Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 44]

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Από τον Ιούλιο!Δν θέλω να μπω στη διαδικασία να δω τι φταίει και δν μένω έγκυος από τώρα, απλά θέλω να δω αν κάτι δν πάει καλά με μένα να το ρυθμίσουμε! θυρεοειδή έκανα το καλοκαίρι και ήταν οκ (γιατί έχει και η μαμά μου!)και γι αυτό έλεγα να δω μήπως έχω κάτι άλλο και δν πέφτει η ορμόνη που ανιχνεύει το τεστ...όχι γιατί δν μένω έγκυος, αλλά γιατί φοβάμαι μην έχω τίποτα! κατάλαβες? No

Άντε βρε! τι θα μπορούσες να έχεις μωρε το οποίο να είναι επικύνδυνο;; αν είταν κάτι σοβαρό ο οργανισμός σου θα σου έδινε σήματα! ..φαντάσου εγω με προχωρημένη υδροσάλπιγγα και μου είπανε και οι δύο γιατροί οτι και 5 χρόνια να είταν έστι δεν θα μου έκανε προβλημα υγείας!
Μη σε τρομάξω σε καμία περίπτωση δεν σου λέω οτι θα έχεις κάτι τέτοιο. Μη παρεξηγηθώ.. Απλώς επειδή σε καταλαβαίνω και ποιό πολύ την αγωνία σου κάθε μήνα.. Κάνε αυτό που νομίζεις εσύ, και άν θες να πας να δείς τι γίνεται πήγαινε.
Άν εγώ άκουγα τον εαυτό μου και όχι όοοολους τους άλλους τώρα θα είχα ξεμπερδέψει και θα είμουν έγκυος. Ήθελα να ψαχτώ απο τον 6ο μήνα και όλοι μου λέγανε ξεκόλα και είσαι υστερική και τιποτα δεν έχεις και φταίει το αγχος σου. Απο εδώ και πέρα αν μου μπεί κάτι στο μυαλό μου εγω θα πηγαινω να το κοιτάω. τέλος.

Σε συμβουλεύω απλα και σου λέω (θα στο πει και ο γιατρός σου σίγουρα) πρώτα απ'όλα κάντε σπερμοδιάγραμμα. Σου λέω και ποιό απλή εξέταση είναι και ποιό φτηνη. Τις ορμονολογικές πρέπει να τις κάνεις 2-4 μέρα κύκλου και ξανά 13-16..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ ευχαριστώ βρε Μαρίνα μου για τις συμβουλές σου!! σε οτι αφορά τον εαυτό μου ευτυχώς δν ακούω τι μου λένε οι άλλοι εκτός αν συμφωνώ κι εγώ μαζί τους Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 40746 θα δω πως θα πάει και βλέπουμε..ανυπομονώ να έρθει η Κυριακή...θα ξεκουραστώ 8 μέρες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 και εγώ και ο αντρούλης....θα γινουν πολλές ζουζουνιές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 και τι καλά θα ήταν στο τέλος της άδειας μου να έχω να σας πω κι ευχάριστα! (αν και μαλλον πάλι πατάτα θα φάω Razz Razz Razz )

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Σ ευχαριστώ βρε Μαρίνα μου για τις συμβουλές σου!! σε οτι αφορά τον εαυτό μου ευτυχώς δν ακούω τι μου λένε οι άλλοι εκτός αν συμφωνώ κι εγώ μαζί τους Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 40746 θα δω πως θα πάει και βλέπουμε..ανυπομονώ να έρθει η Κυριακή...θα ξεκουραστώ 8 μέρες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 και εγώ και ο αντρούλης....θα γινουν πολλές ζουζουνιές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 και τι καλά θα ήταν στο τέλος της άδειας μου να έχω να σας πω κι ευχάριστα! (αν και μαλλον πάλι πατάτα θα φάω Razz Razz Razz )

Εγώ πάντως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] στα ευχάριστα και άσε τις πατάτες για τον πουρέ!! χιχιχι

Ευη μου τόσο νιόπαντρη και εσύ ε; ..κορίτσια εμεις 2/2 έχουμε την πρώτη μας επαίτιο!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..τι δωρο να του κάνω......;;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
boubou έγραψε:Σ ευχαριστώ βρε Μαρίνα μου για τις συμβουλές σου!! σε οτι αφορά τον εαυτό μου ευτυχώς δν ακούω τι μου λένε οι άλλοι εκτός αν συμφωνώ κι εγώ μαζί τους Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 40746 θα δω πως θα πάει και βλέπουμε..ανυπομονώ να έρθει η Κυριακή...θα ξεκουραστώ 8 μέρες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 90233 και εγώ και ο αντρούλης....θα γινουν πολλές ζουζουνιές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 και τι καλά θα ήταν στο τέλος της άδειας μου να έχω να σας πω κι ευχάριστα! (αν και μαλλον πάλι πατάτα θα φάω Razz Razz Razz )

Εγώ πάντως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] στα ευχάριστα και άσε τις πατάτες για τον πουρέ!! χιχιχι

Ευη μου τόσο νιόπαντρη και εσύ ε; ..κορίτσια εμεις 2/2 έχουμε την πρώτη μας επαίτιο!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..τι δωρο να του κάνω......;;;


ναι ναι είμαστε φρέσκοι Very Happy δύσκολα τ'αντρικά δώρα... scratch

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ δν είμαι καλή στα δώρα κι έτσι πάντα τον ψαρεύω κάποιο καιρό πριν και μαθαίνω τι θέλει και του το παίρνω...επειδή οι άντρες είναι και λίγο ποιο δύσκολοι από εμάς πιστεύω στα δώρα....κι εμείς 22/1 έχουμε 10 χρόνια επέτειο αλλα δν το βλέπω να αλλάζουμε δώρα φέτος,δν υπάρχει φράγκο (πωπω τώρα που το σκέφτομαι ...αν τα καταφέραμε τότε θα το μάθουμε!!!) ααααααααααααα τώρα θέλω περισσότερο να τα έχουμε καταφέρει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:εγώ δν είμαι καλή στα δώρα κι έτσι πάντα τον ψαρεύω κάποιο καιρό πριν και μαθαίνω τι θέλει και του το παίρνω...επειδή οι άντρες είναι και λίγο ποιο δύσκολοι από εμάς πιστεύω στα δώρα....κι εμείς 22/1 έχουμε 10 χρόνια επέτειο αλλα δν το βλέπω να αλλάζουμε δώρα φέτος,δν υπάρχει φράγκο (πωπω τώρα που το σκέφτομαι ...αν τα καταφέραμε τότε θα το μάθουμε!!!) ααααααααααααα τώρα θέλω περισσότερο να τα έχουμε καταφέρει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελληηηηηη σταματα βρε παιδί μου τι σε έχει πιάσει σήμερα;; Λοιπόν το καλύτερο δώρο θα του κάνεις σου λέω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 544943 χιχιχι

Ναι ρε γμτ.. δύσκολα τα αντρικά δώρα.. απλά επειδή είναι η πρώτη μας ξέρεις.. άσε που και σε μας δεν θα παίζει μία γιατί έχουμε και επεμβάσεις και εξωσωματικές μετα...

Τεσπα κοριτσάκια μου σας αφήνω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 417472 πάω για [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] γιατί έτσι όπως το πάω θα γίνω χαχαχαχα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχα τι ωραία ανθρωπάκια είναι αυτά!!! Laughing

βλακεία στο κεφάλι με έχει πιάσει από την κούραση θα ειναι μη μου δίνεις σημασία!! Razz Razz Razz

μπράβο σου που γυμνάζεσαι..εγώ όλο λέω να αρχίσω και όλο βαριέμαι και τα παρατάω!! σας αφήνω για να πάω στη δουλειά!αν δν έχει κόσμο θα μπω από εκει πάλι!! love you all! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια τι κάνετε; Σας πρόλαβα; Μαζί θα βάλουμε το κλειδί μου φαίνεται;
Μαρίνα τι σου είπε ο γιατρός; Δε διάβασα τα προηγούμενα ποστς γιατι τώρα μπήκα..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ Η ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ?????
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΡΟΎΣΑ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια λόγω μωρού δε σας προλαβαίνω....Εύη κ Αντα ακριβώς αυτο είπα κ εγω γι'αυτο τα πήρα γιατί τουλάχιστον ας κράταγε μια ουδέτερη στάση.τώρα βέβαια βλέπει ότι δεν κάνω πίσω κ έχει δεχτεί πάνω του.Μπουμπου μου η μάνα μου ποτε δεν με ενόχλησε ούτε θα το κάνει ποτε κ αν κάτι δε μου αρέσει της τον κόβω άνετα τον αέρα.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:ΠΑΡΟΎΣΑ

ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ??? ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΣΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ??? ΜΗΠΩΣ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΤΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ??? Wink [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες βρε Αγάπη;
Η Έλλη είναι για δουλειά και η Μαρίνα γυμναστήριο αν δεν κάνω λάθος... Rolling Eyes
Εσυ τι κάνεις; Ουτε σημερα πήγες για το παιδάκι;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ioanna85 έγραψε:ΠΑΡΟΎΣΑ

ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ??? ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΣΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ??? ΜΗΠΩΣ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΤΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ??? Wink [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

να 'μαι κι εγώ...φάγαμε και μόλις τελειωσα με το πλύσιμο των πιάτων...ουφ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη καλή χώνεψη!!!
Εγώ τώρα θα κάνω μακαρόνια με κιμά να το βρει ζεστό ο πασας μου που θα έρθει κατα τις 6....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Εύη καλή χώνεψη!!!
Εγώ τώρα θα κάνω μακαρόνια με κιμά να το βρει ζεστό ο πασας μου που θα έρθει κατα τις 6....

ευχαριστώ κούκλα μου Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Τι μου κάνετε;;; Σας εχασα.. Ούτε προλαβαίνω να μπω κορίτσια... Αυτές οι γιορτές με ξελόγιασαν και προσπαθώ να μαζευτώ!!!χαχαχα!!!

Ασε που κάθε μέρα κάνω δουλειές... Ή το σπίτι μου είναι βρώμικο ή εγώ το βλέπω έτσι (μάλλον το δεύτερο Wink ) χιχιχι!!

Εσείς τι κάνετε;; Εχουμε κανένα ευχάριστο γιατί δεν διάβασα τις προηγούμενες σελίδες... Ειστε πολυλογούδες και δεν σας προλαβαίνω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 417472

Α!!! Και κάτι άλλο... Κορίτσια έγινα ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΚΑΣΤΑΝΗ!!!!!!! Φρίκαρα!!!!

Ακούστε πως έγινε... Το ΣΚ που μας πέρασε ήμουν στη μαμά μου και άρχισε..."Θέλει βάψιμο η ρίζα σου... Θέλει βάψιμο η ρίζα σου..." για να μην πολυλογώ... το είπε καμιά 100 φορές και μετά μου λέει "Η τάδε.. (μια φίλη της που δίνει επαγγελματικά προιοντα σε κομμωτήρια) μου έδωσε κάτι πολύ καλές βαφές... Θέλεις να σου δώσω;;;" ε, λέω και εγώ δώσε.... Και απο ξανθό χρυσαφί που έγραφε βγήκα καστανοκοκκινοξανθή!!!!! ΕΛΕΟΣ δηλαδή...!!!!!

Και τώρα πρέπει να περιμένω να περάσει και λίγος καιρός πριν ξαναγίνω ξανθιά γιατί αν τα βάψω τώρα βλέπω να μου πέφτουν!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω έκανα αυτήν την βλακεία.τα έκανα κάστανα κ εκλαιγε μετα.ύστερα απο έναν μήνα πάλι ξανθιά έγινα.καλα κρατούν τα καημενα μου...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 μάλλον σε παραξελόγιασαν οι γιορτές!! Κόιτα και το καστανόξανθο καλό είναι...μια αλλαγή δεν κάνει κακό μια στο τόσο. Που ξέρεις μπορεί να σου πάει κιολας....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Τι μου κάνετε;;; Σας εχασα.. Ούτε προλαβαίνω να μπω κορίτσια... Αυτές οι γιορτές με ξελόγιασαν και προσπαθώ να μαζευτώ!!!χαχαχα!!!

Ασε που κάθε μέρα κάνω δουλειές... Ή το σπίτι μου είναι βρώμικο ή εγώ το βλέπω έτσι (μάλλον το δεύτερο Wink ) χιχιχι!!

Εσείς τι κάνετε;; Εχουμε κανένα ευχάριστο γιατί δεν διάβασα τις προηγούμενες σελίδες... Ειστε πολυλογούδες και δεν σας προλαβαίνω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 417472

Α!!! Και κάτι άλλο... Κορίτσια έγινα ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΚΑΣΤΑΝΗ!!!!!!! Φρίκαρα!!!!

Ακούστε πως έγινε... Το ΣΚ που μας πέρασε ήμουν στη μαμά μου και άρχισε..."Θέλει βάψιμο η ρίζα σου... Θέλει βάψιμο η ρίζα σου..." για να μην πολυλογώ... το είπε καμιά 100 φορές και μετά μου λέει "Η τάδε.. (μια φίλη της που δίνει επαγγελματικά προιοντα σε κομμωτήρια) μου έδωσε κάτι πολύ καλές βαφές... Θέλεις να σου δώσω;;;" ε, λέω και εγώ δώσε.... Και απο ξανθό χρυσαφί που έγραφε βγήκα καστανοκοκκινοξανθή!!!!! ΕΛΕΟΣ δηλαδή...!!!!!

Και τώρα πρέπει να περιμένω να περάσει και λίγος καιρός πριν ξαναγίνω ξανθιά γιατί αν τα βάψω τώρα βλέπω να μου πέφτουν!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 679259


ελα βρε κορίτσι!σε χασαμε κι αρχίσαμε ν'ανησυχούμε! η Νίκη είναι εγκυούλ αν διαβάσεις...προς το παρόν δεν έχουμε άλλες αν θυμάμαι καλά... scratch
τι σε βρήκε βρε παιδί μου!απο ξανθο σε καστανοκοκκινοξανθό??ουτε νατο πώ δεν μπορώ!!χιχιχιχιχ υπομονή και θα τα ξαναβάψεις!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Κι εγω έκανα αυτήν την βλακεία.τα έκανα κάστανα κ εκλαιγε μετα.ύστερα απο έναν μήνα πάλι ξανθιά έγινα.καλα κρατούν τα καημενα μου...


Εγώ να δεις κλάμα.. Και όταν μου λένε κιόλας... Ελα μωρέ καλά είναι... Εκεί να δεις νευρα!!!! Τωρα απλά δεν πολυκυκλοφορώ...χαχαχα!! Και περιμένω να περάσει λίγο έστω ένας μήνας...


Ιωάννα μου καλές οι αλλαγές δεν λέω... Αλλα συνήθως τις κάνω στο μήκος... Όχι στο χρώμα... Και είναι σα να είναι κάποια άλλη όχι εγώ!! Twisted Evil

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:

ελα βρε κορίτσι!σε χασαμε κι αρχίσαμε ν'ανησυχούμε! η Νίκη είναι εγκυούλ αν διαβάσεις...προς το παρόν δεν έχουμε άλλες αν θυμάμαι καλά... scratch
τι σε βρήκε βρε παιδί μου!απο ξανθο σε καστανοκοκκινοξανθό??ουτε νατο πώ δεν μπορώ!!χιχιχιχιχ υπομονή και θα τα ξαναβάψεις!!

Τι καλά!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994

Μπράβο στο κοριτσάκι!!! Με το καλό το μωράκι της!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 654316


Αστα Ευη μου!! Ευτυχώς που δεν βγήκε μπορδοροδοκόκκινο!!!!!!χαχαχαχαχα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΙΧΝΗ ΣΟΥ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ??? Very Happy Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΙΧΝΗ ΣΟΥ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ??? Very Happy Very Happy


Γειά σου Αγαπη μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 34 215994

Εσείς κάνατε μαύρα μάτια και εγώ μαυρά μαλλιάααα χαχαχαχα!!!

Καλά είμαι...!!! Όπως είπα και πριν προσπαθώ να μαζευτώ από τις γιορτές ...Που θα παει θα μπω στους ρυθμούς μου!!!!

Εσύ με τα υγρά που είχες το θεματάκι πως είσαι;; Πήγες γιατρό;;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νευριάζεις ε; Εεεεεε.....δεν εννοούσα αυτό...εεεε!!!
Σε καταλαβαίνω, εμένα δε μου αρέσουν καθόλου οι αλλαγές...Σκέψου από όταν ήμουν μικράκι είχω αφέλειες, το μαλλί με μικρές αυξομειώσεις και το χρώμα το φυσικό μου με πολύ διακριτές ανταυγες από το γάμο μου που θα έχουν φτάσει τώρα στο γόνατο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις