Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
287 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 287 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 44]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αγαπη!! μια χαρούλα..τρωω το πρωινο μου Embarassed κι εχω τον Τσαρλι να ζητιανευει απο κάτω Laughing Laughing καφεδάκι θα πιω μετα στη δουλεια! εσυ πως είσαι!? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλημερα αγαπη!! μια χαρούλα..τρωω το πρωινο μου Embarassed κι εχω τον Τσαρλι να ζητιανευει απο κάτω Laughing Laughing καφεδάκι θα πιω μετα στη δουλεια! εσυ πως είσαι!? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 417472

καλα ειμαι μια χαρουλα εχει και ωραια μερα με ηλιο και αρκετο κρυο αααχχχ να ειχα κ εγω ενα σκυλακιιιι ποσα τα αγαπαω τα σκυλακια τρελενομαι εγω εδω μονη πινω καφε γιατι αντρας μου ειναι στην δουλεια

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια τι καλό μαγειρεύετε σήμερα??
η Άντα μας άραγε τι κάνει?? Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια τι καλό μαγειρεύετε σήμερα??
η Άντα μας άραγε τι κάνει?? Rolling Eyes

σημερα εχουμε οσπρια να ηρεμισουν λιγο τα στομαχια μας απο την κρεπαλη ολων αυτων των ημερων που μας περασαν δεν λεω γιορτες ηταν επιβαλλετε και το πολυ φαγητο και το πολυ γλυκο αλλα ΣΤΟΠ και φαγαμε και ηπιαμε και περασαμε καλα τωρα λοιπον λιγο φερμουαρ στο στομα ετοιμαζω να κανω ρεβυθια σημερα εσυ τη καλο φτιαχνεις??? οντως δεν εχει καμμια νεα της αντας και εγω θελω να μαθω αν ειναι ολα καλα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια τι καλό μαγειρεύετε σήμερα??
η Άντα μας άραγε τι κάνει?? Rolling Eyes

σημερα εχουμε οσπρια να ηρεμισουν λιγο τα στομαχια μας απο την κρεπαλη ολων αυτων των ημερων που μας περασαν δεν λεω γιορτες ηταν επιβαλλετε και το πολυ φαγητο και το πολυ γλυκο αλλα ΣΤΟΠ και φαγαμε και ηπιαμε και περασαμε καλα τωρα λοιπον λιγο φερμουαρ στο στομα ετοιμαζω να κανω ρεβυθια σημερα εσυ τη καλο φτιαχνεις??? οντως δεν εχει καμμια νεα της αντας και εγω θελω να μαθω αν ειναι ολα καλα


όντως έτσι είναι...εγώ έχω κάνει αρακά σήμερα...μιας και το π/σ/κ πάλι κραιπάλες θα κάνουμε οπότε ας φάμε το λαδερό μας σήμερα Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικά δν έχει τόσο κρύο..πηγα βολτούλα τον κοντό και μια χαρά το απολαύσαμε και οι 2 Very Happy Very Happy
εγώ δν θα μαγειρέψω σήμερα.. θα φάει έξω με την δουλειά ο αντρούλης κι εγώ θα τσιμπήσω κάτι, ισως φαω κανα κομματι κρεατόπιτα που μας έφτιαξε η πεθερά μου ..και 4-12 δουλειά!
η Αντα λογικά είναι νοσοκομείο..ελπίζω να έχει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Να μαι κι εγώ!!!!

Με το καλό και το 4ο θεματάκι!!!

Μακάρι να είναι πολύ πολύ γούρικο και από εδω μέσα να ακούμε μόνο ευχάριστα νέα!!!

Μαρινάκι μου είμαι σίγουρη ότι θα μας κάνεις καλό ποδαρικό!!!
Καλή λευτεριάααα!!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;; Ηπιατε τον απογευματινό σας καφε;;;


na eisai kala!!!simera piga stin giatro mou kai akousame tin kardoula tou !!!!eimai poly xaroumeni koritsia

Ήπιαμε καφεδάκι Ευαγγελία μου εδώ και αρκετή ωρίτσα!!!Πριν λίγο φάγαμε ποπ κορν και τώρα βλέπουμε αγώνα!!! Very Happy

sotiria-giannitsa έγραψε: kalispera koritsia!!!!oli mera den eixa internet.eiste kala???eyxomai se oses den einai egkyoules na apoktisoun ena sporaki kai oses einai na kratisoun ena gero mwraki stin agalia tous!!!!!

Καλησπέρα Σωτηρία!!Περιμέναμε από εσένα να μας ανοίξεις το θεματάκι αλλά σε χάσαμε και μας το άνοιξε η Μαρίνα!!Δεν πειράζει όμως!Ούτως η άλλως είναι το ίδιο πράγμα αφού είστε και οι δύο εγκυούλες!!!Σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου καλή μου!!Να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου γεια σου κοπέλα μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 328109
έτσι που έχεις κάνει το quote δν μπορώ να το διαβάσω καλά!! είπες ότι ακούσατε καρδούλα σήμερα, καλά κατάλαβα??
αχ, πραγματικά ζω γι αυτή τη στιγμή!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Σωτηρία μου γεια σου κοπέλα μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 328109
έτσι που έχεις κάνει το quote δν μπορώ να το διαβάσω καλά!! είπες ότι ακούσατε καρδούλα σήμερα, καλά κατάλαβα??
αχ, πραγματικά ζω γι αυτή τη στιγμή!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316


nai akousame kardoulaaaaaaa

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι καλά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 875502

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 σου εύχομαι μονο ευτυχία να σου δίνει το σποράκι κάθε φορα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωτηρία, τέλειο!! Πόσων εβδομάδων είσαι;
Έλλη μου, το 2012 και θα ακούσεις καρδούλα στον υπέρηχο και θα κρατάς το μπεμπάκι σου στην αγκαλιά σου!!
Ελευθερία μου, και εγώ από τότε που γέννησα έχω συχνά αυτό τον πόνο... Δεν ξέρω τι είναι, αλλά όταν με πιάνει (συνήθως όταν κάθομαι περίεργα) είναι αβάσταχτος και δεν μπορώ να περπατήσω. Sad
Έχω αγωνία για την Άντα... Είχα μια ελπίδα ότι ο γιατρός έχει κάνει λάθος, αλλά δεν έχει μπει και αρχίζω να αμφιβάλλω... Sad
Χθες το μεσημεράκι ήμουν πολύ αισιόδοξη για αυτό το μήνα, αλλά από τότε έγιναν πολλά και η αισιοδοξία μου χάθηκε... Sad Κουράστηκα πολύ και δε νομίζω να στέριωσε σποράκι ούτε αυτό το μήνα. Και μη μου πείτε πάλι πού το ξέρω; Απλά εχθές με ξεθέωσε ο Αντωνάκης. Όλη τη μέρα πάνω- κάτω και σήμερα νιώθω τρομακτικά πιασμένη κάτω και δυσκολεύομαι και να περπατήσω... Δεν πειράζει όμως. Ελπίζω εσείς να μου πείτε ευχάριστα!! Smile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariabel στις Πεμ Ιαν 05, 2012 4:57 am, 1 φορά

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:τι καλά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 875502

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316 σου εύχομαι μονο ευτυχία να σου δίνει το σποράκι κάθε φορα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 654316


na eisai kala ki esy oti epithimeis!!!

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Σωτηρία, τέλειο!! Πόσων εβδομάδων είσαι;
Έλλη μου, το 2012 και θα ακούσεις καρδούλα στον υπέρηχο και θα κρατάς το μπεμπάκι σου στην αγκαλιά σου!!
Ελευθερία μου, και εγώ από τότε που γέννησα έχω συχνά αυτό τον πόνο... Δεν ξέρω τι είναι, αλλά όταν με πιάνει (συνήθως όταν κάθομαι περίεργα) είναι αβάσταχτος και δεν μπορώ να περπατήσω. Sad
Έχω αγωνία για την Άντα... Είχα μια ελπίδα ότι ο γιατρός έχει κάνει λάθος, αλλά δεν έχει μπει και αρχίζω να αμφιβάλλω... Sad
Χθες το μεσημεράκι ήμουν πολύ αισιόδοξη για αυτό το μήνα, αλλά από τότε έγιναν πολλά και η αισιοδοξία μου χάθηκε... Sad Κουράστηκα πολύ και δε νομίζω να στέριωσε σποράκι ούτε αυτό το μήνα. Δεν πειράζει όμως. Ελπίζω εσείς να μου πείτε ευχάριστα!! Smile



eimai stin evdomi ebdomada

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Σωτηρία, τέλειο!! Πόσων εβδομάδων είσαι;
Έλλη μου, το 2012 και θα ακούσεις καρδούλα στον υπέρηχο και θα κρατάς το μπεμπάκι σου στην αγκαλιά σου!!
Ελευθερία μου, και εγώ από τότε που γέννησα έχω συχνά αυτό τον πόνο... Δεν ξέρω τι είναι, αλλά όταν με πιάνει (συνήθως όταν κάθομαι περίεργα) είναι αβάσταχτος και δεν μπορώ να περπατήσω. Sad
Έχω αγωνία για την Άντα... Είχα μια ελπίδα ότι ο γιατρός έχει κάνει λάθος, αλλά δεν έχει μπει και αρχίζω να αμφιβάλλω... Sad
Χθες το μεσημεράκι ήμουν πολύ αισιόδοξη για αυτό το μήνα, αλλά από τότε έγιναν πολλά και η αισιοδοξία μου χάθηκε... Sad Κουράστηκα πολύ και δε νομίζω να στέριωσε σποράκι ούτε αυτό το μήνα. Και μη μου πείτε πάλι πού το ξέρω; Απλά εχθές με ξεθέωσε ο Αντωνάκης. Όλη τη μέρα πάνω- κάτω και σήμερα νιώθω τρομακτικά πιασμένη κάτω και δυσκολεύομαι και να περπατήσω... Δεν πειράζει όμως. Ελπίζω εσείς να μου πείτε ευχάριστα!! Smile

Μαράκι σ'ευχαριστώ!!!!Το θέλω τοοοοοοοοοσο πολύ που πονάει!!! δν φαντάζεσαι!!!
Εχουμε πολύ πλάκα πάντως που τις μισές μέρες του μήνα είμαστε σουπερ!!! "το πιάσαμε το σποράκι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 875502 " κι άλλα τέτοια..και τις άλλες μισές.."παει δν καταφέραμε τίποτα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 534787 "
θα μας χαζέψουν αυτά τα σπόρια μέχρι να τα καταφέρουμε!!! μην το σκέφτεσαι Μαράκι μου! αν ειναι να έρθει θα έρθει και θα μείνει ότι και να κάνεις και όσο και να κουραστείς! κάπου άκουσα μια ιστορία ότι μια γυναίκα δν ήθελε να κάνει παιδί και πήγαινε κάθε μέρα στα χωράφια και κουραζόταν για να το χάσει κι έκανε όλα όσα δν έπρεπε αλλά το σπόρι γαντζώθηκε τόσο καλά που δν πήγε πουθενά!! και γέννησε ένα υγιέστατο παιδάκι! Γι αυτό στο λέω!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως το επόμενο σποράκι πρέπει να είναι πολύ-πολύ γερό και να πιαστεί καλά, γιατί ο Αντωνάκης είναι πολύ ζωηρός... Smile
Ναι, Έλλη μου, αν είναι να γίνει, θα γίνει!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 417472

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:καλημέρα!!!Ελευθερία αυτό που περιγράφεις σαν κράμπα μου φαινεται! Δν ξέρω...υπάρχει γιατρικό για κράμπες? Rolling Eyes

Ειρήνη έχω βρει αυτό

Xρόνος προσπάθειας Ποσοστό επιτυχίας*
3 μήνες 57%
6 μήνες 72%
1 χρόνος 85%
2 χρόνια 93%

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 315810

αααα!! αυτο!! ναι οκ!! οτι τα περισσοτερα ζευγαρια μενουν μεσα στον χρόνο!! και νομιζα βγηκε τιποτα καινουριο και χαιρομουν!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 215994

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα παρεάκι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 893968

Τι κάνετε;;;
Εγω κορίτσια μου από το πρωί έχω ένα πόνο στην δεξια μου ωοθηκη..Πονάω πάρα πολύ κυρίως όταν περπατάω...

Πάντως το παρατήρησα.. Απο τοτε που κάνουμε ελεύθερα σεξ, πονάω και πριν την ακατανόμαστη αλλα και πολύ πιο πριν... Το παθαίνει καμια άλλη αυτό;;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα παρεάκι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 893968

Τι κάνετε;;;
Εγω κορίτσια μου από το πρωί έχω ένα πόνο στην δεξια μου ωοθηκη..Πονάω πάρα πολύ κυρίως όταν περπατάω...

Πάντως το παρατήρησα.. Απο τοτε που κάνουμε ελεύθερα σεξ, πονάω και πριν την ακατανόμαστη αλλα και πολύ πιο πριν... Το παθαίνει καμια άλλη αυτό;;;

χμ..το έχω παρατηρήσει κι εγώ....δεν πονάω τόσο..μικρές ενοχλήσεις κυρίως...τις έχω συνήθως και στην ωορρηξία...κι ενώ π.χ το στήθος μου μ'ενοχλούσε 4-5 μέρες πριν την κόκκινη τώρα μ'ενοχλεί μεχρι και 10 μέρες πριν

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
χμ..το έχω παρατηρήσει κι εγώ....δεν πονάω τόσο..μικρές ενοχλήσεις κυρίως...τις έχω συνήθως και στην ωορρηξία...κι ενώ π.χ το στήθος μου μ'ενοχλούσε 4-5 μέρες πριν την κόκκινη τώρα μ'ενοχλεί μεχρι και 10 μέρες πριν


Γιατι να συμβαίνει όμως αυτό Εύη μου...;; Μιλάμε για πόνο.. Αφου μου περασε απο το μυαλό να πάρω παυσίπονο...

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα παρεάκι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 893968

Τι κάνετε;;;
Εγω κορίτσια μου από το πρωί έχω ένα πόνο στην δεξια μου ωοθηκη..Πονάω πάρα πολύ κυρίως όταν περπατάω...

Πάντως το παρατήρησα.. Απο τοτε που κάνουμε ελεύθερα σεξ, πονάω και πριν την ακατανόμαστη αλλα και πολύ πιο πριν... Το παθαίνει καμια άλλη αυτό;;;

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Τί υπέροχη μέρα είναι αυτή σήμερα;Χαρά θεού!!Έκανα τις δουλίτσες μου,μαγείρεψα,έκανα μπανάκι και τώρα κάθησα λίγο στο pc.
Ευαγγελία μου το έχω παρατηρήσει κι εγώ αυτό!Πονούσα καμία βδομάδα πριν να μου έρθει η ακατανόμαστη!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
evi27 έγραψε:
χμ..το έχω παρατηρήσει κι εγώ....δεν πονάω τόσο..μικρές ενοχλήσεις κυρίως...τις έχω συνήθως και στην ωορρηξία...κι ενώ π.χ το στήθος μου μ'ενοχλούσε 4-5 μέρες πριν την κόκκινη τώρα μ'ενοχλεί μεχρι και 10 μέρες πριν


Γιατι να συμβαίνει όμως αυτό Εύη μου...;; Μιλάμε για πόνο.. Αφου μου περασε απο το μυαλό να πάρω παυσίπονο...

δεν ξέρω βρε παιδί μου!στην αρχή πήγε το μυαλό μου σε ωορρ. αλλά λέω δεν γίνεται!και στη μέση του κύκλου ενοχλήσεις και προς το τέλος? Rolling Eyes ΠΑΠ κάνω μια φορά το χρόνο κι ολα είναι οκ...εσένα πάει κάπου το μυαλό σου??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως το Δεσποινάκι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 893968

Ευη μου, δεν ξέρω... Πάντως ρε κορίτσια αποκλείεται και αυτό να είναι στο μυαλό μας;;; Ετσί;;;

Θα ρωτήσω τον γιατρό μου... Ελεος δηλαδή.. Πονάω πριν, πονάω κατα τη διάρκεια... Ε, μην πονάω και πιο πριν!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλως το Δεσποινάκι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 893968

Ευη μου, δεν ξέρω... Πάντως ρε κορίτσια αποκλείεται και αυτό να είναι στο μυαλό μας;;; Ετσί;;;

Θα ρωτήσω τον γιατρό μου... Ελεος δηλαδή.. Πονάω πριν, πονάω κατα τη διάρκεια... Ε, μην πονάω και πιο πριν!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259

ε δεν πιστεύω να είναι στο μυαλό μας!!μα σε όλες πια??έλεος αυτο λέω κι εγώ!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλως το Δεσποινάκι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 893968

Ευη μου, δεν ξέρω... Πάντως ρε κορίτσια αποκλείεται και αυτό να είναι στο μυαλό μας;;; Ετσί;;;

Θα ρωτήσω τον γιατρό μου... Ελεος δηλαδή.. Πονάω πριν, πονάω κατα τη διάρκεια... Ε, μην πονάω και πιο πριν!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 6 679259

Αυτή η άτιμη η ακατανόμαστη θα μας "πεθάνει"!!! Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koριτσακια κι εγω προσεξα οτι ποναω λιγο σαν ενοχλησεις κυριως κατα της διαρκεια του μηνα και φοβομουν μηπως εχω καμια κυστη, αλλα απο την αλλη δν θα πονουσα και στην επαφη?
Τελικα δν ειμαι μονη ουτε σε αυτο!! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις