Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
293 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 293 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 44]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ, Ελευθερία, έμεινα έγκυος μετά από έξι μήνες, το μήνα που ο άντρας μου έπιασε δουλειά (ήταν για ένα χρόνο άνεργος). Εκείνο το μήνα το μυαλό μου δεν ήταν τόσο στο μωρό, γιατί σκεφτόμουν και οργάνωνα μια εβδομάδα που θα πήγαινα με φίλες διακοπές στη θάλασσα. Όταν γύρισα από τις διακοπές κατάλαβα ότι ήμουν έγγυος!
Κορίτσια, ίσως να φταίει και το άγχος του άντρα. Γιατί να φταίει μόνο το δικό μας; Ο άντρας μου τότε είχε πιάσει δουλειά και είχε ηρεμήσει...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σημερα πρωτη φορα που δν σκεφτηκα το μωρακι μετα απο καιροοο οσο ειμαι στη δουλεια!! με το που ηρθα μου λεει το αφεντικο μου "ελλη χαλασες ολο το δωρο?" του λεω γιατι? μου λεει "πρεπει να μου επιστρεψεις 200€ γιατι αλλαξε το αφορολογητο οριο και δν ειμαι πλεον αφορολογητη και κανουν κρατηση απο τις επιχειρησεις αναλογα τον μισθο και ενα ποσο για καθε χρονο.. κι επειδη δν καναν παρακρατηση απο τον μισθο μου ολο το 11 θα μου τα κρατησει ολα μαζεμενα τωρα και απο την νεα χρονια θα μου κραταει καποια λεφτα καθε μηνα απο τον μισθο μου ... απο το υπερογκο ποσο των 700€ που παιρνω δηλαδη!! (Αλλα με εβαλε να υπογραψω οτι πληρωθηκα κανονικα!! Τι μ@λ@κιες ειναι αυτες παλι??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 534787 ) εχω στεναχωρηθει τοσο πολυ γιατι τωρα θα μου παρει τα λεφτα πυ κρατησα για το νυφικο.. αρα ακυρο παλι κι αυτο!!Αι σιχτιρ ετσι που τα εχουν κανει!!! Τι παιδι να σκεφτω μετα?

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:κοριτσια σημερα πρωτη φορα που δν σκεφτηκα το μωρακι μετα απο καιροοο οσο ειμαι στη δουλεια!! με το που ηρθα μου λεει το αφεντικο μου "ελλη χαλασες ολο το δωρο?" του λεω γιατι? μου λεει "πρεπει να μου επιστρεψεις 200€ γιατι αλλαξε το αφορολογητο οριο και δν ειμαι πλεον αφορολογητη και κανουν κρατηση απο τις επιχειρησεις αναλογα τον μισθο και ενα ποσο για καθε χρονο.. κι επειδη δν καναν παρακρατηση απο τον μισθο μου ολο το 11 θα μου τα κρατησει ολα μαζεμενα τωρα και απο την νεα χρονια θα μου κραταει καποια λεφτα καθε μηνα απο τον μισθο μου ... απο το υπερογκο ποσο των 700€ που παιρνω δηλαδη!! (Αλλα με εβαλε να υπογραψω οτι πληρωθηκα κανονικα!! Τι μ@λ@κιες ειναι αυτες παλι??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 534787 ) εχω στεναχωρηθει τοσο πολυ γιατι τωρα θα μου παρει τα λεφτα πυ κρατησα για το νυφικο.. αρα ακυρο παλι κι αυτο!!Αι σιχτιρ ετσι που τα εχουν κανει!!! Τι παιδι να σκεφτω μετα?

Sad

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:κοριτσια σημερα πρωτη φορα που δν σκεφτηκα το μωρακι μετα απο καιροοο οσο ειμαι στη δουλεια!! με το που ηρθα μου λεει το αφεντικο μου "ελλη χαλασες ολο το δωρο?" του λεω γιατι? μου λεει "πρεπει να μου επιστρεψεις 200€ γιατι αλλαξε το αφορολογητο οριο και δν ειμαι πλεον αφορολογητη και κανουν κρατηση απο τις επιχειρησεις αναλογα τον μισθο και ενα ποσο για καθε χρονο.. κι επειδη δν καναν παρακρατηση απο τον μισθο μου ολο το 11 θα μου τα κρατησει ολα μαζεμενα τωρα και απο την νεα χρονια θα μου κραταει καποια λεφτα καθε μηνα απο τον μισθο μου ... απο το υπερογκο ποσο των 700€ που παιρνω δηλαδη!! (Αλλα με εβαλε να υπογραψω οτι πληρωθηκα κανονικα!! Τι μ@λ@κιες ειναι αυτες παλι??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 534787 ) εχω στεναχωρηθει τοσο πολυ γιατι τωρα θα μου παρει τα λεφτα πυ κρατησα για το νυφικο.. αρα ακυρο παλι κι αυτο!!Αι σιχτιρ ετσι που τα εχουν κανει!!! Τι παιδι να σκεφτω μετα?

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 966307

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:κοριτσια σημερα πρωτη φορα που δν σκεφτηκα το μωρακι μετα απο καιροοο οσο ειμαι στη δουλεια!! με το που ηρθα μου λεει το αφεντικο μου "ελλη χαλασες ολο το δωρο?" του λεω γιατι? μου λεει "πρεπει να μου επιστρεψεις 200€ γιατι αλλαξε το αφορολογητο οριο και δν ειμαι πλεον αφορολογητη και κανουν κρατηση απο τις επιχειρησεις αναλογα τον μισθο και ενα ποσο για καθε χρονο.. κι επειδη δν καναν παρακρατηση απο τον μισθο μου ολο το 11 θα μου τα κρατησει ολα μαζεμενα τωρα και απο την νεα χρονια θα μου κραταει καποια λεφτα καθε μηνα απο τον μισθο μου ... απο το υπερογκο ποσο των 700€ που παιρνω δηλαδη!! (Αλλα με εβαλε να υπογραψω οτι πληρωθηκα κανονικα!! Τι μ@λ@κιες ειναι αυτες παλι??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 534787 ) εχω στεναχωρηθει τοσο πολυ γιατι τωρα θα μου παρει τα λεφτα πυ κρατησα για το νυφικο.. αρα ακυρο παλι κι αυτο!!Αι σιχτιρ ετσι που τα εχουν κανει!!! Τι παιδι να σκεφτω μετα?

ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ Η ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ ????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 654655 Γ@ΜΩ ΤΙΣ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΙΣΘΩΝ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 654655

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσιαααααα!!!! Πφφφφ πολύ κουραστική η μέρα μου σήμερα.. απο το πρωί τώρα μαζεύτικα σπιτάκι μας!!
Ελλη κουκλα μου αστα βραστα..ασχημα τα πράγματα..με το κολοΔΝΤ εχουμε φάει μεγάααλο ζόρι ολοι μας..κι εμένα ο αντρούλη χτες ήρθε σπίτι με άσχημα μαντάτα για τα οικονομικά, αλλα να σου πω και κάτι ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ Smile και τις οικογένειές μας θα κάνουμε και όλα καλά θα πάνε!! Δηλαδή οι γιαγάδες μας και οι προγιαγιάδες μας πως τα καταφέρανε;; και τότε οι καιροί ήταν ακόμα ποιο δύσκολοι!!

Ifigeniaboz εδω δεν κολάμε στο ΔΝΤ θα μας φρενάρει η ακατανόμαστη;; ΧΑ! σίγα μην της περάσει! ..τίποτα δεν έκανες λάθος χαλαρά και πάμε για άλλον ένα μήνα ξεζούμισμα του αντρούλη! χιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 328109

Mariabel...νομίζω οτι είσαστε ταμαμ με τον Αντωνάκη ή μου φαίνεται καλιιιε;;;

siren αυτό που ξέρω σε μεγάλους πόνους καλό θα είταν να έπερνες και ένα αντιφλεγμονώδες (το ξέρω ότι είναι βαρύ αλλα αν πονάς πολύ..) ο άντρας μου που συνέχεια παθαίνει κράμπες στην πλάτη εκτός απο norgesic χτυπάει και ένα βολταρέν..βοηθάει! χαχαχα και έμενα σήμερα που έτρεχα στα ΙΚΑ-ΤΕΒΕ και σε ένα σόρο άλλα με είχε πιάσει τόσο πολύ το γονατό μου που κούτσαινα χαχα ακόμα δεν έγινα μάνα και είμαι γιαγια!!!!! χαχα

Evi να περάσετε τεεεεελεια με τον αντρούλη σου!! Αντε και καλά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 χιχι

Ελευθερία καμιά φορά μπορεί ο πόνος να είναι και απο το ένερο γιατί φτάνει μέχρι και πολύ χαμηλα. Μου το έχει πεί γυναικολόγος γιατί σε κάποια φάση παλιά το πάθαινα και εγω.

Αντε και αυριο αργιάααααα!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑ!!!! Ξέχασα το ποιό σημαντικό και ελίζω να προλάβω: μου είπε η μάνα μου, που το έλεγε η γιαγιά μου, που το έλεγε η μάνα της (χαχαχα) οτι αν κάνεις μία ευχή στις 12 το βράδυ παραμονή των Φώτων μέσα απο την καρδιά σου πιάνει!!!!! Είναι παρα δέκαααααααα!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νιωθω πολυ απογοητευμενη!Δν τολμαω να κανω ενα ονειρο .. αμεσως να γινει κατι να μου το στραβωσει!! ηθελα να μπορεσω να παρω κατι μονη μου!!Τωρα αμα καταργηθουν και τα δωρα που λενε τιποτα δν θα μπορω να πληρωσω για τον γαμο μου.... και δν μπορω να ζηταω λεφτα απο την πεθερα μου για να κανω τα μαλλια μου η το μακιγιαζ (αφου ειπαν οτι αυτοι θα πληρωσουν τον γαμο)... κι επειδη δν παιζει να μου δωσουν προκαταβολικα τα λεφτα να κανω οτι νομιζω..κι εγω παραειμαι περιφανη για να ζητησω... δν παιζει παιδια να παντρευτω.. ας το παρω αποφαση λοιπον να παει στο καλο!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:νιωθω πολυ απογοητευμενη!Δν τολμαω να κανω ενα ονειρο .. αμεσως να γινει κατι να μου το στραβωσει!! ηθελα να μπορεσω να παρω κατι μονη μου!!Τωρα αμα καταργηθουν και τα δωρα που λενε τιποτα δν θα μπορω να πληρωσω για τον γαμο μου.... και δν μπορω να ζηταω λεφτα απο την πεθερα μου για να κανω τα μαλλια μου η το μακιγιαζ (αφου ειπαν οτι αυτοι θα πληρωσουν τον γαμο)... κι επειδη δν παιζει να μου δωσουν προκαταβολικα τα λεφτα να κανω οτι νομιζω..κι εγω παραειμαι περιφανη για να ζητησω... δν παιζει παιδια να παντρευτω.. ας το παρω αποφαση λοιπον να παει στο καλο!

Κούκλα μου γλυκιά υπάρχουν οικονομικές λύσεις για όλα! Δέν χρειάζεται να κάνεις κάτι πολύ μεγάλο αφού δεν το αντέχετε αλλα δεν σημαίνει οτι θα είναι κάτι "φθηνό" αν είναι οικονομικό!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΑΑΑ!!!! Ξέχασα το ποιό σημαντικό και ελίζω να προλάβω: μου είπε η μάνα μου, που το έλεγε η γιαγιά μου, που το έλεγε η μάνα της (χαχαχα) οτι αν κάνεις μία ευχή στις 12 το βράδυ παραμονή των Φώτων μέσα απο την καρδιά σου πιάνει!!!!! Είναι παρα δέκαααααααα!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 215994 [/quote]


rinamar την ωρα που διαβασα την δημοσιευση σου ηταν 11:59 προλαβα στο παρα 5 ευχομαι η ευχουλα που εκανα να βγει αληθινη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 727892

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χιχιχι αντε με το καλό, γερά και δυνατά σπορακιαααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472

..στο εύχομαι αγάπη μου! Απο την καρδιά μας και στου Θεούλη τ'αυτί!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:νιωθω πολυ απογοητευμενη!Δν τολμαω να κανω ενα ονειρο .. αμεσως να γινει κατι να μου το στραβωσει!! ηθελα να μπορεσω να παρω κατι μονη μου!!Τωρα αμα καταργηθουν και τα δωρα που λενε τιποτα δν θα μπορω να πληρωσω για τον γαμο μου.... και δν μπορω να ζηταω λεφτα απο την πεθερα μου για να κανω τα μαλλια μου η το μακιγιαζ (αφου ειπαν οτι αυτοι θα πληρωσουν τον γαμο)... κι επειδη δν παιζει να μου δωσουν προκαταβολικα τα λεφτα να κανω οτι νομιζω..κι εγω παραειμαι περιφανη για να ζητησω... δν παιζει παιδια να παντρευτω.. ας το παρω αποφαση λοιπον να παει στο καλο!

ελλη μου το ξερω οτι αυτο που σου λεω δεν ειναι λογος για να σε παρηγορησω αλλα πιστεψε με υπαρχουν πολυ χειροτερα τουλαχιστον εχεις μια δουλειτσα και ξεχνιεσε καπως ασχολεισε με κατι εχεις και ενα "μισθο" εγω για παραδειγμα εδω και δυο χρονια απο τοτε που παντρευτηκα ειμαι ανεργη δουλευει μονο ο αντρας μου και μπαινει ενας μονο μισθος και αυτος μειωμενος πιστεψε με ειναι δυσκολο και για μενα δεν εχω πια επαφη με κοσμο οπως ειχα καποτε ειμαι κοινωνικος ανθρωπος και μου αρεσει να συναναστρεφομαι με ανθρωπους τωρα πια δεν το εχω ουτε αυτο δεν λεω υπαρχουν στιγμες που εχω λυγισει αλλα αφου δεν μπορω να κανω κατι αλλο προσπαθω να το αποδεχομαι ειτε μ'αρεσει ειτε οχι και θελουμε να κανουμε και μωρακι ε αυτο που το πας? και η ζωη ειναι δυσκολη και θα γινει ακομα πιο δυσκολη απλα προσπαθουμε να μην λυγιζουμε μονο αυτο μας απεμεινε να φανταστεις τωρα τα Χριστουγεννα για να κερδισω ενα χαρτζιλικη των 50 ευρω!!! Shocked ασχολουμε με την oriflame τη αλλο να κανω πια??? το μονο θετικο που εχουμε ειναι οτι εχουμε δικο μας σπιτι και δεν εχουμε ενοικια και κοινοχρηστα μονο το πετρελαιο και τον βοθρο (σορρυ κ'ολας) εχουμε και τα υπολοιπα εξοδα μας αλλα βλεπεις δυστυχως ολος ο κοσμος εχει πολλες δυσκολιες αλλες μεγαλες και αλλες μικρες να κανουμε τον σταυρο μας να εχουμε υγεια και να μην μας βρουν χειροτερα τα υπολοιπα κουτσα στραβα διορθονοντε

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar δυστυχώς δεν πρόλαβα να κάνω ευχή γιατί το είδα αργά.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 534787

boubou έπρεπε να του πεις μετα την απομάκρυνση εκ του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται και άντε και κουρέψου...Εγώ ξέρεις τι δώρο γάμου πήρα από το αφεντικό; Απόλυση pale Τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται; Να ξέρεις όλα τα αφεντικά την ίδια μούρη έχουν. Εσύ το γάμο σου θα τον κάνεις με η χωρίς τα 200 ευρώ του. Είμαι σίγουρη πως και στην πόλη σου υπάρχουν λύσεις για όλα τα βαλάντια.

αγαπη σε καταλαβαίνω Α Π Ο Λ Υ Τ Α. Άνεργη κι εγώ και κοντευω να τρελαθω όλη μέρα σπίτι. Αν δε βρω θέμα θα ανοιξω μια των ημερων για την ανεργία...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσάκια μου δύσκολοι καιροί αλλά πρέπει να είμαστε δυνατές και αισιοδοξες! δεν έφυγα,εδώ είμαι και σας διαβάζω...αλλά είχαμε επισκέψεις,τώρα έφυγαν και πρέπει να μαζέψω τα πράγματα γι'αυριο Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:rinamar δυστυχώς δεν πρόλαβα να κάνω ευχή γιατί το είδα αργά.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 534787

boubou έπρεπε να του πεις μετα την απομάκρυνση εκ του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται και άντε και κουρέψου...Εγώ ξέρεις τι δώρο γάμου πήρα από το αφεντικό; Απόλυση pale Τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται; Να ξέρεις όλα τα αφεντικά την ίδια μούρη έχουν. Εσύ το γάμο σου θα τον κάνεις με η χωρίς τα 200 ευρώ του. Είμαι σίγουρη πως και στην πόλη σου υπάρχουν λύσεις για όλα τα βαλάντια.

αγαπη σε καταλαβαίνω Α Π Ο Λ Υ Τ Α. Άνεργη κι εγώ και κοντευω να τρελαθω όλη μέρα σπίτι. Αν δε βρω θέμα θα ανοιξω μια των ημερων για την ανεργία...

ιωαννα μου σε εκανα προσθηκη στους φιλους εδω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 διαβασες τη ειπα στην σελιδα 9 καπου στην μεση Embarassed Embarassed Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φθηνό γάμο είχα σκοπό να κάνω, απλά ήθελα αφού λέμε να τα πληρώσουν τα πεθερικά μου να είχα λεφτά να πληρώσω τα προσωπικά μου εγώ.. να πληρώσουν τα υπόλοιπα!! τώρα μου παίρνει αυτά τα λεφτά..και μου λέει θα υπάρξει και μείωση..μέχρι το πάσχα δν θα παίρνουμε και δώρα έτσι όπως φαίνεται...δν γουστάρω να ζητήσω λεφτά, σε καμία περίπτωση!!! αμα δν μπορέσουμε να κάνουμε τουλάχιστον αυτά τα λίγα μόνοι μας δν παίζει να παντρευτώ! το πολύ πολύ αν έρθει το παιδάκι να κάνω ένα πολιτικό και να πάει στο καλό!
και είμαστε στο ενοίκιο και χρωστάμε και στο αυτοκίνητο δοσεις άλλα 2μιση χρόνια και άστα να πάνε γενικότερα!
Σίγουρα υπάρχουν και χειρότερα και σίγουρα το να έχουμε την υγεία μας είναι το σημαντικότερο αλλά δν μου αρέσει να είμαι ανθρωπος που αρκείται στα λιγότερα επειδη υπαρχουν και χειρότερα!αν σκεφτόμασταν έτσι δν θα κάναμε τίποτα για να προοδεύσουμε πιστεύω!!
προσπαθω να τα δω θετικά αλλά μου φαίνεται ότι το 2012 θα μας διαλύσουν με τα μέτρα κάθε μέρα..μάλλον έτσι θα καταστραφούμε Mad Mad Mad Mad

δν θα σας μαυρίσω άλλο!! συγγνώμη κιόλας που καταχράστηκα το θεματάκι μας για άσχετα πράγματα!! Crying or Very sad
Καληνύχτα κοριτσάκια μου!! φιλάκια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472


υ.γ. σε ιντερνετ καφε δουλευω!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με τους φίλους αλλά θα το βρω...
Ευχαριστώ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 536304
Για τον πονο; Ναι το διάβασα, καλό θα είναι να σε δει η γιατρός σου. Μην σε ανησυχεί δεν θα είναι τίποτα. Ίσως και επειδη το συζητήσαμε να του έδωσες περισσότερη σημασία

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια σας φιλω!θα τα πουμε την κυριακη!σας αγαπω ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 334590

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με τους φίλους αλλά θα το βρω...
Ευχαριστώ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 536304
Για τον πονο; Ναι το διάβασα, καλό θα είναι να σε δει η γιατρός σου. Μην σε ανησυχεί δεν θα είναι τίποτα. Ίσως και επειδη το συζητήσαμε να του έδωσες περισσότερη σημασία

για να αποδεχτεις το αιτημα φιλιας πας πανω δεξια εκει που λεει προφιλ πατας εκει και λιγο κατω δεξια παλι γραφει φιλοι και εχθροι πατας εκει και θα δεις το "αγαπη" ενα + οτι το αποδεχεσαι και ενα - οτι δεν το αποδεχεσαι το αιτημα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:αγάπη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472


χαρηκα ιωαννα μου με λενε Μαρινα το Αγαπη ειναι ψευδονυμο λεγε με αγαπη γιατι ειναι αλλες 2 μαρινες εδω χαχα Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα μου εχεις παιδακι ? η εισαι στην προσπαθεια για το πρωτο ???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον μετά από 4μήνες προσπαθειών έμεινα έγκυος για πρώτη φορά και τα χριστούγεννα απέβαλα 7 εβδομάδων και τώρα σε περίπου 2 μήνες θα μπορώ να ξεκινήσω προσπάθειες. Εσύ?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Λοιπον μετά από 4μήνες προσπαθειών έμεινα έγκυος για πρώτη φορά και τα χριστούγεννα απέβαλα 7 εβδομάδων και τώρα σε περίπου 2 μήνες θα μπορώ να ξεκινήσω προσπάθειες. Εσύ?

ωχ συγνωμη δεν το ήξερα ειμαι σιγουρη 100% οτι θα γινεις μανουλα μεσα στο 2012 ελπιζω να μη σε παρει απο κατω και αφου εμεινες μια φορα θα ξαναμεινεις σιγουρα εγω προσπαθω για το πρωτο δεν εχω βεβαια πολλες ελπιδες γιατι αυτο το μηνα οταν ειμουν στις γονιμες δεν εκανα τιποτα, εκανα ζουζουνιες σε μη γονιμες μερες τελειως ασχετες και μια πριν λιγες ωρες Embarassed Embarassed αν και πιστεψε με δεν επρεπε με το προβληματακι που εχω διοτι αν εχω μυκητες ισως κολλησει και ο αντρουλης μου αλλα αυτος εκει πεισμωσε γυναικα ειθελε τωρα την ειθελε ενω γνωριζε οτι τις τελευταιες μερες ειχα πολλα υγρα μακαρι να μην ειναι κολητικο και του ειπα οτι δεν θα ξανακανουμε τιποτα μεχρι την δευτερα που θα παω στο μικροβιολογικο για την εξεταση οχι τιποτα αλλο αλλα ποναγα στην διαρκεια της επαφης και μετα ενιωθα ενα ελαφρυ καψιμο να το πω παντως κατι τετοιο

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου, ειμαι στην δουλεια!!!!
Κανει πολυ κρυο φυσαει και βρεχει.
Ελλη μου μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου.
Σας αγαπω πολυ, φιλακια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!
ΣΙΡΕΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΟΝΟΣ;ΕΙΜΑΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ; ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΙΣΧΙΑΚΟ ΝΕΥΡΟ.Η ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ.
ΟΣΟ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΗΡΕΜΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΠΟΤΕ ΟΧΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ;
ΑΓΑΠΗ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΥΚΗΤΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΟΜΩΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ...
ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ...
ΜΑΡΙΑΜΠΕΛ ΙΩΑΝΝΑ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 8 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις