Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
320 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 320 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
*



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μπεμπινι 1 στις Σαβ Μάης 26, 2012 11:02 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως κορίτσια κακά τα ψέματα αν το ψάξετε ιστορικά θα δείτε οτι και εκεί που μεταναστεύσαμε εμείς μας αντιμετώπιζαν όπως εμείς αυτούς τώρα.... δν μας δέχτηκαν με ανοιχτές τις αγκαλιές τους!!! Άσχετα με το αν κάποιοι στην πορεία πρόκοψαν!!δν ήταν όλοι καλοί αυτοί που βγηκαν προρς τα έξω, ούτε οι Έλληνες τότε είχαν το καλό όνομα , δν το έψαξα περεταίρω, αλλά σε κάποια συζήτηση κάποιος το ειχε αναφέρει!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΩΩΩ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΠΩΣ΄< ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ>ΕΤΣΙ ΘΥΜΩΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!! No No No ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΖΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟΥΣ ΖΩΑ..

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε τί κόσμο ζούμε;;;;;;;;;;
Και μένεις και σε "καλή" περιοχή.... πολύ δύσκολες καταστάσεις.... No No No No No No No No No No

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
https://www.facebook.com/pages/gamw-tin-ellada-kai-tous-ellines/152205078214779


μπειτε και κανετε μπλοκαρισμα οσες εχετε fb...

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου εγώ είμαι από Πάτρα και ομολογώ πως η κατάσταση εδω είναι απελπιστική. Εγώ προσωπικά φοβάμι να κυκλοφωρήσω στο δρόμο ακόμα και στο κέντρο. Τελευταία έχουν έρθει και πολλοί μάλλον Ρουμάνοι με γυναίκες και παιδιά. Βγάζουν τα μωρά στους δρόμους ή στα φανάρια. Δεν ξέρω αν πραγματικά πεινάνε αλλά είναι για λύπηση 5χρονα μέσα στο κρύο να ζητιανεύουν. Δεν υπάρχει φανάρι που να μη στέκεται κάποιος να σου πλύνει τα τζάμια. Γύρω από το λιμάνι η κατάσταση απελπιστική. Στείλανε ένα γράμμα οι μετανάστες προς τους πατρινούς και ομολογώ τους λυπήθηκα (έχει πέσει η ιστοσελίδα που το βρήκα χτες, αν το βρω θα σας το βάλω). Ο άντρας μου δουλεύει ταξί. Του το έχουν σπάσει 5 φορές και τις 2 τουλάχιστον ήταν αποδεδειγμένα μετανάστης. Την μια φορά μάλιστα τον έβλεπε από το παράθυρο και έκανε live αναμετάδοση στην αστυνομία...

Τους μόνους που λυπάμαι πλέον είναι αυτά τα μωρά που μαθαίνουν να ζουν σε τέτοιες συνθήκες...

Επίσης αυτό που έγραψαν πιο πάνω οι κοπέλες ισχύει. Μου έχουν διηγηθεί γνωστοί μου ότι την εποχή της μαζικής μεταναστευσης δυστυχώς οι Ελληνες στο εξωτερικό ήταν όπως έχουμε εμείς εδώ τους αλβανούς....

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cal έγραψε:https://www.facebook.com/pages/gamw-tin-ellada-kai-tous-ellines/152205078214779


μπειτε και κανετε μπλοκαρισμα οσες εχετε fb...

Δεν φτάνει που εδώ κάνανε του κόσμου τα λεφτά και τα παιδιά τους πήγαν σχολείο θα μας βρίζουν κιόλας... Twisted Evil

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για να μη παραξηγηθω... δεν θεωρω οτι ολοι οι αλλοδαποι ειναι κακοποιοι...ισα ισα υπαρχουν αλλοδαποι που ειναι αξιολογοι, οικογενειαρχες, δουλευταραδες κ τους βγαζω το καπελο γιατι ψαχναν και αυτοι μια ευκαιρια για καλυτερη ζωη κ το καταφερνουν, οπως ακριβως κανανε το 60 κ το 70 οι Ελληνες της Διασπορας και...θα κανουμε κ εμεις σε λιγο....
υπαρχουν επισης και ελληνες "λουλουδια"....

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σασσα επαθα σοκ παναγια μου μην μου τυχει κανενα τετοιο πραγμα δεν ξερω τι θα κανω.Ειχατε αγιο.Δωσε ενα φιλι στην κορη σου!

????????


Επισκέπτης
Παναγια μου και Χριστε μου!! Ξερεις ποσα βραδια που σηκωνομαι να θηλασω τρεμω μη δω μπροστα μου κανεναν;; Και οχι για μενα,αλλα για το παιδι.Τρεμω πραγματικα!!! Ευχομαι να μας προσεχει ολους μας ο θεουλης!!!

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ο χριστος και η παναγια!!!κατι τετοια ακουω και αισθανομαι τοσο τυχερη που φυγαμε εδω και 8 μηνες απο τη βρωμοαθηνα και μενουμε στις σπετσες!!πραγματικα καμια σχεση και δε γινοντε τετοια εδω..ακομα

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θεουλη μου..........τρεμω τρεμω τρεμω σε τη χωρα ζουμε??Ομολογω εφυγα απο την Αθηνα και την Ελλαδα τα τελευταια 2 χρονια και δεν σκεφτομαι να γυρισω αμεσα γιατι απλα φοβαμαι!!!!την πολυκατοικια μας 8 φορες την κλεψανε και την μια το απογευμα 8μμ ειμασταν ολοι παροντες μπηκαν στον ισογειο και σπασαν την πορτα με κλωτσια ετσι απλα και με τσαμπουκα..!το αστειο ειναι οταν καλεσαμε την αστυνομια μας ειπαν οτι δεν μπορει να ερθει η σημανση γιατι ειναι αργα αυριο...!σαουδικη αραβια πρεπει να γινουμε που αν κλεψεις σκοτωσεις βιασεις εισαι τελειωμενος απο χερι!!! μηδεν εγκληματικοτητα!Τρεμω για την οικογενεια μου,για τα ανηψακια μου και ολα τα παιδακια που ειναι εκτεθειμενα στον καθε ψυχανωμαλο.Παναγιτσα μου βαλε το χερι σου να εχεις ολα τα παιδακια του κοσμου γερα! Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 4 534787 Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 4 534787 Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 4 534787 Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 4 534787 Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 4 534787 Η 5 μηνων κορη μου με εσωσε απο ληστεια με καλασνικοφ αποψε! - Σελίδα 4 534787

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πανω στην συγχυση μου χθες ξεχασα να γραψω κατι επειδη ολες με ρωτατε αν τους πιασανε...
οταν αυτοι οι αχαρακτηριστοι τελειωσαν με την οικογενεια θελοντασ να φυγουν απο την κεντρικη εισοδο της πολυκατοικιας κατα της 6 το πρωι ,βρηκαν κλειδωμενη την πορτα ετσι ξαναανεβηκαν στην κοπελα κ με το οπλο στο κεφαλι της την κατεβασανε κατω να ανοιξει,μετα απ'αυτο ο αδερφος της θελοντας να ειδοποιησει την αστυνομια ,τα κινητα τα ειχαν σπασει κ σταθερο δεν εχουν (η κοπελα δεν ηθελε να ειδοποιησουν την αστυνομια φοβηθηκε για τη ζωη της κ προπαντων της κορης της)ανεβηκε πανω στον πεθερο μου κ του χτυπησε κ ο πεθερος μου καλεσε την αστυνομια η οποια ηρθε κυριολεκτικα σε 2' καρχισαν να ψαχνουν την πολυκαοικια αλλα αυτοι ειχαν φυγει ηδη...να σημειωσω ο πεθερος μου οταν ανοιξε το παιδι δεν μπορουσε να αρθωσει λεξη κ ετρεμε σαν ψαρι...αλλα θα μου πειτε αφου ζει ολα καλα...επισης η κοπελα χθεσςολο το βραδυ ειχε κοσμο κ αναμμενα ολα τα φωτα,κατι που εκανα κ εγω..δυστηχως πια δε υπαρχει ασφαλεια ουτε μεσα στοο ιδιο μας το σπιτι κδεν υπαρχουν πια οι ''καλες'' γειτονιες ολοι ειμαστε υποχειριοι αυτων των ανεπιτηδευτων που μποεουν να καταστρεψουν την ζωη μας σε κλασματα δευτερολεπτου..

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α καλά η αστυνομία διαβάστε περιστατικό :μένω στο Ολυμπιακό χωριό αστυνομικό τμήμα έχουν κάνει ένα σπίτι ναι καλά διαβάσατε πήραν ένα απο τα σπίτια και το έχουν κάνει αστυνομικό τμήμα οι άνθρωποι λοιπόν που είχαν το διαμέρισμα τους πήγαν σε άλλο σπίτι ..... μια μέρα η κόρη της οικογένειας 17 ετών ήταν μόνο του στο σπίτι και άκουσε να γίνεται θόρυβος στη πίσω μεριά της κουζίνας το σπίτι είναι ισόγειο . Η κοπέλα φοβήθηκε -πήγε σιγά σιγά και είδε 2 τύπους να πηδάνε απο το ένα διαμέρισμα στο άλλο πήρε την αστυνομία και η απάντηση τους ήταν :αν μπουν μέσα πάρε μας ...μα πως του λέει κοπέλα μου δεν έχουμε περιπολικό με σένα θα ασχολούμαστε; ΄ήταν δύσκολο να καλέσουν απο μενίδι η απο θρακομακεδόνες η να δώσουν σήμα στην Ομάδα Δίας ; φοβήθηκε το κορίτσι άναψε όλα τα φώτα και πήρε τηλέφωνο την φίλη της και μιλούσαν και είχε βάλει και την τηλεόραση .... τελικά εκείνη την ημέρα είχαν χτυπήσει 2 συνοικιακά σπίτια ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις