Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σάσα δεν πιστεύω να τους έτυχε και το φλουρί από τη βασιλόπιτα;;;

Σόρυ αλλά προσπαθώ να διακομωδήσω λίγο την κατάσταση αφού είχε αίσιο τέλος....

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsiph έγραψε:Ζουζού μπορεί απλά να θέλανε να "ελέγξουν" τη δύναμη και την επιρροή τους! Να τους έφτιαχνε αυτό. Ίσως και επειδη ειδαν ότι δεν υπάρχει κάτι να πάρουν να "ξεκουράστηκαν" από τη δουλειά (μη ξεχνάμε ότι είανι κουραστική η νυχτερινή δουλειά... Twisted Evil )και μετά να πήγαν για τον επόμενο...

a εχεις δικιο το ιδιο ειπαν κ οι μπατσοι οτι δηλ ασκουσαν την υπεροχη τους πανω της κ γουσταρανε

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsiph έγραψε:Σάσα δεν πιστεύω να τους έτυχε και το φλουρί από τη βασιλόπιτα;;;

Σόρυ αλλά προσπαθώ να διακομωδήσω λίγο την κατάσταση αφού είχε αίσιο τέλος....

xa kalo nasai καλα με εκανες κ γελασα βρε ξανθιππη μου...φανταζεσαι?

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι μου λετε βρε κοριτσια!Βρε Σασσα εχω μεινει καγκελο.Τεέιωσε, απο αποψε συναγερμος καθε βραδυ, οχι που τον εχω και κανω την εξυπνη και δεν τον ενεργοποιω.

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αλικακι έγραψε:Πω,πω..τι λες ρε συ!!!
Ο εφιάλτης μου είναι αυτός!!!
Είστε πολύ τυχεροί,αλλά κρίμα στην γυναίκα που εζησε κάτι τέτοιο!!Άντε να το ξεπεράσει μετά...
Ο μικρός γιος της κοπέλας ήταν στο σπίτι???Τα έζησε όλα αυτά???
Να δώσεις ένα μεγάλο φιλί στην κόρη σου.
Έτσι όπως τα λες,προφανώς σας έσωσε!!

την εχω πλακωσει στα φιλια...........κ εγω κ ο αντρας μου..

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχουμε ξεφύγει τελείως τη να πω ρε γαμώτο τους έχουν εδώ όλους μαζεμένους τους αλβανούς τους Πακιστανούς τους Ρώσους να τους διώξουν όλους και φανταστείτε ότι επειδή δεν έχουν να τους ταίζουν στις φυλακές θα της ανοίξουν αυτή που είναι καμιά 10 χρόνια μέσα να βγούν δηλαδή θα βγάλουν επίδοξους βιαστές η βιαστές κλεφτρόνια που έχουν σκοτώσει , πόσο αλήθεια μετράει η ανθρώπινη ζωή; ένας ξάδερφος του άντρα μου αστυνομικός στο επάγγελμα έχασε τη ζωή του όταν σε μια καφετέρια μπαρ γινόταν φασαρία ήταν ένας τύπος που απειλούσε και πυροβόλησε σκοτώθηκε επι τόπου ο ξάδερφος του άντρα μου και ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού. Ο τύπος συννελήφθη και δικάστηκε σε 28 χρόνια φυλάκιση στα 8,5 βγήκε έξω ... αυτό είναι το ελληνικό κράτος

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αυτο που λετε δε το σκεφτηκα.ποση ανωμαλια υπαρχει ρε κοριτσια?πως μπορεις να παιζεις με την ψυχολογια του αλλου?ποσο ζωα μπορει να ειναι?δεν εχω λογια για να τους χαρακτηρισω ππραγματικα.

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πω! βρε Σάσσα μου τι να πω?! Κ όταν τα ακούς από την τηλεόραση έχεις κ μια ψευδαίσθηση οτι είναι λίγο μακρυά από εσένα..τελικά είναι μια ανάσα..έξω από την πόρτα σου! Εμείς με συναγερμό κοιμόμαστε και τώρα με το παιδί, αν τύχει να καθυστερήσει ο άντρας μου το βράδυυ,δεν μπορώ να πω οτι με καθησυχάζει κ πλήρως.. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω..

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειλικρινά αυτό με τρομάζει κι εμένα.Μην μπουν την ώρα που είμαστε στο σπίτι.Βλέπεις την έχουμε πάθει σχεδόν σαν κι εσένα.Όταν οι κόρες μου ήταν μωράκια πήγε ένας να μας ανοίξει το σπίτι αλλά ξύπνησε η Βαγγελίτσα μου.Τώρα το αισθάνθηκε ότι κάτι δεν πάει καλά;Δεν ξέρω, πάντως γάλα δεν ήθελε.Μόλις άνοιξα τα φώτα και είδε αυτός κίνηση, άφησε τα παντζούρια να πέσουν και έφυγε.Την επομένη ήρθε μία γειτόνισσα και μου είπε που τον είδε και μου τον περιέγραψε.Πήρε 3 φορές την αστυνομία εκείνο το βράδυ και δεν ήρθε κανένας τους.Τι να σου πω γι αυτό τώρα;Λίγες μέρες μετά άνοιξαν το σπίτι της διπλανής μου και τον πέτυχε μέσα όταν γύριζε απο το περίπτερο.Φρίκαρε η κοπέλα...και η απάντηση του ληστή; "Συγνώμη λάθος, καλή σας νύχτα"....Από την περιγραφή της πρέπει να ήταν ο ίδιος.Την μέρα που πήγε να μας κλέψει είχε βγει από τη φυλακή.Μάλλον τον ξαναέβαλαν μέσα αλλά ποιος ξέρει;
Από τότε βάλαμε συναγερμό και τον βάζω ανελλιπώς κάθε βράδυ.
Μακάρι να τους πιάσουν και να μην τύχει σε καμία κοπέλα ξανά αυτό.Πάντως Άγιο είχατε.Μπράβο στην μικρή σας που σας ξαγρύπνησε.Υπομονή στην κοπέλα που την έπαθε και δόξα το Θεό που είχε αίσιο τέλος.
Σας έπριξα. Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 2 667478

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απίστευτο.Τι θα έζησαν αυτοί οι άνθρωποι,ούτε τολμώ να φανταστώ. Ευτυχώς που δε μπήκαν και σε σας, γιατί αυτοί δεν έχουν ιερό ούτε όσιο. Και στην δικιά μας πολυκατοικία έχουν μπει αρκετές φορές, μια μέρα μου είπε ο άντρας μου, ότι το μεσημέρι ακούσανε ένα μεγάλο μπαμ από τον δεύτερο όροφο,βγήκαν στο χωλ μαζί με τη μαμά μου και τα παιδιά αλλά δεν καταλαβαν τι γινόταν. Εγώ ήμουν στην δουλειά. Τελικά είχαν σπάσει την πορτα ενος διαμερίσματος στην μέση και μπήκανε μέσα. Δεν τους ένοιαξε αν θα τους ακούγανε. Τώρα πια κλειδώνουμε την εξωτερική πόρτα, αλλά πολλές φορές την βρίσκω πάλι ξεκλείδωτη.Τέτοια κατάντια. Ποιός θα μας προφυλάξει;;;πού είναι το κράτος όταν συμβαίνουν αυτά;;Ντροπή, να πιάσουν αυτούς τους εγκληματίες επιτέλους να σταματήσουμε να φοβόμαστε.

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στην αθήνα όλα αυτά;Τελικά τους πιάσανε;

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι αθηνα....οχι δεν τους πιασανε

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και απο μενα.Σας πληροφορω οτι απο τα χειλη αξιωματικου της αστυνομιας που ειχε ερθει περσι στο χωριο μας να μιλησει σε μια συγκεντρωση για το προβλημα με τους αλλοδαπους που εχουμε στην περιοχη,ακουσαμε πως και αυτους που πιανουν αναγκαζονται μετα απο λιγο καιρο και τους αφηνουν ελευθερους για διαφορους λογους εξωφρενικους... Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 2 966307

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.ευτυχως τελος καλο ολα καλα.να δωσεις πολλα φιλια και αγκαλιες στον ηρωα της οικογενειας.ελπιζω και η κοπελα να ειναι καλα.εμεις ευτυχως εχουμε το σκυλι μας που γαβγιζει μολις πλησιασει αγνωστος το σπιτι η ακομα και συγγενης σε ωρα μη συνηθισμενη.και παρολο που ειναι ακακη μονο που βλεπουν ενα λυκοσκυλο δεν πλησιαζουν

http://stefxon@gmail.com

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω κριμα η κοπελίτσα!! πραγματικά τον τελευταίο καιρό με τα όσα ακούω ξαπλώνω το βράδυ να κοιμηθώ και με το παραμικρό κρακ που μπορει να είναι και το ψυγειο που ξεπαγώνει, εγώ φρικάρω!! Φοβάμαι πολύ μην μπουν...είτε είμαστε είτε όχι... γιατί λέω άντε εγώ με τον άντρα μου πες ότι θα κάνουμε τους κοιμησμένους..το σκυλί όμως δν θα το κάνει..κι αμα μου το κλέψουν ή το σκοτώσουν???? (μπορεί να σας ακούγεται παράλογο, αλλά εγώ το έχω σαν μέλος της οικογένειας!).. και όταν λειπουμε να μπουν πάλι για το σκυλί φοβάμαι.... τα πράγματα ας τα πάρουν όλα δν με νοιάζει..δν έχω κι εγώ πολλά αλλωστε.....ειναι και μικρούλης και ακούγεται στο γάβγισμα...αφου έχω σκεφτεί να πάρω κανα ροντβαιλερ να το εχω μεσα, να ακουγεται ο γιγαντας, να αποτρεπει! Γιατί αν το έχεις έξω μπορούν να το εξωντόσουν αν θελουν πριν μπουν! Δυστυχώς!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ, Ο ΘΕΟΣ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ.
ΟΥΤΕ Ν ΑΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ, ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΝΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ…
ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΚ..


stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:πωπω κριμα η κοπελίτσα!! πραγματικά τον τελευταίο καιρό με τα όσα ακούω ξαπλώνω το βράδυ να κοιμηθώ και με το παραμικρό κρακ που μπορει να είναι και το ψυγειο που ξεπαγώνει, εγώ φρικάρω!! Φοβάμαι πολύ μην μπουν...είτε είμαστε είτε όχι... γιατί λέω άντε εγώ με τον άντρα μου πες ότι θα κάνουμε τους κοιμησμένους..το σκυλί όμως δν θα το κάνει..κι αμα μου το κλέψουν ή το σκοτώσουν???? (μπορεί να σας ακούγεται παράλογο, αλλά εγώ το έχω σαν μέλος της οικογένειας!).. και όταν λειπουμε να μπουν πάλι για το σκυλί φοβάμαι.... τα πράγματα ας τα πάρουν όλα δν με νοιάζει..δν έχω κι εγώ πολλά αλλωστε.....ειναι και μικρούλης και ακούγεται στο γάβγισμα...αφου έχω σκεφτεί να πάρω κανα ροντβαιλερ να το εχω μεσα, να ακουγεται ο γιγαντας, να αποτρεπει! Γιατί αν το έχεις έξω μπορούν να το εξωντόσουν αν θελουν πριν μπουν! Δυστυχώς!
μη σε απασχολει που ειναι μικρο.τη θεια μου την εσωσε ενα μαλτεζακι.μονο που γαβγιζει τους αποτρεπει

http://stefxon@gmail.com

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοω ότι ακουγεται ότι ειναι μικροσωμο απο το φλωρικο γαβγισμα Laughing Laughing Laughing ασε που δν ειναι τυπος που αν μπει καποιος μεσα θα τον γαβγισει... δν ειναι γενικα γαβγισιαρικο σκυλι..μονο αν γαβγισει κανα αλλο σκυλι μπορει να απαντησει..δν ανηκει ουτε στους "φυλακες" με αυτη την έννοια δηλαδη! Razz Razz Razz

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ???Πω πω ρε κοριτσι τι ηταν αυτο??Ειχατε τυχη να το πω?Προστατη?Ευτυχως ρε κοριτσι μου ευτυχως για εσας,και ευτυχως που και η γυναικα απο κατω καταφερε να βγει ζωντανη και καθαρη....και τα παιδακια της!

Τωρα να γινω ρατσιστρια??Δεν ειμαι στην ουσια,αλλα οταν ακουω κατι τετοια με αλβανους,που εχω ακουσει και εδω στην επαρχια που ειμαι ρε παιδια δηλαδη ελεος!!!!Και οι Ελληνες ειναι στην λιστα με τους τρομοκρατες και ληστες αλλα δεν ακους και τιποτα πιο συχνο απο αλλοδαπο που κανει ληστεια πχ!!!!!!

Κατι πρεπει να γινει?!!!!!

Εμεις οταν παμε σε ξενα κρατη γιατι δεν ακουγομαστε στην λιστα αυτη???

και περα απο εθνικοτητες,για να μην παρεξηγηθω,πως μπορουνε ρε γαμωτο να εισβαλλουν ετσι στα ξενα σπιτια,τις ξενες περιουσιες και να λεηλατουν και να τρομοκρατουν και στην χειροτερη να σκοτωνουν????Που μεγαλωσαν τετοιοι ανθρωποι,πως εμαθαν να δρουν ετσι?Τι τους διδαξαν για την ζωη?

Δηλαδη,εγω δουλευω να τα βγαλω περα,να μεγαλωσω παιδια,να ιδρωνω να κοπιαζω και ερχεται ενας ο οποιοσδηποτε να με απειλησει για την ζωη μου με το ετσι θελω,για τα λεφτα?

Να σηκωσουν τον κωλο τους να πανε να δουλεψουν!!!!

Τα ιδια λεω καθε φορα που βλεπω αλλοδαπους η ακομη και Ελληνες στα φαναρια να ζητιανευουν για χαρη αλλων στην ουσια!!

Ο θεος εδωσε χερια και ποδια να ειματε ικανοι να δουλευουμε οχι να σκοτωνουμε για να βγαλουμε λεφτα!!

Συγνωμη,παραφερθηκα αλλα συγχιστηκα με το περιστατικο,τρομαξα κιολας!!!Δεν ξερεις τι σου ξημερωνει!!!!

Και δεν θελω να παρεξηγηθω προς θεου,οποιος πιασει το νοημα των λογων μου καταλαβαινει τι εννοω...

Κοριτσακι να μην ξανασυμβει ποτε ξανα και δοξα το θεο που δεν εγινε οποιοδηποτε κακο και στην γυναικα και σε εσας!!!!!

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:TΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ???Πω πω ρε κοριτσι τι ηταν αυτο??Ειχατε τυχη να το πω?Προστατη?Ευτυχως ρε κοριτσι μου ευτυχως για εσας,και ευτυχως που και η γυναικα απο κατω καταφερε να βγει ζωντανη και καθαρη....και τα παιδακια της!

Τωρα να γινω ρατσιστρια??Δεν ειμαι στην ουσια,αλλα οταν ακουω κατι τετοια με αλβανους,που εχω ακουσει και εδω στην επαρχια που ειμαι ρε παιδια δηλαδη ελεος!!!!Και οι Ελληνες ειναι στην λιστα με τους τρομοκρατες και ληστες αλλα δεν ακους και τιποτα πιο συχνο απο αλλοδαπο που κανει ληστεια πχ!!!!!!

ετσι οπως τα λες ειναι κ μενα ο πατερας μου εφυγε μεταναστατης στον Καναδα κ δουλευε 3 δουλειες να τα βγαλει περα εκανε κ μενα στα 27 του κ μου εχει πει πως δεν ειχαν λεφτα να μου παρουν γαλα οταν γεννηθηκα...αλλα δεν εκλεψε δεν απειλησε ξεπατωθηκε στη δουλεια και αυτος κ η μανα μου η συγχωρεμενη κ κανανε εμενα κ τον αδερφο μου σημερα , 2 παιδια που μπορω να πω πια, με αξιες κ αρχες...Κατι πρεπει να γινει?!!!!!

Εμεις οταν παμε σε ξενα κρατη γιατι δεν ακουγομαστε στην λιστα αυτη???

και περα απο εθνικοτητες,για να μην παρεξηγηθω,πως μπορουνε ρε γαμωτο να εισβαλλουν ετσι στα ξενα σπιτια,τις ξενες περιουσιες και να λεηλατουν και να τρομοκρατουν και στην χειροτερη να σκοτωνουν????Που μεγαλωσαν τετοιοι ανθρωποι,πως εμαθαν να δρουν ετσι?Τι τους διδαξαν για την ζωη?

Δηλαδη,εγω δουλευω να τα βγαλω περα,να μεγαλωσω παιδια,να ιδρωνω να κοπιαζω και ερχεται ενας ο οποιοσδηποτε να με απειλησει για την ζωη μου με το ετσι θελω,για τα λεφτα?

Να σηκωσουν τον κωλο τους να πανε να δουλεψουν!!!!

Τα ιδια λεω καθε φορα που βλεπω αλλοδαπους η ακομη και Ελληνες στα φαναρια να ζητιανευουν για χαρη αλλων στην ουσια!!

Ο θεος εδωσε χερια και ποδια να ειματε ικανοι να δουλευουμε οχι να σκοτωνουμε για να βγαλουμε λεφτα!!

Συγνωμη,παραφερθηκα αλλα συγχιστηκα με το περιστατικο,τρομαξα κιολας!!!Δεν ξερεις τι σου ξημερωνει!!!!

Και δεν θελω να παρεξηγηθω προς θεου,οποιος πιασει το νοημα των λογων μου καταλαβαινει τι εννοω...

Κοριτσακι να μην ξανασυμβει ποτε ξανα και δοξα το θεο που δεν εγινε οποιοδηποτε κακο και στην γυναικα και σε εσας!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
E ναι ρε Σασα ετσι ειναι θεωρω,δηλαδη ακουστηκαμε εμεις???
Τελοσπαντων ας μην το παρατραβηξω και φανει οτι βαζω ταμπελες,γιατι ΠΑΝΤΑ υπαρχουν εξαιρεσεις.Μιλαω ομως για το πιο συχνο φαινομενο εδω στην Ελλαδα και αν μη τι αλλο ειμαι Ελληνιδα και δεν πηγα σε αλλο κρατος ουτε να κλεψω ουτε να απειλησω κανεναν!
Στην Κυπρο πηγα παλια μονη μου εντελως (Που θεωρειται αλλο κρατος) και εστρωσα τον κωλο μου και δουλεψα!!!

Να τους μπουν τα καλασνικοφ στον Κ@@ΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
*



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μπεμπινι 1 στις Σαβ Μάης 26, 2012 11:01 am, 1 φορά

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω βρε κοριτσι μου.πηγαινε αναψε κανα κερακι κ εσυ κ η κοπελα να ευχαριστησετε τον θεο για την τυχη σας..εγω οταν ημουν εγκυος 8 μηνων ακουσα να προσπαθουν να μπουν στο σπιτι.πσνω στον πανικο μου ετρεξα πισω στο κρεβατι κ δν εβγαλα αχνα

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μα,σε ένα κράτος μπουρδέλο που μπαίνει όποιος θέλει και ζει στη χώρα σαν φάντασμα και του δίνεται η δυνατότητα/ευκαιρία να κάνει ο,τι του καπνίσει?
Καλά κάνουν και έρχονται άνθρωποι που ψάχνουν ένα καλύτερο (λέμε τώρα,έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα) μέλλον για την οικογένεια τους.Αυτοί έρχονται με σκοπό να δουλέψουν και γνωρίζω αρκετούς από αυτούς.
Τα καθάρματα πάσης φυλής που μπαίνουν στη χώρα, κάνουν εμπόριο όπλων/ναρκωτικών και έχουν τόσο διεστραμμένα & άρρωστα μυαλά που μπαίνουν και στα σπίτια μας για να λεηλατήσουν,να σκοτώσουν, να βιάσουν. Αρνούμαι να πιστέψω πως κλέβουν επείδη δεν έχουν να φάνε..επειδή δεν έχουν δουλεία.. Άλλωστε δε βρίσκεις Καλάσνικοφ στο μαγαζάκι της γειτονία σου.. Αλλά έτσι είναι άμα είσαι έμπορος κ δεν αποδώσεις φπα θα σε βρούνε, μπορεί να πας κ φυλακή! Άμα είσαι έμπορος ναρκωτικών ή όπλων και ανήκεις σε τέτοιες μαφίες κυκλοφορείς άνετος.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω ρε συ εμεινα τωρα!!! τους πιασανε τελικα αυτους?? δεν ξερω τι να πω ο θεος να φυλαει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις