Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
285 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 285 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 44]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Νευριάζεις ε; Εεεεεε.....δεν εννοούσα αυτό...εεεε!!!
Σε καταλαβαίνω, εμένα δε μου αρέσουν καθόλου οι αλλαγές...Σκέψου από όταν ήμουν μικράκι είχω αφέλειες, το μαλλί με μικρές αυξομειώσεις και το χρώμα το φυσικό μου με πολύ διακριτές ανταυγες από το γάμο μου που θα έχουν φτάσει τώρα στο γόνατο...



Εμένα το φυσικό μου είναι καστανό σκούρο αλλα δεν μου πηγαίνει καθόλου... Νομίζω καταλάθος γεννήθηκα καστανή!! Και από τα 16 τα έχω ξανθά... Και τώρα μου κακοφάνηκε!! Εγινε και χωρίς να το θέλω καταλαβαίνεις... Αλλα στο μήκος δεν έχω πρόβλημα... Εκει που κάθομαι μπόρει να πω αύριο θα τα κόψω κοντά και θα το κάνω... Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α εμείς έχουμε βέτο...μου λέει ο αντρας μου μην τολμήσεις και κόψεις τα μαλλιά σου σε χωρισα...Χαχαχαχα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΙΧΝΗ ΣΟΥ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ??? Very Happy Very Happy


Γειά σου Αγαπη μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 215994

Εσείς κάνατε μαύρα μάτια και εγώ μαυρά μαλλιάααα χαχαχαχα!!!

Καλά είμαι...!!! Όπως είπα και πριν προσπαθώ να μαζευτώ από τις γιορτές ...Που θα παει θα μπω στους ρυθμούς μου!!!!

Εσύ με τα υγρά που είχες το θεματάκι πως είσαι;; Πήγες γιατρό;;

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΛΛΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΠΗΧΤΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΑΝ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΛΛΗ ΒΛΕΝΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΥΤΑ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κούκλες, άραξα λιγάκι γιατί άρχισα να πονάω αρκετά, πήρα το παυσιπονάκι μου , 2 κουβέρτες κ μια σομπίτσα αλογόνου κ κάθισα στο pc. Τι ψοφόκρυο είναι αυτό?

Βλέπω πιάστε τη συζήτηση για τρίχες Laughing κι εγώ έχω πειραματιστεί αρκετά με χρώματα αλλά είπα να τα ξεκουράσω λιγάκι οπότε τα χω αφήσει μέχρι να δω την πρώτη άσπρη τρίχα!! Καλές είναι κ οι ανταύγες αλλά πολύ μπελάς βρε παιδί μου Rolling Eyes

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΛΛΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΠΗΧΤΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΑΝ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΛΛΗ ΒΛΕΝΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΥΤΑ


Α! Ωραία Αγάπη μου!!! Αφου δεν είναι τίποτα μια χαρά να λέμε!!! Βρε μήπως έχεις πολύ βλέννη γιατί είσαι θερμό κορίτσι;;; Χιχι!!! Τυχερός ο ανδρούλης σου!!! Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
αγαπη έγραψε:

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΛΛΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΠΗΧΤΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΑΝ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΛΛΗ ΒΛΕΝΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΥΤΑ


Α! Ωραία Αγάπη μου!!! Αφου δεν είναι τίποτα μια χαρά να λέμε!!! Βρε μήπως έχεις πολύ βλέννη γιατί είσαι θερμό κορίτσι;;; Χιχι!!! Τυχερός ο ανδρούλης σου!!! Wink

ΧΑΧΑΧΑ ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΓΩ ΑΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ Laughing Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε Άντα προσεχε για λίγο καιρό....μη ξεσαλώνεις σε ψώνια!!!χαχαχαχα!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα μόνο στη φαντασία μου τα χω κάνει τα ψώνια τρομάρα μου, αν με κλείσουν μέσα κ το Σάββατο θα λαλήσω!!

Σήμερα μόνο 5 πιάτα έπλυνα αλλά πονάω οπότε δεν πολυσηκώνομαι. Δεν μπορώ να καταλάβω, κάθε μέρα κ χειρότερα τα πάω Rolling Eyes ??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη δν μου το βγαζεις απο το μυαλο..για τετοια βλεννη μιλουσαν κι αυτες που ειναι τωρα εγκυουλες!!! δν θελω να σε ξελογιασω, αλλα εγω ξελογιαστηκα ηδη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 875502 βλεπω να εισαι η επομενη ανακοινωση!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 536304
Κι εγω τα μαλλια μου στο φυσικο τους τα εχω.. βαμμενα..γιατι εμενα οι πρωτες ασπρες τριχες εκαναν την εμφανιση τους απο τα 18 Mad Mad
Ιωαννα κι εμενα ο αντρας μου λιγο παραπανω να τα κοψω για να φυγει η ψαλιδα θυμωνει.. Razz Laughing Laughing Laughing Laughing
Ευαγγελιτσα μου δν πειραζει, μη στεναχωριεσαι...δες το σαν μια ατυχη αλλαγη στην ζωη σου η οποια ομως διορθωνεται! Αν και δν πιστευω οτι δν σου παει το φυσικο σου, ασχετα αν σου αρεσει περισσοτερο το ξανθο..ασε που τοσα χρονια που εχεις να το κανεις που θυμασαι αμα σου παει η οχι??? Razz Razz Razz
Αντα μου δν εχετε θερμανση στο σπιτι?καλα κανεις, κουκουλωσου!!!μην κρυωσεις τωρα μεχρι να παρει τα πανω του ο οργανισμος σου σιγουρα ειναι πιο ευπαθής!!
Ευη μου ...καλη χωνεψη!! εγω δν εφαγα τπτ σημερα..1 τοστ για πρωινο..καποια στιγμη κατα τις 12 ενα καλτσονε απο τυροπιταδικο..και για βραδυ αλλο 1 τοστ και 2 μπαρες δημητριακων!!αντε γιατι πολυ κρεπαλη επεσε αυτες τις μερες με φαγητα και γλυκα Embarassed Embarassed



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τετ Ιαν 11, 2012 7:26 am, 1 φορά

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Κι εγω τα μαλλια μου στο φυσικο τους τα εχω.. βαμμενα..γιατι εμενα οι πρωτες ασπρες τριχες εκαναν την εμφανιση τους απο τα 18 Mad Mad

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 606100 18? πωωωωω είναι όντως αυτό που λένε για την κληρονομικότητα?

Δυστυχώς έχουμε κεντρική θέρμανση κ λόγω οικονομίας δεν την πολυανάβουν Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654655

υ.Γ καλέ δείτε τα προφίλ σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 4872

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια αν η Αγάπη είναι η επόμενη θα τρελαθώ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654316
Άντα αν και δε μου αρέσει αυτός ο όρος τωρα είμαστε σαν λεχώνες, έτσι μου λένε όλοι δηλαδή όχι βαρος, όχι κούραση, όχι ξεπόρτισμα...Ααααααχ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 606100 18? πωωωωω είναι όντως αυτό που λένε για την κληρονομικότητα?

Δυστυχώς έχουμε κεντρική θέρμανση κ λόγω οικονομίας δεν την πολυανάβουν Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654655

υ.Γ καλέ δείτε τα προφίλ σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 4872


φιληηηηηηηηηηηηη!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654316

δν ξερω αν ειναι κληρονομικοτητα αγχος η και τα 2..αλλα ο μπαμπας μου ειχε ολοασπρα μαλλια στα 30 του, αρα λογικα κατι πηρα κι απο αυτον...βεβαια ευτυχως δν εχω ολα....κροταφους και λιγες ακομη δεξια αριστερα Razz Razz Razz Razz Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντα τωρα είμαστε κι επισημα φίλες!!!

Έλλη τα ασπρα μαλλιά είναι γοητεία και σοφία...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κι εμένα δε μ αρέσει ο όρος αλλά σαν να χουν δίκιο.Το πλυντήριο που βαλα χτες το πλήρωσα pale γι αυτό σήμερα κάθομαι στ αυγά μου ,αλλά τι να κάνω νιώθω εντελώς άχρηστη

Πήρε τηλέφωνο ο αντρούλης μου θα γυρίσει νωρίς σήμερα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 328109

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Άντα τωρα είμαστε κι επισημα φίλες!!!

Έλλη τα ασπρα μαλλιά είναι γοητεία και σοφία...

χαχαα αυτα ειμαι σιγουρη οτι τα λενε αυτοι που εχουν ασπρα μαλλια!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα θα σας στεναχωρησω λιγο ειναι η πρωτη φορα που παρακαλαω να μου ερθουν α αντρας μου εχει 11 μερες να πληρωθει ειμαστε με δανεικα δυστηχως και εμεθα σημερα οτι αλλοι απο την δουλεια του εχουν να πληρωθουν και 2 μηνες απο την στεναχωρια μου αυτες της μερες εχω βγαλει 3 σπυρακια στο αυχενα αφηστε πικρα σας λεω εχω σκασει

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:κοριτσια μου δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα θα σας στεναχωρησω λιγο ειναι η πρωτη φορα που παρακαλαω να μην μου ερθουν α αντρας μου εχει 11 μερες να πληρωθει ειμαστε με δανεικα δυστηχως και εμεθα σημερα οτι αλλοι απο την δουλεια του εχουν να πληρωθουν και 2 μηνες απο την στεναχωρια μου αυτες της μερες εχω βγαλει 3 σπυρακια στο αυχενα αφηστε πικρα σας λεω εχω σκασει

κι εμεις ειμαστε πολυ ζορι οικονομικα και καθε φορα που αδιαθετω ετσι σκεφτομαι...οτι καλυτερα που δν ηρθε τωρα..οτι δν ειναι η καταλληλη στιγμη και μηπως να το ξανασκεφτομασταν κι αλλα τετοια...το θεμα ειναι οτι δν θα μας ρωτησει αν ειναι να ερθει και πιστευω οτι αφου το θελουμε τοσο πολυ θα την βρουμε την ακρη!! Wink Wink οποτε ουτε να στεναχωριεσαι ουτε να αγχωνεσαι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντού τα ίδια βρε παιδί μου με τις δουλειές...Κι εμένα δεν πληρώθηκε αλλά όπου κ να το πεις σου λένε "βρε δε χαίρεσαι που δουλεύει ακόμα???"

Γιατί να χαρώ άμα δεν παίρνει μία?

υ.γ 2 Καλέ δεν κοιτάξατε όλες τα προφιλ σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 4872

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εφτιαξα ωραιο κιμά...κορίτσια κοπιάστε!!!

Άντα σε καταλαβαίνω πολύ καλά αλλά απολαυσε το όσο διαρκεί γιατί μετά σε περιμένει πολύ δουλειά!! Υποσχέσου μου ότι θα κάτσεις κάτω γιατί το σπίτι ξαναγίνεται εμείς όχι. Ξεκούραση!Με το καλό να δεχθείς τον αντρούλη σου!!!

Ελλη εγω δεν έχω άσπρα μαλλιά άντε καμια τριχούλα εδώ κι εκεί...

αγαπημην το λες γιατί δεν το εννοείς και αν είναι ανοιχτοί οι ουρανοί και σε ακουσουν?????

Από λεφτά ελάτε να σας δώσουμε εμείς...Πικρή ιστορία!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ, κορίτσια μου!!!

Ετσι είναι όπως τα λέτε...Εμένα ευτυχώς ο άνδρας μου πληρώνεται... Και πάλι όμως ίσα ισα τα βγάζουμε πέρα..Αλλα με όλα αυτά που διαβάζω καθημερινά... Δόξα το Θεό λέω.. Πάντως όσο να ναι τα παιδιά είναι μεγάλο έξοδο.. Και απορώ μερικά ζευγάρια πως τα βγάζουν πέρα... Σίγουρα βοηθάνε και οι γονείς τους αλλιώς δεν έξηγείται...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:Παντού τα ίδια βρε παιδί μου με τις δουλειές...Κι εμένα δεν πληρώθηκε αλλά όπου κ να το πεις σου λένε "βρε δε χαίρεσαι που δουλεύει ακόμα???"

Γιατί να χαρώ άμα δεν παίρνει μία?


Αυτό κι αν είναι μεγάλη βλακεία!!!!! Τι να την κάνεις τη δουλειά αν δεν πληρώνεσαι;;;; Για τα ένσημα;;; Μέχρι να βγούμε εμείς στη σύνταξη το όριο θα πάει στα 80!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Παντού τα ίδια βρε παιδί μου με τις δουλειές...Κι εμένα δεν πληρώθηκε αλλά όπου κ να το πεις σου λένε "βρε δε χαίρεσαι που δουλεύει ακόμα???"

Γιατί να χαρώ άμα δεν παίρνει μία?


Aντα μου κι εγω θυμωνω με τον εαυτο μου που βλεπω οτι δουλευω σε μια δουλεια που εκμεταλλευονται και σκεφτομαι ευτυχως που δουλευω.. εκει μας εχουν καταντησει..να μας κανουν οτι θελουν και να λεμε κι ευχαριστω αφου παιρνουμε εστω και λιγα € ...και στον αντρα μου θα κανουν μειωση ..θα παει στα 600€... μαλλον θα μετακομισουμε πιο γρηγορα στα πεθερικα αποτι νομιζουμε Crying or Very sad Crying or Very sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Ada έγραψε:Παντού τα ίδια βρε παιδί μου με τις δουλειές...Κι εμένα δεν πληρώθηκε αλλά όπου κ να το πεις σου λένε "βρε δε χαίρεσαι που δουλεύει ακόμα???"

Γιατί να χαρώ άμα δεν παίρνει μία?


Αυτό κι αν είναι μεγάλη βλακεία!!!!! Τι να την κάνεις τη δουλειά αν δεν πληρώνεσαι;;;; Για τα ένσημα;;; Μέχρι να βγούμε εμείς στη σύνταξη το όριο θα πάει στα 80!!!!!

εγω προσωπικα θα το εκανα για τα ενσημα για να εχω μια ασφαλεια... οσο να ναι απο το τιποτα ακομη κι ετσι που ειναι τωρα το κρατος κατι καλυπτει το ικα..ποτε δν ξερεις που θα σου χρειαστει..μονο γι αυτο θεωρω οτι ειναι καλο που παιρνουμε ενσημα...οσοι παιρνουν γιατι στην δουλεια μου δν παιρνουν ολοι! Mad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαζί με τα πεθερικά; Ιιιιιιιιιιι!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρθε!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 654316

Σας αφήνω κορίτσια κ θα τα πούμε αύριο , καλό βράδυ να χετε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 35 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις