Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
361 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 361 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 28 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 44]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα εκανες βρε!εγω εγραψα στο λευκωμα λιγα λογια για τον εαυτο μου!πολυ ωραιο!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα ξαπλωσω λιγακι τωρα που κοιμουνται!θα τα πουμε το απογευματακι!φιλια πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 417472 !

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα! μόλις γυρίσαμε, πήγαμε και για κάτι δωράκια και τώρα λεω να ξεκουραστώ λίγο γιατί 7 δουλεύω παλι!
Χρονια πολλά σε όλες και όλους γιορτάζουν σήμερα!!

Εγώ Λιάνα μου αύριο θα ξεστολίσω..μια χαρά τις κατάλαβα φέτος τις γιορτές,αλλά επειδή έχω λιώσει στη δουλειά δν μπορώ να πω ότι δν βιάζομαι να περάσουν να ηρεμίσω λίγο Razz Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τη κανετε κοριτσακι μου ??? πολυ ησυχια εχει σημερα εδω μεσα ασυνηθιστο για ολες εμας τις πολυλογουδες Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ εδώ είμαι ... ξεκίνησαν οι γόνιμες και λέω το βραδάκι να το ζουζουνίσω λίγο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 215994 Wink Wink ....μετά τη δουλειά...είναι το ΣΚ γενικά ..έτσι που κανει και κρύο ...καιρος για 2 καταλαβαίνεις χιχιχιχι Laughing !

Τώρα πίνω ενα καφεδάκι μπας και συνέλθω λίγο γιατί είμαι πτώμα και στις7 δουλευω!Εσυ τι κάνεις κοριτσάκι?

να σας ρωτήσω....όποτε διαβάζω ιστορίες με μωράκια π.χ.τοκετου ....με πιανουν τα ζουμια..το παθαίνει καμια αλλη αυτό ή άρχισα να το χάνω?? Rolling Eyes Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εγώ εδώ είμαι ... ξεκίνησαν οι γόνιμες και λέω το βραδάκι να το ζουζουνίσω λίγο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 215994 Wink Wink ....μετά τη δουλειά...είναι το ΣΚ γενικά ..έτσι που κανει και κρύο ...καιρος για 2 καταλαβαίνεις χιχιχιχι Laughing !

Τώρα πίνω ενα καφεδάκι μπας και συνέλθω λίγο γιατί είμαι πτώμα και στις7 δουλευω!Εσυ τι κάνεις κοριτσάκι?

να σας ρωτήσω....όποτε διαβάζω ιστορίες με μωράκια π.χ.τοκετου ....με πιανουν τα ζουμια..το παθαίνει καμια αλλη αυτό ή άρχισα να το χάνω?? Rolling Eyes Embarassed

αντε καλη διασκεδαση ελλη μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 215994 Wink Wink Wink χαχαχαχαχα ενταξει εγω δεν συγκινουμε τοσο ευκολα σε ιστοριες τοκετου μονο μια με συγκινησε απιστευτα ομως αν την βρω θα στην στειλω να την διαβασεις αξιζει τον κοπο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα να με αποτελειώσεις θες έ? Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Γενικά έχει επιρρεαστεί μάλλον η ψυχολογία μου με τόσους μήνες αποτυχίας όσο κι αν δν θέλω να το παραδεχτώ ούτε στον εαυτό μου... γιατί έχω γίνει ευσυγκίνητη με τα ΠΑΝΤΑ! ήμουν πάντα χαζοευαίσθητη αλλά τώρα έχω ξεφύγει! Embarassed Embarassed που να μεινω εγκυος που πειράζονται και οι ορμόνες...ολη μέρα θα κλαίω.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα σε ολες σας. Εγω προσπαθω απο περυσι . Το Μαιο ειχα μια ανεβρυικη κυηση που αναγκαστικα διεκοψα. Ολες οι εξετασεις μας ειναι μια χαρα αλλα δεν μας ερχεται. Η αληθεια ειναι οτι εχω αγχωθει. Να φανταστειτε ηταν χθες να μου ερθει η περιοδος , εχω απο την πεμπτη αχνα ροζ υγρα οταν σκουπιζομαι και κατι καφετιες βουλιτσες (σορρυ για την περιγραφη) και πουθενα η ακατανομαστη (οπως την λετε χιχιχ)Απο το αγχος μου τα εχει παιξει και αυτη. Να δω ποτε θα το παρει αποφαση να με ξεχασειιιιιι

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χαχα να με αποτελειώσεις θες έ? Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Γενικά έχει επιρρεαστεί μάλλον η ψυχολογία μου με τόσους μήνες αποτυχίας όσο κι αν δν θέλω να το παραδεχτώ ούτε στον εαυτό μου... γιατί έχω γίνει ευσυγκίνητη με τα ΠΑΝΤΑ! ήμουν πάντα χαζοευαίσθητη αλλά τώρα έχω ξεφύγει! Embarassed Embarassed που να μεινω εγκυος που πειράζονται και οι ορμόνες...ολη μέρα θα κλαίω.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ελλη μου την βρηκα διαβασε την τετοια γεννα ονειρευομαι κ εγω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787

http://www.eimaimama.gr/2010/12/125_05.html

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:καλησπερα σε ολες σας. Εγω προσπαθω απο περυσι . Το Μαιο ειχα μια ανεβρυικη κυηση που αναγκαστικα διεκοψα. Ολες οι εξετασεις μας ειναι μια χαρα αλλα δεν μας ερχεται. Η αληθεια ειναι οτι εχω αγχωθει. Να φανταστειτε ηταν χθες να μου ερθει η περιοδος , εχω απο την πεμπτη αχνα ροζ υγρα οταν σκουπιζομαι και κατι καφετιες βουλιτσες (σορρυ για την περιγραφη) και πουθενα η ακατανομαστη (οπως την λετε χιχιχ)Απο το αγχος μου τα εχει παιξει και αυτη. Να δω ποτε θα το παρει αποφαση να με ξεχασειιιιιι

είναι σίγουρο ότι θα έρθει?? γιατί κάπως έτσι ξεκινάνε και μερικές εγκυμοσύνες!!μήπως να κάνεις κανα τεστάκι???? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ελλη μου την βρηκα διαβασε την τετοια γεννα ονειρευομαι κ εγω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787

http://www.eimaimama.gr/2010/12/125_05.html

πολύ γλυκά όλα αυτά να τα περιγράφουν , αλλά εγώ γέννα στο σπιτι δν ονειρεύομαι σε καμία περίπτωση!ούτε καν σε κλινική!! θέλω να νιώσω όση περισσότερη ασφάλεια γίνεται!!!
άσε που και τον πολυ πόνο δν τον αντεχω και ειμαι καθετη στο ότι θα κανω επισκληριδια νάρκωση Embarassed Embarassed ...

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou λεω να περιμενω γιατι και την αλλη φορα 5 μερες μετα τη αναμενομενη περιοδο το τεστ ηταν αρνητικο και εγω ημουν εγγυος (ασχετα με το αποτελεσμα βεβαια) . Η ψυχολογια μου δεν σηκωνει πολλες απογοητευσεις δυστυχως.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ελλη μου την βρηκα διαβασε την τετοια γεννα ονειρευομαι κ εγω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787

http://www.eimaimama.gr/2010/12/125_05.html

πολύ γλυκά όλα αυτά να τα περιγράφουν , αλλά εγώ γέννα στο σπιτι δν ονειρεύομαι σε καμία περίπτωση!ούτε καν σε κλινική!! θέλω να νιώσω όση περισσότερη ασφάλεια γίνεται!!!
άσε που και τον πολυ πόνο δν τον αντεχω και ειμαι καθετη στο ότι θα κανω επισκληριδια νάρκωση Embarassed Embarassed ...

η αληθεια ειναι οτι κ εγω δεν μπορω τους πονους εδω σφαδαζω οταν ερχετε η κοκκινη πεθενω λεμε να δω τη θα κανω οταν ερθει εκεινη η ωρα με το καλο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:boubou λεω να περιμενω γιατι και την αλλη φορα 5 μερες μετα τη αναμενομενη περιοδο το τεστ ηταν αρνητικο και εγω ημουν εγγυος (ασχετα με το αποτελεσμα βεβαια) . Η ψυχολογια μου δεν σηκωνει πολλες απογοητευσεις δυστυχως.

μπορείς να περιμένεις όσο θες κοριτσάκι, εξάλλου στην τελική όσο και να περιμένεις το αποτέλεσμα δν θα αλλαξει!!
Σου εύχομαι ολοψυχα να ειναι θετικο το αποτέλεσμα!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά!!ότι ειναι να γίνει θα γίνει!!εσύ μέχρι να έρθει φρόντισε να ξεκουράζεσαι (μηπως και δν ερθει τελικα! Wink )!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:

ελλη μου την βρηκα διαβασε την τετοια γεννα ονειρευομαι κ εγω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 534787

http://www.eimaimama.gr/2010/12/125_05.html

ο τοκετός των ονείρων μου!
αν έχω φυσιολογική εγκυμοσύνη στο πρώτο μου παιδάκι, έτσι θα γεννήσω κι εγώ!!
μακάρι!!! I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
η αληθεια ειναι οτι κ εγω δεν μπορω τους πονους εδω σφαδαζω οταν ερχετε η κοκκινη πεθενω λεμε να δω τη θα κανω οταν ερθει εκεινη η ωρα με το καλο
ε καπως έτσι λενε ότι είναι, αρα εσύ το 'χεις Wink ...εγώ όμως που δν πονάω ποτέ!!???? πως θα το αντιμετωπίσω? Razz Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ώρα για δουλεια! σας χαιρετώ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 531909

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλη δουλειαααα boubou

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε; εγώ έτρεχα όλη μέρα για τα του σπιτιού -μανάβη, ψαρά, τυρά, χασάπη, σουπερ μαρκετ και μετά μαγείρεμα και σε λίγο έχω προγραμματίσει το ξεστόλισμα και εγώ!!- και για την πάρτυ μου -μαλλια και έβαλα και τζέλ στα νύχια μου!! πολύ ανέβηκα!!-

Ένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ στις Ιωάννες και στους Γιάννηδες καλε!! Να τους χαιρόμαστεεεεεεε!

Συνονόματη;; πραγματικά υπέροχη ιστορία τοκετού.. Μπράβο της κοπέλας! Αλλα και εγώ θα συμφωνίσω με εσάς.. με φοβίζει η ιδέα τοοοοσου πονου βρε παιδί μου..
Το ξέρετε οτι απ'ολους τους πόνους στο ανθρώπινο σώμα κατα την ιατρική οι ωδίνες της γέννας είναι πρώτες στην λίστα;;;

295Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Ιαν 07, 2012 9:49 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ!ΤΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΠΟΛΛΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΜΑΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ!ΤΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΠΟΛΛΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΜΑΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ!

Ευχαριστούμε KRISTI! Τι κάνει η κοιλίτσα φουσκώνειφουσκώνει; Τι καλα! Αντε να βρεθούμε όλες στην θέση σου!
Ευχομαι το ΛΕΜΟΝΑΚΙ να έχει καλά νέα γι'αυτό να αργεί αλλωστε "no news-good news" που λέει και μία παροιμία!
Και καλά θα κάνεις να μήν ξεστολίσεις σαν παιδί και εσύ (και μάλιστα διπολό παιδί) χιχιχι Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειαααα!!Κριστι κοπελα μου... αντε εσενα σε αφηνουμε να το χαρεις λιγο παραπανω λογω της καταστασης!!! Laughing Laughing Laughing
Εγω θελω να ξεστολισω μονο και μονο γιαιτ το δεντρο μου πιανει το μισο σαλονι!! Razz Razz Razz να κυκλοφορισω σαν ανθρωπος!! θα το χαρω και σημερα και αυριο μαζεμα!!
Μαρινακι τι μας λες για τους πονους καλε και οταν ερθει η ωρα θα χιοστουμε!!! Razz Razz Razz Δν διαβαζω τπτ πανω σε αυτο θελω να εχω πληρη αγνοια Razz Razz Razz Razz οσο λιγοτερα ξερεις τοσο καλυτερα σε αυτο το θεμα!!!

σε 1 ωριτσα σχολαω και μετα εχω σχεδιο αποπλανησης!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 215994 Ελπιζω να τον πετυχω σε καλη διαθεση!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 40746

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια εδω ειμαι και εγω,σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω κ τωρα με τον ενα χερι πληκτρολογω.
Κριστι, αγαπη, rinamar κ σε ολες τις υπολοιπες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 417472
Ελλη κανε εσυ τα τσαλιμακια σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 604962 και θα του ερθει η ορεξη Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα κ απο μενα δεν ειναι καμμια εδω ειχα παει στον παππου μου γιορταζε και ειμασταν δεκα ατομα χορος τραγουδια γι'αυτο δεν ειμουν εδω θα τα πουμε αυριο λοιπον αντε φιλακιαααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 12 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΤΟ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ.
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ;;;
ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 28 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις