Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
362 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 362 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

926Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 12:51 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατακως έγραψε:καλησπερα κι απο δω.
αυτο με το ριλαξ......τι να πω????
ηρθα να σας πω τον πονο μου, να ξεσπασω τα νευρα μου. στο φεις δεν μπορω, μπαινει και η κουνιαδα μου, μη δει τιποτα.
οπως σας εχω πει τον τελευταιο καιρο η μικρη μου δεν θελει να κοιμηθει και ολο γκρινιαζει. σημερα το απογευμα την ειχα βαλει στο κρεβατι. ηταν γκρινιαρα, αλλα την αφηνα να δω τι θα γινει. ερχεται ο πεθερος μου. κατευθιαν προς το δωματιο. "γιατι γκρινιαζει?" την προηγουμενη βδομαδα παλι τα ιδια μου ειχε κανει και του λεω μην πας και σε δει. σημερα δεν του το ξαναειπα, μη λεει οτι δεν τον αφηνω να δει και το μωρο. του ειπα να παει αν θελει. παει, τη σηκωνει τη φερνει στο σαλονι με την πιπιλα. καλως ή κακως εχω το βιτσιο να μη δινω στο μωρο πιπιλα. μονο οταν ειναι να κοιμηθει, δε θελω να τη μαθει, δικο μου κολλημα αυτο. τελος παντων.... εγω καθαριζα το παρκο. η μικρη γκρινιαζε κι αυτος τη βαρεθικε, τοσο κραταει η ορεξη του 5-10 λεπτα το πολυ. την ξαναπαει στο κρεβατι. σιγα μην κοιμοτανε ετσι που την εκανε. εγω καθομαι στην κουζινα με τα νευρα κροσια!!!! κουνουσε το κρεβατι τοσο πολυ!!!! η μικρη να εχει πλανταξει. ε! δεν αντεξα, παω τη σηκωνω, σταματησε η καλη μου. του λεω "εσενα αν σε κουνουσαν ετσι θα κοιμοσουν?" "ετσι κοιμομουν εγω, με κουνημα χαχαχαχα" (τα νευρα....!!!!!!)"ετσι? τοσο δυνατα?" και τι μου λεει ρε κοριτσια??????? "ηθελα να την ζαλισω!!!!" affraid affraid affraid affraid affraid affraid τον κοιταξα μονο!!!!! αυτο ηταν, σηκωθικε κι εφυγε. θα κανει παλι καμια 10 μερες να ερθει. μετα ειμαι κακια???? δε με νοιαζει, να μαθουν να φερονται.
σας ζαλισα, αλλα τα ειπα και ξεθυμανα. φυσικα τα ειπα και στον αντρα μου. μη παν και του κλαιγονται, τους προλαβαινω.
αντε φτανει. καληνυχτα σας.
Μια χαρά του τα είπες!!!! Δεν κοιμούνται όλα τα μωρά παθαινοντας ναυτία! Εμένα ο δικός μου δεν είχε μάθει στο κουνημα και θυμωνε όπως και η δικιά σου. Ήθελε ηρεμία για να κοιμηθεί. Αλλά ξέχασα.... "κι αυτοί παιδιά μεγάλωσαν..."

927Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 1:14 am

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερες!!!

Νατασα δωσε τοπο στην οργη,δεν μαθενει ο ανθροπως τροπους ιδικα σε τετοια μεγαλη υληκια,και για να μην λεμε μονο για το''αντιπαλο'' σοι εγω κοριτσια τα περνω χοντρα με τον αδερφο μου.ο τυπος δεν εχει καμια σχεση.εμπηρια με μωρα, και κανει διαφορες μ@@@ που δεν καταλαβενει!!
-εχει σηκωσει το μωρο τραβωντας το απο τα ρουχα μπρωστα!
-το ειχα στο καρεκλακι αμαξιου,εκλεγε και για τον υποτιθετε ηρεμισει τον κουναγε μπρος-πισω τοοοοοσο δηνατα που το κεφαλι του χτηπαγε πισω με δυναμη.
-ειναι γενικοτερα αποτομος στις κινησεις τους,τον ταρακουναει συνεχεια και δεν καταλαβενει οτι ειναι σαν ευθραυστο μπιμπελο. Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 679259 θα τον παρει ο διαολος καμια μερα να δω ποτε θα ναι!!

Tsiph μ αρεσει η πεθερα σου!

αυτα προς το παρον...

928Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 1:19 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βερακι δωσεεεεεε!!!!Καλημερα!!!Μα τι συμβαινει με τους ανθρωπους και δεν εχουν ανεπτυγμενα τα ενστικτα τους???Δεν πρεπει φυσιολογικα ενα μωρο να το προστατευεις ενστικτωδως κι ας μην γνωριζεις πολλα???

929Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 1:39 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mama Pupa έγραψε:Βερακι δωσεεεεεε!!!!Καλημερα!!!Μα τι συμβαινει με τους ανθρωπους και δεν εχουν ανεπτυγμενα τα ενστικτα τους???Δεν πρεπει φυσιολογικα ενα μωρο να το προστατευεις ενστικτωδως κι ας μην γνωριζεις πολλα???
Χα χα καλο αυτο με το ένστικτο !! Έλα ντε την ίδια απορία έχω κ εγω εγω πριν γεννησω κ επιανα μωρακια τα κρατούσα μην μου σπάσουν ...

930Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 3:09 am

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στην δικη μου περιπτωση οταν του αγριεψα ειπε οτι ,αφου περασε εκεινο το διαστημα που ηταν σαν ζελεδακι ,οτι τωρα δλδ ειναι πιο ''πιασιαρικο''' τωρα θα το κανει οτι θελει!! Δε λεω απο αγαπη το κανει θελει να τον ζουλιξει ,θα στεναχωριομουν περισοτερο αν ηταν αδιαφορος και δεν ζουζουνιζε με το μωρο,αλλα θελει δουλεια να τον μαθω να του φερετε!τρεμω να τους αφησω μονους και το χει καταλαβει(μονους να παω π.χ wc ας πουμε)

931Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 3:22 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο δω!!!αντε μεχρι να σχολασω να εχετε ανοιξει ν.5!!! φιλακιααααααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

932Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 4:23 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mama Pupa έγραψε:Μα ειναι δυνατον να μην καταλαβαινουν οτι το παιδι δεν ειναι δικο τους, οτι εχει γονεις και αυτοι ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ????

Να σας πω ατάκα της πεθεράς μου.. Μου έλεγε οτι διάβαζε την ανιψιά (την μεγάλη,πρώτη δημοτικού) και μην σας τα πολυλογώ οτι της εξηγούσε πως να μάθει την ορθογραφία της. Δύο ώρες τους πήρε και στο τέλος αφού η μικρή τα έγραψε καλά της είπε "γιαγιά τι καλά που διαβάζουμε παρέα,η μαμά μου φωνάζει και μια φορά μου έδωσε μια,να εδώ στο μάγουλο" και της είπε η πεθερά μου "να πεις στη μαμά σου πως είπα εγώ να μην σου ξαναδώσει μια στο μάγουλο, στον ποπό αμα θέλει" . Δεν συμφωνώ με το ξύλο,δεν ξέρω καν αν η μικρή λέει αλήθεια (χωρισμένοι οι γονείς της κι ο μπαμπάς της είναι με άλλη γυναικά κ έχουν κ άλλο παιδάκι)αλλά τι ανακατεύεται?! Μα δεν είναι φοβερή?! Η πεθερούλα μου...!!

Α!κ όπως είπαν κ τα κορίτσια δεν φαίνεται τίποτα στο φείς..ούτε την ομάδα δεν μπορεί να βρει κάποιος άσχετος! Τσεκαρισμένο!! Wink

933Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 5:57 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κ απο εδω..Διαβασα αρκετα αλλα θα σταθω στον πεθερο σου Νατακως δεν αξιζει να χαλας την ζαχαρενια σου πια αν ο ανθρωπος δεν εχει λογικη να καταλαβει οτι δεν κουναμε ετσι ενα παιδι ας κανει κ ενα μηνα να σου μιλησει.
Dora καλη η ατακα..

Αντε να παμε στο 5...

934Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 6:51 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πίστευα ότι θα έιχατε ανοίξει ήδη το 5....Έφυγε η φίλη μου...τώρα θα μπορώ να διαβάζω τα νέα σας πιο εύκολα....αχ...μου λείψατε...εδώ και 3 μέρες τρώμε φρουτόκρεμα....χωρίς αγώνα....Και από τη Δευτέρα που προσθέσαμε το μοσχάρι τρώμε και σουπίτσα....όλη παρακαλώ...200ml έφαγε το καμάρι μου σήμερα...

935Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 7:01 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene12 έγραψε:πίστευα ότι θα έιχατε ανοίξει ήδη το 5....Έφυγε η φίλη μου...τώρα θα μπορώ να διαβάζω τα νέα σας πιο εύκολα....αχ...μου λείψατε...εδώ και 3 μέρες τρώμε φρουτόκρεμα....χωρίς αγώνα....Και από τη Δευτέρα που προσθέσαμε το μοσχάρι τρώμε και σουπίτσα....όλη παρακαλώ...200ml έφαγε το καμάρι μου σήμερα...

Mπράβο Γίωτα και αλλά και στο μπεμπέκι που τρώει όλο το φαγητό του!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 215994

936Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 7:22 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβο σε σας για το φαγητο σας κ κριμα σε μας!!!!εκει που τρωγαμε φρουτοκρεμα τωρα τζιφος!με το ζορι 6 κουταλιες!!!!!αχ αχ αχ!!!!για τις τιμες δεν γνωριζω!μολις μου στειλουν τα πρωτα μειλ θα σας πω!!!!εχω ζητησει κ για φραουλα!!!!Αλικη σε σκεφτομαι ε?

937Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 7:28 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μου αρεσει που εφυγε νωριτερα ο αντρας μου σημερα απο δουλεια ναρθει να με παρει κ να παμε να δουμε για καρεκλακια φαγητου κ παμε ...κ ειναι ΤΕΤΑΡΤΗ#@%$*(!!!!ΤΖΙΦΟΣ....ολα κλειστα..στη γειτονια μας...επρεπε να μεινουμε Συνταγμα να δουμε...αυριο...

938Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 7:37 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοφάκι εμένα καθόλου ε;;;;και εμείς φραουλίτσα θα κάνουμε...φεύγω...τώρα πάω να κλάψω....

939Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 7:44 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene12 έγραψε:Σοφάκι εμένα καθόλου ε;;;;και εμείς φραουλίτσα θα κάνουμε...φεύγω...τώρα πάω να κλάψω....

αχ βρε κοριτσι!!!!!δεν το θυμομουνα!!!!κ για σενα!!!!!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 417472

940Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 8:17 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sof έγραψε:
irene12 έγραψε:Σοφάκι εμένα καθόλου ε;;;;και εμείς φραουλίτσα θα κάνουμε...φεύγω...τώρα πάω να κλάψω....

αχ βρε κοριτσι!!!!!δεν το θυμομουνα!!!!κ για σενα!!!!!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 417472

ti εχασα?!τι εχασα?τι ειναι σημερα?

941Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 8:27 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sassaX έγραψε:
Sof έγραψε:
irene12 έγραψε:Σοφάκι εμένα καθόλου ε;;;;και εμείς φραουλίτσα θα κάνουμε...φεύγω...τώρα πάω να κλάψω....

αχ βρε κοριτσι!!!!!δεν το θυμομουνα!!!!κ για σενα!!!!!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 417472

ti εχασα?!τι εχασα?τι ειναι σημερα?


τιποτα δεν εχασες!εχω ζητησει να μου στειλουν κ για φραουλα ιδεες για την Αλικη κ ξεχασα κ το κοριτσουλακι μας το γλυκο!!!!!

942Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 8:31 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
a οκ!

943Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 8:50 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα.
να διευκρινισω κατι να μην αγχωνεστε. η κουνιαδα μου μπαινει στο δικο μας λογαριασμο. παιζει παιχνιδια και μπαινει και στελνει δωρα στον εαυτο της.
αλικη τι να κανει??? να παρει τηλεφωνο??? δεν εισαι καλα!!!! καλε αυτοι μεχρι πριν λιγο νομιζαν οτι ειμαστε 1 σπιτι. σιγα σιγα καταλαβαινουν οτι ειμαστε 2. οσο για το μακρια.... πολυυυυυυυυυ μακρια. καμια 20 σκαλια. απο πανω τους μενουμε. τελεια????!!!!!!

944Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 8:58 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόν για να πάμε πιο γρήγορα στο ν.5 σκέφτηκα να σας πω εδώ τους προβληματισμούς μου.. Είναι νωρίς γενικά αλλά μιας και τα σκέφτομαι τα μοιράζομαι μαζί σας.. Embarassed

Λοιπόν,ναι θα συμφωνήσω που μου είπατε οτί είναι νωρίς για το νυφικό. Λόγω ενός οικογενειακού προβλήματος υγείας που παρουσιάστηκε πιστεύω πως ένας πιο κλειστός γάμος & βάφτιση θα ήταν καλύτερα. Σκέφτομαι όπως σας είπα σοβαρά αυτά που μου λέει ο μιχάλης για το νησί,μόνο που θα ήθελα λίγα παραπάνω άτομα από όσα λέει εκείνος! Λίγοι και καλοί!!Να είναι σαν πάρτι,να περάσουμε καλά (να χορέψουμε φυσικά και τον πρώτο μας χορό),να έρθει κ πιο οικονομικά αφού θα είναι λίγα τα άτομα. Το θέμα είναι.. σε ποιο νησί?! η καταγωγή μου είναι από τα Χανιά αλλά πολλά τα έξοδα για να κατέβει κάποιος κάτω για ένα σκ (θέλει και 100 ευρώ στα πλοία με αυτοκίνητο πήγαινε-έλα). Μετά σκέφτηκα τον Πόρο μου μ'αρέσει πολύ και έχει κ εύκολη πρόσβαση ή την Αίγινα ..αλλά δεν ξέρω κανέναν σε αυτά τα νησιά.. Αν αποφασίσω το που, θα πάω το καλοκαίρι να τα κανονίσω από κοντά αλλά δεν ξέρω κατα πόσο είναι αυτό εφικτό.. Τι λέτε εσείς?! Έχετε να προτείνετε κάτι?!
Μη με μαλώσετε Embarassed ξέρω οτί είναι νωρίς αλλά θέλω να το δουλεύω στο μυαλό μου για να προετοιμαστώ..

945Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 10:42 pm

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σας μανούλες....Που είστε όλες;;;;;;

946Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 10:59 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα..Εδω..

947Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 25, 2012 11:29 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεραααα !!!Irene δεν έχεις Facebook ?! Ούτε εγω είχα αλλα εδω οι ξεμυαλιστρες με έκαναν κ εφτιαξα ένα !!!!

948Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 26, 2012 1:06 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!! Σάσσα λιντ πάνες χρησιμοποιείς? ευχαριστημένη απο ότι διάβασα! Εγώ λέω να δοκιμάσουμε τις simply dry,να δω τι λένε. Οι chicoo πως σου φάνηκαν?!

949Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 26, 2012 1:12 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dora. έγραψε: Λοιπόν για να πάμε πιο γρήγορα στο ν.5 σκέφτηκα να σας πω εδώ τους προβληματισμούς μου.. Είναι νωρίς γενικά αλλά μιας και τα σκέφτομαι τα μοιράζομαι μαζί σας.. Embarassed

Λοιπόν,ναι θα συμφωνήσω που μου είπατε οτί είναι νωρίς για το νυφικό. Λόγω ενός οικογενειακού προβλήματος υγείας που παρουσιάστηκε πιστεύω πως ένας πιο κλειστός γάμος & βάφτιση θα ήταν καλύτερα. Σκέφτομαι όπως σας είπα σοβαρά αυτά που μου λέει ο μιχάλης για το νησί,μόνο που θα ήθελα λίγα παραπάνω άτομα από όσα λέει εκείνος! Λίγοι και καλοί!!Να είναι σαν πάρτι,να περάσουμε καλά (να χορέψουμε φυσικά και τον πρώτο μας χορό),να έρθει κ πιο οικονομικά αφού θα είναι λίγα τα άτομα. Το θέμα είναι.. σε ποιο νησί?! η καταγωγή μου είναι από τα Χανιά αλλά πολλά τα έξοδα για να κατέβει κάποιος κάτω για ένα σκ (θέλει και 100 ευρώ στα πλοία με αυτοκίνητο πήγαινε-έλα). Μετά σκέφτηκα τον Πόρο μου μ'αρέσει πολύ και έχει κ εύκολη πρόσβαση ή την Αίγινα ..αλλά δεν ξέρω κανέναν σε αυτά τα νησιά.. Αν αποφασίσω το που, θα πάω το καλοκαίρι να τα κανονίσω από κοντά αλλά δεν ξέρω κατα πόσο είναι αυτό εφικτό.. Τι λέτε εσείς?! Έχετε να προτείνετε κάτι?!
Μη με μαλώσετε Embarassed ξέρω οτί είναι νωρίς αλλά θέλω να το δουλεύω στο μυαλό μου για να προετοιμαστώ..

πρωτα απ ολα ευχομαι το προβλημα υγειας να ξεπεραστει γρηγορα! πολυ καλη ιδεα αλλα επειδη δεν εχω παει σε κανενα απ τα 2 νησια καλυτερα να πουν οι αλλες την αποψη τους που ισως ξερουν. εγω θα σου προτεινα να ριξεις μια ματια στε ξενοδοχεια.θα μπορει να γινει εκει η δεξιωση; τιμες κτλ. απο εκει ξεκινα. θα ειναι τελεια, λιγοι κ καλοι οπως ειπες!να υπολογιζεις κ μας κυρια μου!!!! καλοκαιρι θα ναι θα πεταχτουμε μια βολτα...ανηκουμε στους λιγους κ καλους!!!

950Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 26, 2012 1:21 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:
dora. έγραψε:
πρωτα απ ολα ευχομαι το προβλημα υγειας να ξεπεραστει γρηγορα! πολυ καλη ιδεα αλλα επειδη δεν εχω παει σε κανενα απ τα 2 νησια καλυτερα να πουν οι αλλες την αποψη τους που ισως ξερουν. εγω θα σου προτεινα να ριξεις μια ματια στε ξενοδοχεια.θα μπορει να γινει εκει η δεξιωση; τιμες κτλ. απο εκει ξεκινα. θα ειναι τελεια, λιγοι κ καλοι οπως ειπες!να υπολογιζεις κ μας κυρια μου!!!! καλοκαιρι θα ναι θα πεταχτουμε μια βολτα...ανηκουμε στους λιγους κ καλους!!!


Όταν το διάβασα και πριν προχωρήσω πιο κάτω σκέφτηκα "τώρα θα πας!!" χαχαχα!! Εννοείτε σας υπολογίζω! Έχω ενημερώσει και τον Μιχάλη!!χαχαχααχα!!

Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αφτί για τον θείο μου! Αρκεί να το ξεπεράσει κι ας μην είναι γρήγορα.

Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 38 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις