Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:

Καλα το οτι ντυνονται ακριβα δε λεει τπτ, μη σου πω οτι εχουν φεσωσει τις καρτες...η μοστρα του νεο ελληνα Twisted Evil Μου λεει η κουμπαρα μου που εχεο φροντιστηριο οτι εχει κατι Μανταμες με το τελευταιο iphone που χρωστανε 3 κ 4 μηνες κ εχουν το θρασσος να μοστραρουν το ακριβο κινητο κ τσαντα και οτι αυτοι που ειναι παντα μα παντα ενταξει στις πληρωμες ειναι Αλβανοι και ανθρωποι μεροκαματιαρηδες,απικο ομως στις υποχρεωσεις τους.Και μαλιστα μια απο αυτες ειχε ζητησει να γινει χωριστο τμημα (να πανε αλλου τα ξενα παιδακια αλλου το δικο της που ειναι ελληνακι...).Σαν δε ντρεπονται λιγο!

ακριβώς έτσι!

Ε, πώς, θα μαγαριστει το ΜπΟΥρμπερι παλτουδακι και η Λουι Βιτον κασετινα του παιδιου αν ριξει πανω του τα ματια του ο πληβειος. Χωριστα γκρουπ εδω και τωρα, μην κολλησουν και οι πληβειοι αυτο που μαστιζει τους αριστοκρατες...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω χαρηκα!

Κασσιανη αν και εγω απο οτι βλεπω μαλλον εισαι,αν τελικα αν λεμε δεν...μην τυχον και σε παρει απο κατω...αφου εμεινες εγκυος μια φορα σιγουρα θα μεινεις και δευτερη,μην μας παιρνει απο κατω!!!

α εχθες που ειδα οτι εγραψες οτι υπαρχει καποιος γκαντεμης λεω α εκανε τεστ και δεν βγηκε θετικο,αληθεια γιατι το ειπες,εγινε κατι?

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:και εγω χαρηκα!

Κασσιανη αν και εγω απο οτι βλεπω μαλλον εισαι,αν τελικα αν λεμε δεν...μην τυχον και σε παρει απο κατω...αφου εμεινες εγκυος μια φορα σιγουρα θα μεινεις και δευτερη,μην μας παιρνει απο κατω!!!

α εχθες που ειδα οτι εγραψες οτι υπαρχει καποιος γκαντεμης λεω α εκανε τεστ και δεν βγηκε θετικο,αληθεια γιατι το ειπες,εγινε κατι?


Δεν μπορώ να σου πω οτι δεν θα απογοητευτώ αλλά σίγουρα δεν θα το βάλω κάτω.Πήγα στον γιατρό ξέρω ότι είμαι μια χαρά οπότε θέλει υπομονή και πολύ ...... χαχαχαχαχ.
Η γκαντεμιά δεν πήγαινε για το τέστ για άλλο θέμα αλλά ελπίζω να μην συνεχιστεί και η γκαντεμιά και στο τεστ. Twisted Evil Άστο δεν θέλω να τα σκέφτομαι τώρα αυτά μόνο τα θετικά.Έσας που αγωνιάτε μαζί μου και ξέρω οτι θα χαρείτε με τα νέα μου. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cassiani έγραψε:
black beauty έγραψε:και εγω χαρηκα!

Κασσιανη αν και εγω απο οτι βλεπω μαλλον εισαι,αν τελικα αν λεμε δεν...μην τυχον και σε παρει απο κατω...αφου εμεινες εγκυος μια φορα σιγουρα θα μεινεις και δευτερη,μην μας παιρνει απο κατω!!!

α εχθες που ειδα οτι εγραψες οτι υπαρχει καποιος γκαντεμης λεω α εκανε τεστ και δεν βγηκε θετικο,αληθεια γιατι το ειπες,εγινε κατι?


Δεν μπορώ να σου πω οτι δεν θα απογοητευτώ αλλά σίγουρα δεν θα το βάλω κάτω.Πήγα στον γιατρό ξέρω ότι είμαι μια χαρά οπότε θέλει υπομονή και πολύ ...... χαχαχαχαχ.
Η γκαντεμιά δεν πήγαινε για το τέστ για άλλο θέμα αλλά ελπίζω να μην συνεχιστεί και η γκαντεμιά και στο τεστ. Twisted Evil Άστο δεν θέλω να τα σκέφτομαι τώρα αυτά μόνο τα θετικά.Έσας που αγωνιάτε μαζί μου και ξέρω οτι θα χαρείτε με τα νέα μου. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σου εύχομαι και γω ένα θετικό τεστάκι κ μια υψηλη χοριακή! Θετικό!! Θετικό τεστ!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου εύχομαι και γω ένα θετικό τεστάκι κ μια υψηλη χοριακή! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/quote]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καααααλημερα.(ειδατε εγω δν την εφαγα τη καλημερα!! Razz )

αντε κασιανη γτ κ εγω κοντευω να γεννησω απο την αγωνια!!!! σου ευχομαι ενα Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 9 337404 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 9 386913

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρα Κασσιανη, θαυμαζω την υπομονη σου! Ευχομαι κ εγω να γινεις μανουλα Σεπτεμβριου 2012. Ή κάπου κατα 'κει! I love you

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama rias έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;


εγω απο παζαρι κ λαικη οταν εχουν νουμερα(γτ δν εχουν παντα) κ σε 2 μαγαζια με μεγαλα νουμερα εδω στο μενιδι

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ όλες.Ελπίζω να σας αποζημιώσω για την αγωνία.Μαμά Ρίας εγώ σε αυτά ψωνίζω γιατί είμαι και μετά απο ένα παιδί είμαι στο άλλο άκρο.Απλά δεν παίρνω πλέον το χχχsmall αλλά το small.xaxaxaxaxa.

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cassiani έγραψε:Ευχαριστώ πολύ όλες.Ελπίζω να σας αποζημιώσω για την αγωνία.Μαμά Ρίας εγώ σε αυτά ψωνίζω γιατί είμαι και μετά απο ένα παιδί είμαι στο άλλο άκρο.Απλά δεν παίρνω πλέον το χχχsmall αλλά το small.xaxaxaxaxa.

μπραβο κοπελα μου σε ζηλευωωωωωω κ εγω θα ηθελα να φοραγα small οπως καποτε αλλα ξερω οτι αυτο δεν θα γινει ποτε ξανα Sad οκ ομως θελω να μπορω να βρω ρουχα και εγω...αυτο ειναι ρατσισμος!!!!
α και με το καλο να χαρισεις ενα αδερφακι στην κορουλα σου!!!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama rias έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;


έχει φέρει και το H&M ρούχα για παχουλοκομψές και είναι πολύ οικονομικό. εγώ από εκεί παίρνω μπλούζες. αν και έχει και πιο μεγάλα νούμερα και στα κανονικά του
μετά είναι και το mark & spenser αλλά δεν το λες φθηνό και ούτε και πολύ ωραίο

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο κοπελα μου σε ζηλευωωωωωω κ εγω θα ηθελα να φοραγα small οπως καποτε αλλα ξερω οτι αυτο δεν θα γινει ποτε ξανα Sad οκ ομως θελω να μπορω να βρω ρουχα και εγω...αυτο ειναι ρατσισμος!!!!
α και με το καλο να χαρισεις ενα αδερφακι στην κορουλα σου!!!!!!!
[/quote]

Μπα μην το λές δεν είναι και τόσο ωραίο.Πρίν μερικά χρόνια δεν έβρισκα ρούχα πουθενά.Δεν μου έκανε τίποτα ήταν όλα πολύ μεγάλα.Τα τελευταια χρόνια έχει αλλάξει αυτό.Αλλά εγώ θα ηθελα να είμαι σε πιο μεγάλο μέγεθος.Να μην είμαι σαν το παιδάκι του δημοτικού.Στην εγκυμοσύνη χάρηκα τόσο τα κιλά που πήρα είχα κάνει στήθος μπρατσάκια μάγουλα.Αλλά μετά πάλι τα ίδια.Ένα στεγνό σώμα και πρόσωπο.Καλύτερα με λίγα κιλάκια παραπάνω.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama rias έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;
Χαχαα, δικιο εχεις ρε συ, ουτε ο γιος μου δεν φοραει xxsmall.. Εγω παλι εχω το αντιθετο, εχω παει να αγορασω ρουχα και το μονο που μου εκανε ηταν το XX-Large!! Οκ, δεν ειμαι και η Κειτ Μος, αλλά ενιωσα σαν ελεφαντας εκεινη την ωρα... pig pig pig

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
javascript:emoticonp('Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 9 13953')
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΕΛΑ ΠΑΜΕ,1,2,3 ΚΑΙ 1,2,3 ΚΑΙ...!ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκέφτομαι οτι κάποιοι θα πρέπει να βουτάνε τη γλώσσα τους στο μυαλό τους (;;;;;;Wink πριν μιλήσουν!
τι κακό κι αυτό!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!
κασσιανακι με το καλο κοκονα μου ενα Θετικό τεστ!! Θετικό!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 9 544943

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα!
κασσιανακι με το καλο κοκονα μου ενα Θετικό τεστ!! Θετικό!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 9 544943


καλημέρα
τι κάνει το μπεμπέ;

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ρε Φλωρεντια, τι κακο κι αυτο...

Συμφωνω για τη γυμναστικη, αλλα προς το παρον το μονο που κανω ειναι σκουπισμα-σφουγγαρισμα-ξεσκονισμα-πλυσιμο-απλωμα-κυνηγι 2 παιδιων. Πολυ θα γουσταρα να κανω και εγω κατι για τον εαυτο μου, αλλά δεν την εχουμε όλες αυτην την πολυτελεια καθε μερα..
Και πάλι μονο τον χορο ή το αερομπικ θα επελεγα (και παλι με καποιον ινστρακτορ που εχει ρυθμο, γιατι ειναι μερικοι που πραγματικα δεν ξερουν να μετρανε και σου χαλανε την φαση), βαριεμαι απιστευτα τη στατικη γυμναστικη, τα οργανα και τα διαφορα τετοια στα γυμναστηρια. Shocked

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ,ΗΡΘΕ ΕΧΘΕΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΛΙΣ 3 1/2 ΜΗΝΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΕΡΟΒΙΚΗ,ΜΕ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ?ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 6ΜΗΝΕΣ.

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ και εγω βρε κοριτσια βαριεμαι την γυμνασρικη,ομως ειδα ενα καινουριο ειδος(Zumba) ειναι χορευτικη γυμναστικη και θα μπορουσα να την κανω...αλλα πρεπει να βρω καπου κοντα μου σε γυμναστηριο αλλα δεν νομιζω να εχουν κανει τμημα ακομα,αν δεν εχουν την συνδρομη μια περιουσια βεβαια!!!!!
προς το παρον θα αρκεστω στο να κλεισω λιγο το στομα μου και να μην τρωω το βραδυ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama rias στις Πεμ Ιαν 12, 2012 2:51 am, 1 φορά

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ,ΜΑΜΑ,ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ,ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ,ΠΙΟ ΘΕΛΚΤΙΚΗ,ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama rias έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;

εχεις απολυτο δικιο και εγω νευριαζω παρα πολυ!και υποτιθεται εμεις οι μεσογειακες εχουμε καμπυλες,μαλλον τα ρουχα αυτα δεν φτιαχνονται με προτυπα εμας τις καμπυλωτες,δεν ειναι οτι ειμαστε παχουλοκομψες καταλαβες?Εγω παντα ημουν πολυ αδυνατη αλλα ειχα τις καμπυλες μου,οποτε καταλαβαινεις τα ρουχα αυτα μαλλον τα φτιαχνουνε με προτυπα ανορεξικου μοντελου !Εγω νευριαζω και με τα ρουχα των παιδιων,η κορη μου ειναι αδυνατη-φυσιολογικη και δεν βρισκω τα νουμερα της,της φοραω 2 νουμερα πανω απο την ηλικια της,και τελος εχω να προσθεσω και τα παπουτσαδικα στην λιστα που δυσκολευομαι παρα πολυ να βρω νουμερα!Μα τι στο καλο ολες φορανε 37 και 36?Αφου βλεπουν εχουν ζητηση τα παραπανω νουμερα(εννοω 38- 39-40) γιατι δεν παιρνουν ποτε περισσοτερη ποσοτητα ε?

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κάνει κρύο η Πάρνηθα είναι χιονισμένη και δεν λέω να βγω έξω τον άντρα μου θα στείλω να φέρει το μικρό από το σχολείο . Βαρβάρα καλά έκανες και δεν άφησες τη μικρή να πάει σχολείο , τώρα όσα αφορά το να πληρώσετε εσείς οι γονείς το ρεύμα η το φυσικό αέριο δεν πρέπει Βαρβάρα μου και αυτό γιατί υποτίθεται ότι έχουμε δωρεάν παιδεία που σημαίνει ότι αυτά τα κάλυπτε μέχρι πρότεινος ο ΟΣΚ και τώρα οι δήμοι που έχουν περάσει στα χέρια τους τα χρήματα και οι ευθύνες και έχουν φάει τα λεφτά και ζητάνε από τους γονείς και σου λέω εγώ άντε και το πληρώνετε τώρα σε 4 μήνες ; τη θα γίνει; πάλι το ίδιο . Είχαμε το ίδιο πρόβλημα με το σχολείο του γιου μου ξέρεις τι κάνανε οι διευθυντές; λουκέτο στο σχολείο και δεν άφησαν κανένα παιδάκι να περάσει έτσι καταφέραμε να μην κόψουν το ρεύμα το πως πληρώθηκε δεν το ξέρουμε αλλά δεν μας άφησε να δώσουμε τίποτα . Δεν είμαι αρνητική να δώσω για το σχολείο χρήματα ναι να ενισχύσω το σχολείο να δώσω για τη βιβλιοθήκη να δώσω για εξοπλισμό να δώσω για έξτρα δραστηριότητες αλλά όχι για κάτι που είναι υποχρέωση άλλων. Αυτή τη στιγμή διώχνουν τα παιδιά απο το γυμάσιο και το λύκειο επειδή δεν έχει θέρμανση (εμείς έχουμε φυσικό αέριο) . Άστα να πάνε το κράτος γκρεμίζεται

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου για μενα η καλυτερη γυμναστικη ειναι ο χορος γυμναζεται ολο σου το σωμα και νιωθεις και υπεροχα μετα!Εγω δεν το κανω συχνα αλλα οταν τυχαινει να χορευουμε με την κορη μου μετα νιωθω υπεροχα!Σε ανανεωνει αλλα κακα τα ψεμματα πρεπει να εισαι πολυ ξεκουραστη και να εχεις αντοχες για να πηγαινεις γυμναστηριο και να κανεις ασκησεις!Η ψυχουλα θελει αλλα το σωμα αδυνατει!Εχω επισης κατι dvd απο περιοδικα με κατι βηματα και ασκησεις ειναι πολυ καλα και σιγουρα αμα τα κανεις σε καθημερινη βαση εχουν αποτελεσμα,τα εχω αρχισει πολλες φορες αλλα μετα τα σταματαω,πρεπει να εισαι ξεκουραστη καθε μερα και να αφοσιωνεις χρονο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις