Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 44]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια! Είχα κι εγώ πόνους πριν και κατά την περίοδο σε συγκεκριμένο σημείο και ο γιατρός μετά την απόξεση σε ηπέρηχο μου είπε ότι έχω ινομύωμα...επειδη εκείνη τη στιγμή είχα άλλα να σκεφτώ δεν τον ρώτησα αν αυτό μου δημιουργεί πονο. Μου είπε μόνο ότι δεν είναι τίποτα!?!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα φαρμακευτική αγωγή δεν σου έδωσε;;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 όχι δε μου έδωσε τίποτα. Ο δικός μου γιατρός είναι πολύ καλός αλλά δεν λέει πολλά λόγια. Του είπα πρέπει να το αφαιρέσουμε γιατρέ; είναι κάτι σοβαρό; μου απάμντησε όχι.Τώρα αν σκέφτεται να μου το αφαιρέσει σε επικείμενη εγκυμοσύνη δεν ξέρω...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μα μαι και εγω παντως ακουω απο εδω εσας εχετε μερικα πονακια σε ασχετες στιγμες τη να πω εγω δεν τα εχω μονο τωρα εδω και λιγες μερες εχω κατι μικροπονακια κυριως στο κεντρο αλλα ειναι ανεπαισθητα λοιπον θυμαστε τα πολυ πηχτα ασπρα υγρα που ειχα? αρραιωσαν πολυ μοιαζουν σαν νερο αλλα ειναι λιπαρα πως τα περιγραφω ετσι Θεε μου Embarassed Embarassed Embarassed



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη στις Πεμ Ιαν 05, 2012 8:41 am, 1 φορά

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Evaggelitsa 26 όχι δε μου έδωσε τίποτα. Ο δικός μου γιατρός είναι πολύ καλός αλλά δεν λέει πολλά λόγια. Του είπα πρέπει να το αφαιρέσουμε γιατρέ; είναι κάτι σοβαρό; μου απάμντησε όχι.Τώρα αν σκέφτεται να μου το αφαιρέσει σε επικείμενη εγκυμοσύνη δεν ξέρω...

Περίεργο μου φαίνεται... Αλλα για να στο λέει ο γιατρός σου σίγουρα κάτι παραπάνω ξέρει... Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Αγάπη!!!

Εσυ σε ποιο γκρουπ είπαμε πως είσαι;;; Ποτε ΔΕΝ περιμένεις δηλαδη.. Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη γιατί δεν κάνεις καλλιέργειες;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΖΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΤΑΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 8 ΕΥΡΩ ΚΑΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΜΑΖΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΤΑΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 8 ΕΥΡΩ ΚΑΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ

Νωρίς είναι πάντως Αγαπη μου για να είναι τα υγρά πριν την περίοδο....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΜΑΖΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΤΑΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 8 ΕΥΡΩ ΚΑΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ

Νωρίς είναι πάντως Αγαπη μου για να είναι τα υγρά πριν την περίοδο....

ΕΤΣΙ ΣΚΕΥΤΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΣΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ???

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δυο με τρεις μέρες πριν το πολύ... Και τα έχω και κατα την περίοδο της ωορρηξίας...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΥΦ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞΑΚΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 215994 Embarassed Embarassed Embarassed ΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΝΑ ΜΥΚΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΥΚΗΤΑ ΕΧΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΗΚΗ ΑΓΩΓΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 215994 ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΑ BETADINE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποτε έκανες τεστ παπ τελευταία; εκεί βλέπεις για μύκητες, κολποτραχηλίτιδες κλπ. Αν θες πιο λεπτομερές για κόκκους, χλαμύδια κλπ κάνε καλλιέργιες. Έχεις ιστορικό με μύκητες; φαγούρα; παρατηρείς κάτι άσπρα στο δέρμα;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:ποτε έκανες τεστ παπ τελευταία; εκεί βλέπεις για μύκητες, κολποτραχηλίτιδες κλπ. Αν θες πιο λεπτομερές για κόκκους, χλαμύδια κλπ κάνε καλλιέργιες. Έχεις ιστορικό με μύκητες; φαγούρα; παρατηρείς κάτι άσπρα στο δέρμα;

ιστορικο δεν υπαρχει και δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα απο αυτα που λες αλλα αν δω οτι συνεχιζετε μου ειπε και ο γυναικολογος μου να παω να με δει τεστ παπ κανω καθε χρονο φετος ειναι να την κανω απριλιο μαλλον θα το τσεκαρω κ αυτο για να ειμαι σιγουρη ειναι μερες τωρα αυτο το θεματακι 5 μερες περιπου ξεκινησε με παρα πολυ πηχτα ασπρα υγρα αοσμα και τωρα εχει αρραιωσει πολυ σαν νερο

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!
ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ Κ ΧΑΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ.....ΚΑΤΑΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ!!!!
ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ;
ΕΚΑΝΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ,ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΦΕΛΙΣΙΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;;
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ Κ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ...
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz μη στεναχωριέσαι!!!Σε λίγες μέρες και πάλι προσπάθειες.Το filicine δε σε βοηθά να συλλάβεις πιο εύκολα αλλά να να γεμίσεις τις αποθήκες του φυλλικού οξέος για όταν γίνει η σύλληψη και μετά. Δεν έκανες λάθος απλά δεν ήταν η σωστή στιγμή, δεν ήταν καλός ο συγχρονισμός, ήταν πολύ το άγχος, δεν είχες ωορρηξία...ένα σωρό μπορεί!!!Πόσο καιρό προσπαθείς?

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:ifigeniaboz μη στεναχωριέσαι!!!Σε λίγες μέρες και πάλι προσπάθειες.Το filicine δε σε βοηθά να συλλάβεις πιο εύκολα αλλά να να γεμίσεις τις αποθήκες του φυλλικού οξέος για όταν γίνει η σύλληψη και μετά. Δεν έκανες λάθος απλά δεν ήταν η σωστή στιγμή, δεν ήταν καλός ο συγχρονισμός, ήταν πολύ το άγχος, δεν είχες ωορρηξία...ένα σωρό μπορεί!!!Πόσο καιρό προσπαθείς?
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ Κ ΞΑΝΑ ΑΡΧΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ!!!ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 34 ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ;;;;;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ είχα μια αποβολή τα χριστούγεννα και ακόμα δεν μπορώ να κάνω προσπάθειες αλλά είμαι πολύ αισιόδοξη κι έτσι να είσαι κι εσύ. Τώρα είναι σαν να ξεκινάς από την αρχή. Προσπαθείς μόνο 2 μήνες γι΄αυτό ηρέμησε!!!Τα 34 κλείνεις και όχι τα 44. Ξέρεις πόσες γυναίκες γνώρισα στη δουλειά που έμειναν έγκυος φυσιολογικά στα 40; Μην έχεις άγχος γιατί αυτό δε σε βοηθά καλή μου.

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ!
ΑΥΤΑ ΕΛΕΓΑ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ Κ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΩΜΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ...ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz πάρε τον αντρούλη σου και πήγαινε μια βόλτα, για έναν καφέ χαλαρά, για ένα φαγητό. Σταμάτα να συζητάς μαζί του γι΄αυτό το θέμα να ξεχαστεί λίγο κι αυτός και όταν έρθουν οι γόνιμες μέρες μην τον κυνηγάς και νοιώθει κι αυτός σα μηχανή αναπαραγωγής. Χαλάρωσε κι εσύ και απόλαυσε τη στιγμή με τον καλό σου και εκεί είναι που θα συμβεί. Άδειασε το μυαλό σου και ασχολείσου με κάτι άλλο. Στο λέω εκ πείρας....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευαγγελιτσα και ιωαννα τελικα δεν αντεξα ενεδωσα στο ερωτικο καλεσμα του αντρουλη μου Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes δεν λεω πολυ καλα περασα αλλα τωρα νιωθω ενα πονο στον κολπο μου πονουσα ακομα και στην διεισδυση τωρα ανυσηχω πραγματικα παρα πολυ Sad

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου, ημασταν ολοι μερα εξω πηγαμε στα jumbo πηραμε 2-3 πραγματακια για το μπουμπουκακι μας και μετα πηγαμε στην πεθερα μου και ηρθαμε πριν 2 ωριτσες και μαζεψα το μπαχαλο που γινοτανε εδω.

Και εγω ποναω πια οπως και εσεις τωρα η πονουσα και πριν αλλα δεν εδινα σημασια γιατι δεν υπολογιζα η τωρα αρχισε δεν ξερω.

Μαρια μου το παθαινεις και εσυ? τι θα κανω κουτσαινω 2 ημερες τωρα!!!! Αναγκαστηκα και πηρα norgestic για να ηρεμησω και παλι οχι τελειως. Το εχω παθει 3 φορες τον τελευταιο μηνα!!!

Ιφιγενεια μου απο την μια σε καταλαβαινω γιατι και μην νευριασεις και εγω ελεγα οτι δεν ηθελα να κανω μετα τα τριαντα παιδι αλλα απο την αλλη εχει δικιο η Ιωαννα αλλες κανουν στα 40+ κ ολα ειναι μια χαρα δεν ξερεις πως θα σου τα φερει η ζωη.... μην στεναχωριεσαι κοπελα μου.
Ο αντρας σου τι γιατρος ειναι αν επιτρεπεται?

Ελλη,Αγαπη,Δημητρα,Ευαγγελια,Σωτηρια,Αντα,Rinamar κ ολα τα υπολοιπα κοριτσια... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη, αγαπη και λοιπά κορίτσια, δυστυχώς και εγώ νιώθω τέτοια πονάκια. Τι να πω; Αν κάποια μάθει για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό ας μας το πει...
αγαπη, μη στενοχωριέσαι. Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι σοβαρό. Αν ήταν θα είχες φαγούρα και τα υγρά θα μύριζαν άσχημα. Πάντως πριν κάνεις οποιαδήποτε θεραπεία, βεβαιώσου ότι δεν είσαι έγκυος και επειδή αυτό θα το μάθεις σε λίγες μέρες, καλύτερα να περιμένεις λίγο.
Ιφιγένεια, μη στενοχωριέσαι... Πρέπει να αποβάλλουμε το άγχος. Ας απολαύσουμε τον αντρούλη μας και το μωράκι θα έρθει.
Κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και λίγους μήνες μετά μπορεί και να μην έχετε πολλή όρεξη ή χρόνο, οπότε απολαύστε το τώρα όσο μπορείτε!!!!
Ιωάννα, συμφωνώ με όλα όσα είπες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 417472
Ελευθερία, ναι, το παθαίνω συχνά. Σηκώνομαι και δεν μπορώ να περπατήσω. Πηγαίνω κουτσαίνοντας. Δεν ξέρω τι είναι. Είχα πάει και στο γυναικολόγο και δεν βρήκε κάτι όταν με κοίταξε. Βέβαια δεν του είπα για αυτό, αλλά αν έβρισκε κάτι δε θα το έλεγε; Μήπως έχουν πειραχτεί τα κόκαλά μας από τη γέννα;

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="siren"]Καλησπερα κοριτσακια μου, ημασταν ολοι μερα εξω πηγαμε στα jumbo πηραμε 2-3 πραγματακια για το μπουμπουκακι μας και μετα πηγαμε στην πεθερα μου και ηρθαμε πριν 2 ωριτσες και μαζεψα το μπαχαλο που γινοτανε εδω.

Και εγω ποναω πια οπως και εσεις τωρα η πονουσα και πριν αλλα δεν εδινα σημασια γιατι δεν υπολογιζα η τωρα αρχισε δεν ξερω.

Μαρια μου το παθαινεις και εσυ? τι θα κανω κουτσαινω 2 ημερες τωρα!!!! Αναγκαστηκα και πηρα norgestic για να ηρεμησω και παλι οχι τελειως. Το εχω παθει 3 φορες τον τελευταιο μηνα!!!

Ιφιγενεια μου απο την μια σε καταλαβαινω γιατι και μην νευριασεις και εγω ελεγα οτι δεν ηθελα να κανω μετα τα τριαντα παιδι αλλα απο την αλλη εχει δικιο η Ιωαννα αλλες κανουν στα 40+ κ ολα ειναι μια χαρα δεν ξερεις πως θα σου τα φερει η ζωη.... μην στεναχωριεσαι κοπελα μου.
Ο αντρας σου τι γιατρος ειναι αν επιτρεπεται?

Ελλη,Αγαπη,Δημητρα,Ευαγγελια,Σωτηρια,Αντα,Rinamar κ ολα τα υπολοιπα κοριτσια... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 7 417472[/quot
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ!
ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ.
ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξερω Μαρια μου δεν ξερω, η αληθεια ειναι οτι μετα την εγκυμοσυνη σου μενουν καποια κουσουρια, αλλα τελοσπαντων εκλαιγα απο τα νευρα μου το πρωι μια το ποδι μου μια ο σβερκος μου ελεος μονο 30 δεν νιωθω!!!!!!!!!!!!!!

Ιφιγενεια μου δεν ξερω αν ειχες διαβασει αυτα που ειχα γραψει αλλα εγω ξερεις ποτε εμεινα εγκυος? οταν ειπα οτι προφανως δεν μπορω να κανω παιδια οποτε οκ προχωραμε και το εβγαλα απο το μυαλο μου. Δεν εχει σημασια η ηλικια κοπελα μου. Οσο για τον πονο για να περασει πηρα Norgesic θα τα ξερει ο αντρουλης σου. Δεν νιωθεις μια σιγουρια που ο αντρας σου ειναι γιατρος? εγω θα ειχα ησυχο το κεφαλι μου. Τελικα με την πεθερα σου τι εγινε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις