Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 35 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 44]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!βλεπω οτι εχετε μια υπεροχη ατμοσφαιρα εδω,παρολο τα προβληματα σας!ετσι σας θελω,δυνατες και να ξερετε οτι μετα απο ολα αυτα ο ουρανος θα γινει και παλι γαλανος χωρις συννεφα σκοτεινα,και θα γινετε υπεροχες μανουλιτσες! Laughing Laughing !εγω ειμαι πολυ νευριασμενη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 679259 ,η ο αντρουλης απο εξω και εγω ειχα ορεξουλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 215994 !εβαλα τα παιδια για υπνο και εκανα ενα μπανακι με ολες τις περιποιησεις,και αυτος οταν βγηκα ειχε παει για υπνο Sleep ,Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 585182 .εβαλα και κατι ωραια εσωρουχα και εφαγα πορτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 911307 !δεν ειναι αδικο?

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
el88tse εισαι τρικαλινια?και εγω εδω τρικαλα!αντε να πιουμε κανενα καφεδακι!χιχιχι!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia-ka έγραψε:καλησπερα κοριτσια!βλεπω οτι εχετε μια υπεροχη ατμοσφαιρα εδω,παρολο τα προβληματα σας!ετσι σας θελω,δυνατες και να ξερετε οτι μετα απο ολα αυτα ο ουρανος θα γινει και παλι γαλανος χωρις συννεφα σκοτεινα,και θα γινετε υπεροχες μανουλιτσες! Laughing Laughing !εγω ειμαι πολυ νευριασμενη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 679259 ,η ο αντρουλης απο εξω και εγω ειχα ορεξουλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 215994 !εβαλα τα παιδια για υπνο και εκανα ενα μπανακι με ολες τις περιποιησεις,και αυτος οταν βγηκα ειχε παει για υπνο Sleep ,Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 585182 .εβαλα και κατι ωραια εσωρουχα και εφαγα πορτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 911307 !δεν ειναι αδικο?

άντρες παιδί μου... τι να πεις! ..ορμα του όταν ξυπνήσει χιχιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 215994

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:εβαλα τα παιδια για υπνο και εκανα ενα μπανακι με ολες τις περιποιησεις,και αυτος οταν βγηκα ειχε παει για υπνο Sleep ,Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 585182 .εβαλα και κατι ωραια εσωρουχα και εφαγα πορτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 911307 !δεν ειναι αδικο?

Πωωωωωωωω, θα τον έπνιγα!!! Δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο απ το ν αφήνεις μια γυναίκα με την όρεξη!Εγώ τούρκος θα γινόμουνα!

Καλέ 3μιση πήγε , πόσες ώρες γράφω στο φορουμ? τελειωμό δεν έχω!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα το παιξω θυμωμενη!να δουμε τοτε τι θα κανει!δεν εχουμε πολλες ευκαιριες για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 215994,λογο παιδιων!και οταν εχουμε πεδιο ελευθερο τοτε δεν θελει.αναποδοι ανθρωποι! Twisted Evil Twisted Evil

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου ada Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472 !

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia-ka έγραψε:θα το παιξω θυμωμενη!να δουμε τοτε τι θα κανει!δεν εχουμε πολλες ευκαιριες για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 215994,λογο παιδιων!και οταν εχουμε πεδιο ελευθερο τοτε δεν θελει.αναποδοι ανθρωποι! Twisted Evil Twisted Evil

καλα θα κάνεις! κάντου λίγο την δύσκολή όταν θα θέλει αυτός να σου πω εγω μετα!! χιχιχι Ή καλύτερα κάντου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 604962 και μετά πες ωχχχ βρε αγάπη μου έχω ένα πονοκέφαλο...!! χαχαχα


κοριτσάκια σας αφήνω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472 πάω να ετοιμαστώ σιγά σιγά για να πάω στον γιατρο............

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΡΓΑ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΠΟΝΟΔΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΝΩΡΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΘΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΝΕΑ ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ????

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό rinamar όλα να γίνουν για το καλό!Πες μας όταν μπορέσεις.

Lia-ka δωσ΄μου λίγη όρεξη !!! (όχι ακόμα όταν τελειώσει το αιματάκι) Wink

Καλημέρα (!) αγάπη! Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα δε νομιζω τόσο πολύ!!! Φανταζεσαι; Μετά τι θα κάνω; Θα πρέπει να βγαίνω σαν την Ντούβλη στον ΑΝΤ1 να λεω με αισθησιακή φωνή: "Πάρε με τηλέφωνο να σου πω την ιστορία μου με τους άτακτους...μύκητες!!!".

Λιάνα εγώ θα τον ξυπναγα και θα του έλεγα με υφος: "Κοίτα τι έχασες..." και θα έφευγα προς άλλο δωματιο σιναμενη κουνάμενη.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Με το καλό rinamar όλα να γίνουν για το καλό!Πες μας όταν μπορέσεις.

Lia-ka δωσ΄μου λίγη όρεξη !!! (όχι ακόμα όταν τελειώσει το αιματάκι) Wink

Καλημέρα (!) αγάπη! Very Happy

ΑΝΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ (ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ Ε ???) ΕΛΑ ΠΑΡΑΔΕΞΟΥ ΤΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 40746

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη πως πήγε με το μικρουλακι; Εδώ εμεις από το πρωϊ περάσαμε από χίλια κυματα....

Μαρίνα περιμενουμε νεα σου....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]Αγάπη πως πήγε με το μικρουλακι; Εδώ εμεις από το πρωϊ περάσαμε από χίλια κυματα....

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΜΟΥ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΠΟ ΧΙΛΙΑ ΚΥΜΑΤΑ ??? ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΕΧΑΣΑ ?? ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ !!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη το ομολογώ! Ακόμα κ μέσα στο νοσοκομείο έψαχνα να βρω δίκτυο!!Είχα κ τον άνδρα μου να μου λέει "ποιο wifi βρε καημένη, σε νοσοκομείο της Σουηδίας νόμιζες πως θα μπεις??" Laughing Laughing

Ειλικρινά χρειαζόμουν τη στήριξη σας ακόμα κ εκεί μέσα, κάθε μια ώρα μου λέγαν κ διαφορετικά πράγματα κ κόντευα να τρελαθώ.Ακόμα κ πιθανό ενδο-εξωμήτριο είπανε , μια στις 50.000!Άμα σας πω κ τι έγινε κ στο χειρουργείο...

Άσε που ήμουν σε όροφο όλο εγκυούλες, ετοιμόγεννες, λεχώνες κ τα μωράκια τους.Ακόμα αναρωτιέμαι πως δε φούνταρα απ το μπαλκόνι το πρώτο βράδυ.Έκλαιγαν τα νεογέννητα, έκλαιγα κι εγώ.Κι εκεί που έλεγα "Θεέ μου γιατί με βασανίζεις έτσι?" ήρθε μια μαία κ με ηρέμησε.Άντε μην αρχίζω τα στενάχωρα πάλι,είπαμε καλή διάθεση!

Αν κ ο τίτλος του θέματος θα με εκφράζει σε καμποσους μήνες από τώρα,δε θέλω να σας αφήσω, δε χάνω την ελπίδα μου κ σας δίνω όλες τις ευχές μου μέσα από την καρδιά μου να έχετε σύντομα ένα ΓΕΡΟ σποράκι μέσα στην κοιλιά σας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472

Σόρρυ για το κατεβατό πάλι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 667478

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Μαρίνα έχασε 50 ευρώ στον υπόνομο και ο άντρας της Αντας είχε ένα παρόμοιο τραγικό γεγονός μς ένα 3bit.
Από το πρωϊ πέρασα από το να μη θελω να σηκωθω από το κρεβάτι εως την προσπάθεια να χαμογελάω. Με βοήθησαν πολύ τα κορίτσια.
αυτά εν ολίγοις...

Αντα δεν ξερεις πως σε καταλαβαίνω, και εγω την αποξεση την εκανε στη μαιευτική!!!Κι εγώ σε 2 μηνες θα ξαναξεκινήσω αλλά με βοηθαει πολύ το παρεακι...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το παρεάκι είναι super!! Τόσο super που δε σηκώθηκα από το pc πόσες ώρες, κ είχα μπει για λίγο τρομάρα μου.

Πρέπει όμως γιατί άρχισε να πονάει κ η μέση μου. Φιλάκια πολλά κ καλό υπόλοιπο ημέρας με θετικές σκέψεις κ θετική διάθεση!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΤΕ ΘΕΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΘΕΛΩ ΧΑΡΕΣ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΤΑ 50 ΕΥΡΩ ???

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 3BIT ?? Rolling Eyes

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
3bit ειναι η σοκολατα θρι μπιτ.

Η Μαρίνα τώρα πάει στο ραντεβού με τον γιατρό.

Προσπαθούμε να ανέβουμε αλλά όλο και κάτι μας ρίχνει...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΠΑΛΙ ΥΣΗΧΙΑ ΕΠΕΣΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ ??? scratch scratch scratch

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και από εμένα... τώρα κάθισα κι εγώ λίγο..είναι καμία εδώ? και ειπα να κατσω ηρθε το Τσαρλουκι με μια μπαλιτσα στο στομα!!Δν γλυτώνω με τιποτα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 911307
τι να το κανω κι αυτο το αγορι που το αγαπω?!
αγαπη ευτυχως δηλ. που γλυτωσες,φαντασου με τετοια κουραση να επρεπε να προσεξεις και το μικρακι!!!
Λιανα μου ποσο σε καταλαβαινω...δν φανταζεσαι ποσες φορες εχω φαει ακυρο ετσι σαν κι εσενα!!!Αντρες παιδί μου!Μη το ψάχνεις!
Αντα μου και Ιωαννα μου ελπιζω απο την ωρα που θα σας αντιπροσωπευει ο τιτλος απο το θεματακι μας ΑΜΕΣΩΣ να φύγετε και να πατε σε θεματακια εγκυμοσυνης!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 875502

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη παρούσα!
Δεν θα παω τελικά σήμερα στον γιατρό....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να 'μαι πάλι κι εγώ!!!ώρα για το απογευματινό μας καφεδάκι Very Happy με ποιες θα το πιω???πωπω κορίτσια έχει ψοφόκρυο έξω...πάγωσα μέχρι να φτάσω στο σπίτι Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Ευη πολύ κρύο αυτές τις μέρες..που να δεις το πρωι που βγαινω για να παω στη δουλειά κι έχει -3 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 606100

εγώ λεω να παω να ριξω κανα 2ωρο υπνάκο πάλι γιατι δν την παλεύω... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 850933 θα τα ξαναπούμε αργότερα!!



ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη παρούσα!
Δεν θα παω τελικά σήμερα στον γιατρό....

Έλλη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Ευη πολύ κρύο αυτές τις μέρες..που να δεις το πρωι που βγαινω για να παω στη δουλειά κι έχει -3 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 606100

εγώ λεω να παω να ριξω κανα 2ωρο υπνάκο πάλι γιατι δν την παλεύω... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 26 850933 θα τα ξαναπούμε αργότερα!!




όνειρα γλυκά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 35 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις