Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
332 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 332 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

άρα είναι δύσκολο να συνδυάσεις την οικογενειακή ζωή και το τρέξιμο που απαιτεί μια ΄τετοια δουλειά.
είδες που τελικά δεν είναι και τόσο έυκολο πια να τα κάνεις όλα με επιτυχία
άντε γιατί μας εσκασες σήμερα!

Respect Respect Respect

Βαρβαρα, δοκιμασε και με αλλους συνδυασμους του alt και αριθμο... Μπορει να το πετυχεις..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Νένα πάλι ψεύδεται! Στη σαλάτα του σεφ δε βάζουμε καλαμπόκι!!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
andith έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΚΑΣΤΑΛΙΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΘΑΡΕΥΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΕ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

Εγω που παρακολουθω καιρο το φορουμ και δεν πολυγραφω και δεν εχω συναντηθει ποτε με καμια κοπελα,δεν εχω δεχτει επιθεση ή εστω να μου μιλησουν ιδιαιτερα αποτομα,εισαι η δευτερη τοσο καιρο που διαβαζω εγω που γραφει με αυτο το τροπο,αληθεια που χαθηκε αυτη η ψυχη? τζενη τζενη δεν λεγοταν?Ακριβως με τον ιδιο τροπο κοπελιτσα μου!


να θυμηθώ να σου επιτεθώ αύριο! άλλη έννοια δεν έχω κάθε πρωί παρά να σκέφτομαι σε ποιαν άγνωστη από το φόρουμ θα ξεσπάσω τα νεύρα μου!

η τζένη έκανε εμφάνιση πριν λίγο καιρό αλλά όλες τη θυμήθηκαν αμέσως και δεν τη σήκωνε το κλίμα
τυχαίο; δεν νομίζω

Εκλεισε!!θα περιμενω αυριο!λεω κ γω στο πηγαδι κατουρησα?ουτε μια επιθεση? τσ τσ τσ!
Καληνυχτα σας!ειχα ορεξη σημερα εγραψα πολλα! σε κανενα μηνα παλι!!
Φιλακια!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ πραγματικα.......

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

άρα είναι δύσκολο να συνδυάσεις την οικογενειακή ζωή και το τρέξιμο που απαιτεί μια ΄τετοια δουλειά.
είδες που τελικά δεν είναι και τόσο έυκολο πια να τα κάνεις όλα με επιτυχία
άντε γιατί μας εσκασες σήμερα!
ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΑ,ΑΜΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΧΑΛΟ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΟΦΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Η Νένα πάλι ψεύδεται! Στη σαλάτα του σεφ δε βάζουμε καλαμπόκι!!!
Τι λες ρε!! Λαθος την κανω τοσο καιρο? Δεν θα αντεξω κι αλλο χτυπημα μεσα σε μια μερα...
Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182
Ειδες τι παθαινω αμα ειμαι στα τσατια και στα νετια και δεν ανοιγω κανενα βιβλιο??? Η ακαμάτρα-αδιάβαστη??

Μπάι δε γουέι, η σαλατα του σεφ δεν εξαρταται απο τον σεφ?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ δεν λες τίποτα Κούκι!

εγώ πάω στο στεφάνι μου.
καληνύχτα από μενα

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

άρα είναι δύσκολο να συνδυάσεις την οικογενειακή ζωή και το τρέξιμο που απαιτεί μια ΄τετοια δουλειά.
είδες που τελικά δεν είναι και τόσο έυκολο πια να τα κάνεις όλα με επιτυχία
άντε γιατί μας εσκασες σήμερα!
ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΑ,ΑΜΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΧΑΛΟ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΟΦΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ


δηλαδή οι ειρωνίες και οι προσβολές είναι επειδή δεν ξέρεις να χειρίζεσαι καλά τον υπολογιστή;
τι επιχείρημα είναι αυτό τώρα;

τελοσπάντων
καληνύχτα και πάλι
τα λέμε αύριο

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Φλωρα
Νενα εχεις δικιο μωρε- στου σεφ ο σεφ αποφασιζει!!
βαλε καλαμπόκι! βαλε και ψαρι αμα λαχει!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτέλους τελειώσαμε το διάβασμα ήμαρτον πια το κεφάλι μου καζάνι το δικό του χειρότερα . Δεν θα υπερασπιστώ ούτε θα επιτεθώ σε καμία όλες έχουμε τη γνώμη μας την άποψη μας σήμερα δεν είμαι στα καλύτερα μου . Αυτό που έγραφε η Ολίβια στο Ελληνίδες μαμάδες είναι ότι έχουν φτάσει αισίως στα 40000 μέλη και ότι μετά από παράκληση μελών θα αρχίσουν να τρώνε πόρτα κάποια άτομα που δημιουργούν καταστάσεις και προβλήματα . Αυτό αφορά το ελληνίδες μαμάδες και έλεγε ότι δεν ξέρει αν θα προσφέρει τίποτα απλά εκεί έθιξαν πολλή κάποια μέλη κάποια άλλα από όσο κατάλαβα και μάλιστα και η ίδια η Ολίβια έπεσε στο στόμα κάποιων και τα έβαλαν και με την οικογένεια της .
Αυτά έλεγε η κοπέλα τίποτα άλλο .

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:
ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΑ,ΑΜΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΧΑΛΟ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΟΦΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ

δηλαδή οι ειρωνίες και οι προσβολές είναι επειδή δεν ξέρεις να χειρίζεσαι καλά τον υπολογιστή;
τι επιχείρημα είναι αυτό τώρα;
...
Κι εγω αυτο αναρωτηθηκα - η ειρωνία και η προσβολή δεν ειναι θεμα γνωσεων υπολογιστη. Αλλά ας μην το συνεχισω ουτε εγω, εξαλλου εις ματην γραφω...

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
elena25 έγραψε:Η Νένα πάλι ψεύδεται! Στη σαλάτα του σεφ δε βάζουμε καλαμπόκι!!!
Τι λες ρε!! Λαθος την κανω τοσο καιρο? Δεν θα αντεξω κι αλλο χτυπημα μεσα σε μια μερα...
Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 585182
Ειδες τι παθαινω αμα ειμαι στα τσατια και στα νετια και δεν ανοιγω κανενα βιβλιο??? Η ακαμάτρα-αδιάβαστη??

Μπάι δε γουέι, η σαλατα του σεφ δεν εξαρταται απο τον σεφ?

Φυσικά για αυτό άλλωστε λέγεται και σαλάτα του σεφ γιατί κάνει ότι θέλει ο σεφ!! Wink Wink

http://changedyourlife.blogspot.com/

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
elena25 έγραψε:Η Νένα πάλι ψεύδεται! Στη σαλάτα του σεφ δε βάζουμε καλαμπόκι!!!
Τι λες ρε!! Λαθος την κανω τοσο καιρο? Δεν θα αντεξω κι αλλο χτυπημα μεσα σε μια μερα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ειδες τι παθαινω αμα ειμαι στα τσατια και στα νετια και δεν ανοιγω κανενα βιβλιο??? Η ακαμάτρα-αδιάβαστη??

Μπάι δε γουέι, η σαλατα του σεφ δεν εξαρταται απο τον σεφ?


Λάθος την κάνεις χρυσό μου! Αλήθεια, πώς την κάνεις εσύ;;; Γιατί εγώ βάζω μόνο μαρούλι, ντομάτα, αγγούρι, τυρί, ζαμπόν και μαγιονεζο-μουσταρδο-κέτσαπ. Αβγό δε βάζω. Δε μου αρέσει.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
Nena έγραψε:..Μπάι δε γουέι, η σαλατα του σεφ δεν εξαρταται απο τον σεφ?

Φυσικά για αυτό άλλωστε λέγεται και σαλάτα του σεφ γιατί κάνει ότι θέλει ο σεφ!! Wink Wink

Καλα, εγω βαζω καλαμποκι και στην πιτσα... και ανανα... Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 4872
Να ειχα μια πιτσα με καλαμποκι και ανανα τωρα... πωωωω..

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:Επιτέλους τελειώσαμε το διάβασμα ήμαρτον πια το κεφάλι μου καζάνι το δικό του χειρότερα . Δεν θα υπερασπιστώ ούτε θα επιτεθώ σε καμία όλες έχουμε τη γνώμη μας την άποψη μας σήμερα δεν είμαι στα καλύτερα μου . Αυτό που έγραφε η Ολίβια στο Ελληνίδες μαμάδες είναι ότι έχουν φτάσει αισίως στα 40000 μέλη και ότι μετά από παράκληση μελών θα αρχίσουν να τρώνε πόρτα κάποια άτομα που δημιουργούν καταστάσεις και προβλήματα . Αυτό αφορά το ελληνίδες μαμάδες και έλεγε ότι δεν ξέρει αν θα προσφέρει τίποτα απλά εκεί έθιξαν πολλή κάποια μέλη κάποια άλλα από όσο κατάλαβα και μάλιστα και η ίδια η Ολίβια έπεσε στο στόμα κάποιων και τα έβαλαν και με την οικογένεια της .
Αυτά έλεγε η κοπέλα τίποτα άλλο .

Συγγνωμη τοτε,ισως να μην καταλαβα καλα,νομιζα οτι εννοουνε το φορουμ αυτο...μη με παρεξηγειτε...δεν ξερω η σαλατα του σεφ,αλλα στη μακαρονοσαλατα εγω βαζω και καλαμποκι

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:

Λάθος την κάνεις χρυσό μου! Αλήθεια, πώς την κάνεις εσύ;;; Γιατί εγώ βάζω μόνο μαρούλι, ντομάτα, αγγούρι, τυρί, ζαμπόν και μαγιονεζο-μουσταρδο-κέτσαπ. Αβγό δε βάζω. Δε μου αρέσει.
ΕΛΕΝΑ
ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΥΓΟ??????????? ΠΕΖ βαλε Razz τρωγεται και σαν γλυκισμα

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:
elena25 έγραψε:Η Νένα πάλι ψεύδεται! Στη σαλάτα του σεφ δε βάζουμε καλαμπόκι!!!
Τι λες ρε!! Λαθος την κανω τοσο καιρο? Δεν θα αντεξω κι αλλο χτυπημα μεσα σε μια μερα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ειδες τι παθαινω αμα ειμαι στα τσατια και στα νετια και δεν ανοιγω κανενα βιβλιο??? Η ακαμάτρα-αδιάβαστη??

Μπάι δε γουέι, η σαλατα του σεφ δεν εξαρταται απο τον σεφ?


Λάθος την κάνεις χρυσό μου! Αλήθεια, πώς την κάνεις εσύ;;; Γιατί εγώ βάζω μόνο μαρούλι, ντομάτα, αγγούρι, τυρί, ζαμπόν και μαγιονεζο-μουσταρδο-κέτσαπ. Αβγό δε βάζω. Δε μου αρέσει.

Λοιπόν αφού θίξαμε το θέμα σαλάτα του σεφ και επειδή ο σύζυγος την κάνει υπέροχη θα του πω να μου την γράψει και θα σας την πω!!!Και επιτέλους τελείωσαν οι Ρώσοι και ξεκινάμε γαι το δεύτερο μπεμπέ!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 21 654316

http://changedyourlife.blogspot.com/

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25


Αυτό δεν ειναι σαλάτα του σεφ! άκους εκεί σαλτατα σεφ χωρίς αυγό! Αυτόν είναι σαλάτα elena's twenty five Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Λάθος την κάνεις χρυσό μου! Αλήθεια, πώς την κάνεις εσύ;;; Γιατί εγώ βάζω μόνο μαρούλι, ντομάτα, αγγούρι, τυρί, ζαμπόν και μαγιονεζο-μουσταρδο-κέτσαπ. Αβγό δε βάζω. Δε μου αρέσει.

Μαρουλι, ντοματα, αγγουρι, κιτρινο τυρι, ζαμπόν, αβγο σφιχτο, καλαμπόκι, μαγιονεζα, κετσαπ. Χωρις μουσταρδα.

Τωρα καλο ειναι αυτο? Που μιλαμε για φαγητο? Προτεινω να το ξαναγυρισουμε στον καυγα. Που δεν παχαινει...

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκεφτομαι οτι πειναω πολυ. Θα ηθελα να φαω μια μακαρονοσαλατα αλλα και του σεφ, κατι τελος παντων με πολλες πολλες θερμιδες.
Αλλα αρχισα διατα (παλι) και δεν μπουκαρω στο ψυγειο.
Τι να κανω???????? ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλεεεεεεε μην γραφετε τοσα!!!!!δεν σας προλαβαινω!!!!!μην ποσταρετε!!!!!!!ουτε να βαλω τις μικρες για υπνο και να φαω 2 πιτογυρα με την ησυχια μου δεν μπορω......γραφετε,γραφετε!!!!!!!!!!αμαν πια!!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε τσουπρες?Τι λετε και περασατε τοσες σελιδες?
Εγω ειμαι κι επισημως μια single mom...Δεν θα αναφερω ομως τιποτα στο φατσα μπουκ...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ρε τσουπρες?Τι λετε και περασατε τοσες σελιδες?
Εγω ειμαι κι επισημως μια single mom...Δεν θα αναφερω ομως τιποτα στο φατσα μπουκ...

τι εγινε κοριτσακι?παπαλα ο Νικολας?μετακομισες?

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:καλεεεεεεε μην γραφετε τοσα!!!!!δεν σας προλαβαινω!!!!!μην ποσταρετε!!!!!!!ουτε να βαλω τις μικρες για υπνο και να φαω 2 πιτογυρα με την ησυχια μου δεν μπορω......γραφετε,γραφετε!!!!!!!!!!αμαν πια!!!!!!!


ΠΙΤΟΓΥΡΑ?????????????????????
Αχ σε ζηλευω τοσο πολυ!!!! alien

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλεεεεεεε μην γραφετε τοσα!!!!!δεν σας προλαβαινω!!!!!μην ποσταρετε!!!!!!!ουτε να βαλω τις μικρες για υπνο και να φαω 2 πιτογυρα με την ησυχια μου δεν μπορω......γραφετε,γραφετε!!!!!!!!!!αμαν πια!!!!!!!

σε-λιγες-μερες-γιορταζει-το-κοριτσακι-μας-μου-σου-χεχεχεχε-

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις