσενα δε σε υποστηριξε ο Νικ,εμενα με παρατησε για τη μαμα!Η ιστορια μου ειναι στο θεμα "Δεν ξερω πως να αντιδρασω" ανημερα των Χριστουγεννων. Μιλαμε οι ανθρωποι εχουν κοψει αλυσιδα!Εχεις την απολυτη συμπαρασταση μου.

Απίστευτο....Θα πάω να σε διαβάσω...Σε βλέπω πολυ δυνατή τουλάχιστον εδω δε ξέρω για το θέμα σου...Εγω δεν έχω την δύναμη γιατί μου τυχανε πολλα,αλλα θέλω να πιστεύω ότι τώρα θα μασησω τα σίδερα,χεχεχε.....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια...οπως παντα η τατιανα γραφει...ομολογω πως κ εγω εχω αφεθει.παλια ντυνομουν βαφομουν για να παω στο σουπερ μαρκετ..τωρα μια φορμα χτενισμα κ εξω απο την πορτα..ξυρισμα ουτε λογος για 2 λογους.δεν εχω θερμανση κ αντε ξυρισου στο ψωφοκρυο 2ον οσο να ξυριζω μετα φουντονουν.ααα αλλα το μαλλι μαλλι.την προηγουμενη εβδομαδα τα εβαψα κοκκινο κ ομολογο ξανανιωσα λιγακι..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 28 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις