Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 44]

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΙΝΩ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ!!! Sad
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΑΣ ΣΥΓΧΩΡΩ...ΧΑΧΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΣΑΣ Ε;;;;
ΧΑΛΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΖΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 215994 ΧΑΧΑ
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοπελιές!
Καιρό έχω να μπω. Έχουμε τίποτα νεότερο ή όχι;
Αλήθεια ποιες "δεν" περιμένουν αυτό τον μήνα.
Να συμπληρώσω ότι και εγώ είμαι ακόμα μια από εσάς που δεν περιμένετε.

ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, Ε;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α !!!! Ευχαριστώ για τις ευχές!


ifigeniaboz κι εγώ πρεπει να ξεστολίσω και δεν θέλω καθόλου... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 534787 Η μαμα μου το αγριογούρουνο το κανει στιφαδο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 587529

eirini.pav μην στεναχωριέσαι για την περίοδο...μακαρι να είναι η τελευταία!Τι γλυκό!!!Φαντάζομαι τη χαρα της γιαγιάς σου...

siren είσαι καλύτερα σημερα;

boubou ελπίζω να πρόλαβες!!! Wink Wink Κι εγώ κλαίω με τετοια θέματα και μου φωναζει ο αντρας μου μην ξαναμπείς...

lia-ka έλα σε μενα να σου πω ποσο καταλαβα γιορτες φετος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 534787 .Μη στεναχωριέσαι και περαστικά!

αγαπη με τους πόνους περιόδου κι εγώ γίνομαι χώμα...

a-niki ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΤΟ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ.
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ;;;
ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ;;;

Καλημέρα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 328109
http://argiro.gr/recipes/%CE%B1%CE%B3%CF%81%CE%B9%CE%BF%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%BF-%CE%BA%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%AC%CF%84%CE%BF-%CE%B5-%CE%AD%CE%BB%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%AC%CE%BB%CE%B9 κάτι τέτοιο?

κοκκινιστό δν ξέρω αν θα φύγει η μυρωδιά, μπορεί να γίνει και πιο βαριά...στιφάδο μπορεί να φύγει! Razz Razz

Δεσποινάκι κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι!! πότε θα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 990599 ?

Ιωαννάκι χρονια πολλά για χθές ελπίζω να πέρασες πολύ καλά ε???Εσύ που κλαις , κλαις γιατι καποιο λογο εχεις γι αυτο και σε μαλωνει ο αντρας σου!!Εγώ γιατί? Embarassed Rolling Eyes

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια.... αν και 1 πήγε πάλι κι εμείς λέμε καλημέρες ακόμη Laughing Laughing Laughing

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:Γεια σας κοπελιές!
Καιρό έχω να μπω. Έχουμε τίποτα νεότερο ή όχι;
Αλήθεια ποιες "δεν" περιμένουν αυτό τον μήνα.
Να συμπληρώσω ότι και εγώ είμαι ακόμα μια από εσάς που δεν περιμένετε.

ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, Ε;

Το σκρολάκι από κάτω όμως όλα τα λεφτά!
Καλημέρα Δεσποινάκι μου όμορφο.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou ευχαριστώ πολύ. Πως να τα περάσω αφου δεν έχουμε ορεξη για γιορτές πήγαμε με τα πεθερικά και κουνιάδα κλπ για ένα φαγητό έξω... (95 ευρώ παρακαλώΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 534787 ) και το βράδυ σε ένα θειο του άντρα μου που γιορταζε, ήταν κι ένας που έλεγε όλο ιστορίες απο το στρατό...τέλεια!!!
Στιφάδο το αγριογούρουνο είναι λουκούμι, βράζει και αρκετα και μαλακώνει γιατί το κυνήγι είναι σκληρό κρέας. Μου τρέχουν τα σάλια. Κλαίω γιατί έχω δικό μου λόγο και εσύ έχεις δικό σου πόνο.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε ομορφούλες? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 125586

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472 Lilliput

309Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Ιαν 08, 2012 4:26 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΡΙΝΑΡΙΣΜΕΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΗΓΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑ'ΙΔΑΚΙΑ!ΣΛΟΥΡΠ!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννάκι καλά είσαι κοριτσάκι μου?
νιώθεις καλύτερα γενικά? I love you
οι άλλες ακόμα χουζουρεύουν?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσύ πως είσαι; Γενικότερα εγώ είμαι για ψυχιατρείο τη μια κλαίω κλαιω κλαιω και την άλλη μια χαρά. Τι να πω; Μολις έβγαλα τη σοκολατόπιτα από το φούρνο. Θα πάω σε λιγο στην πεθερα για φαγητό και ο μέλλων κουνιαδος μου λεει απο χθες μμμ...μου μυρίζει σοκολατοπιτα!!!Αν δεν προλάβω τώρα θα σας δωσω τη συνταγη το απογευμα....γεύση 10', χρόνος προετιμασίας ούτε 10' και εξοδα μηδνικά.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά είμαι, αλλά όσο σκέφτομαι ότι από αύριο θα ξυπνάω πάλι στις 6 ,μου έρχεται να βάλω τα κλάματα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 534787
μια χαρά ήταν τώρα 2 εβδομάδες..τεσπα.
κουράγιο γλυκιά μου όλα θα πάνε καλά! I love you

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα στην όμορφη παρέαααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472

ioanna και Lillipout χρόνια πολλα για χτές και απο κοντά βρε κορίτσια!!! flower flower Υγεία πάνω απ'όλα και όλα τα άλλα θα βρουνε το δρόμο τους για να έθουν τα καλύτερα και να φύγουν τα άσχημα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472

Πάλι συννεφιά και κρύο σήμερα αλλα είμαι με τον ατνρούλη σπίτι απο το πρωί και έχουμε όλη τη μέρα δικία μας σήμερα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 215994 χιχιχιχι

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..περισσεύει κανένα κομματάκι σοκολατόπιτα;; μμμμιααμ! pig pig πω πω πειρασμόοοοος!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Καλημέρα στην όμορφη παρέαααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472

ioanna και Lillipout χρόνια πολλα για χτές και απο κοντά βρε κορίτσια!!! flower flower Υγεία πάνω απ'όλα και όλα τα άλλα θα βρουνε το δρόμο τους για να έθουν τα καλύτερα και να φύγουν τα άσχημα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472

Πάλι συννεφιά και κρύο σήμερα αλλα είμαι με τον ατνρούλη σπίτι απο το πρωί και έχουμε όλη τη μέρα δικία μας σήμερα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 215994 χιχιχιχι

ευχαριστώ!! Very Happy Very Happy
όντως έχει πολύ κρύο!κι έλεγαν ότι θα είναι καλή μέρα σήμερα στην αθήνα! sunny

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι κ εγωωωωωωωωω ειναι καμμια μεσα??? ή παρααργησα να μπω??? Very Happy

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κάνεις μαρίνα?? Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:τι κάνεις μαρίνα?? Very Happy

καλα ειμαι εσυ ???? το πηρες αποφαση τελικα να κανεις νινακι πες μου να χαρω cheers

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:

καλα ειμαι εσυ ???? το πηρες αποφαση τελικα να κανεις νινακι πες μου να χαρω cheers

Laughing Laughing
θα σου απαντήσω σε περίπου 6 ημέρες..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
αγαπη έγραψε:

καλα ειμαι εσυ ???? το πηρες αποφαση τελικα να κανεις νινακι πες μου να χαρω cheers

Laughing Laughing
θα σου απαντήσω σε περίπου 6 ημέρες..

τελειααα θα περιμενω σου εκανα αιτημα φιλιας εδω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 13 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ ?????????? scratch

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
a-niki έγραψε:καλησπερα σε ολες σας. Εγω προσπαθω απο περυσι . Το Μαιο ειχα μια ανεβρυικη κυηση που αναγκαστικα διεκοψα. Ολες οι εξετασεις μας ειναι μια χαρα αλλα δεν μας ερχεται. Η αληθεια ειναι οτι εχω αγχωθει. Να φανταστειτε ηταν χθες να μου ερθει η περιοδος , εχω απο την πεμπτη αχνα ροζ υγρα οταν σκουπιζομαι και κατι καφετιες βουλιτσες (σορρυ για την περιγραφη) και πουθενα η ακατανομαστη (οπως την λετε χιχιχ)Απο το αγχος μου τα εχει παιξει και αυτη. Να δω ποτε θα το παρει αποφαση να με ξεχασειιιιιι



mipws eisai egyos?

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα και απο μενα. Δεν ξερω αν θυμαστε που σας ελεγα οτι περιμενα περιοδο στις 6 του μηνα... και οτι την προηγουμενη μερα ειχα λιγο κοκκινο μονο στο σκουπισμα.. Ακομη αφαντη ειναι η ακατανομαστη(πολυ γελαω με αυτη την ονομασια χιχιχ) Ειχα παντα κυκλο 26 μερες , μετα την ιστορια του μαιου εχω παει στισ 28 και σημερα ειμαι στισ 30 μερες... λετε????? γμτ δεν εχω κανενα συμπτωμα, ουτε πρησμενο στηθος ουτε ανεβασμενη θερμοκρασια ουτε πονακια χαμηλα.. ειναι δυνατον να ειμαι εγγυος? Προσπαθω να μην ελπιζω και ολο λεω θα μου ερθει.. παω τουαλετα τιποτα...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έκανα διπλή δόση και έχει αρκετά...έλα πάτρα να σε κεράσω!!!

Lilliput μετράμε μέρες για καλά νέα!!!!

http://www.thexfactor.gr/tv/proinoANT1/cooking/recipe?aid=254394 είναι η συνταγή που κάνω...Αν και δοκίμασα πολλές συνταγές για σοκολατόιπιτα αυτή είναι η καλύτερη. Ακόμα και ο πεθερός την τρώει και σκάει η πεθερά... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil . Αν δεν έχεις παγωτό τη σερβίρεις με κρέμα γάλακτος, εγώ τη χτυπάω και μετά τη βάζω λίγο στην καταψυξη. Αν κάνεις διπλή δόση χωράει στο πυρεξ που κανουμε τα σουφλέ και βγαίνουν 12 κομματάρες τουλάχιστον.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:κοριτσια καλησπερα και απο μενα. Δεν ξερω αν θυμαστε που σας ελεγα οτι περιμενα περιοδο στις 6 του μηνα... και οτι την προηγουμενη μερα ειχα λιγο κοκκινο μονο στο σκουπισμα.. Ακομη αφαντη ειναι η ακατανομαστη(πολυ γελαω με αυτη την ονομασια χιχιχ) Ειχα παντα κυκλο 26 μερες , μετα την ιστορια του μαιου εχω παει στισ 28 και σημερα ειμαι στισ 30 μερες... λετε????? γμτ δεν εχω κανενα συμπτωμα, ουτε πρησμενο στηθος ουτε ανεβασμενη θερμοκρασια ουτε πονακια χαμηλα.. ειναι δυνατον να ειμαι εγγυος? Προσπαθω να μην ελπιζω και ολο λεω θα μου ερθει.. παω τουαλετα τιποτα...

ΝΙΚΗ ΜΗΠΩΣ ΕΙΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ??? ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις