Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
320 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 320 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 44]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κι από μένα κοριτσακια μου!δεν ήθελα να σηκωθώ σήμερα... Embarassed
Άντα μου τι ωραία!τέλεια θα περάσετε!!
Έλλη εύχομαι να μην είναι τέτοια ουφο όλοι οι πελάτες Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καλημέρα κι από μένα κοριτσακια μου!δεν ήθελα να σηκωθώ σήμερα... Embarassed
Άντα μου τι ωραία!τέλεια θα περάσετε!!
Έλλη εύχομαι να μην είναι τέτοια ουφο όλοι οι πελάτες Very Happy

Kαλημερα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 875502
Ευτυχως δν ειναι ολοι ετσι..αλλα υπαρχουν αρκετοι Razz

ουτε εγω ηθελα να σηκωθω τοσο πρωι...κι αυριο παλι θα σηκωθω πρωι για να κανουμε γενικη στο μαγαζι...και το απογευμα δουλευω και βαρδια 4-12 θα ειμαι να πεθανω λεμεεεεεεεεεε!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουράγιο Έλλη μου!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολύ ησυχία σήμερα.... Rolling Eyes Rolling Eyes

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια!!

Αντα θα κάνεις την καλύτερη δουλειά κοπελιά!! Κι εγώ στα δύσκολά μου κάνω αλλαγές στο σπίτι και στον εαυτό μου! Ο,τι καλύτερο! Πήγαινε και κανένα κομμωτήριο θα ανέβεις αρκετά!! χιχιχι

Deb έγραψε:
Μαρίνα είμαι από τον Βόλο οπότε το Πήλιο το ξέρω απ'έξω και ανακατωτά!!!Μάλλον στα Χάνια θα ήταν καλύτερα αυτή την περίοδο!!!Όσο πιο ψηλά τόσο πιο πολύ είναι το χιόνι!!

Deb
.. εχω μεγαααααλη ιστορία με το Πήλιο... ..Τσαγκαράδα συγκεκριμένα... Wink

boubou έγραψε:
Χθες το βραδυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 215994 κι ετσι ειπα σημερα το πρωι να κανω παλι ενα τεστ...και παλι το τεστ ωορρηξιας δειχνει αχνο θετικο!! πφφφ....κοιτα να δειτε που κατι εχω Crying or Very sad Crying or Very sad

Το γεγονός οτι τα τεστάκια βγαίνουν αχνα αυτό δεν σημαινει οτι κάτι έχεις βρε Έλλη.. Μπορεί σε αυτόν τον κύκλο να μην έκανες ωορρηξία ή όπως και να έχει, μη βγάζεις τέτοια συμπεράσματα αν δε σε δεί γιατρός βρε κοπέλα!! ..εγω το βρήσκω και λίγο αγχοτικό την ιστορία με τα τεστάκια... άστα για λίγο καιρό. Άν θές να δείς την ωορρηξία σου στάνταρ μπορείς να την παρακολουθήσεις στα σίγουρα με τον γιατρό σου με υπέρηχο (αυτό το κάνουν οι γυναικολόγοι και συνήθως δε σε χρεώνουν). Εμένα μου είχε βγεί θετικό ενα τεστάκι, αυτό με το μικροσκόπιο και το σάλιο.. το ξέρεις; εεεε, μία βδομάδα μετά που πήγα στον γιατρό μου για άλλο λόγο (για κάτι αποτελέσματα εξετάσεων να δεί) μου λέει έλα να σε δω και είδαμε οτι θα έκανα ωορρηξία τις επόμενες ώρες!!! και μάλιστα το βλέπει και με dopler όχι μόνο κανονικό υπέρηχο για να δεί αν γίνεται καλή αιμάτωση και δεν είναι τζούφιο! ..δεν είναι πάντα αξιόπηστα... μία κοπέλα μου είχε πεί οτι είχε πάθει το ίδιο με τα clear blue με την φατσούλα....

Καλημέρα Εύη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 417472 ...και εγω νυστάααααζω... και πρέπει να πάω τράπεζες και να στηθώ σε ουρές και να πληρώσω λογαριασμούς και πφφφφφ....!

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μια μεγαλη καλημερα απο τα παγωμενα τρικαλα κοριτσια σας ευχομαι να εχετε μια ομορφη και τελεια μερα εγω σημερα εχω ορεξουλα πολυ περιμενω το μεσημερακι τον αντρουλη μου πως και πως αν και θα ειναι κουρασμενος θα μου πει να το αφησουμε για το βραδυ..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 654316

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχα
δύο ξανθιές συζητούν:
-Ο άντρας σου δουλεύει;
-Ιιιιιι γιατί ο δικός σου χάλασε;;;
χαχαχα Laughing Laughing

Καλημέρα el88tse Very Happy

...παω τραπεζες... Mad Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα el88tse!!!όρμα του!!!
Μαρινάκι καλό κουράγιο!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 417472

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
rinamar χαχαχα οσες φορες το διαβαζω γελαω....θα τους πεθενουμε τους αντρες μας Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα! Χαίρομαι που ειστε καλά και εχετε διαθεση γιατι εγω εχω τα χαλια μου σημερα...
Γενικά μετα την αποξεση εχασα τον υπνο μου αλλά τωρα τελευταία παραγινε το κακό, σημερα δεν μπορω να σηκωθώ απο το κρεβατι κι ολο κλαιω!!! Το ξερω ειμαι εκτος θεματος αλλα μονο σε σας μπορω να τα πω..

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Καλημέρα κι από μένα! Χαίρομαι που ειστε καλά και εχετε διαθεση γιατι εγω εχω τα χαλια μου σημερα...
Γενικά μετα την αποξεση εχασα τον υπνο μου αλλά τωρα τελευταία παραγινε το κακό, σημερα δεν μπορω να σηκωθώ απο το κρεβατι κι ολο κλαιω!!! Το ξερω ειμαι εκτος θεματος αλλα μονο σε σας μπορω να τα πω..

καλημέρα Ιωάννα μου!δεν πρέπει να το αφήσεις να σε πάρει από κάτω!!σήκω αμέσως απ'το κρεβάτι και βρες ν'ασχοληθείς με κάτι που σ'αρέσει!εγώ όταν εν είμαι καλά κανώ πράγματα που μ'αρέσουν...μαγειρεύω,ζωγραφίζω,διαβάζω ένα βιβλίο,φτιάχνω τα νυχάκια μου,μιλάω εδώ με το παρεάκι.....ΣΗΚΩ κοπέλα μου!!!! Smile

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 σ'ευχαριστώ! Το ξερω πως το σωστό ειναι αυτό που λες αλλά νοιωθω πως δεν μπορω να το ελενξω, γιατι να σηκωθω αλλωστε; δουλεια δεν εχω, το αγγελουδι μου δεν το εχω, μονη σε ενα σπιτι...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 μη το βάζεις κάτω!! σήκω κάνε κάτι να απασχολήσεις το μυαλό σου!

Μου είπανε στο νοσοκομείο οτι μετά από μια παλίνδρομη αυξάνονται πολύ οι πιθανότητες να ξαναμείνεις έγκυος γρήγορα.

Στη δικιά μου περίπτωση δεν κάνει γιατί πήρα κ φάρμακο κ δεν έχει ξεκαθαριστεί πού βρισκόταν, αλλά λογικά εσύ δε θα χεις κανένα πρόβλημα.

Θα είσαι γρήγορα εγκυούλα με ένα γερό σποράκι αυτή τη φορά θα δεις!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 35468

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada τι σου λεω κι εσενα; εσυ προσπαθεις να ανεβεις κι εγω σε ριχνω! Σε 2 μηνες μας ειπε...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:evi27 νοιωθω πως δεν μπορω να το ελενξω, γιατι να σηκωθω αλλωστε; δουλεια δεν εχω, το αγγελουδι μου δεν το εχω, μονη σε ενα σπιτι...

Μόνη δεν είσαι έχεις κι εμάς που παρόλο που δεν γνωριζόμαστε προσωπικά σε νοιαζόμαστε κ σε σκεφτόμαστε!!

Προσπάθησε να βάλεις μικρούς στόχους για να σηκωθείς.Κάνε ένα νόστιμο περίεργο διαφορετικό φαι για τον ανδρούλη σου, βγες αγόρασε κάτι, βάψε τα νύχια σου κτλ. Μακάρι κ εγώ να μπορούσα να βγω λίγο να πάρω αέρα αλλά πονάω ακόμα.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:evi27 σ'ευχαριστώ! Το ξερω πως το σωστό ειναι αυτό που λες αλλά νοιωθω πως δεν μπορω να το ελενξω, γιατι να σηκωθω αλλωστε; δουλεια δεν εχω, το αγγελουδι μου δεν το εχω, μονη σε ενα σπιτι...

ξερω οτι είναι δύσκολο αν και δεν εχω περάσει αυτό που πέρασες...αλλά πρέπει να το παλέψεις...το ότι δεν δουλεύεις κι είσαι μόνη στο σπίτι δεν πρέπει να σε σταματάει!κι εγώ δεν δουλεύω καθε μέρα κι είναι μέρες που ο αντρας μου λείπει 2 24ωρα γιατι κάνει υπηρεσίες κι έτσι μένω μόνη...αλλά προσπαθώ να το δω θετικά και να κάνω πραγματα που μ'ευχαριστούν!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:evi27 νοιωθω πως δεν μπορω να το ελενξω, γιατι να σηκωθω αλλωστε; δουλεια δεν εχω, το αγγελουδι μου δεν το εχω, μονη σε ενα σπιτι...

Μόνη δεν είσαι έχεις κι εμάς που παρόλο που δεν γνωριζόμαστε προσωπικά σε νοιαζόμαστε κ σε σκεφτόμαστε!!

Προσπάθησε να βάλεις μικρούς στόχους για να σηκωθείς.Κάνε ένα νόστιμο περίεργο διαφορετικό φαι για τον ανδρούλη σου, βγες αγόρασε κάτι, βάψε τα νύχια σου κτλ. Μακάρι κ εγώ να μπορούσα να βγω λίγο να πάρω αέρα αλλά πονάω ακόμα.


μπράβο Άντα μου,μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!ευχομαι να περάσειγρήγορα ο πόνος και να ξεπορτίσεις Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ada τι σου λεω κι εσενα; εσυ προσπαθεις να ανεβεις κι εγω σε ριχνω! Σε 2 μηνες μας ειπε...

Δε με ρίχνεις κούκλα μου.Είπα στον εαυτό μου ότι το χθεσινό μου ξέσπασμα ήταν το τελευταίο.Αναγνωρίζω τα σημάδια που πάνε να με κάνουν ζομπι κ τσουπ όλο κ κάνω κάτι για να συνέλθω.

Έκανα μερικές δουλίτσες αλλά δεν μπορώ πολλές κ έκανα σχέδια για νέα χόμπι (ξέρω κλισέ).

Ανέχτηκα μέχρι κ τη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 24 654655 (βάλε τις χειρότερες βρισιές εδώ) θεία μου που ενώ πήρε κ καλά να δει τι κάνω μου έλεγε για την 6 μηνών έγκυο νύφη της κ πώς είναι το μωράκι κ πόσο χαίρονται κ πως φτιάχνουν το δωμάτιο ktl ktl

Αλλά δε της έδωσα της σκύλας της μαύρης τη χαρά να με ακούσει στενοχωρημένη NO NO NO

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Σε 2 μηνες μας ειπε...

Δυο μήνες περνάνε στο άψε σβήσε!! Άσε που μπορεί να σε βγει το μωράκι στις 12/12/12!!! Very Happy

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ιωαννα στεναχωσηθηκα παρα πολυ αλλα παρε τα πανω σου συκω απο το κρεβατι μην απογοητευεσαι σκεψου θετικα ασε το κλαμα στην ακρη δεν καλο και για σενα να εισαι κλεισμενη στον εαυτο σου πηγαινε καμια βολτα πηγαινε κομμωτηριο κανε κατι μην εισαι κλεισμενη συκωωωωωωω αντε

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
μπράβο Άντα μου,μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!ευχομαι να περάσειγρήγορα ο πόνος και να ξεπορτίσεις Very Happy

Evi το Σάββατο θα σηκώσω όλη την αγορά μουαχαχαχα Twisted Evil Τσιμισκή beware, this is ADDDDDAAAAA!!!

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντα μην ακους κανενα γραψτους ολους εσυ σκεψου θετικα τον εαυτο σου και να εισαι με τον αντρουλη σου καλα και βολτες να ξεχνιεσε πολλες βολτες.......................

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση κορίτσια, να ξέρετε πως για μένα είναι πολύ σημαντικό αυτό που κάνετε και το εκτιμώ πολύ!!!
Αντα μου εμενα μου ειπαν τοτε να μην βγω για καποιες μερες γιατι ήμουν "ανοιχτή" και μπορουσα να κρυώσω ή κατι με τις σαλπιγγες που δεν πολυθυμάμαι....απλά να προσεχεις!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
evi27 έγραψε:
μπράβο Άντα μου,μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!ευχομαι να περάσειγρήγορα ο πόνος και να ξεπορτίσεις Very Happy

Evi το Σάββατο θα σηκώσω όλη την αγορά μουαχαχαχα Twisted Evil Τσιμισκή beware, this is ADDDDDAAAAA!!!



χαχαχαχαχ έχεις "κακές" διαθέσεις εσύ!!! να ξέρω το Σάββατο να μην κατέβω κέντρο δλδ!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση κορίτσια, να ξέρετε πως για μένα είναι πολύ σημαντικό αυτό που κάνετε και το εκτιμώ πολύ!!!
Αντα μου εμενα μου ειπαν τοτε να μην βγω για καποιες μερες γιατι ήμουν "ανοιχτή" και μπορουσα να κρυώσω ή κατι με τις σαλπιγγες που δεν πολυθυμάμαι....απλά να προσεχεις!!!

δεν υπάρχει λόγος να ευχαριστείς!!γι'αυτό είμαστε εδώ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις