Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
179 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 179 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 37 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 44]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel ουπς την εφαγα όλη!!! Embarassed

αγαπη προσεχε!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:mariabel ουπς την εφαγα όλη!!! Embarassed

αγαπη προσεχε!!!


Very Happy Very Happy Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω κοπελα μου δεν περιμενω 22 του μηνα!ειναι νωρις ακομη!προς το παρον του δινω και καταλαβαινει! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 215994 !αφου δεν ξερω τι γινετε απο γονιμες!καλα νεα εχουμε απο την δημητρουλα και εγω περιμενω να μαθω απο αλλο θεματακι τι εγινε με το polinaki!εκανε τεστ και μας εχει αφησει στην αγωνια!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι κι εγώ!Μπαίνω και διαβάζω κάθε μέρα αυτά που γράφεται αλλά δεν έχω χρόνο να απαντήσω!
Ρε κορίτσια η Ευαγγελίτσα που είναι;Έχει πολύ καιρό να μπει!Μακάρι να γυρίσει στο θεματάκι με ευχάριστα νέα!!!

Εγώ λοιπόν είμαι στην 14 μέρα του κύκλου μου σήμερα!Εδώ και 3 μέρες χάνομαι λιγάκι αλλά δεν δίνω και πολύ σημασία...μία ζαλίζομαι,ανακατεύομαι(μακάρι να μην έχω αρρωστήσει)και νυστάζω πολύ περισσότερο!Δεν μπορώ να ξυπνήσω με τίποτα το πρωι!Επίσης η μέση μου με πεθαίνει,έχω πρόβλημα βέβαια αλλά μπορεί να είναι και από την πολύ υγρασία και το κρύο!Τί να πω;Πφφ...Πολύ κρύο και εδώ πέρα!Μπρρρ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 606100 Τα φιλιά μου σε όλες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη τι καλο φτιαχνεις?εγω κοριτσια μια φορα ξεχασα την κατσαρολα με το λαδι στο ματι και πηρα φωτια!ευτηχως ηταν εδω ο θειος μου(κατι σαν θεος)και γλιτωσα στο τσακ!ειχα και τα παιδια!παναγια μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 534787 !

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου Deb μου!και εδω στα τρικαλα εχει πολυ κρυο και υγρασια!αστα να πανε!μπορει αυτα που εχεις να ειναι απο τις γονιμες!εχω ακουσει πολλες κοπελες να εχουν ζαλαδα και κομμαρες οταν ειναι οι μερες τους!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:γεια σου Deb μου!και εδω στα τρικαλα εχει πολυ κρυο και υγρασια!αστα να πανε!μπορει αυτα που εχεις να ειναι απο τις γονιμες!εχω ακουσει πολλες κοπελες να εχουν ζαλαδα και κομμαρες οταν ειναι οι μερες τους!

Δεν είχα δώσει βάση ποτέ σε "συμπτώματα" των γόνιμων!Μάλλον σε αυτό οφείλεται!Μακάρι να μην έχω κρυώσει!!!!Ρε κορίτσια δέκατα στην θερμοκρασία πότε θεωρούνται;

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω διαβασει οτι στην οωρρηξια, και μετα εχουμε δεκατα!δεν εισαι αρρωστουλα βρε,να δεις οτι απο αυτο θα ειναι! Laughing Laughing

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:εγω εχω διαβασει οτι στην οωρρηξια, και μετα εχουμε δεκατα!δεν εισαι αρρωστουλα βρε,να δεις οτι απο αυτο θα ειναι! Laughing Laughing

Μέχρι και το πόδια μου αισθάνομαι κομμένα και δεν έχω κάνει και σχεδόν τίποτα σήμερα!!!Πονάωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Deb και από μένα!
Αφού είσαι στη 14η μέρα μάλλον γόνιμες μέρες είναι. Διαφορετικά οι ζαλάδες, οι αναγούλες και η υπνηλία είναι συμπτώματα ευχάριστης είδησης.
Δέκατα είναι γύρω στο 37.

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α mariabel εχουμε καλα νεα και απο την a-niki!αν δεν το εχεις δει! Razz Razz

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariabel έγραψε:Γεια σου, Deb και από μένα!
Αφού είσαι στη 14η μέρα μάλλον γόνιμες μέρες είναι. Διαφορετικά οι ζαλάδες, οι αναγούλες και η υπνηλία είναι συμπτώματα ευχάριστης είδησης.
Δέκατα είναι γύρω στο 37.

Τί να πω!Δεν ξέρω!Είμαι τόσο χάλια που θέλω απεγνωσμένα να κάνω εμετό!!!Αλλά μου είναι πολύ δύσκολο!Στην ζωή μου μπορεί να έχω κάνει και 10 φορές το πολύ εμετό!Ακόμα και από το πολύ ποτό(πιό παλιά όταν βγαίναμε)δεν μπορούσα με τίποτα να τα βγάλω αν και το ήθελα τόσο πολύ για να συνέλθω!Ζαλίζομαι πολύ ρε κορίτσια!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα ξερεις αν και η κασσιανή εκανε τεστ;

Deb δεκατα είναι απο 37 μέχρι 37 και 9. Μαλλον ειχες ωορρηξία!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλήθεια; Ωραία!! Τέλεια!! Η πρώτη εγκυμοσύνη του νούμερο 4!!!! (Ελπίζω με την πολυλογία μας να μην είναι και η τελευταία!!!)

a-niki, Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 50580
Εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και έναν εύκολο, χωρίς περιπλοκές τοκετό! Να πάνε όλα καλά και σε εννιά μήνες να κρατάς το μωρό σου υγιέστατο στην αγκαλιά σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472

Δέσποινα, λίγο απίθανο μου φαίνεται να είναι αναγούλες από εγκυμοσύνη. Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, αλλά οι αναγούλες ξεκινάνε συνήθως μετά τις 6,7 εβδομάδες... Εκτός και αν η προηγούμενη περίοδος ήταν μπλόφα... Άρα ή αυτό ισχύει ή είσαι αρρωστούλα ή απλά είναι γόνιμες μέρες.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariabel στις Τρι Ιαν 10, 2012 2:42 pm, 1 φορά

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι βρε κοριτσακι μου?ξαπλωσε λιγο με τα ποδια ψυλα!κλεισε και τα ματια σου και χαλαρωσε,μην ακους τιποτα!προσπαθησε να το βγαλεις απο το μυαλο σου οτι δεν μπορεις!αυτο σε εμενα βοηθαει!μηπως σου επεσε το σιδιρο?εμενα οταν πεφτει ετσι αισθανομαι!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, καληνύχτα!!! Sleep Sleep Πάω για νάνι, γιατί προβλέπεται ξύπνημα μια-δυο φορές τη νύχτα από τον Αντωνάκη!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου θα παω για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 850933 !δεν μπορω αλλο!δεσποινακι μου ευχομαι αυριο να εισαι καλητερα!περαστικουλια!πολλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 35468 !mariabel και αγαπη καληνυχτα και πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 !τα λεμε αυριο με υγεια!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κοριτσάκια και ονειρα γλυκά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 531909

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέραα!!σε λίγο φεύγω για δουλειά και είπα να μπω να δω τι ειπατε χθες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 40746 (μη χάσω Razz )
Δεσποινάκι ελπίζω να νιώθεις καλύτερα σήμερα!!Εγω θα σου πω οτι αν δν κρύωσες νομίζω ότι ειναι παιχνίδια του μυαλού αυτά!!κάθε μήνα μας ξεγελάς ότι μπορει και να τα καταφερες.... οπότε βγαλτο απο το μυαλο σου και να εισαι σιγουρη ότι τοτε θα τα καταφέρεις σίγουραααααα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 875502
Μαρία μου ελπίζω να μη σε ξύπνησε πολλές φορές ο ζουπηχτερός Αντωνάκης σου και να ξεκουραστηκες!!!
Ιωαννα καλα τους απαντας οτι θα παραγγειλεις και γι αυτους (θα το κανω κι εγω , πλακα είχε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 4872 )
Λιάνα μου τι πλάκα εχει που μετά από ζουζουνιές έχουμε μια όρεξη άλλο πράγμα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 893968
αγάπη νόμιζα ότι εγώ έφαγα αργά αλλά ευτυχώς υπάρχουν και χειροτερα pig pig pig χιχιχι


φεύγω τώρα!!θα τα πουμε το μεσημέρι πάλι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααααα!τι κανετε?εγω τρωω κουλουρακι!ελλη μου καλη δουλιτσα να εχεις!τα αλλα κοριτσια μαλλον κανετε νανι...χαχαχα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!!

Μόνη με βλέπω να μαι τώρα το πρωί στο φόρουμ. Sad
Περιμένω να ρθει η μητέρα μου να τρέξει για τα χαρτιά της άδειας.Έχουν βαλθεί όλοι να μη μ αφήσουν να ξεμυτίσω μέχρι το Σάββατο, σαν να έχουν δίκιο όμως γιατί εχθές είχα παραπάνω αιματάκι.

Αν εξαιρέσεις τα γαϊδούρια τους γείτονες που φώναζαν όλο το βράδυ κ μου γύρισαν τα μυαλά,μπορώ να πω ότι είμαι σε καλή διάθεση.Ευτυχώς με τις νέες ωτοασπίδες που πήρα δεν ακούω τίποτα.Ο σκορπιός ωροσκόπος μου όμως ετοιμάζει σχέδια από χθες γιατί πολύ τους ανεχτήκαμε ρε κορίτσια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Όσο για φαγητά που βλέπω να λέτε, πέρα από λίγη σοκολατίτσα
, προσπαθώ να το ράψω γιατί υποσχέθηκα στον εαυτό μου να χάσω αυτά τα περιττά 6 κιλά που έβαλα από το καλοκαίρι κ μετά!Λέω να ξεκινήσω κ γυμναστήριο τον άλλο μήνα!

Αυτά τα "ολίγα" από μένα, φιλάκια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερούδια κι από μένα!ξυπνήστε!!!!!κάνω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα μια γλυκια καλημερα απο τα τρικαλα κρυο κρυο πολυ κρυο αργησα να συκωθω απο το κρεβατακι σημερα εχω σιδερωμα και βαριεμαι πολυ ειμαι και μονη μου αχ μοναξια μεχρι να ερθει το βραδακι ο αντρουλης μου........για αγκαλιτσες........

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Καλημερούδια!!

Μόνη με βλέπω να μαι τώρα το πρωί στο φόρουμ. Sad
Περιμένω να ρθει η μητέρα μου να τρέξει για τα χαρτιά της άδειας.Έχουν βαλθεί όλοι να μη μ αφήσουν να ξεμυτίσω μέχρι το Σάββατο, σαν να έχουν δίκιο όμως γιατί εχθές είχα παραπάνω αιματάκι.

Αν εξαιρέσεις τα γαϊδούρια τους γείτονες που φώναζαν όλο το βράδυ κ μου γύρισαν τα μυαλά,μπορώ να πω ότι είμαι σε καλή διάθεση.Ευτυχώς με τις νέες ωτοασπίδες που πήρα δεν ακούω τίποτα.Ο σκορπιός ωροσκόπος μου όμως ετοιμάζει σχέδια από χθες γιατί πολύ τους ανεχτήκαμε ρε κορίτσια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Όσο για φαγητά που βλέπω να λέτε, πέρα από λίγη σοκολατίτσα
, προσπαθώ να το ράψω γιατί υποσχέθηκα στον εαυτό μου να χάσω αυτά τα περιττά 6 κιλά που έβαλα από το καλοκαίρι κ μετά!Λέω να ξεκινήσω κ γυμναστήριο τον άλλο μήνα!

Αυτά τα "ολίγα" από μένα, φιλάκια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 417472


καλημέρα κοπελιά Very Happy πάρε ένα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 30 438696 και κάτσε να τον πιούμε παρέα Very Happy νακάτσεις σπίτι για να είσαι περδίκι το Σαββατο!πως θα τα σαρώσεις όλα?? Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 37 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις