Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
566 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 566 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastallia έγραψε:
βανια έγραψε:Επιτέλους τελειώσαμε το διάβασμα ήμαρτον πια το κεφάλι μου καζάνι το δικό του χειρότερα . Δεν θα υπερασπιστώ ούτε θα επιτεθώ σε καμία όλες έχουμε τη γνώμη μας την άποψη μας σήμερα δεν είμαι στα καλύτερα μου . Αυτό που έγραφε η Ολίβια στο Ελληνίδες μαμάδες είναι ότι έχουν φτάσει αισίως στα 40000 μέλη και ότι μετά από παράκληση μελών θα αρχίσουν να τρώνε πόρτα κάποια άτομα που δημιουργούν καταστάσεις και προβλήματα . Αυτό αφορά το ελληνίδες μαμάδες και έλεγε ότι δεν ξέρει αν θα προσφέρει τίποτα απλά εκεί έθιξαν πολλή κάποια μέλη κάποια άλλα από όσο κατάλαβα και μάλιστα και η ίδια η Ολίβια έπεσε στο στόμα κάποιων και τα έβαλαν και με την οικογένεια της .
Αυτά έλεγε η κοπέλα τίποτα άλλο .

Συγγνωμη τοτε,ισως να μην καταλαβα καλα,νομιζα οτι εννοουνε το φορουμ αυτο...μη με παρεξηγειτε...δεν ξερω η σαλατα του σεφ,αλλα στη μακαρονοσαλατα εγω βαζω και καλαμποκι
όχι βρε μην ζητάς συγνώμη καλά έκανες και το έγραψες το ίδιο είναι τι εδώ τι εκεί μπορεί και εδώ να υπάρχουν μέλη που δεν συμφωνούν με όλα αυτά .

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθε ο μεταφορεας να δει τι πραγματα θα παρει.Αλλα ναι παπαλα,δε γαμεις...

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Ρε τσουπρες?Τι λετε και περασατε τοσες σελιδες?
Εγω ειμαι κι επισημως μια single mom...Δεν θα αναφερω ομως τιποτα στο φατσα μπουκ...

Τι εγινε βρε συ? Εισαι καλα?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
ΕΛΕΝΑ
ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΥΓΟ??????????? ΠΕΖ βαλε Razz τρωγεται και σαν γλυκισμα


Εσύ ήσουν που δεν ήξερες τι παίζει με τις pez;;;;; Σιγανο ποταμάκι είσαι κι εσύ!!

bell έγραψε:elena25


Αυτό δεν ειναι σαλάτα του σεφ! άκους εκεί σαλτατα σεφ χωρίς αυγό! Αυτόν είναι σαλάτα elena's twenty five Razz


Μια σαλάτα με το όνομά μου;;; Why not;;;; Ο Καίσαρας δηλαδή τι παραπάνω έχει από μένα;;;

Nena έγραψε:

Μαρουλι, ντοματα, αγγουρι, κιτρινο τυρι, ζαμπόν, αβγο σφιχτο, καλαμπόκι, μαγιονεζα, κετσαπ. Χωρις μουσταρδα.

Τωρα καλο ειναι αυτο? Που μιλαμε για φαγητο? Προτεινω να το ξαναγυρισουμε στον καυγα. Που δεν παχαινει...


Σωστά... Ξέχασα ότι έπρεπε να το διευκρινίσω! Πωωωω...

tatijana έγραψε:Ρε τσουπρες?Τι λετε και περασατε τοσες σελιδες?
Εγω ειμαι κι επισημως μια single mom...Δεν θα αναφερω ομως τιποτα στο φατσα μπουκ...

Τι έγινε ρε Τατ; Το διαλύσατε;

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόλις παρήγγειλα δύο σουηδικά χάμπουργκερ μεγάλο μέγεθος. πόσο γουρούνα να γίνω;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ω,ναι Χελεν μου...
Βιβιανακι ξεχασα να σε ευχαριστησω κουκλαρα μου....

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
cassiani έγραψε:Σας ευχαριστώ όλες πολύ για τις ευχές σας.Δεν λέω μια μια γιατί σίγουρα κάποια θα ξεχάσω.Ευχαριστώ και σε σας ότι ποθείτε. Very Happy


Κασσιανη τελικα εισαι???!!!!!!
Με το καλοκοριτσαρα μου να εχεις μια πολυ γλυκια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!Πολυ ωραιο νεο!!!!!


Τατι χρονια πολλα!!!!Και ολα θα πανε καλα....ηρεμα.ολα θα παρουν το σωστο δρομο!


Ρε κοριτσια δεν σας προλαβαινω!!!!

Βλεπω και Σαβας,διαβαζω εδω εσας...ειμαι πολυ προχω!!!!

Σημερα μπηκα σε ενα Πρακτορειο ΟΠΑΠ...επαιξα μια κληρωση ΚΙΝΟ...και κερδισα 730 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 215994


ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΑ!!!!
ελα ρε.μπραβο.σε καλη μερια.τυχερουλα.

Kastallia έγραψε:Γαμωτο να μην εχω ποπκορν... cheers
καλα λες.παω να κανω.

elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:
elena25 έγραψε:Η Νένα πάλι ψεύδεται! Στη σαλάτα του σεφ δε βάζουμε καλαμπόκι!!!
Τι λες ρε!! Λαθος την κανω τοσο καιρο? Δεν θα αντεξω κι αλλο χτυπημα μεσα σε μια μερα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ειδες τι παθαινω αμα ειμαι στα τσατια και στα νετια και δεν ανοιγω κανενα βιβλιο??? Η ακαμάτρα-αδιάβαστη??

Μπάι δε γουέι, η σαλατα του σεφ δεν εξαρταται απο τον σεφ?


Λάθος την κάνεις χρυσό μου! Αλήθεια, πώς την κάνεις εσύ;;; Γιατί εγώ βάζω μόνο μαρούλι, ντομάτα, αγγούρι, τυρί, ζαμπόν και μαγιονεζο-μουσταρδο-κέτσαπ. Αβγό δε βάζω. Δε μου αρέσει.
αχ,και εμενα καθολου.(για το αυγο)
Λοιπόν αφού θίξαμε το θέμα σαλάτα του σεφ και επειδή ο σύζυγος την κάνει υπέροχη θα του πω να μου την γράψει και θα σας την πω!!!Και επιτέλους τελείωσαν οι Ρώσοι και ξεκινάμε γαι το δεύτερο μπεμπέ!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 654316
καλη επιτυχια.'η μαλλον καλο βολι Embarassed Embarassed

tatijana έγραψε:Ρε τσουπρες?Τι λετε και περασατε τοσες σελιδες?
Εγω ειμαι κι επισημως μια single mom...Δεν θα αναφερω ομως τιποτα στο φατσα μπουκ...
ελα ρε.τι εγινε?πως εισαι?

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα να σε χαίρετε η πεθερά σου να την πάρω να της ευχηθώ ; Twisted Evil

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:

Μαρουλι, ντοματα, αγγουρι, κιτρινο τυρι, ζαμπόν, αβγο σφιχτο, καλαμπόκι, μαγιονεζα, κετσαπ. Χωρις μουσταρδα.

Τωρα καλο ειναι αυτο? Που μιλαμε για φαγητο? Προτεινω να το ξαναγυρισουμε στον καυγα. Που δεν παχαινει...


Σωστά... Ξέχασα ότι έπρεπε να το διευκρινίσω! Πωωωω...
[/color][/font]
Εγω επρεπε να το διευκρινησω - εμεις εδω ολα κασερια τα λεμε... Razz Razz

Πώς εισαι Τατιανα???



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nena στις Πεμ Ιαν 12, 2012 1:27 pm, 1 φορά

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ειμαι Ζορζετ μου,Βανια ποιος την γαμει κι αυτην,μαγκουφακια θα κανει τα παιδια της...Οταν την πλακωσουν στις μαπες θα σου πω εγω μετα,αλλα τοτε δε θα με νοιαζει.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξέρω ρε συ, γι' αυτό το είπα! Κάθε φορά που πάω σούπερ μάρκετ στο χωριό του Τάσου και λέω 10 φέτες τυρί με κοιτάνε με μισό μάτι. Αφού σκέφτομαι ότι καμιά φορά θα μου κόψει φέτα! Χαχαχαχαχα!

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Ρε τσουπρες?Τι λετε και περασατε τοσες σελιδες?
Εγω ειμαι κι επισημως μια single mom...Δεν θα αναφερω ομως τιποτα στο φατσα μπουκ...

Επειδή έχω διαβάσει λίγο το θέμα που είχες με την μάνα του, θα σου πω να μην στενοχωριέσαι. Ίσως και αυτός ταρακουνηθεί και ξυπνήσει. Καιρός να αναλάβει τις ευθύνες του. Ασε που οτιδήποτε γίνεται, γίνεται για το καλύτερο. Χρειάζεσαι και εσύ την ηρεμία σου, οπλίσου με δύναμη γιατί έχεις ένα παιδί να μεγαλώσεις.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλα ειμαι Ζορζετ μου,Βανια ποιος την γαμει κι αυτην,μαγκουφακια θα κανει τα παιδια της...Οταν την πλακωσουν στις μαπες θα σου πω εγω μετα,αλλα τοτε δε θα με νοιαζει.


Τι έγινε ρε συ; Εγώ νόμιζα πως τα είχατε ψιλοβρεί και είχε συμφωνήσει για τη μετακόμιση.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να ρωτησω κατι.χθες μου ειπαν οτι θα πεσει η τιμη του πετρελαιου,αρκετα,γιατι εχει πολυ αποθεμα και ολοι καινε ξυλα και κλιματιστικα.ακουσατε κατι τετοιο?

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατι λεγε.....τι εγινε Shocked

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?
Τι να πρωτοδιαβάσω Shocked Shocked Shocked ?Νοικοκυρές,δουλευταρούδες,οι καλύτερες μάνες,πανέμορφες και σέξυ σύζυγοι,τυχερές στο κίνο,τυχερές με τα πιτόγυρα,γκαστρούλες,σεφ!!!Πωπωωπωπωππωπωωπω!!!Τι γίνετε καλέ?Ολες οι perfect housewives εδώ μαζευτήκαμε?Γιατί εγώ τα έχω όλα τα παραπάνω Razz Razz Razz Razz Razz Shocked Shocked Shocked Shocked !!!

Υγ!Ημουν χαρούμενη το πρωί και συνεχίζω να είμαι γιατί εγκαστρώθη η Κασσιανή!!!!Απλα ήθελε να σας το πεί αυτή και για αυτό τηρούσα "σιγή ιχθύος"(Κλεμμένο απο Κουκίδα Very Happy Very Happy Very Happy )!

Υγ2!Γεωργία σε 100 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?Δεν σου ξανα μιλάω Razz Razz Razz !!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την natali-maria στις Πεμ Ιαν 12, 2012 1:35 pm, 1 φορά

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Το ξέρω ρε συ, γι' αυτό το είπα! Κάθε φορά που πάω σούπερ μάρκετ στο χωριό του Τάσου και λέω 10 φέτες τυρί με κοιτάνε με μισό μάτι. Αφού σκέφτομαι ότι καμιά φορά θα μου κόψει φέτα! Χαχαχαχαχα!
εγ ωαυτο το θεμα το ειχα στην μυτιληνη.στις αρχες,πηγαινα στο μαρκετ και ζητουσα 10 φετες κασερι."απο ποιο?" με ρωτουσαν το γκουντα ελεγα "αυτο δεν ειναι κασερι,ειναι κιτρινο τυρι"

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Γειά σας!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?
Τι να πρωτοδιαβάσω Shocked Shocked Shocked ?Νοικοκυρές,δουλευταρούδες,οι καλύτερες μάνες,πανέμορφες και σέξυ σύζυγοι,τυχερές στο κίνο,τυχερές με τα πιτόγυρα,γκαστρούλες,σεφ!!!Πωπωωπωπωππωπωωπω!!!Τι γίνετε καλέ?Ολες οι perfect housewives εδώ μαζευτήκαμε?Γιατί εγώ τα έχω όλα τα παραπάνω Razz Razz Razz Razz Razz Shocked Shocked Shocked Shocked !!!

Υγ!Ημουν χαρούμενη το πρωί και συνεχίζω να είμαι γιατί εγκαστρώθη η Κασσιανή!!!!Απλα ήθελε να σας το πεί αυτή και για αυτό τηρούσα "σιγή ιχθύος"(Κλεμμένο απο Κουκίδα Very Happy Very Happy Very Happy )!

Υγ2!Γεωργία σε 100 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?Δεν σου ξανα μιλάω Razz Razz Razz !!
καλα μην μου μιλας.πατα ομως οκ σε ενα αιτημα που σου εστειλα για να μπορεσω να παιξω. Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 417472

544Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Ιαν 12, 2012 1:37 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΖΟΡΙΖΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ?ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΕΥΚΟΛΗ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΗ ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΤΕ.ΛΟΙΠΟΝ,ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΤΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΣΙΔΕΡΟΠΑΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΖΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20Ε ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΥΚΝΟ ΠΟΥ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΤΑΙ Ο ΑΤΜΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟ ΡΟΥΧΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΜΕΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟ ΠΑΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΛΑ ΤΩΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ,ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΙΔΕΡΟ ΜΕ ΕΝΤΑΣΗ ΑΤΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΕΛΕΤΕ ΚΙ'ΑΛΛΑ?ΕΧΩ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ.ΚΑΚΟ Ε?ΔΕΝ ΤΟ'ΞΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΔΩΣΩ ΑΝΑΦΟΡΑ,ΟΥΤΕ ΕΚΛΕΨΑ,ΟΥΤΕ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΑ,ΟΥΤΕ ΧΡΩΣΤΑΩ.ΑΑΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟ'ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ.ΤΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗ ΛΥΣΩ?ΑΑΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟΠΑΝΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ?ΠΟΥ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ,ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΥΧΟ?ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ?ΣΕ ΕΠΡΗΞΑ..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
εγ ωαυτο το θεμα το ειχα στην μυτιληνη.στις αρχες,πηγαινα στο μαρκετ και ζητουσα 10 φετες κασερι."απο ποιο?" με ρωτουσαν το γκουντα ελεγα "αυτο δεν ειναι κασερι,ειναι κιτρινο τυρι"


Ναι ρε συ Τζώρτζια! Το κασέρι είναι είδος τυριού. Όπως το γκούντα, το ένταμ κτλ. Όλα μαζί ανήκουν στην κατηγορία των κίτρινων τυριών!

Όταν πρωτογνώρισα τον Τάσο δεν μπορούσαμε να συνεννοηθούμε! Έπεφτε τρελό γέλιο! Και ομηρικοί καυγάδες!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε λίγο σας αφήνω...Πάω για την προσπάθειά μου Razz Razz Razz Razz Razz !!!΅
Ευχηθείτε μου καλέ καλή επιτυχία Razz Razz Razz Razz !!!!


Γεωργία μου οκ Very Happy Very Happy !!!!

Αντε να πάω για γουτσουνιές Embarassed Embarassed Embarassed με τις ευχές σας!!!!Τσ τσ τσ τσ... Cool Cool Cool Cool είναι για καλό σκοπό Smile Smile Smile Smile !!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενα μου,μεγκαλη ιστορια μανιτσα μου. Razz
Κλειω μου θα ΣΕ τα πω σε μηνυμα...Ααααα,τωρα που το θυμηθηκα καμια δεν μου απαντησε για το τι ειναι το πμ...Ωραιες ειστε ρε.

548Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 22 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Ιαν 12, 2012 1:43 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Νενα μου,μεγκαλη ιστορια μανιτσα μου. Razz
Κλειω μου θα ΣΕ τα πω σε μηνυμα...Ααααα,τωρα που το θυμηθηκα καμια δεν μου απαντησε για το τι ειναι το πμ...Ωραιες ειστε ρε.
ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και γω από τότε που παντρεύτηκα τον Αθηναίο άνδρα μου, τη φέτα δεν τη λέω τυρί, αλλά φέτα.

Εξακολουθώ όμως να τρώω μπουγάτσα με τυρί και κρέμα.

Τι λέτε αρχίζουμε ένα καυγαδάκι με θέμα μπουγάτσα; Very Happy

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:Και γω από τότε που παντρεύτηκα τον Αθηναίο άνδρα μου, τη φέτα δεν τη λέω τυρί, αλλά φέτα.

Εξακολουθώ όμως να τρώω μπουγάτσα με τυρί και κρέμα.

Τι λέτε αρχίζουμε ένα καυγαδάκι με θέμα μπουγάτσα; Very Happy


Η μπουγάτσα λύνεται εύκολα! Για το σουβλάκι να μαλώσουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις