Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
287 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 287 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 44]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Αντα μου εμενα μου ειπαν τοτε να μην βγω για καποιες μερες γιατι ήμουν "ανοιχτή" και μπορουσα να κρυώσω ή κατι με τις σαλπιγγες που δεν πολυθυμάμαι....απλά να προσεχεις!!!

Φτουυυυ, κ νόμιζα ότι το λεγαν οι γονείς μου για να με τρομάξουν.
Πάντως από χθες που γέλασα απότομα με τον άνδρα μου νιώθω ακόμα τσιμπιές μέχρι κ στο πόδι.

Ιωάννα όποτε νιώσεις πεσμένη (αν κ εύχομαι να μην ξανανιώσεις) εμείς είμαστε εδώ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 417472

Evi είπαμε ,άμα δεις στην παραλία μικροσκοπική κοπέλα με γυαλιά ηλίου (ακόμα κι αν έχει συννεφιά) κ δίπλα της ψιλός ξανθός άνδρας (τι μου βρήκε?) να κουβαλάει 100 σακούλες, εμείς θα είμαστε!! Twisted Evil

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια αυτο η σελιδα τελικα ειναι πολυ ωραια γιατι μιλαμε ολες μαζι λεμε τα προβληματα μας τα αστεια μας ολα σαν φιλες που γνωριζομαστε απο χρονια μακαρι να κρατησει ετσι και να τα λεμε ολα και να συμβουλευομαστε η μια υην αλλη αχ κοριτσια πολυ χαιρομαι γιατι σχεδον ειμαι μονη μου σπιτι και εχω εσας παρεα..................... Smile Smile Smile Smile Smile Smile

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
Αντα μου εμενα μου ειπαν τοτε να μην βγω για καποιες μερες γιατι ήμουν "ανοιχτή" και μπορουσα να κρυώσω ή κατι με τις σαλπιγγες που δεν πολυθυμάμαι....απλά να προσεχεις!!!

Φτουυυυ, κ νόμιζα ότι το λεγαν οι γονείς μου για να με τρομάξουν.
Πάντως από χθες που γέλασα απότομα με τον άνδρα μου νιώθω ακόμα τσιμπιές μέχρι κ στο πόδι.

Ιωάννα όποτε νιώσεις πεσμένη (αν κ εύχομαι να μην ξανανιώσεις) εμείς είμαστε εδώ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 417472

Evi είπαμε ,άμα δεις στην παραλία μικροσκοπική κοπέλα με γυαλιά ηλίου (ακόμα κι αν έχει συννεφιά) κ δίπλα της ψιλός ξανθός άνδρας (τι μου βρήκε?) να κουβαλάει 100 σακούλες, εμείς θα είμαστε!! Twisted Evil


χαχχαχαχαχχαχα Άντα μου τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρό μπουκάλι!!!
υ.γ με συμφέρει αυτό..κι εγώ μικροσκοπική είμαι Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:κοριτσια αυτο η σελιδα τελικα ειναι πολυ ωραια γιατι μιλαμε ολες μαζι λεμε τα προβληματα μας τα αστεια μας ολα σαν φιλες που γνωριζομαστε απο χρονια μακαρι να κρατησει ετσι και να τα λεμε ολα και να συμβουλευομαστε η μια υην αλλη αχ κοριτσια πολυ χαιρομαι γιατι σχεδον ειμαι μονη μου σπιτι και εχω εσας παρεα..................... Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Κι εγώ μια από τα ίδια κ μη σου πω οτι νιώθω κ καλύτερα όταν μιλάω μ εσάς παρά με άτομα που ξέρω από κοντά αλλά ξέρω οτι δε με καταλαβαίνουν.

Καλέ Evi τι λες, εσύ είσαι ίσα με γκοτζάμ άλογο!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
el88tse έγραψε:κοριτσια αυτο η σελιδα τελικα ειναι πολυ ωραια γιατι μιλαμε ολες μαζι λεμε τα προβληματα μας τα αστεια μας ολα σαν φιλες που γνωριζομαστε απο χρονια μακαρι να κρατησει ετσι και να τα λεμε ολα και να συμβουλευομαστε η μια υην αλλη αχ κοριτσια πολυ χαιρομαι γιατι σχεδον ειμαι μονη μου σπιτι και εχω εσας παρεα..................... Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Κι εγώ μια από τα ίδια κ μη σου πω οτι νιώθω κ καλύτερα όταν μιλάω μ εσάς παρά με άτομα που ξέρω από κοντά αλλά ξέρω οτι δε με καταλαβαίνουν.

Καλέ Evi τι λες, εσύ είσαι ίσα με γκοτζάμ άλογο!! Very Happy

χαχαχχαχαχαχ ας είναι καλά η 12ποντη γόβα!!! εμ τι με μπαλαρίνες θα πήγαινα στο γάμο??? χαχχαχχαχαα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
χαχαχχαχαχαχ ας είναι καλά η 12ποντη γόβα!!! εμ τι με μπαλαρίνες θα πήγαινα στο γάμο??? χαχχαχχαχαα

Αχαχαχα να σαι καλά μ έκανες κ γέλασα Laughing Laughing

Την Ιωάννα μας την ακούω σιωπηλή κ δε μ αρέσει καθόλου!Ανέβα Ιωάννα, γιατί θα σου αρχίσω κουλές ιστορίες που έγιναν όσο ήμουν στο νοσοκομείο.(απειλή!!) tongue

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλα να ενώσουμε τις μοναξιές μας Μαρία-Ελένη ( ή κανω λάθος; ). Εγώ μένω Πάτρα εδώ και 7 χρόνια, οι δικοί μου είναι μακρια, οι πιο πολύ μου φίλοι από το πανεπιστήμιο σκορπίσανε στις πόλεις τους και όσοι είναι εδώ δουλευουν όπως ο αντρας μου που γυρνάει μετά τις 6...κι ετσι εσεις είστε οι νέες μου φίλες, οι μονοι άνθρωποι που μπορω να μιλήσω άνετα και που είστε σε ίδια ή παρόμοια φάση ζωής με εμένα. Αν ο άλλος δεν περασε ή δεν περνά τον πόνο σου δεν σε καταλαβαίνει...
Κι όταν λεω ευχαριστώ το εννοώ...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια μεγάλη, ζουλιχτή αγκαλιά έρχεται από τη Θεσσαλονίκη στην Πάτρα για να σε συναντήσει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 35468

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna μου γλυκιά εχουον δίκαιο τα κορίτσια... ο μόνος τρόπος για να ξεπεράσεις δυσκολίες είναι να κάνεις ωραία πράγματα για τον εαυτό σου!
Σήκω απο το κρεββάτι και κλήσε ραντεβού για μανικιούρ-πεντικιούρ-κομμωτήριο-ψώνια-καφέ με φίλες-βόλτα-γράψου στο γυμναστήριο, βοηθάει παάααααρα πολύ η άσκηση στη ψυχολογία άκου που σου λέω... κάνε όοοοτι άλλο απο το να κάθεσε να κλαίς.. δέν είναι εύκολο το ξέρω αλλα αν ψάξεις μέσα σου θα βρείς τέτοια δύναμη που δεν θα το πειστεύεις! Άλλωστε 2 μήνες περνάνε στο τσακ μπαμ!

Αντα μου γλυκιά Respect δεν έχω λόγια κουκλα ΜΠΡΑΒΟ! Έτσι σε θέλω! Τον αντρούλη αγκαζέ και ΣΑΡΩΣΕ ΤΑ ΟΛΑΑΑΑΑ!!! Very Happy Very Happy


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 πηγα να βγώ απο το αμάξι να μπώ στη τράπεζα.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 κράταγα τους φακέλους με τους λογαριασμους στο χέρι μου και μέσα είχα τα λεφτά... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 μου πέσανε 50 ευρώ στον υπόνομο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 γ@#$$το κ@##$το μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 654655

..και θα πάω και σ'αυτόν τον καινούργιο γυναικολόγο-χειρουργό το απόγευμα ο οποίος είναι super-duper και δεν ξέρω ποσα θα μας πάρει... ...και έχω και ένα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 534787 τι θα μας πει...

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ιωαννα μια αγκαλια και πολλα φιλια ερχονται απο τα τρικαλα για σεναααααααααααααααααα I love you I love you I love you

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια μου εγώ θα σας αφήσω,πάω για δουλειά στο φροντιστήριο...θα τα πούμε το απογευματάκι πάλι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 417472 σε όλες!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τις πήηηηηηρα!!!! τις πήηηηηηρα!!!!
πάρτε μια κι από μένα..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 35468

Μαρίνα μου ευχαριστώ! Μακάρι να είχα και την οικονομική άνεση τώρα να κάνω πολλά που θέλω. Σκέψου αν με γυρίσεις ανάποδα θα βρεις...μισό... 75 ευρώ και 40 λεπτά!!! Κι εγω το απογευμα έχω να παω για καλλιεργειες, εσένα Αντα σου ειπε;
Εύη καλή δουλειά!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
..και θα πάω και σ'αυτόν τον καινούργιο γυναικολόγο-χειρουργό το απόγευμα ο οποίος είναι super-duper και δεν ξέρω ποσα θα μας πάρει... ...και έχω και ένα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 534787 τι θα μας πει...

Χαλάλι του τα χρήματα άμα είναι σούπερ ντούπερ, πιο πολύ λυπάμαι τα λεφτά στον υπόνομο γιατί αυτά πήγαν χαμένα!

Αλλά γιατί να χεις κακό προαίσθημα? ξου ξου αρνητικές σκέψεις!!

Ιωάννα ,καλλιέργειες, ε? Τι σου είπαν να δεις? δε μίλησα ακόμη με τη γιατρό μου, θα πήγαινα την άλλη βδομάδα σε έναν ειδικό για εξωμήτριες για να με δει.

Evi καλή δουλίτσα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μύκητες, τριχομονάδες, clue cells κόκκους, αερόβια, αναερόβια, χλαμύδια, ureaplasma - urealiticum, μυκοπλάσματα κλπ κλπ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χμμμ καλό θα ταν να τα κοιτούσα κι εγώ , σου είπε πόσο καιρό μετά πρέπει να τα κάνεις αυτά? Ο γυναικολόγος σου θα σου πάρει δείγμα σαν το παπ κ μετά θα τα πας στο εργαστήριο? Επίσης πόσο καιρό μετά είχες αιματάκια , αν επιτρέπεται?

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:τις πήηηηηηρα!!!! τις πήηηηηηρα!!!!
πάρτε μια κι από μένα..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 35468

Μαρίνα μου ευχαριστώ! Μακάρι να είχα και την οικονομική άνεση τώρα να κάνω πολλά που θέλω. Σκέψου αν με γυρίσεις ανάποδα θα βρεις...μισό... 75 ευρώ και 40 λεπτά!!! Κι εγω το απογευμα έχω να παω για καλλιεργειες, εσένα Αντα σου ειπε;
Εύη καλή δουλειά!!!

..ένα ένα βρε κοπελιά όχι όλα μαζί!! Προέχει η καλλιέργεια σίγουρα!! ..δεν είναι τπτ έχω κάνει και εγω σαν τεστ παπ είναι. Ευχομαι τα αποτελέσματα να είναι μιά χαρά και σε 2 μήνες να βάλεις μπρός για μπεμπάκι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 35468

..ναι βρε Αντα μου... κι εγω τα κλαιαιαιαιαιωωωω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 25 679259 ...μα καλά κουλή είμαι;;;;;; τα πήρα απότομα απο δίπλα μου και βγήκα και γρήγορά απο το αμάξι..και όπως είχα και άλλα χαρτια και γύρισε ανάποδα ο φάκελος με το άνοιγμα προς τα κάτω...και άστα τωρα σκ@#@$τα Twisted Evil Twisted Evil


..μου έχουν πεί κοπέλες τι τραβήξανε με τα προβλήματα σαλπιγγών και μάλλον δεν τη γλυτώνω την αφαίρεση αν θέλω να κάνω μπεμπε.. ε.. δεν μου είναι κιεύκολο αλλα το έχω δεχτεί.. Βασικά ποιό πολύ άγχος έχω παρά στεναχώρια..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντα ξέρω πως πας 3-4 μέρες αφού σου τελειώσει το αίμα, όπως το τεστ ΠΑΠ. Εμένα το αίμα μαζί με τα καταλοιπα που αφήνει μέχρι τέλους κράτησαν περίπου καμια 10 ημέρες αλλά καθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Η διαδικασία που ακολουθεί ο δικός μου είναι παω στον μικροβιολόγο και παίρνω τα μπουκαλάκια και μετα στον γυναικολόγο και πάλι πίσω στον μικροβιολογο για την ανάλυση. Η διαδικασία απλή και γρήγορη σαν το ΠΑΠ. Ρώτα το γιατρό σου αν είναι να τα κάνεις...
Το χαρτί μου λέει επ' ακριβώς:
Άμεσο κολπικό για μύκητες, τριχομονάδες, clue cells κόκκους, καλλιέργεια κολπικού υγρού για αερόβια, καλλιέργεια τραχηλικού υγρού για αερόβια, αναερόβια, χλαμύδια, ureaplasma - urealiticum, μυκοπλάσματα, αντιβιόγραμμα.

Μαρίνα να μη σκας για τίποτα. Αν αυτό είναι που πρέπει να γίνει θα γίνει και θα έχεις το μωράκι σου. Πια όλες αυτές οι επεμβάσεις είναι ρουτίνας για τους γιατρούς! Πάρε κι άλλη γνωμη γιατί αν το ειχε κάνει η μαμα μου νωρίτερα θα ειχε γλιτώσει 3 γυναικολογικά χειρουργεία!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωαννάκι... έχεις κάποιο ταμείο για όλα αυτά;;; ..δεν θέλω να σε τρομάξω αλλα είναι λίγο ακριβές. Για κάνε μια ερώτησε στο κέντρο.

Αν δεν γίνομαι αδιάκρητη τι εχει κάνει η μαμά σου;;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="rinamar"]
ioanna85 έγραψε:
..μου έχουν πεί κοπέλες τι τραβήξανε με τα προβλήματα σαλπιγγών και μάλλον δεν τη γλυτώνω την αφαίρεση αν θέλω να κάνω μπεμπε.. ε.. δεν μου είναι κιεύκολο αλλα το έχω δεχτεί.. Βασικά ποιό πολύ άγχος έχω παρά στεναχώρια..

Μην προτρέχεις με τη φαντασία σου σαν κι εμένα, άσε να δεις τι θα σου πει ο doctor. Κι ό,τι πει σκέψου πως αυτό θα είναι για το καλύτερο. Αυτός είναι ο ειδικός.Εσύ κράτα τις θετικές σκέψεις.

Για να ελαφρύνω το ζήτημα με τα χρήματα:
Πριν από χρόνια ο άνδρας μου προχωρούσε στο δρόμο μασουλώντας μια 3bit.
Τη δαγκώνει γερά σπάει σε 2 κομμάτια κ το ένα κομμάτι πέφτει κ χάνεται σε μια σχαρίτσα που είχε στο δρόμο (από εκείνες τις λεπτές όχι σχάρα υπονόμου!)
Από τα νεύρα του πήρε το υπόλοιπο κομμάτι κ προσπαθούσε με μανία να το περάσει κι αυτό από τη σχάρα γιατί του φαινόταν αδιανόητο αυτό που είχε συμβεί!!! Laughing Laughing :lol:3
Το καταπληκτικό ήταν ότι δεν κατάφερε να το χωρέσει!! Laughing Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
Μην προτρέχεις με τη φαντασία σου σαν κι εμένα, άσε να δεις τι θα σου πει ο doctor. Κι ό,τι πει σκέψου πως αυτό θα είναι για το καλύτερο. Αυτός είναι ο ειδικός.Εσύ κράτα τις θετικές σκέψεις.

Για να ελαφρύνω το ζήτημα με τα χρήματα:
Πριν από χρόνια ο άνδρας μου προχωρούσε στο δρόμο μασουλώντας μια 3bit.
Τη δαγκώνει γερά σπάει σε 2 κομμάτια κ το ένα κομμάτι πέφτει κ χάνεται σε μια σχαρίτσα που είχε στο δρόμο (από εκείνες τις λεπτές όχι σχάρα υπονόμου!)
Από τα νεύρα του πήρε το υπόλοιπο κομμάτι κ προσπαθούσε με μανία να το περάσει κι αυτό από τη σχάρα γιατί του φαινόταν αδιανόητο αυτό που είχε συμβεί!!! Laughing Laughing :lol:3
Το καταπληκτικό ήταν ότι δεν κατάφερε να το χωρέσει!! Laughing Laughing

Ναι βρε Άντα μου.. αλλα ξέρεις μυαλό είναι αυτό και τρέχει! Ούτως ή άλλως σίγουρα δεν μπορώ να κάνω εγώ κάτι οπότε.. πρέπει να εμπιστευτώ τους ειδικούς! Very Happy

χιχιχι πρέπει να έχει πολύ πείσμα ο άντρας σου ε;; χιχιχι

..μπουουουαααα! πάνε τα λεφτουδάκια μουουουου!!!!!!
..τι να κάνουμε εμείς να είματε καλάαααα!!! Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To IKA της ντροπής έχω!!! Αν περιμένω από το ταμείο κι έχω πχ μυκητες θα φτασουν μεχρι τα αυτια μεχρι να μου κλεισουν ραντεβου. Ασε που εδω κανουν τραγικά λάθη που τα έχω δει λογω της δουλειας που ημουν με τα ματια μου. Θα τα πληρώσω και θα πω και ευχαριστώ...
Η μαμα μου έκανε αφαίρεση της μιας ωοθήκης και σάλπιγγας και μετά από εκεί και πέρα έκαναν συμφύσεις τα έντερα της και δημιουργούσαν κύστες. Πήγε σε ένα σωρό γιατρούς ακόμα και στον διάσημο γιατρό της περιβόητης Μενεγάκη και το αποτελεσμα μηδεν στο πηλίκο. Της έλεγαν οι κυστες φευγουν μονο με χειρουργείο. Στο τελευταίο που έκανε ενω ήταν ακομα στο νοσοκαμείο ξαναδημιουργήθηκε κυστη. Μετα βρήκε έναν ο οποιος της εξήγησε πως θα είχε σωθει απο την αφαιρεση που σταματησε την περιοδο της στα 35της και σταματησε τα χειρουργεια με μια ενεση ανα 6μηνο...τόσο απλά!!!


Οσο για τα λεφτα θα σας πω μια άλλη ιστορία...στην πρακτική μου με αδίκησαν και δε μου έδωσαν 44 ευρώ, φευγω με την επιταγή λεγοντας δεν πειράζει και καθώς περπατούσα φυσηξε ο αερας και μου εφερε στα ποδια 40 ευρώ. Κοιταξα γύρω κανείς....

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
χιχιχι πρέπει να έχει πολύ πείσμα ο άντρας σου ε;; χιχιχι

Είναι ο πιο ήρεμος άνθρωπος του κόσμου (όλοι το λεν) που όμως μεταμορφώνεται σε θηρίο ανήμερο όταν τσατιστεί-πεισμώσει!! Κάτι σε Hulk αχαχαχα Laughing Laughing

Εγώ απλά θα είχα φάει την υπόλοιπη σοκολάτα κ θα τελείωνε, αυτός κ νηστικός έμεινε κ τσατίστηκε ακόμα παραπάνω που δεν τα κατάφερε!! Laughing Laughing

Ιωάννα με πέθανες "Αν περιμένω από το ταμείο κι έχω πχ μυκητες θα φτασουν μεχρι τα αυτια μεχρι να μου κλεισουν ραντεβου"

Αχ σε καλό να μου βγουν τα γέλια σημερα Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και δεδομένου ότι δεν ειμαι και η σκλεναρίκοβα μη σου πω πάρτυ θα κανουν οι μυκητες με την ψαλίδα μου..

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχα γελάω κ πονάω Laughing Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:To IKA της ντροπής έχω!!! Αν περιμένω από το ταμείο κι έχω πχ μυκητες θα φτασουν μεχρι τα αυτια μεχρι να μου κλεισουν ραντεβου. Ασε που εδω κανουν τραγικά λάθη που τα έχω δει λογω της δουλειας που ημουν με τα ματια μου. Θα τα πληρώσω και θα πω και ευχαριστώ...
Η μαμα μου έκανε αφαίρεση της μιας ωοθήκης και σάλπιγγας και μετά από εκεί και πέρα έκαναν συμφύσεις τα έντερα της και δημιουργούσαν κύστες. Πήγε σε ένα σωρό γιατρούς ακόμα και στον διάσημο γιατρό της περιβόητης Μενεγάκη και το αποτελεσμα μηδεν στο πηλίκο. Της έλεγαν οι κυστες φευγουν μονο με χειρουργείο. Στο τελευταίο που έκανε ενω ήταν ακομα στο νοσοκαμείο ξαναδημιουργήθηκε κυστη. Μετα βρήκε έναν ο οποιος της εξήγησε πως θα είχε σωθει απο την αφαιρεση που σταματησε την περιοδο της στα 35της και σταματησε τα χειρουργεια με μια ενεση ανα 6μηνο...τόσο απλά!!!


Οσο για τα λεφτα θα σας πω μια άλλη ιστορία...στην πρακτική μου με αδίκησαν και δε μου έδωσαν 44 ευρώ, φευγω με την επιταγή λεγοντας δεν πειράζει και καθώς περπατούσα φυσηξε ο αερας και μου εφερε στα ποδια 40 ευρώ. Κοιταξα γύρω κανείς....

Έλα ρε συ τι τράβηξε η γυναικα.. πω πω αν πέσεις σε μ@#$%$α γιατρό (συγνώμη κιόλας!!..) Ελπίζω να είναι καλά τωρα η μαμάκα σου Very Happy

Λοιπόν στην αρχή καταλαβα ότι θα πήγενες για απλή καλλιέργεια για μύκητες. Έχω κάνει ακριβώς αυτά που λές και ακόμα μία για κονδυλώματα... Ιωαννάκι μου 500+ μου πήγε το μαλλί.. γι'αυτό στο λέω.. κάνε μία ερώτηση ποσο θα σου πάει περίπου..
Οσο για το ΙΚΑ όχι μόνο της ντροπής.. της ξεφτύλας θα έλεγα! Twisted Evil

Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός ανθρωπος Very Happy Very Happy δεν θυμάμαι να το έχω πάθει ποτέ να μου έρθουν έτσι λεφτά! ..για ζήτα κανένα εκατομμυριάκι μπας και σου'ρθει!! χιχιχι


Άντα κι εγώ θα χλαπάκιαζα την σοκολάτα και πάλι καλά που δεν μου έπεσε όλη θα έλεγα χαχαχαχα pig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις