Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787


ζαργάνα μουυυυυυυυ! Laughing Laughing Laughing

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tatijana μου κοντα 6 χρόνια με βασανιζει αυτος ο ανθρωπος μπες βγες στη ζωη μου καθε μηνα κι εγω η χαζη να τον δεχομαι πισω που αν με γνωρισεις θα πεις τι ανεξαρτητη και δυνατη γυναικα!Οπώς το ειπες κιολας!Εχω ριξει το κλαμα της ζωης μου αλλα δεν παει αλλο. Μεχρι που η μανα του με πηρε στη δουλεια τηλεφωνο πριν 4 χρονια και με εβρισε! Στο γραφείο!!!!Αισχος και ντροπη και καλα να παθω που δεν τον έστειλα απο την αρχη όταν μου τα έλεγαν οι γονείς μου! Και ειναι ο δευτερος γαμος και για τους δυο παρακαλω!!!Τις μ....κιες μου τωρα τις πληρωνει το παιδι μου...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολλες φορες νομιζουμε οτι μπορουμε να τους αλλαξουμε...

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787

δε δινεις σε εμενα οτι σου περισσευει σε στηθος γιατι το ψαχνω με το μεγεθυντικο φακο; Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787


ζαργάνα μουυυυυυυυ! Laughing Laughing Laughing


χαχαχαχχαχαχχα

grammatiki έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787

δε δινεις σε εμενα οτι σου περισσευει σε στηθος γιατι το ψαχνω με το μεγεθυντικο φακο; Very Happy

Να σου δωσω,αμε! Τα παλια μου σουτιεν πρεπει να τα ραψω 3-3 μαζι για να χωρεσει το τωρινο πεπονι!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787


ζαργάνα μουυυυυυυυ! Laughing Laughing Laughing


χαχαχαχχαχαχχα

grammatiki έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787

δε δινεις σε εμενα οτι σου περισσευει σε στηθος γιατι το ψαχνω με το μεγεθυντικο φακο; Very Happy

Να σου δωσω,αμε! Τα παλια μου σουτιεν πρεπει να τα ραψω 3-3 μαζι για να χωρεσει το τωρινο πεπονι!

χαχαχαχα τοσο καλα ε;εχεις σταματησει να θηλαζεις και παραμενει ακομη ετσι τροφαντο το στηθος ή θηλαζεις ακομη;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787


ζαργάνα μουυυυυυυυ! Laughing Laughing Laughing


χαχαχαχχαχαχχα

grammatiki έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787

δε δινεις σε εμενα οτι σου περισσευει σε στηθος γιατι το ψαχνω με το μεγεθυντικο φακο; Very Happy

Να σου δωσω,αμε! Τα παλια μου σουτιεν πρεπει να τα ραψω 3-3 μαζι για να χωρεσει το τωρινο πεπονι!

χαχαχαχα τοσο καλα ε;εχεις σταματησει να θηλαζεις και παραμενει ακομη ετσι τροφαντο το στηθος ή θηλαζεις ακομη;

Συνεχιζω. Μεγαλωσε οπως μεγαλωσαν ολα επανω μου Laughing 2 εγκυμοσυνες μπαμ μπαμ χωρις προσεκτικη διατροφη..ε,δεν θελει κ πολυ! Αλλα το παραξενο ειναι οτι ενω δεν τρωω πολυ,τρωω κανονικα χανω ελαχιστα..με το ζορι πεφτουν! Δεν κανω σωστη διατροφη βεβαια Rolling Eyes τρωω ακαταστατα,ξεχναω τα φρουτα μπλαμπλα ποτε θα βαλω προγραμμα να δω Rolling Eyes Rolling Eyes

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
grammatiki έγραψε:
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787


ζαργάνα μουυυυυυυυ! Laughing Laughing Laughing


χαχαχαχχαχαχχα

grammatiki έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Μπηκαμε σε διαιτα? Πρεπει γμτ Rolling Eyes τα κιλα θα φυγουν,με το στηθος τι γινεται? Θα ξαναμικρυνει?Η θα παραμεινει αυτο το τροφαντο αγελαδινο μασταρι? τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 534787

δε δινεις σε εμενα οτι σου περισσευει σε στηθος γιατι το ψαχνω με το μεγεθυντικο φακο; Very Happy

Να σου δωσω,αμε! Τα παλια μου σουτιεν πρεπει να τα ραψω 3-3 μαζι για να χωρεσει το τωρινο πεπονι!

χαχαχαχα τοσο καλα ε;εχεις σταματησει να θηλαζεις και παραμενει ακομη ετσι τροφαντο το στηθος ή θηλαζεις ακομη;

Συνεχιζω. Μεγαλωσε οπως μεγαλωσαν ολα επανω μου Laughing 2 εγκυμοσυνες μπαμ μπαμ χωρις προσεκτικη διατροφη..ε,δεν θελει κ πολυ! Αλλα το παραξενο ειναι οτι ενω δεν τρωω πολυ,τρωω κανονικα χανω ελαχιστα..με το ζορι πεφτουν! Δεν κανω σωστη διατροφη βεβαια Rolling Eyes τρωω ακαταστατα,ξεχναω τα φρουτα μπλαμπλα ποτε θα βαλω προγραμμα να δω Rolling Eyes Rolling Eyes

ε ενταξει οταν σταματησεις τον θηλασμο θα μικρυνει πιστευω το στηθος.τωρα για τα κιλα δε ξερω να σου πω γιατι εγω εχω περασει στην απεναντι οχθη.εχασα πολλα κιλα μετα τη γεννα και δε μπορω με τιποτα να τα παρω.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε δωστε κ σωστε λιγο ζιζι απο δω....αχχαχαχαχχ

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να μου πεις κ εσυ grammatiki Laughing Απλα ειναι τα πραγματα,εφοσον δεν εχω θεμα υγειας,θελει σωστη διατροφη κ προγραμμα. Razz Να παρει μπρος το σωμα μου.Θα γινει κ αυτο,δεν με αγχωνει να πω την αληθεια,αν με αγχωνε θα ειχα ξεκινησει διαιτα.Αλλα θελω να το παω με τον ρυθμο μου, τωρα ηρεμω απο τις ορμονες jocolor

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καλε δωστε κ σωστε λιγο ζιζι απο δω....αχχαχαχαχχ

Αστο καλε!Τι το θελεις? Δεν παει κ με το κοκκινο μαλλι Laughing

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[ε ενταξει οταν σταματησεις τον θηλασμο θα μικρυνει πιστευω το στηθος.τωρα για τα κιλα δε ξερω να σου πω γιατι εγω εχω περασει στην απεναντι οχθη.εχασα πολλα κιλα μετα τη γεννα και δε μπορω με τιποτα να τα παρω.[/quote]
σοβαρα τα εχασες ολα?ειχες φρικαρει με τους κολικους και δεν ετρωγες ?

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα και μετα το θηλασμο δε μικρυνε, απλα ξεφουσκωσε απο το γαλα και χαλαρωσε και εγινε χαλια αλλα τα δυο παραπανω νουμερα μεινανε. Απο 75C πηγαμε στο 85c και εκει κολλησαμε. Τα παλια ακριβά μου σουτιεν με κοιταζουν παραπονεμενα στο συρταρι!!! Sad Πολλή πλαδαρότητα ρε κορίτσια! Στο σώμα ευτυχώς μαζεύτηκα γιατι κάνω και ποδήλατο και διαδρομο 3 μηνες τωρα μαζι με την προσεκτικη διατροφη και μαζεψα αρκετα. να χασω και τα τελευταια 4 κιλα Θεε μου!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:[ε ενταξει οταν σταματησεις τον θηλασμο θα μικρυνει πιστευω το στηθος.τωρα για τα κιλα δε ξερω να σου πω γιατι εγω εχω περασει στην απεναντι οχθη.εχασα πολλα κιλα μετα τη γεννα και δε μπορω με τιποτα να τα παρω.
σοβαρα τα εχασες ολα?ειχες φρικαρει με τους κολικους και δεν ετρωγες ?[/quote]

δεν ηταν οτι ειχα απλα φρικαρει δεν προλαβαινα να φαω σχεδον ολη την ημερα την ειχα αγκαλια και κουνημα λογω κολικων.αστα δε θελω να τη θυμαμαι εκεινη την περιοδο.περασα 3 αξεχαστους πρωτους μηνες.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:[ε ενταξει οταν σταματησεις τον θηλασμο θα μικρυνει πιστευω το στηθος.τωρα για τα κιλα δε ξερω να σου πω γιατι εγω εχω περασει στην απεναντι οχθη.εχασα πολλα κιλα μετα τη γεννα και δε μπορω με τιποτα να τα παρω.
σοβαρα τα εχασες ολα?ειχες φρικαρει με τους κολικους και δεν ετρωγες ?[/quote]

δεν εχασα μονο τα κιλα της εγκυμοσυνης αλλα και τα κανονικα μου κιλα.πριν μεινω εγκυος ημουν 56 τωρα ειμαι κολλημενα 51 γραμμαριο παραπανω χεσε μεσα.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλε δωστε κ σωστε λιγο ζιζι απο δω....αχχαχαχαχχ

Αστο καλε!Τι το θελεις? Δεν παει κ με το κοκκινο μαλλι Laughing


axaxxaxaxx βρε ακουμε που σε λεω λιγο θελω μονο για το δεξιο που ειναι εξαφανιζολ Laughing Laughing Laughing

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!τι κανετε??ακομα για κιλα μιλαμε???με το νεο χρονο θα τα χασουμε!!!!!!!!

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα μανουλες!!! τι κανετε σημερα??? τι κανουν τα ζουζουνακια σας??? βλεπω πηραν φωτια τα κιλα μας εεεε??? να σας πω εγω που τα εχω ακομα πολλα και περασα και μια καλη επιλόχειο, και χρειαστηκα υποστηριξη, το θεμα ειναι να μαθεις να αγαπας και να σεβεσαι τον εαυτο σου για αυτο που ειναι, και οχι για αυτο που θελουν οι αλλοι να ειναι, να αγαπας και να εκτιμας οτι σου δινει ο θεος γιατι δεν το εχουν ολοι!!! αυτοεκτιμηση και αυτοσεβασμος και οι αλλοι να κουρευονται.....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinifth έγραψε:καλημερα μανουλες!!! τι κανετε σημερα??? τι κανουν τα ζουζουνακια σας??? βλεπω πηραν φωτια τα κιλα μας εεεε??? να σας πω εγω που τα εχω ακομα πολλα και περασα και μια καλη επιλόχειο, και χρειαστηκα υποστηριξη, το θεμα ειναι να μαθεις να αγαπας και να σεβεσαι τον εαυτο σου για αυτο που ειναι, και οχι για αυτο που θελουν οι αλλοι να ειναι, να αγαπας και να εκτιμας οτι σου δινει ο θεος γιατι δεν το εχουν ολοι!!! αυτοεκτιμηση και αυτοσεβασμος και οι αλλοι να κουρευονται.....

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
athina24 έγραψε:καλησπερα!!!!!!τι κανετε??ακομα για κιλα μιλαμε???με το νεο χρονο θα τα χασουμε!!!!!!!!



ετσι ετσι....... αισιοδοξια για το 2012 κοριτσια, ολα θα γινουν!!!

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinifth έγραψε:
athina24 έγραψε:καλησπερα!!!!!!τι κανετε??ακομα για κιλα μιλαμε???με το νεο χρονο θα τα χασουμε!!!!!!!!



ετσι ετσι....... αισιοδοξια για το 2012 κοριτσια, ολα θα γινουν!!!
Να σας πω την αληθεια σκασιλα μου πλεον για τους αλλους. Σε μενα δεν αρεσα καθολου με τα δεκα κιλα! Τώρα η ...οραση μου καπως επανηλθε οταν κοιταζω στον καθρεφτη!!! Τα ρουχα μου ακομη με τσιτωνουν αλλα πού θα παει!!!Και δεν εχουμε λεφτα για καινουργια!! Μονο σουτιεν πρεπει να παρω!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα προσωπικα δε μου αρεσω γιατι εχασα κιλα κ παιζω ξιφομαχιες με τα κοκκαλα,πρεπει να προσεχω και τον γιο μου....Αν ειχα ισως λιγο βυζακι,Λιτσα δωσε κατι μη το κρατας για παρτυ σου,δε βλεπεις ποσες σου ζηταμε?Και λιιιιγο κωλο θα ημουν ενταξει πιστευω...Οσο για την τριχα επειδη σιγουρα περασα καλη επιλοχια νομιζω οτι εκτος απο το μαλλι που το ειχα σουπερ η τριχα πηγαινε συννεφο...Τωρα αρχιζω να μαζευομαι...Οπως κ το σεξ ρε κοριτσια ακομη δεν εχω ορεξη...Σκατουλινια....

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα,κοριτσάκια!!!
Είμαι πολύ χαρούμενη!!!Αύριο έρχεται ο μπαμπάκας μου,έλειπε 2 μήνες!!!!

ΥΓ.Καλά δεν παίζεστε όμως....ή για φαί θα μιλάτε ή για κιλά!!!!!χαχαχαχαχα!!!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 29 328109

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλι στο αγαπημενο μου θεμα πεφτει το ματι μου κιλα? χαχαχ
τατιανα να σου δωσω εγω βρε οτι θες, αν και καλα παει το χασιμο κιλων , 5 πηρα στην γκαστρουλιαση 10 εχασα απ τη μερα που γεννησα

καλησπερα, ειμαι ενα ρακος με ενα θηλαστρο αγκαλια Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εμενα προσωπικα δε μου αρεσω γιατι εχασα κιλα κ παιζω ξιφομαχιες με τα κοκκαλα,πρεπει να προσεχω και τον γιο μου....Αν ειχα ισως λιγο βυζακι,Λιτσα δωσε κατι μη το κρατας για παρτυ σου,δε βλεπεις ποσες σου ζηταμε?Και λιιιιγο κωλο θα ημουν ενταξει πιστευω...Οσο για την τριχα επειδη σιγουρα περασα καλη επιλοχια νομιζω οτι εκτος απο το μαλλι που το ειχα σουπερ η τριχα πηγαινε συννεφο...Τωρα αρχιζω να μαζευομαι...Οπως κ το σεξ ρε κοριτσια ακομη δεν εχω ορεξη...Σκατουλινια....

εγω στο τελευταιο που λες δν εχω προβλημα.καμια φορα τρεχει να κρυφτει ο αντρας μου..αχαχαχαχαχχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις