Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
217 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 217 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 44]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΕΓΚΡΙΝΩ

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 μολις μου ειπε ο αντρουλης ότι δν το θελει!!
δν ακουει ελληνικά και εγω θελω να χορέψουμε ελληνικο για να καταλαβαίνουν όλοι τα λόγια!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787

ο μόνος έλληνας που ακούει είναι ο Σφακιανάκης, αλλα το μόνο που ταιριάζει απο λόγια είναι το Ολα τα σ'αγαπω... ταιριάζει σαν μουσική για χορός ζευγαριού?αν είναι να τον ψήσω για εκείνο που έχω περισσοτερες ελπίδες!!
(και Βανδη το Οτι ονειρευόμουν θα ταίριαζε, αλλα πάλι ούτε λόγος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 )

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω....θα πιούμε καφέ το πρωί ε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 334590

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια σας αφήνω....θα πιούμε καφέ το πρωί ε? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 334590

καληνύχτα κοριτσάκια!! κι εγώ λέω σιγά σιγά να αποσυρθώ στα ενδότερα!! αυριο καφεδάκι πάλι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΕΓΚΡΙΝΩ

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 μολις μου ειπε ο αντρουλης ότι δν το θελει!!
δν ακουει ελληνικά και εγω θελω να χορέψουμε ελληνικο για να καταλαβαίνουν όλοι τα λόγια!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787

ο μόνος έλληνας που ακούει είναι ο Σφακιανάκης, αλλα το μόνο που ταιριάζει απο λόγια είναι το Ολα τα σ'αγαπω... ταιριάζει σαν μουσική για χορός ζευγαριού?αν είναι να τον ψήσω για εκείνο που έχω περισσοτερες ελπίδες!!
(και Βανδη το Οτι ονειρευόμουν θα ταίριαζε, αλλα πάλι ούτε λόγος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 )

ελα θα τον ψήσεις σιγα σιγα!!!εμεις είχαμε το ποσο ωραια ματια έχεις..του Πλουταρχου Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΕΓΚΡΙΝΩ

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 μολις μου ειπε ο αντρουλης ότι δν το θελει!!
δν ακουει ελληνικά και εγω θελω να χορέψουμε ελληνικο για να καταλαβαίνουν όλοι τα λόγια!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787

ο μόνος έλληνας που ακούει είναι ο Σφακιανάκης, αλλα το μόνο που ταιριάζει απο λόγια είναι το Ολα τα σ'αγαπω... ταιριάζει σαν μουσική για χορός ζευγαριού?αν είναι να τον ψήσω για εκείνο που έχω περισσοτερες ελπίδες!!
(και Βανδη το Οτι ονειρευόμουν θα ταίριαζε, αλλα πάλι ούτε λόγος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 534787 )

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΤΟ ΟΛΑ ΤΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΝΟΗΜΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΔΙΚΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΟ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΛΕΜΕ Κ ΟΛΟ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
ελα θα τον ψήσεις σιγα σιγα!!!εμεις είχαμε το ποσο ωραια ματια έχεις..του Πλουταρχου Very Happy

δύσκολο πολύ! αν δν θέλει αυτός δν πα να χτυπιέμαι!! Razz Razz πολύ ωραίο τραγούδι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 228222

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΤΟ ΟΛΑ ΤΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΝΟΗΜΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΔΙΚΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ

χαχα δν μπορώ να ξεκολλησω!
αγάπη μου δν γίνεται να μας αρεσει και τους δύο γιατί ο αντούλης μου ακούει μεταλ..κι όχι αυτά τα μπαλαντοειδή αλλά τα άλλα με τις κάφρικες φωνές που είναι σαν βόθρος!!! Δν γίνεται να βρούμε κάτι κοινό... εκτός από τον Νοτη που σαν θαυμα του αρέσει!! Αρα μάλλον εκεί βλέπω να καταλληγουμε! Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΤΟ ΟΛΑ ΤΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΝΟΗΜΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΔΙΚΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ

χαχα δν μπορώ να ξεκολλησω!
αγάπη μου δν γίνεται να μας αρεσει και τους δύο γιατί ο αντούλης μου ακούει μεταλ..κι όχι αυτά τα μπαλαντοειδή αλλά τα άλλα με τις κάφρικες φωνές που είναι σαν βόθρος!!! Δν γίνεται να βρούμε κάτι κοινό... εκτός από τον Νοτη που σαν θαυμα του αρέσει!! Αρα μάλλον εκεί βλέπω να καταλληγουμε! Rolling Eyes


ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΕΤΑΛ ΜΙΣΟ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι φυσικά και το ξέρω και μου αρέσει και πάρα πολύ!! Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ναι φυσικά και το ξέρω και μου αρέσει και πάρα πολύ!! Very Happy Very Happy

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΕ ΜΕΤΑΛ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΨΑΞΕ ΜΠΑΛΑΝΤΕΣ ΤΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΙΕΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙΣ ΜΑΖΙ ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΧΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Wink Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά αν ήταν να βρούμε ξένα πιστεύω θα είχαμε περισσοτερες κοινές επιλογές γιατί υπάρχουν πολλές μέταλ μπαλάντες...τι στο καλο? έχουμε καιρό μέχρι τότε κάτι θα κάνουμε πάντως.. Very Happy λοιπόν τώρα θα φύγω οριστικά γιατί νύσταξα πολύ!!

σας φιλώ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα καλοριζικο τό 4 ευχες να εγγυμονυσετε ολες χωρις απροοπτα και να γεμισουν οι αγκαλιες σας χχχχ

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα. καλή χρονιά να έχουμε , με γεμάτες τις κοιλίτσες μας και τις αγκαλίτσες μας.

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[ Πάντως κι εγώ άργησα λίγο αλλά στο τέλος ... φούσκωσα! Όσο περνάει ο καιρός, αυξάνουν οι πιθανότητες! Το ίδιο θα παθετε και σεις, να στε σίγουρες! Φιλια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 417472 [/quote]

συγχαρητηρια!!! ευχομαι να πανε όλα τελεια και να κρατησεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλιά σου!! ερωτηση: οσο περναει ο καιρος αυξανουν οι πιθανοτητες?? δηλαδη? δεν εχει να κανει με τα ποσοστα καθε μηνα?

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!! Να έχετε μια υπέροχη μέρα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 417472
Ευχαριστούμε πολύ, Αυγολεμονη και konstantina!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλα...

Θελω την βοηθεια σας αν ξερετε σε κατι εκτος θεματος.
Ειναι η τριτη φορα που με πιανει αυτο και δεν ξερω τι να κανω.
Δεν ξερω αν ειναι νευρο η μυης, λοιπον με πιανει στην κλειδωση αναμεσα στο μπουτι και το πιπι ξερετε τι εννοω και μερικες φορες με πιανει μεχρι κατω. Και με ποναει τοσο πολυ και με χτυπαει σε μερικες κινησεις ακομα περισσοτερο σε σημειο που μου βγαινουν τα ματια μου εξω απο τον πονο και κουτσαινω και δεν μπορω να περπατησω.
Εχετε καμια γνωμη κανενα γιατρικο κατι τελοσπαντων?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!!!Ελευθερία αυτό που περιγράφεις σαν κράμπα μου φαινεται! Δν ξέρω...υπάρχει γιατρικό για κράμπες? Rolling Eyes

Ειρήνη έχω βρει αυτό

Xρόνος προσπάθειας Ποσοστό επιτυχίας*
3 μήνες 57%
6 μήνες 72%
1 χρόνος 85%
2 χρόνια 93%

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 315810

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερούδια ομορφιές μου!!!αχ σημερα ξύπνησα με τρελά κέφια!!!!!ο ήλιος λάμπει...τα πουλάκια πετούν.....αυριο φεύγω 3μερο......αχ τι καλά!!! τι μου κάνετε?με ποιες θα πιω καφέ???? Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καλημερούδια ομορφιές μου!!!αχ σημερα ξύπνησα με τρελά κέφια!!!!!ο ήλιος λάμπει...τα πουλάκια πετούν.....αυριο φεύγω 3μερο......αχ τι καλά!!! τι μου κάνετε?με ποιες θα πιω καφέ???? Very Happy Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 καλημέρα κοριτσάκιιιιι!!όντως πολύ ωραία μέρα σήμερα!!σου φτιάχνει το κέφι να την βλέπεις από το παράθυρο βέβαια γιατί αν βγεις εξω σου πέφτει το σαγόνι από το κρύο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα φτιαξτε μου ενα καφεδακι βρε κοριτσακια μουυυυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 438696

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:καλημερα και απο μενα φτιαξτε μου ενα καφεδακι βρε κοριτσακια μουυυυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 438696

καλημέρα!!!έλα έτοιμο τον έχω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:καλημερούδια ομορφιές μου!!!αχ σημερα ξύπνησα με τρελά κέφια!!!!!ο ήλιος λάμπει...τα πουλάκια πετούν.....αυριο φεύγω 3μερο......αχ τι καλά!!! τι μου κάνετε?με ποιες θα πιω καφέ???? Very Happy Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 875502 καλημέρα κοριτσάκιιιιι!!όντως πολύ ωραία μέρα σήμερα!!σου φτιάχνει το κέφι να την βλέπεις από το παράθυρο βέβαια γιατί αν βγεις εξω σου πέφτει το σαγόνι από το κρύο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

και το σαγόνι κι η μύτη και όλα χιχιχιιχ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:καλημερα και απο μενα φτιαξτε μου ενα καφεδακι βρε κοριτσακια μουυυυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 438696

καλημέρα!!!έλα έτοιμο τον έχω!

ευχαριστω ευη μουυυυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 5 417472

μπουμπου μου τη κανεις ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις