Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
176 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 176 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 44]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!Σήμερα ξημέρωσε καινούρια μέρα, άθλια στο παρουσιαστικό της αλλά η δική μου διάθεση είναι πάλι up!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 328109 .... έτσι είναι όταν ξυπνάς ζουζουνίζοντας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 yoooohooooo Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 875502

χαχαχα τι μου κάνετε εσείς?? εγώ ειπα να τα αγνοήσω όλα τα άσχημα!!Ε όχι βέβαια !δν θα αφήσουμε ούτε ακατανόμαστες ούτε κρίσεις ούτε τίποτα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ιφιγένεια μου, μόλις τελειώσει η κόκκινη πάλι ντου, και θα τα καταφέρουμε!! Να θυμάστε ότι αυτή είναι η χρονιά μας!!!!και σε όσους δν αρέσει -> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Razz Razz Razz ρε Ελλη με εκανες και γελασα και που ζουζουνισες πρωι πρωι με τσιμπλα στο ματι και αλλαξε κατευθειαν η διαθεση σου και με τον κ@λο την πλακα που εχει!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472

Ιφιγενεια που μενεις να ερθω να σε βρωωωωωωωωω!!!!!!
Καλε τι ωραιο ζευγαρι? ο ενας γιατρος και ο αλλος φυσιοθεραπευτης τελειο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 536304
Και καταλαβα απολυτα τι εννοεις για το θεμα σιγουριας.
Οσο για τον πονο κοριτσακι μου εχω προβλημα και με την μεση μου και εφαγα και μια καλη επισκληριδιο στην γεννα γιατι εκανα καισαρικη και δυστυχως απο οτι εχω καταλαβει φταινε και τα κιλα μου για ολα αυτα. Embarassed Crying or Very sad

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!


Ιφιγενεια που μενεις να ερθω να σε βρωωωωωωωωω!!!!!!
Καλε τι ωραιο ζευγαρι? ο ενας γιατρος και ο αλλος φυσιοθεραπευτης τελειο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 536304
Και καταλαβα απολυτα τι εννοεις για το θεμα σιγουριας.
Οσο για τον πονο κοριτσακι μου εχω προβλημα και με την μεση μου και εφαγα και μια καλη επισκληριδιο στην γεννα γιατι εκανα καισαρικη και δυστυχως απο οτι εχω καταλαβει φταινε και τα κιλα μου για ολα αυτα. Embarassed Crying or Very sad
ΧΑΧΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΡΒΙΣ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΒΑΡΗ Κ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Κ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472
Τι αέρας είναι αυτός.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 534787 ξαφινικά μες το βράδυ στον ύπνο μας άνοιξε διάπλατα το παράθυρο δίπλα στο κρεβάτι μας affraid affraid ..απο καρδιά θα πηγαίναμε και οι δύο!!

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι το στήθος πρίν τη περίοδο σας πονάει πάντα και το ίδιο; και ποσες μέρες πριν; ..σε εμένα ποτέ δεν είναι το ίδιο και είναι φορές που δεν με πονάει καθόλου και είναι φορές που είμουν σίγουρη οτι πιάσαμε σπόρι γιατί μόνο που κατέβαινα τις σκάλες πόναγα υπερβολικά...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι το στήθος πρίν τη περίοδο σας πονάει πάντα και το ίδιο; και ποσες μέρες πριν; ..σε εμένα ποτέ δεν είναι το ίδιο και είναι φορές που δεν με πονάει καθόλου και είναι φορές που είμουν σίγουρη οτι πιάσαμε σπόρι γιατί μόνο που κατέβαινα τις σκάλες πόναγα υπερβολικά...

Γεια σου Μαρίνα!! εμένα είναι φορές που με έχει πονέσει και 2 βδομάδες περίπου πριν..συνήθως γίνεται λιγο πιο ευαίσθητο όμως την τελευταία βδομάδα πριν την κοκκινη αλλά μπορεί να μην με πονέσει και καθόλου όπως έγινε τον μηνα που μας πέρασε!! Αλλά εγώ δν έχω και στανταρ συμπτώματα ποτε οπότε δν είμαι και τόσο αξιοπιστη Razz Razz

εδώ μόνο βρεχει για την ώρα, αερα ευτυχώς δν έχει σχεδόν καθόλου!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγώ δεν είμαι στάνταρ αλλα έχω φίλες που τα συμπτώματα του στήθους είναι κάθε μήνα τα ίδια! Και εγώ σου λέω μία έτσι μία αλλιώς.. Ο κύκλος σου δεν είναι σταθερός;
Εδώ έχει πολύ δυνατό αέρα αλλα δεν βρέχει Twisted Evil Twisted Evil έχει πετάξει γλάστρες κάτω κοπανάνε συνέχεια τα παντζουρια.. αστα!! Mad Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο κυκλος μου ειναι συνηθως στις 28 μερες , αλλά από τοτε που προσπαθουμε έχει τύχει και 2 φορες στις 24 μερες να αδιαθετησω και καποιες άλλες στις 27...το μέγιστο είναι 29 μερες μια φορά στα 100 χρόνια! Razz Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 438696 ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΕΝΕΤΕΕΕΕΕ ???? ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΣΤΟ ΠΙΣΙΝΟΥΛΙ Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα αγάπη!!!! Είδες τι καλό? χάζευα στο νετ και βρήκα μια σελίδα με εμοτικονς πολλά χιχιιχι κι εγώ πίνω καφεδάκι αλλά σύντομα θα πρέπει να ετοιμαστώ για την δουλεια!!! Mad πιστευω θα εχει πολύ κοσμο σήμερα πάλι και δν νομίζω να προλάβω να τα πουμε καθολου!!καμια φορά μπαινω στα πεταχτά να δω τι γράψατε αλλα δν προλαβαινω να απαντησω!!!

Α! το τεστακι ωορρηξιας σήμερα αχνοφανηκε θετικό..αν κρίνω από άλλες φορές αύριο ή πιο σίγουρα την Κυριακή θα μου δείξει ότι πρέπει να τα δώσω όλα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 πάλι καλά θα έχω και ρεπό την Κυριακή Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καλησπέρα αγάπη!!!! Είδες τι καλό? χάζευα στο νετ και βρήκα μια σελίδα με εμοτικονς πολλά χιχιιχι κι εγώ πίνω καφεδάκι αλλά σύντομα θα πρέπει να ετοιμαστώ για την δουλεια!!! Mad πιστευω θα εχει πολύ κοσμο σήμερα πάλι και δν νομίζω να προλάβω να τα πουμε καθολου!!καμια φορά μπαινω στα πεταχτά να δω τι γράψατε αλλα δν προλαβαινω να απαντησω!!!

Α! το τεστακι ωορρηξιας σήμερα αχνοφανηκε θετικό..αν κρίνω από άλλες φορές αύριο ή πιο σίγουρα την Κυριακή θα μου δείξει ότι πρέπει να τα δώσω όλα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 πάλι καλά θα έχω και ρεπό την Κυριακή Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746

ΕΕΕΕΤΣΙ ΕΕΕΤΣΙ ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΣΠΑΣΕΤΕ ΚΑΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΘΟΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746 ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ UP ΝΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Wink Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα συνονόματη!!!! κι εγώ δουλίτσες κάνω και πηδοσηκόνομαι και απο το λάπτοπ χιχιχι

Έλλη μου να σου πω την αλήθεια μου και εμένα αλλαξε ο κύκλος μου απο τοτε που κάνουμε ελεύθερα αλλα εμένα μεγάλωσε!! έφτασα και τις 34 μέρες μια φορά!!! ..καταλαβαίνεις τι έπαθα και πόσα τέστ έκανα...
Καλές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 χουχουχου!! Καλέ και τον πολυέλαιο όχι μόνο το κρεββάτι!! χαχαχα Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσακια μου!μολις εκατσα!εφτιαξα ενα φαγητο σημερα!μουρλια!κουνελακι γεμιστο με κασσερια κρεμα γαλακτος και διαφορα αλλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 328109 !εκανα και ενα μπανιο ξεπροβοδισα και τον αντρουλη μου και ειπα να μπω!καλε ελλη παλι μαζι ειμαστε εμεις!και εγω μεχρι την κυριακη ειναι οι μερες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Embarassed !εδω κοπελιες μου εχει κρυο και βρεχει!στα βουνα χιονιζει!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Καλημέρα συνονόματη!!!! κι εγώ δουλίτσες κάνω και πηδοσηκόνομαι και απο το λάπτοπ χιχιχι

Έλλη μου να σου πω την αλήθεια μου και εμένα αλλαξε ο κύκλος μου απο τοτε που κάνουμε ελεύθερα αλλα εμένα μεγάλωσε!! έφτασα και τις 34 μέρες μια φορά!!! ..καταλαβαίνεις τι έπαθα και πόσα τέστ έκανα...
Καλές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 215994 χουχουχου!! Καλέ και τον πολυέλαιο όχι μόνο το κρεββάτι!! χαχαχα Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΔΩ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα πως με κανετε και γελαω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

θα βάλω τα δυνατά μου κορίτσια.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 40746

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελπίζω να μην τον σκάσω από την πολύ αγάπη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λοιπόν σας χαιρετάω για την ώρα!! Ελπίζω να έχετε ένα υπέροχο απόγευμα ότι και να κάνετε!!! θα τα ξαναπούμε αργά , αν είναι κάποια μέσα!! φιλάκιαααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 334590

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι και εγω εδω καλε..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 875502

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ LIA-KA ΕΣΥ ΣΕ ΠΙΟ ΓΚΡΟΥΠ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ????

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εβαλα τα στοιχεια μου στον υπολογισμο γονιμων ημερων και μου εβγαλε οτι ειναι απο 3-8 και για περιοδο στις 22!αν πανε ολα καλα μαλλον ετσι θα ειναι!το ονομα μου ειναι λιανα!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω.. κουνελάκι γεμιστό μμμμ... μου τρέξανε τα σάλια Very Happy Very Happy εγώ δεν έχω μαγειρέψει τι-πο-τα και δεν έχουμε και τι-πο-τα στο σπίτι γιατί δεν πρόλαβα να πάω ούτε για ψώνια χτες!! ..και γι'αυτό θα πάμε στο λιμάνι για μπαρμπουνάκια, χταποδάκι κλπ τσικιτσιγκλόνια!!!!!!

Φιλάκια κούκλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 9 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φυγατε ολες? Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθα παλι εγω Λιανα μου!! Δν εχει ακομη κοσμο στο μαγαζι και ξεκλεψα λιγη ωρα χιχιχ!!!
Τι μας κανετε με τα φαγητα?Εγω αυγα ματια εφαγα σημερα.. χαχα δν συγκρινεται με τπτ απο τα δικα σας!! Razz Razz



Kριμα δν σας προλαβα! Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εδω ειμαι κ εγω ρε κοριτσια εχω κατι πονακια χαμηλα στην μητρα μετα απο ολα αυτα που ειχα τις τελευταιες μερες εχω αρχισει να ανυσηχω λετε να εχω κρυωσει και να μην ειναι μυκητες??? εχω μπερδευτει με ολα αυτα ειναι σαν πονοι περιοδου περιμενω στις 16 δεν ειναι λιγο νωρις ??? η μηπως το μικροβιο ηταν υπουλο και εισχορησε πιο βαθια δεν ξερω πειτε μου τη γνωμη σας μηπως τελικα να παρω τα κολπικα υποθετα Betadine καλου κακου ??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα τα πονακια αυτα ειναι συνηθως εντερικα!! Εισαι σιγουρη οτι δν ειναι κι εσενα? Σιγουρα ειναι νωρις απο τωρα!! Ενημερωτικα δν κανει να κανεις πλύσεις με αντισηπτικά εκει κατω γιατι σκοτωνονται και τα βακτηρια που εχουμε για να μας προστατευουν και κολλαμε μετα διαφορα!! Δν ξερω αν το κανεις συχνα, απλα στο λεω! Μονο με αφθονο νερακι εκει και τιποτα αλλο!! Περιμενε να κανεις εξετασεις ουρων που ειχες και θα σου πει ο γιατρος σου τι παραπανω να κανεις!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εμενα τα πονακια αυτα ειναι συνηθως εντερικα!! Εισαι σιγουρη οτι δν ειναι κι εσενα? Σιγουρα ειναι νωρις απο τωρα!! Ενημερωτικα δν κανει να κανεις πλύσεις με αντισηπτικά εκει κατω γιατι σκοτωνονται και τα βακτηρια που εχουμε για να μας προστατευουν και κολλαμε μετα διαφορα!! Δν ξερω αν το κανεις συχνα, απλα στο λεω! Μονο με αφθονο νερακι εκει και τιποτα αλλο!! Περιμενε να κανεις εξετασεις ουρων που ειχες και θα σου πει ο γιατρος σου τι παραπανω να κανεις!!

ααχ μακαρι ελλη μου να ειναι εντερικα πονακια και οχι τιποτα σοβαρο τη εννωεις σκοτωνονται και τα βακτηρια που εχουμε για να μας προστατευουν ??εγω ειξερα οτι σκοτωνει μονο οποιοδηποτε "κακο" μικροβιο οχι δεν βαζω ποτε κολπικα υποθετα ουτε κανω πλυσεις με αντισηπτικα αν δεν μου πει ο γιατρος απλα νωμιζα πως τα κολπικα υποθετα betadine κανουν μονο καλο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ααχ μακαρι ελλη μου να ειναι εντερικα πονακια και οχι τιποτα σοβαρο τη εννωεις σκοτωνονται και τα βακτηρια που εχουμε για να μας προστατευουν ??εγω ειξερα οτι σκοτωνει μονο οποιοδηποτε "κακο" μικροβιο οχι δεν βαζω ποτε κολπικα υποθετα ουτε κανω πλυσεις με αντισηπτικα αν δεν μου πει ο γιατρος απλα νωμιζα πως τα κολπικα υποθετα betadine κανουν μονο καλο

δν ξεχωριζει πια μικροβια θα σκοτωσει.. Razz σκοτωνει ολα τα μικροβια, αλλα δν ειναι ολα "κακα" ειναι και αλλα που χρειαζονται να υπαρχουν! Ειναι οπως και το Listerine για τα δοντια, που μου ειχε πει ο οδοντιατρος οτι δν κανει να το χρησιμοποιουμε συχνα γιατι και στο στομα μας εχουμε βακτηρια που χρειαζεται να υπαρχουν κι αυτο τα εξοντώνει ολα!
Καλο ειναι γενικα σε οτι αφορα φαρμακευτικη αγωγη να ρωτας τον γιατρο σου κι αν σου δινει το οκ να το κανεις! μην ταλαιπωρείσαι αδικα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:ααχ μακαρι ελλη μου να ειναι εντερικα πονακια και οχι τιποτα σοβαρο τη εννωεις σκοτωνονται και τα βακτηρια που εχουμε για να μας προστατευουν ??εγω ειξερα οτι σκοτωνει μονο οποιοδηποτε "κακο" μικροβιο οχι δεν βαζω ποτε κολπικα υποθετα ουτε κανω πλυσεις με αντισηπτικα αν δεν μου πει ο γιατρος απλα νωμιζα πως τα κολπικα υποθετα betadine κανουν μονο καλο

δν ξεχωριζει πια μικροβια θα σκοτωσει.. Razz σκοτωνει ολα τα μικροβια, αλλα δν ειναι ολα "κακα" ειναι και αλλα που χρειαζονται να υπαρχουν! Ειναι οπως και το Listerine για τα δοντια, που μου ειχε πει ο οδοντιατρος οτι δν κανει να το χρησιμοποιουμε συχνα γιατι και στο στομα μας εχουμε βακτηρια που χρειαζεται να υπαρχουν κι αυτο τα εξοντώνει ολα!
Καλο ειναι γενικα σε οτι αφορα φαρμακευτικη αγωγη να ρωτας τον γιατρο σου κι αν σου δινει το οκ να το κανεις! μην ταλαιπωρείσαι αδικα!

εχεις δικιο και ισως τα πονακια που εξακολουθω να εχω να ειναι εντερικα περιμενω να ερθει γρηγορα η δευτερα να κανω την γενικη ουρων ελλη μου να σου κανω μια ηλιθια ερωτηση? στην εξεταση αυτη φενετε το σπερμα ? Embarassed Embarassed γιατι απ'οσο ξερω μπορει να μεινει κανα δυο μερες μεσα οχι αυτο που παει στα βαθια το αλλο που κατεβενει και προς τον κολπο αν ειπα κοτσανα μη με βρισεις δειξε λιγο κατανοηση Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις