Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό θα σου έλγα κι εγώ..εν ανάγκη να βάλετε όλοι από κάτι.Καλά,και αρνήθηκαν???Και αν κρατήσουν τα κρύα ,δεν τα λυπούνται τα παιδάκια τους???Μα τι μυαλό έχουν μερικοί??

Για το σπέις,δεν ξέρω,να σου πω!
Μήπως να έπαιρνες άλλο πληκρολόγιο???
Μπορείς να το επαναφέρεις,άραγε???
Μήπως γνωρίζει καμία κοπελιά να σε βοηθήσει...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πλακα κανεις δεν δινουν ουτε 5 ευρω?Να σου πω ο συλλογος δεν σας ζητησε αυτην την συνδρομη που ζητανε καθε χρονο?


παλι εφαγα την καλημερα μου,καλημερα κοριτσια καλη μερα να εχουμε αν και λιγο δυσκολο,η βροχη συνεχιζεται...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την black beauty στις Τετ Ιαν 11, 2012 11:24 pm, 1 φορά

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!!Περίμενε..τώρα κατάλαβα ..λείπει το πλήκρο!!χαχα!!!Εεε,κάπου θα είναι!!!Ψάξτο!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:Σκέφτομαι οτι μολις έγινα 32 χρονων! Κι ειμαι μανουλα!!!


χρόνια πολλά και καλά! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 8 12978


elena25 έγραψε:Μοναξιές ξανά... Είχα ξεσυνηθίσει τόσες μέρες που είχε άδεια ο Τάσος... Αμάν πια! Άντε να τελειώνουμε να ησυχάσουμε επιτέλους! Αυτές οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τίποτα!


σταμάτα καλέ τη γκρίνια! τελείωσε ο άνθρωπος
σε φθονώ που θα πας πάνω και θα δεις τις βόρειες!!! έχω πρασινίσει από τη ζήλια μου Razz

Κασσιανή τι έγινε με το τεστ; εδώ και 50 σελίδες περιμένουμε απάντηση

Βαρβάρα και στον παιδικό χθες δεν είχαν καλοριφέρ. υποτίθεται πως χάλασε ο καυστήρας. πήγα να την πάρω χθες και τα βρήκα όλα τα παιδάκια στην αίθουσα που παίζουν ντυμένα με μπουφάν, κασκόλ, σκουφιά και κόκκινες μυτούλες. πιάνω τη δικιά μου και τα χέρια της ήταν κόκκαλο από το κρύο. τα πήρα στο κρανίο, γιατί έπρεπε να με ειδοποιήσουν και να πάω να την πάρω. όχι να αφήνουν τα παιδάκια μέσα στο κρύο. και χθες έκανε πάρα πολύ κρύο.
σήμερα δεν την πήγα γιατί θα ερχόταν το πρωί ο καυστηρατζής να το φτιάξει, αλλά αν δεν το έφτιαχνε; πάλι στο κρύο το μανάρι μου;


καλημέρα είπα; δεν είπα.
καλημέρα!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να παρει και δεν εχουν μια σομπα αλογονου?Ποσο κανει κιολας?αν ειναι δυνατον τα καημενα!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:να παρει και δεν εχουν μια σομπα αλογονου?Ποσο κανει κιολας?αν ειναι δυνατον τα καημενα!
kalhmera koritsia

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:να παρει και δεν εχουν μια σομπα αλογονου?Ποσο κανει κιολας?αν ειναι δυνατον τα καημενα!


αν λες για τον παιδικό το δικό μας, τα είχαν στην αιθουσα που παίζουν όπου υπάρχει air condition, αλλά είναι τόσο μεγάλη η αίθουσα που δεν ζεσταίνει με τίποτα.
βρήκε και τις πιο κρύες μέρες του χειμώνα για να συμβεί Twisted Evil

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχθες αποξηρανα λεμονακια , ωραια βγηκαν θα βαλω φωτο στο http://hawk-girl.blogspot.com/ διακοσμησα ένα κεράκι και και τα άλλα τα έβαλα σε πουγκακι στην ντουλαπα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefanakos στις Πεμ Ιαν 12, 2012 12:16 am, 1 φορά

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα stefanakos!

Καταλαβα Φλωρα ε ναι συνηθως οταν κανει πολυ κρυο κατι παθαινουν ισως γιατι δουλευουν πιο εντατικα,τι να πω...


stefanakos διορθωσε λιγο το Link δεν μπαινει γιατι κολλησε η λεξη διακοσμησα κοντα του!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:


stefanakos διορθωσε λιγο το Link δεν μπαινει γιατι κολλησε η λεξη διακοσμησα κοντα του!


Αααα,γι'αυτό δεν μου ανοίγει...

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!!!!Έχω και εγ΄χ πολύ αγωνία.Σήμερα το μεσημέρι κατα της δύο τρείς θα ξέρουμε.χαχαχαχ
Ελπίζω δηλαδή να δώ αν θα δείξει τίποτα.Η περίοδος πάντως δεν έχει έρθει και επειδή είμαι ρολόι σε αυτά έχω πολλές ελπίδες ελπίζω να μην απογοητευτώ. Sad
Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον. I love you I love you
Σας έχω πρίξει ε? Embarassed Τι να κάνω μόνο εσείς και ο άντρας μου ξέρει τι γίνεται.Στους άλλους το κρατάμε κρυφό μην τους ξεσηκώσουμε τζάμπα.

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΈΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ, ΕΒΑΛΑ ΔΥΟ ΝΕΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

http://hawk-girl.blogspot.com/

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κασσιανή,καλή επιτυχία!!!!!
Καλέ,αν δεν "έπριζες" εμάς...τότε ποιούς????χιχιχιχι!!!!!!


Νίνα,μπαίνω τώρα να δω!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:

ω μοντιε!Χρυσουπολη ειπες? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ε ρε γλεντια!


Γιατί γελάς μον σερί;;;;
Εχεις ερθει μαρη εσυ στη Χρυσουπολη ποτε? Γι'αυτο γελαει..

Γελαω γιατι θα πας στο στομα του λυκου,η λεξη PEZ θα ακουγεται σε ημερησια βαση Laughing Laughing

elenikal έγραψε:Σκέφτομαι οτι μολις έγινα 32 χρονων! Κι ειμαι μανουλα!!!

Χρονια πολλα κοριτσι! Very Happy

valerakievelinaki έγραψε:καλημερα-και-απο-εμενα-δεν-πηγα-το-παιδι-στο-σχολειο-σημερα-γιατι-δεν-αναβουν-τα-καλοριφερ-και-θεωρω-λαλακια-να-πηγαινω-το-παιδι-στον-παγο-και-εγω-να-αραζω-στο-σπιτι-στα-ζεστα-μου!!!και-του-χρονου-που-θα-παει-πρωτη-αν-δω-τα-ιδια-χαηρια-παλι-δεν-θα-την-στελνω-προτειμω-να-μεινει-πισω-στα-μαθηματα-παρα-να-παθει-καμια-πνευμονια-!!προεχει-η-υγεια-της-και-μετα-η-μορφωση-της-γαμωτοσπειςμουμεσα!!!!

Laughing Laughing -το γελιο παει στο σπεις
Τι λες ρε Μπαρμπαρα/?Δεν εχουν τα παιδια καθολου ζεστη? Shocked Γαμω την κριση μου!

valerakievelinaki έγραψε:αλικακι-προφανως-δεν-εχουν-πετρελαιο-και-αφηνουν-τα-παιδια-να-κρυωνουν-απ-την-δευτερα-εκαναν-μαθημα-με-τα-μπουφαν-........βεβαια-οιδιευθυντες-εχουν-κλιματιστικο-στα-γραφεια-τους-και-χεστηκαν-μετασυγχωρησεως-ειπα-να-βαλουμε-ολοι-απο-5-ευρω-αλλα-καποιες-κυριες-για-να-μην-πω-τιποτα-χειροτερο-που-μας-το-παιζουν-καποιες-κιολας-δεν-δεχτηκαν-και-να-φανταστεις-πως-ερχονται-με-ακριβα-αυτοκινητα-καθε-πρωι-για-να-αφησουν-τα-παιδια-τους-ντυνονται-με-ακριβα-ρουχα-αλλα-προφανως-ειναι-παρτακηδες


για-το-σπεις-εβγαλαν-τα-κοριτσια-μου-το-πληκτρο-και-το-καταπιε-η-γη-!!!

Καλα το οτι ντυνονται ακριβα δε λεει τπτ, μη σου πω οτι εχουν φεσωσει τις καρτες...η μοστρα του νεο ελληνα Twisted Evil Μου λεει η κουμπαρα μου που εχεο φροντιστηριο οτι εχει κατι Μανταμες με το τελευταιο iphone που χρωστανε 3 κ 4 μηνες κ εχουν το θρασσος να μοστραρουν το ακριβο κινητο κ τσαντα και οτι αυτοι που ειναι παντα μα παντα ενταξει στις πληρωμες ειναι Αλβανοι και ανθρωποι μεροκαματιαρηδες,απικο ομως στις υποχρεωσεις τους.Και μαλιστα μια απο αυτες ειχε ζητησει να γινει χωριστο τμημα (να πανε αλλου τα ξενα παιδακια αλλου το δικο της που ειναι ελληνακι...).Σαν δε ντρεπονται λιγο!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!!!!Έχω και εγ΄χ πολύ αγωνία.Σήμερα το μεσημέρι κατα της δύο τρείς θα ξέρουμε.χαχαχαχ
Ελπίζω δηλαδή να δώ αν θα δείξει τίποτα.Η περίοδος πάντως δεν έχει έρθει και επειδή είμαι ρολόι σε αυτά έχω πολλές ελπίδες ελπίζω να μην απογοητευτώ. Sad
Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον. I love you I love you
Σας έχω πρίξει ε? Embarassed Τι να κάνω μόνο εσείς και ο άντρας μου ξέρει τι γίνεται.Στους άλλους το κρατάμε κρυφό μην τους ξεσηκώσουμε τζάμπα.

ποιος περιμενει μεχρι τις 3?Βγες καλε να παρεις ενα τεστ!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ,αν δεν "έπριζες" εμάς...τότε ποιούς????χιχιχιχι!!!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μας πρηζεις καθολου η ολη ιστορια εχει ενα σασπενς για εμας χιχιχ!Μπραβο που αποφασισες να μεινεις εγκυος τοσο συντομα(για μενα δηλαδη)

by the way διαβασατε ενα σχετικο αρθρο που ειχε αναρτησει η ολιβια στο fb?χεχχε πολυ πλακα αλλα μαλλον δουλευει!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ ρε κορίτσια ελπίζω να μην απογοητευτούμε ομαδικός. Δεν το έχω δει το άρθρο.Μπορείς να το βρείς να το βάλεις να το δούμε?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ μισο,για να δω!ειναι ενα αρθρο για να αυξησεις τις πιθανοτητες να μεινες εγκυος χεχε!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κασσιανή και τώρα να απογοητευτούμε..εεεε,δεν μπορεί κάποιον επόμενο μήνα θα χαρούμε!!!


Καλέ,μαύρη ομορφιά,ποιό λες ακριβώς???

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:


valerakievelinaki έγραψε:αλικακι-προφανως-δεν-εχουν-πετρελαιο-και-αφηνουν-τα-παιδια-να-κρυωνουν-απ-την-δευτερα-εκαναν-μαθημα-με-τα-μπουφαν-........βεβαια-οιδιευθυντες-εχουν-κλιματιστικο-στα-γραφεια-τους-και-χεστηκαν-μετασυγχωρησεως-ειπα-να-βαλουμε-ολοι-απο-5-ευρω-αλλα-καποιες-κυριες-για-να-μην-πω-τιποτα-χειροτερο-που-μας-το-παιζουν-καποιες-κιολας-δεν-δεχτηκαν-και-να-φανταστεις-πως-ερχονται-με-ακριβα-αυτοκινητα-καθε-πρωι-για-να-αφησουν-τα-παιδια-τους-ντυνονται-με-ακριβα-ρουχα-αλλα-προφανως-ειναι-παρτακηδες


για-το-σπεις-εβγαλαν-τα-κοριτσια-μου-το-πληκτρο-και-το-καταπιε-η-γη-!!!

Καλα το οτι ντυνονται ακριβα δε λεει τπτ, μη σου πω οτι εχουν φεσωσει τις καρτες...η μοστρα του νεο ελληνα Twisted Evil Μου λεει η κουμπαρα μου που εχεο φροντιστηριο οτι εχει κατι Μανταμες με το τελευταιο iphone που χρωστανε 3 κ 4 μηνες κ εχουν το θρασσος να μοστραρουν το ακριβο κινητο κ τσαντα και οτι αυτοι που ειναι παντα μα παντα ενταξει στις πληρωμες ειναι Αλβανοι και ανθρωποι μεροκαματιαρηδες,απικο ομως στις υποχρεωσεις τους.Και μαλιστα μια απο αυτες ειχε ζητησει να γινει χωριστο τμημα (να πανε αλλου τα ξενα παιδακια αλλου το δικο της που ειναι ελληνακι...).Σαν δε ντρεπονται λιγο!


ακριβώς έτσι!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.eimaimama.gr/2011/09/i-methodos-smep.html
βουαλα!δειτε το!

χαχχα μαυρη ομορφια χεχεχ,Μαρια με λενε,το προτιμω χαχαχ ακομα γελαω

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:http://www.eimaimama.gr/2011/09/i-methodos-smep.html
βουαλα!δειτε το!

χαχχα μαυρη ομορφια χεχεχ,Μαρια με λενε,το προτιμω χαχαχ ακομα γελαω


Δεν ξέρω πως μου'ρθε,χαχα!!!
Βαριόμουν να το γράψω στα αγγλικά!!!!
Μαρία,λοιπόν..χαίρω πολύ!!!!
Αλίκη!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσον αφορα τα αλλοδαπα παιδακια στην αρχη και εμενα μου περασε η σκεψη γιατι δεν κανουν ξεχωριστο τμημα και ο λογος ειναι κοριτσια μου οτι αυτα λογω της γλωσσας τους δυσκολευονται πολυ να συμμετεχουν στο μαθημα με αποτελεσμα και τα ελληνοπουλα να μενουν πολυ πισω!Βεβαια απο την αλλη σκεφτηκα οτι αυτο ισως δημιουργησει αλλα προβληματα(ρατσισμου-διαχωρισμου)αλλα ειναι κριμα για μερικα παιδακια να να μενει πισω ολη η ταξη.Το λοιπον εμας ξερετε τι εκαναν τελικα?Τις πρωτες ωρες τα αλλοδαπα παιδακια τα παιρνει μια αλλη κυρια για να τα κανει μαθημα και μετα ξαναεπιστρεφουν στο συνολο της ταξης!Εδω που τα λεμε οι συνεχεις επαναληψεις ειχαν κουρασει τα αλλα παιδακια!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχ κορίτσια το μισό το έχουμε κάνει και εμείς.Και στην πρώτη την εγκυμοσύνη και τώρα ελπίζω και σε αυτή.Με το που τελείωνα με την περίοδο ξεκινούσαμε σεχ μέρα παρά μέρα για 10 μέρες περίπου.Την πρώτη φόρα έπιασε αυτή?Αν έχει πιάσει πάλι ισχύει η έρευνα και χωρίς τεστ ωορρηξίας Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις