Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
390 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 390 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 44]

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!! Αντε τωρα περιμενουμε δικα σου νεα...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:boubou απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!! Αντε τωρα περιμενουμε δικα σου νεα...

είναι αρκετά κοριτσάκια πριν από εμένα.. Very Happy Very Happy Very Happy άσε που για μια ακόμη φορά πιστεύω ότι δν έγινε τίποτα!! Embarassed Embarassed Embarassed ελπίζω να κάνω λάθος..... Rolling Eyes

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Marily11 έγραψε:boubou απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!! Αντε τωρα περιμενουμε δικα σου νεα...

είναι αρκετά κοριτσάκια πριν από εμένα.. Very Happy Very Happy Very Happy άσε που για μια ακόμη φορά πιστεύω ότι δν έγινε τίποτα!! Embarassed Embarassed Embarassed ελπίζω να κάνω λάθος..... Rolling Eyes

Έλλη κι εγώ αυτό πιστεύω!!οτι δεν κατάφερα τπτ!!μακάρι να βγούμε λάθος!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτή η αισιοδοξία μας πια! Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Αυτή η αισιοδοξία μας πια! Laughing Laughing Laughing

χαχαχχα ε καλύτερα έτσι παρά να φάμε την κατραπακιά!! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σίγουρα μια στεναχώρια έστω και λιγότερη θα την φάμε...δν την γλιτώνουμε!

Τώρα είναι να ακούσουμε νέα από εσένα την αγάπη και την Ευαγγελίτσα?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:σίγουρα μια στεναχώρια έστω και λιγότερη θα την φάμε...δν την γλιτώνουμε!

Τώρα είναι να ακούσουμε νέα από εσένα την αγάπη και την Ευαγγελίτσα?

εγώ ΔΕΝ περιμένω 13-15/1....οι άλλες δεν ξέρω...αλλά θα έρθει γμτ...πονάνε οι θηλές μου.. Rolling Eyes

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Evi kai boubou κι εγω μαζι σας ειμαι.. ειμαι σιγουρη οτι παλι δεν εγινε τιποτα απολυτως!!! Εγω δυστυχως περιμενω στις 19! Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ αυτά τα συμπτώματα σας!!αφού είναι τα ίδια με την εγκυμοσύνη τι σε κανει να πιστεύεις ότι δν είναι?? Razz Razz Razz εγω που δν έχω κανένα σύμπτωμα σχεδόν ποτέ πως θα το καταλάβω δηλαδη?? Rolling Eyes Rolling Eyes Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 40746

Μαριλύ εγώ στις 21 ..και θα ειμαι και σε άδεια...θα μου ξενερώσει τις διακοπές Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Αχ αυτά τα συμπτώματα σας!!αφού είναι τα ίδια με την εγκυμοσύνη τι σε κανει να πιστεύεις ότι δν είναι?? Razz Razz Razz εγω που δν έχω κανένα σύμπτωμα σχεδόν ποτέ πως θα το καταλάβω δηλαδη?? Rolling Eyes Rolling Eyes Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 40746

Μαριλύ εγώ στις 21 ..και θα ειμαι και σε άδεια...θα μου ξενερώσει τις διακοπές Razz Razz

χαχαχ πιστεύω όταν μείνω δεν θα έχω κανένα σύμπτωμα!μου έχει κολλήσει αυτή η ιδέα!!
εσύ Έλλη μου μπορεί να έχεις κι όλα τα συμπτώματα που δεν έχεις τώρα! Very Happy

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ελα βρε boubou μη στεναχωριεσαι.. θα παιρνουμε δυναμη η μια απο την αλλη! Αν και θα επρεπε εσυ να εισαι πιο αισιοδοξη απο μενα γιατι εσυ στις γονιμες του εδωσες και καταλαβε.. ενω εμεις τιποτα τουλαχιστον εχεις πιθανοτητες Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω μπερδευτεί πάλι..γιατί τα τεστάκια ωορρηξίας από το Σάββατο δείχνουν ΣΧΕΔΟΝ θετικό...δν γίνεται πιο σκούρα η γραμμή για να το σιγουρέψω ότι έγινε ωορρηξία... ή έγινε στο ενδιάμεσο από τα τεστ και δν το πέτυχα..ή κάτι δν πάει καλά με μένα για ακόμη μια φορά ...αν αδιαθετήσω πάλι θα παω μια βόλτα στο γυναικολόγο μου να δούμε τι παίζει..γιατί δν ξέρω και καμία άλλη που να τις τυχαίνουν αυτά να ρωτήσω! Embarassed

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou εγω που εκανα τεστ ωορηξιας βραδυ η γραμμη ηταν πολυ σκουρη και την επομενη ημερα οταν ξυπνησα καταλαβα οτι ειχα ωορηξια γιατι πονουσα λιγακι.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:boubou εγω που εκανα τεστ ωορηξιας βραδυ η γραμμη ηταν πολυ σκουρη και την επομενη ημερα οταν ξυπνησα καταλαβα οτι ειχα ωορηξια γιατι πονουσα λιγακι.

εγώ δν έχω συπτώματα ούτε σε αυτό κι επειδη έχω και εντερικά θεματάκια και πόνους ειδικά όταν αγχώνομαι δν μπορώ να προσδιορίσω ... εμένα δν έχει βγάλει έντονη γραμμή...πάντα είναι πιο αχνή από την δοκιμαστική!! και αυτό κρατάει τώρα 3 μέρες..είναι σχεδον ιδια σε χρώμα αλλά πιο αχνή..για θετικό θέλει πιο σκουρα απο τη δοκιμαστική!

τι να πω.. θα δείξει... Rolling Eyes

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επ! να'μαι πάλι! πετάχτηκα μία στην κουζίνα μου να μαγειρέψω στο στεφάνι μου που πείναγε σαν λύκος!!!! χιχιχι

Βρεεεε τι απαισιοδοξία είναι αυτή;;
αφού βρε Έλλη στις γόνημες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994τι άλλο δηλαδή έπρεπε;;
Εύη νομίζω οτι οι θηλές είναι ποιό αξιόπιστο σύμπτωμα απο τον πόνο στο στήθος; ...ή κάνω λάθος;
Marily ποτε δεν ξέρειιειειιεις ειπαμεεεεε....
Υπομονή και θα δείξει αφού το πρώτο πράγμα της "εκπαίδευσης" της μητρότητας βρε κορίτσια είναι η υπομονήηηηη...
Α! και αισιοδοξία παρακαλώ Very Happy Very Happy Very Happy

Ευχαριστώ. χιχιχι Very Happy

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
εγώ δν έχω συπτώματα ούτε σε αυτό κι επειδη έχω και εντερικά θεματάκια και πόνους ειδικά όταν αγχώνομαι δν μπορώ να προσδιορίσω ... εμένα δν έχει βγάλει έντονη γραμμή...πάντα είναι πιο αχνή από την δοκιμαστική!! και αυτό κρατάει τώρα 3 μέρες..είναι σχεδον ιδια σε χρώμα αλλά πιο αχνή..για θετικό θέλει πιο σκουρα απο τη δοκιμαστική!

τι να πω.. θα δείξει... Rolling Eyes

Όλο αυτό το καιρό που προσπαθούμε έχω κάνει πάαααρα πολλα τεστάκια. Σου βγαίνει πάντα έστι η γραμμή ή σ'αυτό τον κύκλο;

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!
ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΤΕ ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΤΟ 26;;
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΥΗ!!!
ΒΟΥΒΟΥ Κ ΕΓΩ ΚΡΥΩΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...
ΝΙΚΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!
ΑΓΑΠΗ ΑΝΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ;;;
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΜΠΕΛ ΝΤΕΜΠ ΣΙΡΕΝ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα μου θα σε γελάσω!εγώ για σύμπτωμα περιόδου το εκλάμβανω!
Ιφιγένια καλώς σας βρήκα και πάλι!! Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
a-niki έγραψε:1 1/2 χρονο προσπαθειων και μια ανεβρυικη τον περασμενο Μαιο. Ειχα αγχωθει πολυ γιατι κοντευω τα 40 Cool Ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα


Μπράβο σου εύχομαι τα καλύτερα.Να σου πάνε όλα δεξιά και σε 9 μήνες να πάρεις αγκαλίτσα το μικρούλι σου.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 654316

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
rinamar
Επ! να'μαι πάλι! πετάχτηκα μία στην κουζίνα μου να μαγειρέψω στο στεφάνι μου που πείναγε σαν λύκος!!!! χιχιχι

Βρεεεε τι απαισιοδοξία είναι αυτή;;
αφού βρε Έλλη στις γόνημες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 21 215994τι άλλο δηλαδή έπρεπε;;
Εύη νομίζω οτι οι θηλές είναι ποιό αξιόπιστο σύμπτωμα απο τον πόνο στο στήθος; ...ή κάνω λάθος;
Marily ποτε δεν ξέρειιειειιεις ειπαμεεεεε....
Υπομονή και θα δείξει αφού το πρώτο πράγμα της "εκπαίδευσης" της μητρότητας βρε κορίτσια είναι η υπομονήηηηη...
Α! και αισιοδοξία παρακαλώ Very Happy Very Happy Very Happy

Ευχαριστώ. χιχιχι Very Happy



Αχ βρε Μαρινα μου ποση υπομονη πια?? Στην αρχη ειχα τετοια αισιοδοξια, με τον καιρο ομως χαθηκε και αυτη! τι να κανουμε? Θα περιμενουμε..μπορουμε να κανουμε και αλλιως??? Mad Mad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:ελα βρε boubou μη στεναχωριεσαι.. θα παιρνουμε δυναμη η μια απο την αλλη! Αν και θα επρεπε εσυ να εισαι πιο αισιοδοξη απο μενα γιατι εσυ στις γονιμες του εδωσες και καταλαβε.. ενω εμεις τιποτα τουλαχιστον εχεις πιθανοτητες Wink

ηρθα και εγω κοριτσια ελλη μου συμφωνω με την Marily αντι να εισαι αισιοδοξη που ζουζουνισες κ'ολας και κυριως στις γονιμες τη να πουμε εγω κ η Marily γιατι και με εμενα με ολα τα στραβα που μας εκατσαν μια το δοντι του αντρα μου μια η αντιβιωση που επαιρνα εγω μια το οτι καναμε ζουζουνιες σε ασχετες μερες εντελως αλλα ντ αλλων μονο μωρο δεν θα ερθει αυτο τον μηνα εμεις τη να πουμε εεεεεεεε ???????????

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi27 έγραψε:Μαρίνα μου θα σε γελάσω!εγώ για σύμπτωμα περιόδου το εκλάμβανω!
Ιφιγένια καλώς σας βρήκα και πάλι!! Very Happy

σίγουρα το στήθος είναι σύμπτωμα αλλα οι θηλές που λές.. εμένα δεν είναι στάνταρ το στήθος μου μία πονάει και μία δεν καταλαβαίνω τπτ αλλα ξέρω και απο την αδελφή μου και απο την κουμπάρα μου που το "ψηλιάστικαν" απο τις θηλές που πόναγαν-έτσουζαν.. γι'αυτό στο λέω.. Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
evi27 έγραψε:Μαρίνα μου θα σε γελάσω!εγώ για σύμπτωμα περιόδου το εκλάμβανω!
Ιφιγένια καλώς σας βρήκα και πάλι!! Very Happy

σίγουρα το στήθος είναι σύμπτωμα αλλα οι θηλές που λές.. εμένα δεν είναι στάνταρ το στήθος μου μία πονάει και μία δεν καταλαβαίνω τπτ αλλα ξέρω και απο την αδελφή μου και απο την κουμπάρα μου που το "ψηλιάστικαν" απο τις θηλές που πόναγαν-έτσουζαν.. γι'αυτό στο λέω.. Very Happy

μακάρι να βγω λάθος!αλλά εχω την εντύπωση ότι το ξαναείχα αυτό πριν την ακατανόμαστη και τελικά ήρθε...αλλά δεν θυμάμαι σίγουρα.. Rolling Eyes

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marily11
ελα βρε boubou μη στεναχωριεσαι.. θα παιρνουμε δυναμη η μια απο την αλλη! Αν και θα επρεπε εσυ να εισαι πιο αισιοδοξη απο μενα γιατι εσυ στις γονιμες του εδωσες και καταλαβε.. ενω εμεις τιποτα τουλαχιστον εχεις πιθανοτητες Wink

αγαπη
ηρθα και εγω κοριτσια ελλη μου συμφωνω με την Marily αντι να εισαι αισιοδοξη που ζουζουνισες κ'ολας και κυριως στις γονιμες τη να πουμε εγω κ η Marily γιατι και με εμενα με ολα τα στραβα που μας εκατσαν μια το δοντι του αντρα μου μια η αντιβιωση που επαιρνα εγω μια το οτι καναμε ζουζουνιες σε ασχετες μερες εντελως αλλα ντ αλλων μονο μωρο δεν θα ερθει αυτο τον μηνα εμεις τη να πουμε εεεεεεεε ???????????


Πες τα βρε αγαπη να μην τα λεω μονο εγω!!! Εμεις τι να πουμε?????? Laughing

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΑΙΝΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις