Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 44]

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Εγώ γέννησα στο Έλενας, αλλά το επόμενο δεν ξέρω πού... Να σε έχουμε υπόψη μας, γιατί σίγουρα αυτό το διάστημα θα μείνουμε έγκυος πολλές!! Very Happy

Με μεγάλη μου χαρά να 'ρθετε όλες!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Ιωαννακι και Νικη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472

Εγω λετε να μην ειχα μεινει εγκυος τοσο καιρο γιατι ο αντρουλης λυσαγε να ειμαι απο πανω? Razz Razz Razz

Τελοσπαντων μετα απο αυτο που εγινε αλλαξε και ο κυκλος μου οπως καταλαβαινετε. Οποτε δεν ξερω αν ειμαι κοντα με καμια λογικα περιμενω στις 14 ουτως η αλλιως δεν προσπαθω οποτε απλα θελω να δω με ποιες ειμαι παρεα.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472 σε ολες.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Γεια σου Ιωαννακι και Νικη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472

γεια σου ελευθερία !! (αν δεν κάνω λάθος! Razz )

Οποτε δεν ξερω αν ειμαι κοντα με καμια λογικα περιμενω στις 14 ουτως η αλλιως δεν προσπαθω οποτε απλα θελω να δω με ποιες ειμαι παρεα.

με εμένα είσαι παρέα σίγουρα..
ούτε κι εγώ προσπαθώ πάντως! Smile


ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ;;;
ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δοκιμαζε Ιφιγενεια δοκιμαζε στασεις δεν εχεις να χασεις τιποτα απολαυση θα κερδισεις Razz

Σωστα Ιωαννακι Ελευθερια με λενε, ωραια πολυ χαιρομαι που ειμαστε παρεα!!! Very Happy

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ...
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο σημερα ειναι το τελευταιο επεισοδιο η ζωη της αλλης ???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!

siren πως είσαι σήμερα; πονάς; ούτε κι εγώ προσπαθώ ακόμα αλλά μου αρέσει η παρέα σας Embarassed

boubou Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 536304 μμμμμμμ.....πρωί πρωί πάντως εγώ νυστάζω!!! Δώστα όλα το σ/κ...!!!χαχαχα!!!

ifigeniaboz έμεινε τίποτα στη νύφη απο το μεσημέρι να έρθουμε να φάμε;

rinamar συγνώμη αλλά γέλασα πολύ με το παράθυρο!!!Πόνος στο στήθος εμένα με πιάνει στα μέσα του κύκλου συνήθως αλλά μπορεί και καθόλου.

lia-ka καλή επιτυχία!!!Θα αναστενάξει το σ/κ με εσας!!!

αγαπη κι συμφωνώ με τα κορίτσια μην παίρνεις αγωγή αν δεν στην έχει δώσει ο γιατρός σου!Κοίτα όταν είναι να δώσεις δείγμα είτε ούρων είτε ΠΑΠ δεν πρέπει να έχεις επαφές για 2-3 μέρες και αν έχεις στην χειρότερη να είναι με προφυλακτικό. Το ξέρω από τον γιατρό. Πριν δώσεις δείγμα θα πρέπει να έχεις πλυθεί πολύ καλά για να μην βρεθούν πχ βακτήρια από πως να το πω τώρα;!!

ιωαννα καλώς ήρθες στο θεματάκι.Με το καλό να αποκτήσεις παιδάκι.

a-niki σε καλωσορίζω κι εγώ με τη σειρά μου!!!
Εύχομαι όλα καλα να σου πάνε.

Αχ βρε κορίτσια δεν προλαβαίνω να διαβάζω και να στέλνω..... Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ησυχια εχει βρε κοριτσια που χαθηκατε ολες ???? ολες για ζουζουνιες πηγατε ??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 534787

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:κοριτσια εδω ειμαι κ εγω ρε κοριτσια εχω κατι πονακια χαμηλα στην μητρα μετα απο ολα αυτα που ειχα τις τελευταιες μερες εχω αρχισει να ανυσηχω λετε να εχω κρυωσει και να μην ειναι μυκητες??? εχω μπερδευτει με ολα αυτα ειναι σαν πονοι περιοδου περιμενω στις 16 δεν ειναι λιγο νωρις ??? η μηπως το μικροβιο ηταν υπουλο και εισχορησε πιο βαθια δεν ξερω πειτε μου τη γνωμη σας μηπως τελικα να παρω τα κολπικα υποθετα Betadine καλου κακου ??


Αγάπη...το καλύτερο σαπούνι για τη ευάισθητη περιοχή είναι το Hydrovit-Intimcare που είναι με ουδέτερο ph άοσμο και άχρωμο!Κάνει σαπουνάδα και είναι καλό για την καθαριότητα εκεί κάτω!Μου το σύστησε η γυναικολόγος μου και είμαι πολύυ ευχαριστημένη!!! Very Happy

Lilliput(Iωάννα) και Νίκη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472 Είμαστε όντως πολύ δεμένο παρεάκι και έχουμε και άφθονο χώρο για πολλές ακόμα!!!
Καληνύχτα κορίτσια!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Deb"]
αγαπη έγραψε:κοριτσια εδω ειμαι κ εγω ρε κοριτσια εχω κατι πονακια χαμηλα στην μητρα μετα απο ολα αυτα που ειχα τις τελευταιες μερες εχω αρχισει να ανυσηχω λετε να εχω κρυωσει και να μην ειναι μυκητες??? εχω μπερδευτει με ολα αυτα ειναι σαν πονοι περιοδου περιμενω στις 16 δεν ειναι λιγο νωρις ??? η μηπως το μικροβιο ηταν υπουλο και εισχορησε πιο βαθια δεν ξερω πειτε μου τη γνωμη σας μηπως τελικα να παρω τα κολπικα υποθετα Betadine καλου κακου ??


Αγάπη...το καλύτερο σαπούνι για τη ευάισθητη περιοχή είναι το Hydrovit-Intimcare που είναι με ουδέτερο ph άοσμο και άχρωμο!Κάνει σαπουνάδα και είναι καλό για την καθαριότητα εκεί κάτω!Μου το σύστησε η γυναικολόγος μου και είμαι πολύυ ευχαριστημένη!!! Very Happy

σε ευχαριστω δεσποινα μου μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα το predictor miss intimo απο πισω γραφει:
Ενδεικνυται για τον καθημερινο καθαρισμο της ευαισθητης περιοχης στη γονιμη ηλικιακα περιοδο. Δεν αλλαζει το φυσιολογικο pH. Καταλληλο για ευαισθητο δερμα.

Παντως δεν εχω να χασω τιποτα να δοκιμασω και αυτο που μου προτεινες

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!
ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ;;
ΕΓΩ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΗΓΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ!!
ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΧΘΕΣ ΞΕΣΤΟΛΙΣΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.....ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΣΚΟΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ Κ ΧΑΛΙΑ!!!ΠΟΥΦ Κ ΠΩΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...
ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ;;;
ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΑΛΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994
ΣΙΡΕΝ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ;;
ΑΓΑΠΗ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ΄΄
ΙΩΑΝΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;
ΜΑΡΙΑΜΠΕΛ Κ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ(ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 451948

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!!!! τι μου κανετε??? μαλλον θα μου ερθει περιοδος αλλα ας μη το κανουμε και θέμα!!! Mad Mad Mad !!! ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα γιατι : η γιαγιακα μου ειναι με το παλιο το ημερολογιο και σήμερα εχει χριστουγεννα! κανονισα τραπεζι εκπληξη! θα της σκασουμε μυτη παιδια, εγγονια γαμπροι!! τι χαρα θα παρει η γλυκια μου!! εχει να κανει χριστουγεννα πανω απο 15 χρονια!!! και αλλη μια ευκαιρια για μενα που ξαναμυρισε το σπιτι μου χριστουγεννα από τα ψησιματα!! δεν λεω να το χωνεψω πως τελειωσαν οι γιορτες!!! καλημερα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια που ειστε ολες? εγω αδεια σημερα και θα ειμαι σπιτι αλλα εχω και ενα σωρο δουλειες.Ο πονος εχει απαλυνει εκει στην κλειδωση και τωρα ποναω στο πλαι της γαμπας λες και εκανα γυμναστικη. Rolling Eyes
Θα μπαινω συχνα. Φιλακια

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:καλημερα!!!! τι μου κανετε??? μαλλον θα μου ερθει περιοδος αλλα ας μη το κανουμε και θέμα!!! Mad Mad Mad !!! ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα γιατι : η γιαγιακα μου ειναι με το παλιο το ημερολογιο και σήμερα εχει χριστουγεννα! κανονισα τραπεζι εκπληξη! θα της σκασουμε μυτη παιδια, εγγονια γαμπροι!! τι χαρα θα παρει η γλυκια μου!! εχει να κανει χριστουγεννα πανω απο 15 χρονια!!! και αλλη μια ευκαιρια για μενα που ξαναμυρισε το σπιτι μου χριστουγεννα από τα ψησιματα!! δεν λεω να το χωνεψω πως τελειωσαν οι γιορτες!!! καλημερα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994

καλημέρα κι απο εμενα!!Τυχερή η γιαγιούλα σου που έχει τέτοια εγγόνια και τυχερή κι εσύ που έτσι θα γιορτάσεις 2 φορές τον χρόνο Χριστούγεννα... Very Happy Very Happy
ιφιγένεια κι εμεις θα ξεστολίσουμε αύριο όμως λέω, βαρίεμαι σήμερα! Embarassed Embarassed καλά θα ήταν αλλά χθες φιλοξενουσαμε την αδερφή του αντρούλη το βραδυ και δν ενιωθα άνετα.. αλλα η μέρα δν τελειωσε ακόμη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 40746


Ελευθερία μου ωραία..θα ξεκουραστείς λίγο και θα χαρείς το μπουμπουκι σου σήμερα!! κι εγώ αναρωτιέμαι..μήπως πρέπει να αρχίσεις όντως κάποια γυμναστική μπας και ξεπιαστείς!???????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 893968

Σε καμια ωρα θα παμε στα πεθερικα για φαγητο σημερα να τρεξει λιγο στο κτημα ο Τσαρλουκος!! καλημέρα και φιλακια σε όλες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 334590

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!εμενα χθες η βραδια ηταν λιγο πυρ και μανια!ειδατε που ηθελα να κανω επιθεση για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 215994 !μου εκανε τον δυσκολο,δεν ηθελε!και του εκανα και μασαζ!ααα λεω,φταιω εγω που σε ξεκουρασα!ε μετα ηρθε και μου ειπε πως εκανε πλακα!χαχα!σημερα δεν ειχα ορεξη να σηκωθω απο το κρεβατι αλλα τα ζουζουνια ειχανε αλλη γνωμη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 654316 !τα πηγα στην μαμα μου να παιξουνε και πηγα σουπερ μαρκετ!μεχρι να τελειωσω και να ερθω σπιτι πηγε 13 και 30 η ωρα!τωρα τα εβαλα για υπνο!βλεπω οτι τα βγαζετε τα στολιδια Sad ,εγω δεν θελω!δεν μπορω να καταλαβω πως περασαν οι γιορτες ετσι!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ????? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΙΩΑΝΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΔΕΣ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι βρε χρονια πολλα στις ιωαννες!οτι επιθυμειτε!αχ κοριτσια μου,εχω ενα θεμα που με αγχωνει πολυ!ολοι εδω στο σπιτι περιμενουν να τα κανω ολα εγω,οταν ειμαι λιγο αδιαθετη και εχω κανενα πυρετο τους πιανει τρελα λες και θα πεθανω!ολα περνανε απο μενα!η πεθερα δεν μπορει,οι αντρες δεν ασχολουνται και οι δικοι μου εχουν τα δικα τους!να ερθει καποια στιγμη σπορακι πως θα τα βγαλω περα?θα ειμαι δυνατη?οταν εμεινα εγκυος στο δευτερο ειχα καλη εγκυμοσηνη και τα εκανα ολα!μεχρι και αιμα εβγαλα αλλα δεν εβαλα κολο κατω!και το παιδι και τις δουλειες!τωρα ομως?με πιανει ενας μικρος πανικος.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!
ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ;;
ΕΓΩ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΗΓΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ!!
ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΧΘΕΣ ΞΕΣΤΟΛΙΣΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.....ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΣΚΟΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ Κ ΧΑΛΙΑ!!!ΠΟΥΦ Κ ΠΩΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...
ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ;;;

ΑΓΑΠΗ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ;
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ

lia-ka τη κανεις??? θυμησε μου το ονομα σου

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λιανα βρε,οχι απο ιωαννα,αλλα ιουλια!χιχιχι

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:λιανα βρε,οχι απο ιωαννα,αλλα ιουλια!χιχιχι

λιανα μου μου νόμιζα οτι σε λενε ιωαννα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 40746 εχεις δυο παιδακια?? να τα χαιρεσαι θελεις να κανεις και τριτο ??????? χαρα στο κουραγιο σου

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω πολυ να κανω και αλλο!μου αρεσουνε πολυ τα παιδακια!αλλα δεν ερχετε!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:θελω πολυ να κανω και αλλο!μου αρεσουνε πολυ τα παιδακια!αλλα δεν ερχετε!

οταν θελουμε κατι παρα πολυ ολο το συμπαν συνομωτει για να το αποκτησουμε μην αγχωνεσε απολαυσε το χαλαρα και θα ερθει και το τριτο μελος. λιανα μου σε εκανα προσθηκη στους φιλους μου εδω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 11 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις