Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
190 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 190 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elena25 έγραψε:
Mama Pupa έγραψε:Βρε κοπελιές!!! Για τι εκτόπισμα μιλάμε????πόσων κιλών????

73 ζεστά και μετρητά που έλεγε και μια ψυχή!

Κατερίνα, κάτσε καλά, θα σφαγούμε!
Χα!Χα! Εμείς 67 και ελπίζουμε να πιάσουμε σύντομα τα 63 που ήμασταν όταν μείναμε έγκυοι!Ποσα πηρατε στην εγκυμοσυνη? Εγώ η γουρουνελα 19!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mama Pupa έγραψε:
Χα!Χα! Εμείς 67 και ελπίζουμε να πιάσουμε σύντομα τα 63 που ήμασταν όταν μείναμε έγκυοι!Ποσα πηρατε στην εγκυμοσυνη? Εγώ η γουρουνελα 19!!!!!


Με το επιχείρημα που θα σας προβάλλω όμως θα σας φάω στη στροφή!

Mama Pupa, εγώ δεν έχω μείνει καν έγκυος ακόμα! Από το φαγητό είναι όλα τα κιλάκια μου!

Εντάξει, την παίρνω την πρωτιά;;;;;;;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
elena25 έγραψε:
Mama Pupa έγραψε:Βρε κοπελιές!!! Για τι εκτόπισμα μιλάμε????πόσων κιλών????

73 ζεστά και μετρητά που έλεγε και μια ψυχή!

Κατερίνα, κάτσε καλά, θα σφαγούμε!

σε τρωω Ελενα!!!!!!!

σας τρωω λέμεεεεε! Very Happy

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elena25 έγραψε:
Mama Pupa έγραψε:
Χα!Χα! Εμείς 67 και ελπίζουμε να πιάσουμε σύντομα τα 63 που ήμασταν όταν μείναμε έγκυοι!Ποσα πηρατε στην εγκυμοσυνη? Εγώ η γουρουνελα 19!!!!!


Με το επιχείρημα που θα σας προβάλλω όμως θα σας φάω στη στροφή!

Mama Pupa, εγώ δεν έχω μείνει καν έγκυος ακόμα! Από το φαγητό είναι όλα τα κιλάκια μου!

Εντάξει, την παίρνω την πρωτιά;;;;;;;
Ελενα μου μας έφαγες λάχανο! Τι να πω!!!! Αχ! Αυτό το φαγητό! Απόλαυση!Και η σοκολάτααααα! Όπως καταλαβαίνετε απο τη δίαιτα κοντά 3 μήνες τώρα έχω λαλήσει!!!Εντάξει, δεν λιμοκτονώ αλλά θέλω να γουρουνιάσω όπως στην εγκυμοσύνη που έτρωγα δυο Ιον αμυγδάλου σε 5 λέπτα!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!εγω στην εγκυμοσυνη ειχα αποστροφη απο οτιδηποτε γλυκο που ειναι η αδυναμια μου....οποτε και τις δυο φορες πηρα απο 6 κιλα!!!!τα υπεροχα κιλα μου τα αποχτησα με την παροδο των χρονων και την κακη συνανστροφη....τον Μητσο!αλλα εδω και λιγο καιρο ειμαι -3.....εγω δεν το βλεπω...αλλα η ζυγαρια ετσι λεει!!!!Μηπως και αυτη με κοροιδευει???

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:α!εγω στην εγκυμοσυνη ειχα αποστροφη απο οτιδηποτε γλυκο που ειναι η αδυναμια μου....οποτε και τις δυο φορες πηρα απο 6 κιλα!!!!τα υπεροχα κιλα μου τα αποχτησα με την παροδο των χρονων και την κακη συνανστροφη....τον Μητσο!αλλα εδω και λιγο καιρο ειμαι -3.....εγω δεν το βλεπω...αλλα η ζυγαρια ετσι λεει!!!!Μηπως και αυτη με κοροιδευει???

εγώ στη μεγάλη ξεκίνησα 70 κιλά και για ο ύψος μου ήμουν οκ στην εγκυμοσύνη πήρα 11 κιλά και "μετα" πήρα και τα υπόλοιπα! στην μικρή έχασα 8 κιλά και στην εγκυμοσύνη πηρα άλλα 4-5 "μετα" ξαναπήρα! ουφφφ! φυσικά δεν θέλετε να ακούσετε αριθμούς Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άσχετο αλλά έχει τρελαθεί το φέις σήμερα! ούτε να ποστάρω με αφήνει ούτε λαικ να κάνω αλλά ούτε και να σχολιάσω... συμβαίνει και σε εσάς?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:άσχετο αλλά έχει τρελαθεί το φέις σήμερα! ούτε να ποστάρω με αφήνει ούτε λαικ να κάνω αλλά ούτε και να σχολιάσω... συμβαίνει και σε εσάς?


Εμένα έχει από χθες που δε με βάζει καν... Αλλά εμένα το παθαίνει συχνά αυτό.. Δεν ξέρω γιατί.

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:άσχετο αλλά έχει τρελαθεί το φέις σήμερα! ούτε να ποστάρω με αφήνει ούτε λαικ να κάνω αλλά ούτε και να σχολιάσω... συμβαίνει και σε εσάς?
Τωρα θα μπω και θα σου πω.Α!Ραγαδες κανατε?Εγω χαλαρωσα στην κοιλια και εκανα ραγαδες στο πλαι.

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπηκα στο φεις κανονικα,σχολιασα, εκανα λαικ, ολα καλα.

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κιλά...... ραγάδες...........???? τι είναι κάλε όλα αυτά???? δε τα γνωρίζω ιδέα δεν έχω........ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 4872 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 4872 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 4872 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 4872 εγώ τι να πω τα είχα όλα πριν την εγκυμοσύνη οπότε......... Wink Wink

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια κοιλιοπλαστικη θα μας σώσει!Αλλα αξιζει τον κοπο για λιγη χαλαρωση και μερικες ραγαδες?Δεν ξερω...Επρεπε να το ειχα ραψει το ρημάδι!!!

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
άσε μετά την επόμενη γέννα έτσι λέω εγώ, μια και καλή......

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:άσχετο αλλά έχει τρελαθεί το φέις σήμερα! ούτε να ποστάρω με αφήνει ούτε λαικ να κάνω αλλά ούτε και να σχολιάσω... συμβαίνει και σε εσάς?


να σχολιάσω και να κάνω λάικ με αφήνει, αλλά αργεί πάρα πολύ και δεν με αφήνει να μπω στον τοίχο κάποιων φίλων μου

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
mama katerina έγραψε:άσχετο αλλά έχει τρελαθεί το φέις σήμερα! ούτε να ποστάρω με αφήνει ούτε λαικ να κάνω αλλά ούτε και να σχολιάσω... συμβαίνει και σε εσάς?


να σχολιάσω και να κάνω λάικ με αφήνει, αλλά αργεί πάρα πολύ και δεν με αφήνει να μπω στον τοίχο κάποιων φίλων μου
Μηπως φταιει ο υπολογιστης σου η το δικτυο που χρησιμοποιεις δεν ειναι γρηγορο η εχει κολλησει..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ εξακολουθώ να μην μπορώ να μπω... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναομιζω κοριτσακια οτι σας τρωω ολες μαζι.93 κιλακια φρεσκα φρεσκα.εγω ημουν 72 κιλα οταν εμεινα εγκυος πηγα 90 τα εχασα με την γεννα αλλα οπως καταλαβαινετε τα ξαναπηρα...εκανα ραγαδες σαν χαρακιες ολη μπροστα η κοιλια μου παρολο που εβαζα διαφορα να μην κανω.οκ βεβαια το ηξερα οτι θα γινοταν γτ το δερμα στην κοιλια μου ειναι εν μερι ουλοδες(κ ποιο πολυ στον αφαλο μου) λογω εγκαυματων 3ου βαθμου.καλα για χαλαρωσει να φαν κ οι κοτες.μ'αρεσει που φοραγα 24 ωρες το 24ωρο κορσε επι 3 μηνες σχεδον....

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
thequeen86 έγραψε:ναομιζω κοριτσακια οτι σας τρωω ολες μαζι.93 κιλακια φρεσκα φρεσκα.εγω ημουν 72 κιλα οταν εμεινα εγκυος πηγα 90 τα εχασα με την γεννα αλλα οπως καταλαβαινετε τα ξαναπηρα...εκανα ραγαδες σαν χαρακιες ολη μπροστα η κοιλια μου παρολο που εβαζα διαφορα να μην κανω.οκ βεβαια το ηξερα οτι θα γινοταν γτ το δερμα στην κοιλια μου ειναι εν μερι ουλοδες(κ ποιο πολυ στον αφαλο μου) λογω εγκαυματων 3ου βαθμου.καλα για χαλαρωσει να φαν κ οι κοτες.μ'αρεσει που φοραγα 24 ωρες το 24ωρο κορσε επι 3 μηνες σχεδον....




αστα καλη μου για ενα ολοκληρο κιλο νομιζω κατεχω ολα τα πρωτεια, και τι αγωνα εχω κανει για να φτασω μεχρι εδω να μη σου πω καλυτερα, και της χαλαρωσης και στις ραγαδες.... αστα αστα τα ειχα απο πριν την εγκυμοσυνη αυτα και τα κιλα και τις ραγαδες........... ολα ολα τωρα εδω που τα λεμε τελικα δεν ειμαι απο εκεινες τις μανουλες που χαλασαν το κορμι τους με τη γεννα........... εμενα ηταν χαλασμενο απο πριν, χιχιχι....... τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinifth έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ναομιζω κοριτσακια οτι σας τρωω ολες μαζι.93 κιλακια φρεσκα φρεσκα.εγω ημουν 72 κιλα οταν εμεινα εγκυος πηγα 90 τα εχασα με την γεννα αλλα οπως καταλαβαινετε τα ξαναπηρα...εκανα ραγαδες σαν χαρακιες ολη μπροστα η κοιλια μου παρολο που εβαζα διαφορα να μην κανω.οκ βεβαια το ηξερα οτι θα γινοταν γτ το δερμα στην κοιλια μου ειναι εν μερι ουλοδες(κ ποιο πολυ στον αφαλο μου) λογω εγκαυματων 3ου βαθμου.καλα για χαλαρωσει να φαν κ οι κοτες.μ'αρεσει που φοραγα 24 ωρες το 24ωρο κορσε επι 3 μηνες σχεδον....




αστα καλη μου για ενα ολοκληρο κιλο νομιζω κατεχω ολα τα πρωτεια, και τι αγωνα εχω κανει για να φτασω μεχρι εδω να μη σου πω καλυτερα, και της χαλαρωσης και στις ραγαδες.... αστα αστα τα ειχα απο πριν την εγκυμοσυνη αυτα και τα κιλα και τις ραγαδες........... ολα ολα τωρα εδω που τα λεμε τελικα δεν ειμαι απο εκεινες τις μανουλες που χαλασαν το κορμι τους με τη γεννα........... εμενα ηταν χαλασμενο απο πριν, χιχιχι....... τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109


καλα κ εγω παντα ημουν τσουποτη.μεχρι πριν 4 χρονια που πηγα 85 κιλα κ το εραψα.πηγα καποια στιγμη 58-57 κιλα αλλα επειδη δουλευα πολλες ωρες(καθαριστρια στο καζινο της παρνηθας) κ ειχα τοτε πολλα αισθηματικα προβληματα εμοιαζα σαν φαντασμα κ ειχα χασει πολυ μαλλι.ετσι αρχησα να τρωω λιγο περισοτερο κ πηγα 62 κιλα.ε οταν γνωρισα τον αντρα μου κ λιγο μετα μειναμε μαζι αρχησα την ανηφορα κ στο καπακι εμεινα εγκυος. the rest is history που λεν κ οι αμερικανοι...

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
thequeen86 έγραψε:
eirinifth έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ναομιζω κοριτσακια οτι σας τρωω ολες μαζι.93 κιλακια φρεσκα φρεσκα.εγω ημουν 72 κιλα οταν εμεινα εγκυος πηγα 90 τα εχασα με την γεννα αλλα οπως καταλαβαινετε τα ξαναπηρα...εκανα ραγαδες σαν χαρακιες ολη μπροστα η κοιλια μου παρολο που εβαζα διαφορα να μην κανω.οκ βεβαια το ηξερα οτι θα γινοταν γτ το δερμα στην κοιλια μου ειναι εν μερι ουλοδες(κ ποιο πολυ στον αφαλο μου) λογω εγκαυματων 3ου βαθμου.καλα για χαλαρωσει να φαν κ οι κοτες.μ'αρεσει που φοραγα 24 ωρες το 24ωρο κορσε επι 3 μηνες σχεδον....




αστα καλη μου για ενα ολοκληρο κιλο νομιζω κατεχω ολα τα πρωτεια, και τι αγωνα εχω κανει για να φτασω μεχρι εδω να μη σου πω καλυτερα, και της χαλαρωσης και στις ραγαδες.... αστα αστα τα ειχα απο πριν την εγκυμοσυνη αυτα και τα κιλα και τις ραγαδες........... ολα ολα τωρα εδω που τα λεμε τελικα δεν ειμαι απο εκεινες τις μανουλες που χαλασαν το κορμι τους με τη γεννα........... εμενα ηταν χαλασμενο απο πριν, χιχιχι....... τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109


καλα κ εγω παντα ημουν τσουποτη.μεχρι πριν 4 χρονια που πηγα 85 κιλα κ το εραψα.πηγα καποια στιγμη 58-57 κιλα αλλα επειδη δουλευα πολλες ωρες(καθαριστρια στο καζινο της παρνηθας) κ ειχα τοτε πολλα αισθηματικα προβληματα εμοιαζα σαν φαντασμα κ ειχα χασει πολυ μαλλι.ετσι αρχησα να τρωω λιγο περισοτερο κ πηγα 62 κιλα.ε οταν γνωρισα τον αντρα μου κ λιγο μετα μειναμε μαζι αρχησα την ανηφορα κ στο καπακι εμεινα εγκυος. the rest is history που λεν κ οι αμερικανοι...


τελικά εμείς οι γυναίκες όταν γνωρίζουμε τα ταίρια μας, τους συζύγους μας, είμαστε αν όχι αδύνατες, τέλος πάντων κανονικές, όταν τους παντρευόμαστε χαλάμε!!! τι φταίει??? ο σύζυγος ή ο γάμος? γιατί εμείς δε φταίμε ποτέ, εννοείται αυτό!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinifth έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
eirinifth έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ναομιζω κοριτσακια οτι σας τρωω ολες μαζι.93 κιλακια φρεσκα φρεσκα.εγω ημουν 72 κιλα οταν εμεινα εγκυος πηγα 90 τα εχασα με την γεννα αλλα οπως καταλαβαινετε τα ξαναπηρα...εκανα ραγαδες σαν χαρακιες ολη μπροστα η κοιλια μου παρολο που εβαζα διαφορα να μην κανω.οκ βεβαια το ηξερα οτι θα γινοταν γτ το δερμα στην κοιλια μου ειναι εν μερι ουλοδες(κ ποιο πολυ στον αφαλο μου) λογω εγκαυματων 3ου βαθμου.καλα για χαλαρωσει να φαν κ οι κοτες.μ'αρεσει που φοραγα 24 ωρες το 24ωρο κορσε επι 3 μηνες σχεδον....




αστα καλη μου για ενα ολοκληρο κιλο νομιζω κατεχω ολα τα πρωτεια, και τι αγωνα εχω κανει για να φτασω μεχρι εδω να μη σου πω καλυτερα, και της χαλαρωσης και στις ραγαδες.... αστα αστα τα ειχα απο πριν την εγκυμοσυνη αυτα και τα κιλα και τις ραγαδες........... ολα ολα τωρα εδω που τα λεμε τελικα δεν ειμαι απο εκεινες τις μανουλες που χαλασαν το κορμι τους με τη γεννα........... εμενα ηταν χαλασμενο απο πριν, χιχιχι....... τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 26 328109


καλα κ εγω παντα ημουν τσουποτη.μεχρι πριν 4 χρονια που πηγα 85 κιλα κ το εραψα.πηγα καποια στιγμη 58-57 κιλα αλλα επειδη δουλευα πολλες ωρες(καθαριστρια στο καζινο της παρνηθας) κ ειχα τοτε πολλα αισθηματικα προβληματα εμοιαζα σαν φαντασμα κ ειχα χασει πολυ μαλλι.ετσι αρχησα να τρωω λιγο περισοτερο κ πηγα 62 κιλα.ε οταν γνωρισα τον αντρα μου κ λιγο μετα μειναμε μαζι αρχησα την ανηφορα κ στο καπακι εμεινα εγκυος. the rest is history που λεν κ οι αμερικανοι...


τελικά εμείς οι γυναίκες όταν γνωρίζουμε τα ταίρια μας, τους συζύγους μας, είμαστε αν όχι αδύνατες, τέλος πάντων κανονικές, όταν τους παντρευόμαστε χαλάμε!!! τι φταίει??? ο σύζυγος ή ο γάμος? γιατί εμείς δε φταίμε ποτέ, εννοείται αυτό!!!


χαχαχχαχχα εμεις???? ουδεποποτε ομως!!!!! χαχχαχαχαχχα. παλια λεγανε οτι ο γαμος θρεφει κ εχω αρχησει να πιστευω οτι ειναι εντελως αληθεια... εγω παντως ειμαι γουρουνα κ τρελη γλυκατζου.κ εχω κ ενα κακο,οταν μου λενε για τα κιλα μου μουλαρονω κ τρωω πιο πολυ...προχτες τα χωσα στη μανα μου γτ παλι με τσιγκλαγε κ της λεω μαμα ξεκολα απο τα κιλα μου μου φτανει που με γουσταρει ο αντρας μου.εσυ τι ζορι τραβας??? κ το βουλωσε...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επανηλθα....Δε κοιμόταν ο μικρός έκανε τα δικα του....Αλλα δε περάσανε στη μαμά Τατιάνα....
Κορίτσια ο γάμος θα φταίει....κοιταχτε εμένα πήρα 22 κιλακια κ τα έχασα όλα.ούτε ραγαδες κ δεν είμαι παντρεμένη.Οπότε χωριστε,χχεχεχεχεχ..

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
thequeen86 έγραψε:
χαχαχχαχχα εμεις???? ουδεποποτε ομως!!!!! χαχχαχαχαχχα. παλια λεγανε οτι ο γαμος θρεφει κ εχω αρχησει να πιστευω οτι ειναι εντελως αληθεια... εγω παντως ειμαι γουρουνα κ τρελη γλυκατζου.κ εχω κ ενα κακο,οταν μου λενε για τα κιλα μου μουλαρονω κ τρωω πιο πολυ...προχτες τα χωσα στη μανα μου γτ παλι με τσιγκλαγε κ της λεω μαμα ξεκολα απο τα κιλα μου μου φτανει που με γουσταρει ο αντρας μου.εσυ τι ζορι τραβας??? κ το βουλωσε...



με τη σοκολατα βεβαια συγγενεια εξ αιματος και απο τους πολυ αγαπημενους συγγενεις!!!
εσυ καλη μου μου θυμιζεις αρκετα εμενα........ μηπως εχουμε καμμια συγγενεια??? ετσι ακριβως ειμαι και εγω αμα με πιασει το πεισμα αστα αστα δε παλευομαι, με τα κιλα μου δε.... δε σηκωνω μυγα στο σπαθι μου....η αληθεια βεβαια είναι οτι περασα ενα μικρο θεματακι μετα τη γεννα οταν αντικρυσα τον εαυτο μου στον καθρεπτη, αλλα ηταν η λοχεια τωρα το ξεπερασα σχεδον!!!

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:Επανηλθα....Δε κοιμόταν ο μικρός έκανε τα δικα του....Αλλα δε περάσανε στη μαμά Τατιάνα....
Κορίτσια ο γάμος θα φταίει....κοιταχτε εμένα πήρα 22 κιλακια κ τα έχασα όλα.ούτε ραγαδες κ δεν είμαι παντρεμένη.Οπότε χωριστε,χχεχεχεχεχ..


τυχερουλα!!!! δηλαδη για να τα χασω πρεπει να χωρισω??? οχι μωρε τον αγαπαω τον αντρουλη μου... τωρα εδω που τα λεμε απο τοτε που γεννησα εκεινος γυριζει στα γυμναστηρια να κανει κορμι!!!! ΓΙΑΤΙ?????

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αυτο το θεματακι το εχω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου.παντα ειχα κομπλεξ με το σωμα μου ακομα κ οταν ημουν κατι κιλα αδυνατη.φαντασου φοραω τα τζιν του αντρα μου...αχαχχαχα κ ολα ειναι στην κοιλια παναθεμα τα.σαν σαμπρελα στη στερια ειμαι!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις