Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:01 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:
Nena έγραψε:Οποιοδηποτε βιντεο δειχνει ανθρωποκτονια για οποιονδηποτε λόγο, ειτε ειναι λόγω θρησκευτικών πεποιθησεων, ειτε λόγω πολιτικών φρονημάτων, είτε λόγω θανατικής ποινής, κτλ κτλ, το βρισκω κατακριτέο.
Διοτι και η ιδια η πράξη ειναι εγκλημα. Δεν μπορω να βρω λέξη για να το περιγράψω.

Τωρα, το να θυσιαζω εναν ανθρωπο προκειμενου να βρεξει ή να μου φυτρωσουν τα σιταρια και τα καλαμπόκια, οκ, το θεωρω τερατουργηματικη ηλιθιότητα. Ουτε αυτο ξερω πώς να το χαρακτηρισω χωρις να γινω αναιδης...
και βεβαια εννοειται οτι δε θα σου δειξουν χυμα μια ανθρωποθυσια η θυσια ζωου,το ξερουμε ομως απο την ιστορια οτι γινοταν.γιατι δεν το κατακρινουμε τοτε?μονο οσα γονονται μπροστα στα ματια μας κρινουμε?
Ποιος σου ειπε οτι δεν το κατακρινουμε? Μιλησες για θυσιες ανθρωπων και σου απαντησα πανω σε αυτο. Το ιδιο ηλιθιο θεωρω το να θυσιαζεις ζωα για να σταματησει το χαλαζι πχ, ή για να σου φουσκώσει το σουφλέ.
Το οτι εσυ δεν το κατακρινεις ισως δεν σημαινει οτι δεν το κατακρινει κα΄ποιος άλλος.
Πολλοι θεωρουν οτι ειναι προτιμότερο να θυσιάζονατι ζώα παρά άνθρωποι - το θέμα μας όμως ειναι ΓΙΑΤΙ να χρειάζεται να θυσιαστει κάποιος??????? Μηπως επειδη υπάρχει άγνοια κι επειδη μερικοι πιστεύουν σε δεισιδαιμονίες??????

27ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:02 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και κατα τον μεσαιωνα εκαιγαν γυναικες με ελευθερο πνευμα ως μαγισσες.
και σφαγες εχουν γινει στο ονομα του θεου- αυτο δεν σημαινει οτι οι σημερινοι χριστιανοι αποδεχονται τις πρακτικες εκεινες.
επισης υπαρχουν και οι εξτρεμιστες ισλαμιστες- αυτο δεν σημαινει οτι ολοι οι μουσουλμανοι ειναι ακραιοι και υπερ της τρομοκρατιας.
με την ιδια λογικοι κ οι ανθρωποι που πιστευουν στο δωσεκαθεο δεν σημαινει οτι αποδεχονται ανθρωποθυσιες και ολα τα υπόλοιπα.
οι εποχες αλλαζουν και τα πιστευω προσαρμοζονται στην εποχη και στις αναγκες της εκαστοτε 'ομαδας' πιστων.
πιο απλο δεν γινεται.

28ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:04 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
εισαι εισαι !!!!!!!!!!!!!!
η απουσια σου εγινε αισθητη!!!!!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472

Αχ σας ευχαριστώ τα μέγιστα Very Happy Very Happy

Γενικά όμως Δωδεκαθειστές rulez!!!!! Cool
Υπάρχει μια εναλλαγή βρε αδερφε. Θες άντρα Θεό? Έχει. Θες λίγο πιο ελαφρύ άντρα? κι απαυτό έχει! Θες Γυναίκα? ουυυυυ απο αυτό και αν έχει! Δεν βαριέσαι παιδί μου!
12 Θεοί ένας και ένας! Cool

29ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:05 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
mama katerina έγραψε:
εισαι εισαι !!!!!!!!!!!!!!
η απουσια σου εγινε αισθητη!!!!!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 417472

Αχ σας ευχαριστώ τα μέγιστα Very Happy Very Happy

Γενικά όμως Δωδεκαθειστές rulez!!!!! Cool
Υπάρχει μια εναλλαγή βρε αδερφε. Θες άντρα Θεό? Έχει. Θες λίγο πιο ελαφρύ άντρα? κι απαυτό έχει! Θες Γυναίκα? ουυυυυ απο αυτό και αν έχει! Δεν βαριέσαι παιδί μου!
12 Θεοί ένας και ένας! Cool

χαχαχαχαχχαχαχχαχαχα θεα!

30ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:06 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα βεβαια το μπεμπινι ψαχνει να βρει πατημα για να την βγει σε 'καποιους' φιλόζωους απο άλλο θεμα...
δεν βαριεσαι...σε δουλεια να βρισκόμαστε.κουτοχορτο δεν τρωμε σιγουρα παντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

31ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:08 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης αναρωτιέμαι αλήθεια - αν η εκκλησία δεν ειχε αποδεχτει το οτι η γη γυρίζει γύρω απο τον ήλιο και όχι το αντίθετο, πόσοι αλήθεια θα υποστηριζαν ακόμη την γεωκεντρική θεωρία?

Αυτο εννοώ οταν μιλάω για δεισιδαιμονίες. Ειναι η έλλειψη/απουσία λογικής εξήγησης που ωθεί τους ανθρώπους να εξηγήσουν τα πάντα μεταφυσικά...

32ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:09 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:τωρα βεβαια το μπεμπινι ψαχνει να βρει πατημα για να την βγει σε 'καποιους' φιλόζωους απο άλλο θεμα...
δεν βαριεσαι...σε δουλεια να βρισκόμαστε.κουτοχορτο δεν τρωμε σιγουρα παντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πόσο μα πόσο συμφωνω μαζι σου!!!

33ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:14 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια Ειρήνη Ημίν ! ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 688264

Το θέμα το έβαλα όχι για να τσακωθούμε, αλλά γιατί μου φάνηκε κάπως παράτολμο ... Ποιός υπογράφει ότι τέλεσε έναν τέτοιο γάμο;

την επομενη στο ληξιαρχείο τι αποδεικτικά προσκομίζουν οι νεόνυμφοι; Εύλογες αποριες...

34ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:19 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
koukida έγραψε:τωρα βεβαια το μπεμπινι ψαχνει να βρει πατημα για να την βγει σε 'καποιους' φιλόζωους απο άλλο θεμα...
δεν βαριεσαι...σε δουλεια να βρισκόμαστε.κουτοχορτο δεν τρωμε σιγουρα παντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πόσο μα πόσο συμφωνω μαζι σου!!!

Καλά ρε σεις, λίγο είπα να λείψω και τι βλέπω?
θα τσακωθώ λίγο μόνη μου να cath up και συνεχίζουμε, οκ?

35ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:23 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bell οπως βλεπεις και εγω απορια εξεφρασα και ψαχνω απαντηση,αλλα μερικες προκατειλημενες και μη εξαιρετεες δηθεν, το πανε αλλου.δεν ειναι τυχαιο οτι οπου απαντω ακολουθουν και ψαχνονται για καβγα.ειναι ολοφανερο.

36ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:24 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:Κορίτσια Ειρήνη Ημίν ! ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 688264

Το θέμα το έβαλα όχι για να τσακωθούμε, αλλά γιατί μου φάνηκε κάπως παράτολμο ... Ποιός υπογράφει ότι τέλεσε έναν τέτοιο γάμο;

την επομενη στο ληξιαρχείο τι αποδεικτικά προσκομίζουν οι νεόνυμφοι; Εύλογες αποριες...
Αυτο πρεπει να ειναι κατι σε στυλ όπως πηγαινουμε εμεις στις Σευχελλες και τελουν εναν γαμο σε εξωτικο νησι, κατι τετοιο. Δεν ξερω πόση νομικη βαρυτητα εχει - απο την άλλη, πιθανως να γινεται η ιδια διαδικασια που γινεται και με τον γαμο των μουσουλμάνων, αν και δεν το νομίζω διοτι δεν ξέρω κατα πόσο οι δωδεκαθεϊστες ειναι αναγνωρισμένοι σαν θρησκεία..
Ίσως δηλαδη χρειαστει να τελέσουν κ εναν πολιτικο γαμο, για να ειναι νομικα καλυμμενοι...

Τσικεν, πιθανοτατα να πετυχεις και κανενα πατιρντι ετσι όπως παει το θεμα..

37ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:25 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:bell οπως βλεπεις και εγω απορια εξεφρασα και ψαχνω απαντηση,αλλα μερικες προκατειλημενες και μη εξαιρετεες δηθεν, το πανε αλλου.δεν ειναι τυχαιο οτι οπου απαντω ακολουθουν και ψαχνονται για καβγα.ειναι ολοφανερο.
Βγαλε τη σκουφια σου και βαρα μας τωρα!!!

38ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:27 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπινι 1 έγραψε:bell οπως βλεπεις και εγω απορια εξεφρασα και ψαχνω απαντηση,αλλα μερικες προκατειλημενες και μη εξαιρετεες δηθεν, το πανε αλλου.δεν ειναι τυχαιο οτι οπου απαντω ακολουθουν και ψαχνονται για καβγα.ειναι ολοφανερο.

Εγώ που δεν είμαι πρωταγωνίστρια, δεν είμαι προκατειλειμένη, εξαιρετέα είμαι αλλά δεν πειράζει, σε κάλυψα στην απορία σου?

39ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:35 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:

Υπάρχει ένας γνωστός ο οποίος έχει φτιάξει μια πολυκατοικία στο Αιγάλεω (έμενα απέναντι ) η οποία είναι με έντονα τα στοιχεία του Δωδεκαθεισμού


Αυτήν εννοείς; Very Happy



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

40ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:37 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα ολες σου λυσαμε την απορια μπεμπινι- απαντησαμε - απλα εγω εκανα και ενα ανοιχτο σχολιο για τις προθεσεις σου. Wink Wink
Bell δεν ξερω πραγματικα κατα ποσο αναγνωρίζονται αυτου του τυπου οι γαμοι (οσον αφορα το λεξιαρχειο)- αυτοι μαλλον ενδιαφερονται να ενωθουν με τις 'ευλογιες' του Δία και της παρέας του! Laughing

41ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:37 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο το σπιτι δεν αποδεικνυει το οτι ο κατοικός οτυ ειναι δωδεκαθεϊστης (δεν το αποκλείει κιολας βεβαια). Απλα δειχνει μια ταση αρχαιολατρειας.

42ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:39 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:Ξέρω πολλούς που πιστεύουν στον Δωθεκαθεισμό είναι η επιλογή τους προσωπικά δεν με ενοχλούν γενικότερα η φιλοσοφία τους είναι κοντά στην Αρχαία Ελλάδα και στους 12 θεούς του Ολύμπου . όλοι ξέρουν και μιλάνε αρχαία ελληνικά έχω γειτόνισσα η οποία έβαλε το παιδί της απο τα 5 να μάθει αρχαία ελληνικά , όπως νιώθει κανείς . Συγκεκριμένα η κοινότητα που ανέβασε τα συγκεκριμένα βίντεο έχει αυτή την φιλοσοφία .
http://www.labrys.gr/

Υπάρχει ένας γνωστός ο οποίος έχει φτιάξει μια πολυκατοικία στο Αιγάλεω (έμενα απέναντι ) η οποία είναι με έντονα τα στοιχεία του Δωδεκαθεισμού τώρα αν κάποιους τους ενοχλεί εκείνος το έχει καμάρι και έχει κάνει και άλλο ένα στην Εύβοια . Δείτε την φωτο του Αιγάλεω :http://www.spitoskylo.gr/wp-content/uploads/2010/12/polykatoikia.jpg

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αυτο;

43ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:43 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η χλαμυδα του γαμπρού πάντως τα σπάει! ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 215994 ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 654316

44ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:44 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όταν μιλάμε για Θρησκείες η δόγματα είναι λεπτές οι ισορροπίες , έχει δικαίωμα να είναι θετικός -αρνητικός -αδιάφορος να σχολιάσει η να μην σχολιάσει προσωπικά εμένα μου σπάνε τα νεύρα οι μάρτυρες του Ιαχωβά όλοι τους η θεωρία είναι τελείως αντίθετη από τα δικά μου τα Πιστεύω και ακόμα όταν μου χτυπάνε το κουδούνι για να αφήσουν διαφημιστικό κινδυνεύουν να φάνε καμιά γλάστρα στο κεφάλι ...

45ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:45 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω να μενεις σαυτην την οικοδομη! που να απλώσει κανεις την ταπεινη του μπουγάδα??? Razz

46ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:46 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:
βανια έγραψε:Ξέρω πολλούς που πιστεύουν στον Δωθεκαθεισμό είναι η επιλογή τους προσωπικά δεν με ενοχλούν γενικότερα η φιλοσοφία τους είναι κοντά στην Αρχαία Ελλάδα και στους 12 θεούς του Ολύμπου . όλοι ξέρουν και μιλάνε αρχαία ελληνικά έχω γειτόνισσα η οποία έβαλε το παιδί της απο τα 5 να μάθει αρχαία ελληνικά , όπως νιώθει κανείς . Συγκεκριμένα η κοινότητα που ανέβασε τα συγκεκριμένα βίντεο έχει αυτή την φιλοσοφία .
http://www.labrys.gr/

Υπάρχει ένας γνωστός ο οποίος έχει φτιάξει μια πολυκατοικία στο Αιγάλεω (έμενα απέναντι ) η οποία είναι με έντονα τα στοιχεία του Δωδεκαθεισμού τώρα αν κάποιους τους ενοχλεί εκείνος το έχει καμάρι και έχει κάνει και άλλο ένα στην Εύβοια . Δείτε την φωτο του Αιγάλεω :http://www.spitoskylo.gr/wp-content/uploads/2010/12/polykatoikia.jpg

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αυτο;
ναι αυτό ! ο τύπος έχει ρίξει πολλή δουλειά και περνάνε απο κάτω και το χαζεύουν . Μάλιστα αν δεν κάνω λάθος τα ΄΄εχει δώσει όλα τα διαμερίσματα τα οποία είναι προίκα για την κόρη του και το γιο του

47ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:47 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:Αυτο το σπιτι δεν αποδεικνυει το οτι ο κατοικός οτυ ειναι δωδεκαθεϊστης (δεν το αποκλείει κιολας βεβαια). Απλα δειχνει μια ταση αρχαιολατρειας.

Το συγκεκριμένο εμένα μου δείχνει ότι έχει και χάλια γούστο. Έλεος...οι αρχαίοι ημών πρόγονοι δεν θα κατασκεύαζαν ποτέ τέτοια κιτσαριά!

48ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:48 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως υπερπαραγωγη το φτωχικο του!!!!

49ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:50 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:πωπω να μενεις σαυτην την οικοδομη! που να απλώσει κανεις την ταπεινη του μπουγάδα??? Razz

Αν είναι χλαμύδες ἐχει καλώς, ειδάλλως ας προτιμήσε τη λύση του στεγνωτηρίου μην έχει τίποτα φασαρίες και που να τα βάλει με 12 ταυτόχρονα...
Razz Cool Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bell στις Τετ Ιαν 04, 2012 6:58 am, 1 φορά

50ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........;  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ........; Τετ Ιαν 04, 2012 6:50 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ισόγειο είναι μαγαζί με έπιπλα του ίδιου κάποια έχουν τέτοιο στυλ - το συγκεκριμένο σπίτι είναι κοντά στο ΙΚΕΑ και στο rever west αν περάσετε ποτέ απο εκεί πηγαίνετε να το δείτε , αν το δω θε του ζητήσω φωτο απο το σπίτι στην Χαλκίδα έχει ακόμα περισσότερα το είχε δείξει και ο Παπαδάκης σε εκπομπή

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις