Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
288 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 288 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 44]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:Κοριτσάρες μου καλησπέρα! Έχω μέρες να μπω γιατι έχουμε κάποια θεματάκια με την υγεία του μπαμπάκα μου και σας αμέλησα. Είμαι κομμάτια και νυστάζω αλλά ήθελα να σας πω τα νέα μου στα γρήγορα. Πήγα σήμερα στο γιατρό και ενθουσιάστηκε. Μου είπε ότι αυτή η εγκυμοσύνη φαίνεται η καλύτερή μου απ' όλες τις φορές! Έφερε και ολοκαίνουργιο υπέρηχο και φαινόντουσαν όλα τέλεια! Είδαμε και παλμούς αλλά ακόμα είναι νωρίς για να ακούσουμε. Θα ξαναπάω σε 2 βδομάδες. Είμαι σχεδόν 6 εβδομάδων τώρα.

Σας πεθύμησα πολύ πάντως, να το ξέρετε! Ελπίζω να τα πούμε και αύριο! Εύχομαι όλες σύντομα να πάρετε τη χαρά που πήρα εγώ σήμερα. Καληνύχτα αγάπες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316

Δημητρούλαααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 πολύ ωραία τα νέα σου!!Είναι μικράκι μωρέεεεε γι αυτο δν ακούσατε!!χαρηκα πάρα πολύ!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ μην το σκέφτεσαι καν!!!! Ελπιζω να ειναι σύντομα καλύτερα και ο πατερούλης σου να απολαυσει κι αυτός το εγγονάκι!!!! Δν σε ξεχνάμε και μας λείπες κι εσυ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 334590

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:Αχ βρε κοριτσια να σας πω τι επαθα σημερα? Πετυχα εξω δυο γνωστες μου.. με τη μια παντρευτηκαμε την ιδια ημερα και η αλλη παντρευτηκε 2 εβδομαδες μετα απο μενα. και οι δυο ειναι εγκυες στον πεμπτο μηνα. Οταν τις ειδα με φουσκωμενες τις κοιλιτσες κατι με επιασε..καπως στεναχωρηθηκα. οχι γιατι οι κοπελες ηταν εγκυες, αλοιμονο!..αλλα προσπαθουσα να καταλαβω τι ακριβως εκαναν εκεινες και επιασαν τοσο γρηγορα μετα το γαμο κι εγω ακομα τιποτα! Γυρισα στο σπιτι και εβαλα τα κλαματα. καταλαβαινετε τι θελω να πω ετσι?

ΜΑΡΙΛΥ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Κ ΣΕΝΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΤΕ ΕΛΕΓΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΠΑΙΔΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΘΕΛΗΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ 5 ΜΗΝΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Α!!! ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ Embarassed Embarassed Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:Κοριτσάρες μου καλησπέρα! Έχω μέρες να μπω γιατι έχουμε κάποια θεματάκια με την υγεία του μπαμπάκα μου και σας αμέλησα. Είμαι κομμάτια και νυστάζω αλλά ήθελα να σας πω τα νέα μου στα γρήγορα. Πήγα σήμερα στο γιατρό και ενθουσιάστηκε. Μου είπε ότι αυτή η εγκυμοσύνη φαίνεται η καλύτερή μου απ' όλες τις φορές! Έφερε και ολοκαίνουργιο υπέρηχο και φαινόντουσαν όλα τέλεια! Είδαμε και παλμούς αλλά ακόμα είναι νωρίς για να ακούσουμε. Θα ξαναπάω σε 2 βδομάδες. Είμαι σχεδόν 6 εβδομάδων τώρα.

Σας πεθύμησα πολύ πάντως, να το ξέρετε! Ελπίζω να τα πούμε και αύριο! Εύχομαι όλες σύντομα να πάρετε τη χαρά που πήρα εγώ σήμερα. Καληνύχτα αγάπες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316


Δημητρούλα μου όλα καλά να πάνε σε όλους τους τομείς!!!σε σκεφτόμαστε και μας λείπεις!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 334590

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demmy5_k έγραψε:Κοριτσάρες μου καλησπέρα! Έχω μέρες να μπω γιατι έχουμε κάποια θεματάκια με την υγεία του μπαμπάκα μου και σας αμέλησα. Είμαι κομμάτια και νυστάζω αλλά ήθελα να σας πω τα νέα μου στα γρήγορα. Πήγα σήμερα στο γιατρό και ενθουσιάστηκε. Μου είπε ότι αυτή η εγκυμοσύνη φαίνεται η καλύτερή μου απ' όλες τις φορές! Έφερε και ολοκαίνουργιο υπέρηχο και φαινόντουσαν όλα τέλεια! Είδαμε και παλμούς αλλά ακόμα είναι νωρίς για να ακούσουμε. Θα ξαναπάω σε 2 βδομάδες. Είμαι σχεδόν 6 εβδομάδων τώρα.

Σας πεθύμησα πολύ πάντως, να το ξέρετε! Ελπίζω να τα πούμε και αύριο! Εύχομαι όλες σύντομα να πάρετε τη χαρά που πήρα εγώ σήμερα. Καληνύχτα αγάπες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316

demmy χαιρομαι που εισαι καλα..ευχομαι ολα να σου ερθουν βολικα και να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε γλυκά μου κοριτσακια δεν θέλω να σας παίρνει απο κάτω εγω πιστεύω ότι το κάθε σπορακι έρχεται την κατάληξη στιγμή της κάθε γυναίκας. Θέλω να σας ακούω ανεβασμενες και αισιόδοξες και όλες θα έχουμε τα αποτελέσματα που θελουμε

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μαριλύ καταλαβαίνω τι λες.. κι εγώ αν δω γνωστές να έχουν φουσκώσει η μαθαίνω για καμια κοπέλα από αυτές που γνωριζόμαστε απλά ..με πιάνει ένα μικρόοοο παράπονο, αλλά προσπαθώ και το καταπολεμώ γιατί δν θέλω να φτάσω σε σημείο να χαλιέμαι κάθε φορά που γίνεται κάτι τέτοιο μέχρι να τα καταφέρω..και προσπαθώ να βάζω την λογική μου και τα καταφέρνω για την ώρα!!
Δν αναρωτιέμαι τι κάνω λάθος, αλλά στεναχωριέμαι όταν μου λένε άντε ποτε θα κάνετε κανενα παιδάκι κι εσείς? Rolling Eyes

ναι βρε Έλλη μου το ρωτάνε λες και το κάνεις παραγγελία το παιδί και το στέλνουν με κουριερ όποτε θες!!μα δεν καταλαβαίνουν ότι φέρνουν τον άλλο σε δύσκολη θέση?? Twisted Evil

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έλα ντε??? κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι..αλλά που να ξέρουν ότι είμαστε σε φάση προσπάθειας? αν δν προσπαθούσα ούτε θα με ένοιαζε!!

μόλις έφαγα 1μιση πιτα με σουβλάκι..... ξεφτίλα πάλι 11 το βράδυ!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed τώρα θα με φάνε οι τύψεις!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:έλα ντε??? κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι..αλλά που να ξέρουν ότι είμαστε σε φάση προσπάθειας? αν δν προσπαθούσα ούτε θα με ένοιαζε!!

μόλις έφαγα 1μιση πιτα με σουβλάκι..... ξεφτίλα πάλι 11 το βράδυ!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed τώρα θα με φάνε οι τύψεις!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

αντε καλέ που θα έχεις και τύψεις!σιγά!κι εγώ μόλις έφαγα 1 σνίκερς και τώρα σκέφτομαι τα τσακίσω και λίγο τσουρέκι με μερέντα...αχ πάλι θα έρθει η ακατανόμαστη...όλο σοκολάτες θέλω... Mad

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Παντως κοριτσια αυτο που με τρελαινει περισσοτερο απ'ολα ειναι οτι ολοι οι ασχετοι σου λενε "αντε δεν θα κανετε κανενα παιδακι?" ή μη σε δουν οτι πηρες 1-2 κιλα κατευθειαν "εγκυος εισαι?" και να πω οτι με ρωτανε δικοι μου ανθρωποι να το καταλαβω! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ! εγω ποτε δεν ειπα σε καμια κοπελα που ξερω οτι παντρευτηκε να κανει παιδι ή αν παχυνε λιγο να τη ρωτησω αν ειναι εγκυος, παρα μονο οταν τη δω με την κοιλια να βγαζει ματι!!! το σιγουρο ειναι οτι οταν ενα ζευγαρι παντρευεται θελει να αποκτησει παιδια, αλλοι γρηγορα, αλλοι πιο μετα, ο καθενας οπως το εχει στο μυαλο του! αλλα δεν μπορω να καθομαι να δινω αναφορα στον καθενα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μου εγώ θα σας αφήσω...σήμερα νυστάζω από νωρις...ελπίζω να είναι καμιά εδώ το πρωί να πιούμε καφέ Very Happy
αααα...και μη μιλήσετε πολύ και κανω κανενα μισάωρο να διαβάσω τα νέα αύριο lol χεχεχχεχε
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 334590 κούκλες!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:έλα ντε??? κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι..αλλά που να ξέρουν ότι είμαστε σε φάση προσπάθειας? αν δν προσπαθούσα ούτε θα με ένοιαζε!!

μόλις έφαγα 1μιση πιτα με σουβλάκι..... ξεφτίλα πάλι 11 το βράδυ!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed τώρα θα με φάνε οι τύψεις!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

αντε καλέ που θα έχεις και τύψεις!σιγά!κι εγώ μόλις έφαγα 1 σνίκερς και τώρα σκέφτομαι τα τσακίσω και λίγο τσουρέκι με μερέντα...αχ πάλι θα έρθει η ακατανόμαστη...όλο σοκολάτες θέλω... Mad

ΕΥΗ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑΡΑΞΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 597524 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 982137 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 982137

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια!!! Δυο μέρες έχω να μπω και έχετε γεμίσει ένα σωρό σελίδες!! Δεν ξέρω αν θα προλάβω να σας διαβάσω αναλυτικά... Sad
Έχετε κανένα νέο;
Είδα καινούρια πρόσωπα. Καλώς ορίσατε κορίτσια!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω έχω ταράξει τα πάντα...γλυκά αλμυρά όλα..και δν περιμένω τίποτα ακόμη χαχαχα απλά είμαι λαίμαργη και soon to be χοντρή αν συνεχίσω έτσι Laughing Laughing Laughing Laughing Μαριλυ αυτο δν θα το έκανα σε μια γυναίκα αν παχαινε να την ρωτήσω αν είναι εγκυος γιατί αν δν είναι ...της λεω στα μουτρα ότι είναι χοντρή και την προσβάλω!!! Laughing Laughing Razz

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou μ'εκανες και γελασα!!! Razz
Κοριτσακια μου παω για υπνο.. κουραστηκα παλι σημερα! φιλακια πολλα, θα τα πουμε αυριο..καλο βραδυ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:boubou μ'εκανες και γελασα!!! Razz
Κοριτσακια μου παω για υπνο.. κουραστηκα παλι σημερα! φιλακια πολλα, θα τα πουμε αυριο..καλο βραδυ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472

καληνύχτα και...ονειρα γλυκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγω έχω ταράξει τα πάντα...γλυκά αλμυρά όλα..και δν περιμένω τίποτα ακόμη χαχαχα απλά είμαι λαίμαργη και soon to be χοντρή αν συνεχίσω έτσι Laughing Laughing Laughing Laughing Μαριλυ αυτο δν θα το έκανα σε μια γυναίκα αν παχαινε να την ρωτήσω αν είναι εγκυος γιατί αν δν είναι ...της λεω στα μουτρα ότι είναι χοντρή και την προσβάλω!!! Laughing Laughing Razz

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΟΧΙ ΜΕ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 597524 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 597524 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 597524 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 597524 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 597524

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας....μολις τελειωσα τις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 και ηρθα!του εκανα την θυμωμενη και τρελαθηκε!χιχιχι....μετα εγινε χαμος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 654316 !να σας πω βρε,αν βγαλουμε τις μερες περιοδου κ τις μερες που καθαριζουμε,ενουν 20 μερες για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 !μεσα σε αυτες τις μερες 8 φορες ειναι καλα???δημητρουλα χαρηκα πολυ με αυτα που σου ειπε ο γιατρος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 328109 !ολα θα πανε καλα!πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 σου στελνω!και στο μπεμπακι σου πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 απο τα μωρα μου!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα αγάπη μου αυτό λέω κι εγώ!! Laughing Laughing Laughing

Λιάνα μου είναι σχεδόν μέρα παρα μέρα άρα είναι μια χαρά πιστεύω!! Wink Wink Κοιτα που όταν είμαστε ευκολες δν μας θέλουν οι άτιμοι και θέλουν να το παιζουμε δυσκολες για να γίνει χαμός Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994

λοιπον,κάπου εδώ θα σας καληνυχτίσω κι εγω θα αράξω να δω καμια ταινία μπας και νυστάξω γιατί το πρωι θα κουτουλάω!!
φιλακια σε ολες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φιλακια πολλα ελλη μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 417472 !ονειρα γλυκα να εχεις...... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 35468

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε ολες πηγατε για νανι?η για ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 ?σαν εκανα τωρα εγω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994κελαηδαω...χιχιχιχι Razz Razz !

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lizaG αμαν με αυτους τους γιατρούς να μην ηρεμούμε καθόλου!

Marily11 ναι μας ελειψες!!!Σε καταλαβαίνω...Εγώ στο ταξίδι του μελιτος γνώρισα ένα ζευγαρι που παντρευτηκε μια μερα μετα από εμας και ακου..μια φορά κάνανε ελευθερα λίγο πριν το γάμο και μετα το ταξίδι καθυστέρηση. Σε 3 μήνες γεννάει...Καλη σου νύχτα!!

ifigeniaboz ευχομαι καλες προσπάθειες!!! ετσι σε θελω αισιοδοξη!!!Καλή ξεκούραση, θα τα πουμε αύριο.

boubou τι να πω; υπομονη. 10 χρονια ε; μπραβο, εύχομαι να τα εκατοστήσετε!!! Καλή σου νύχτα και σε σενα!

Κορίτσια κι εγώ Ιούλιο ξεκίνησα και φουσκωσα...μετα ξεφούσκωσα βεβαια αλλα δεν εχει σημασία...

demmy5_k περαστικά στον μπαμπά σου! συγχαρητήρια με το καλό!

Εμένα μου λένε αντε καντε ενα παιδάκι τώρα που δεν δουλευεις και ξέρετε τι απαντάω; Σκεφτόμουνα να παραγγείλω ένα, να πάρω και για σας;

Κορίτσια υπάρχουν και χειρότερα, έφαγα μια σοκολάτα γάλακτος με σταφίδα-φουντούκι και συνεχίζω....

Ευη όνειρα γλυκά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 40746

mariabel πως είσαι;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ εδώ είμαι Λιάνα!!!
Έγραψα και πριν μήνυμα, αλλά πέρασα απαρατήρητη φαίνεται... Sad

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα βρε παραπονιαρα μου!ειμαι ακομη αναστατωμενη με τις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 29 215994 !εσυ τι κανεις?το ζουζουνακι σου κοιμαται?εμενα επεσαν για υπνο στις 10 και μιση!σε λιγο θα παω για νανι γιατι αυριο εχει παιδικο!χιχιχι

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα, καλά είμαι, δόξα στο Θεό! Δυο μέρες έλειψα και έκανα μια ώρα για να σας διαβάσω!!! Αχ, φάε και για εμένα ένα μικρό κομματάκι! Είναι η αγαπημένη μου!!
Λιάνα, ναι, κοιμάται!! Ευτυχώς έχει αρχίσει ένα καλό πρόγραμμα ύπνου την τελευταία εβδομάδα!

Κορίτσια, πείτε μου τα νέα της παρέας! Ξέρω ότι οι επόμενες που ΔΕΝ περιμένουν είναι η Εύη, η αγαπη και η Ευαγγελίτσα (γύρω στις 17), μετά η Έλλη(στις 21) σωστά; Εσύ Λιάνα, πότε ΔΕΝ περιμένεις; Εσύ Ιωάννα;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariabel στις Τρι Ιαν 10, 2012 2:14 pm, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΙΝΑΕΙ ΣΑΝ ΛΥΚΟΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]....ΣΑΣ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ??? ΑΜΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΛΑΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ affraid affraid

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις