Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
461 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 461 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="KRISTI 1"][quote="Kastallia"]
μπεμπινι 1 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟΠΑΝΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ?ΠΟΥ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ,ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΥΧΟ?ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ?ΣΕ ΕΠΡΗΞΑ..





ΚΡΙΣΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΣΙΔΕΡΟΠΑΝΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΑ MEDIA MARKT ΠΡΩΗΝ SATURN.ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ,ΕΧΕΙ ΜΕΓΕΘΗ,ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΣΙΔΕΡΩΣΤΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ,ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΑ ΤΩΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΠΟΥ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΠΥΚΝΟ ΔΕ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΚΛΑ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΡΟΥΧΟ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ.ΜΕΙΩΝΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΜΙΣΟ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΝΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΕΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Φανταζομαι θα υπαρχει κατι παρομοιο και σε αλλα μαγαζια...εδω δεν ξερω αν εχει media markt
[/quote




ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΙΚΙΑΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ,ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΣΚΟΥΠΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Βιβιαν το χρωμα ειναι τελειο και με τα ματια που εχεις θα ειναι φοβερο! Θελουμε να μας βαλεις και φωτο με το μετα, οκ?

Θα βαλω Νενα μου!! Λεω να παω σημερα να τα κανω!! Ελπιζω να μου πανε!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Νενακι ναι περασε ο καιρος!!!Απο την μια λεω ουυυ εχω ακομα,απο την αλλη λεω,ωχ περναει ο καιρος...


Αχ κοριτσια τα νευρα μου εε!!!!
Πως τυρραννανε οι γιοι τις μαναδες!!!!!
Χωρις να θελω να τρομοκρατησω καμμια αγορομανα,αλλα προσεχετε πολυ γτ αν σας καβαλησουν θα τρεχετε μια ζωη!!

Ο αδερφος μου δν ηθελε να παει φανταρος τοσα χρονια,κι οταν το αποφασισε του εδωσαν υποχρεωτικη αναβολη,κι γυρισε,κι δουλεψε κι αποφασισε να φυγει στο εξωτερικο,κι τωρα ομως πηρε η μανα μου τηλεφωνο κ πρεπει να γυρισει μεχρι την επομενη βδομαδα,η αλλιως θα κυριχτει λιποτακτης κ θα πληρωσει 6χιλ ευρω συν οτι θα κανει την θητεια με τον χειροτερο τροπο λογω λιποτακτης.
Κι η μανα μ κοντευει να σκασει,που να βρει 1000ευρω μεχρι την αλλη βδομαδα να γυρισει,κι να μπει φανταρος.!
Κι εχιε αγχωθει κι δν μπορω να τν βλεπω ετσι!!!

που ειναι ο αδελφος σου?
γιατι δεν παιρνει τηλ ο ιδιος να κανονησει μπας και του δωσουν λιγη αναβολη μεχρι να γυρισει?μην αγχω καταρχην εισαι και εγκυουλα και οσωνουπω μανουλα εις διπλουν...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!λοιπον η αιματος ο αιματοκριτσης ηταν απο 29.5-29.7 χιχι ανεβηκε λιγο σχεδον καθολου!!!!!το ζαχαρο~~~~~~~ΠΡΟΣ ΛΗΨΕΩΣ ΛΕΕΙ 72MG/DL 70-120~~~~~ΣΕ 30' ΕΙΝΑΙ 151~~~~~~ΣΕ 60'170~~~~~~~~~90'141~~~~~~~~~120'106 ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ 170 ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ....ΑΥΤΑ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΣΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟ!!!

Ο αιματοκριτης μου ηταν 24 στο τελος,απο τις αρχες ειχα χαμηλο και ημουν σε διατροφη για να ανεβει.Ζαχαρο ειχα σταθερα 75 στο πρωτο και 85 στο 2ο marinaki.Αλλα μου φαινεται αλλαζουν οιτιμες αναλογα με το που κανεις μετρησεις,ετσι δεν ειναι?

natali-maria έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ χάλιαααααααααααααααααα.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!!Με έπιασε ένας πόνος στο στομάχι τα ξημερώματα και δεν μπορώ να συνέλθω!!!Δεν μπόρεσα να κάνω και εμετό για να ξαλαφρώσω και είμαι χέσε μέσα!!Πίνω τσάι μπας και συνέλθω!Είμαι κάπως καλύτερα όμως έχω ενοχλήσεις!!

Κανένα γιατροσόφι Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Μαλοξ Ναταλι? Ετσι το αντιμετωπισα προσφατα.Περαστικα ρε συ!

antonia32 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!
βιβιαν τελειο χρωμα αλλα πεειδη το εχουν αρκετες γνω στες μου δεν θελειι καθημερινο λουσιμο για ναμην ξεθωριασει και καθε 1-1μιση μηνα περασμα η ριζα οπωσδηποτε.παντως ειναι πολυ ωραιο σαν χρωμα και θα σου πηγαινει.
μπεμπινι και εγω αυτο το σιδεροπανο εχω στην πρεσα.
κριστι παρτο ανεπυφιλακτα κανει φοβερη δουλεια. εγω το παιρνω απο μαγαζι στην αγορα αλλα εισαιμ μακρυα ρε γαμωτο απο πειραια. 3 ευρω το παιρνω. το μπεμπεκι σου καλα; η κοιλιτσα φουσκωνει;;

πωπω κοριτσια ειμαι κομματια. αυριο εχουμε παρτυ του μικρου που χρονισε και μαγειρευω απο το πρωι και δενε χω κανει ουτε τα μισα.. εχω ακομα να ψησω καμια εκατοστη σου να τα γεμισω τα μισα με φιλαδελφια-σωλομο και τα μισα με ζαμπονοσαλατα(ευτυχως αυτην τηνεφτιαξα) και εχω να κανω και τις σαλατες. κατι αλλα μεζεδακια τα εχω ετοιμα. αυριο θα κανω 2 μεγαλες πιτσες και κανενα κεφτεδακι. χαλαλι του η κουραση ομως μια φορα εχουμε τα πρωτα μας γενεθλια.

Να τον χαιρεσαι Αντωνια τον γιο σου!Πολυχρονος!Να τον δειτε οπως επιθυμει(τε) Very Happy

Βιβιαν ωραιο χρωμα!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Νενακι ναι περασε ο καιρος!!!Απο την μια λεω ουυυ εχω ακομα,απο την αλλη λεω,ωχ περναει ο καιρος...


Αχ κοριτσια τα νευρα μου εε!!!!
Πως τυρραννανε οι γιοι τις μαναδες!!!!!
Χωρις να θελω να τρομοκρατησω καμμια αγορομανα,αλλα προσεχετε πολυ γτ αν σας καβαλησουν θα τρεχετε μια ζωη!!

Ο αδερφος μου δν ηθελε να παει φανταρος τοσα χρονια,κι οταν το αποφασισε του εδωσαν υποχρεωτικη αναβολη,κι γυρισε,κι δουλεψε κι αποφασισε να φυγει στο εξωτερικο,κι τωρα ομως πηρε η μανα μου τηλεφωνο κ πρεπει να γυρισει μεχρι την επομενη βδομαδα,η αλλιως θα κυριχτει λιποτακτης κ θα πληρωσει 6χιλ ευρω συν οτι θα κανει την θητεια με τον χειροτερο τροπο λογω λιποτακτης.
Κι η μανα μ κοντευει να σκασει,που να βρει 1000ευρω μεχρι την αλλη βδομαδα να γυρισει,κι να μπει φανταρος.!
Κι εχιε αγχωθει κι δν μπορω να τν βλεπω ετσι!!!

που ειναι ο αδελφος σου?
γιατι δεν παιρνει τηλ ο ιδιος να κανονησει μπας και του δωσουν λιγη αναβολη μεχρι να γυρισει?μην αγχω καταρχην εισαι και εγκυουλα και οσωνουπω μανουλα εις διπλουν..


Eιναι Βραζιλια κι δν μπορει να επικοινωνησει απο κει.Ειναι δυσκολο.
Κι εχει βαλει μεσαζοντα την μητερα μου,καθοτι ειναι ο μονος που μπορει να συνομιλησει γιαυτον.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΛΙΠΟΤΑΚΤΗς ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.
προκειται να γυρισει καποια στιγμη?ή εφυγε για μονιμα?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:αντε μαρη τατιανα μια εσυ μια ο κουνιαδος μου καλα παμε... Rolling Eyes

Εγω ευτυχώς δεν εφαγα κ καμία,χεχεχε...ούτε έχει γκομενα,θα του εβγαζα τα Αντρέα...


litsakos έγραψε:καλημερα ολες,

Τατιανα δεν σ ακολουθει δλδ? Μονα σας θα στε στο νεο σπιτι?Πως του παει η καρδια να σας εχει μονα θα θελα να ξερα....

Έλα μου ντε,οπως λέει ο αδερφός μου,παίζει το τελευταίο του χαρτί μπας κ κάνω πίσω.λέει ότι μην το δενεις κομπο,δε θα χωρισουμε εμείς...Άντε βγαλε άκρη... Shocked

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια τωρα τελειωσα τις δουλειες, δυο πλυντηρια απλωσα και σιδερωσα και άλλες δουλειες έκανα τα επαιξα τωρα , απανταω στην Νενα ότι ναι είμαστε 6 κοριτσια ζωή να έχουμε !!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:αντε μαρη τατιανα μια εσυ μια ο κουνιαδος μου καλα παμε... Rolling Eyes

Εγω ευτυχώς δεν εφαγα κ καμία,χεχεχε...ούτε έχει γκομενα,θα του εβγαζα τα Αντρέα...


litsakos έγραψε:καλημερα ολες,

Τατιανα δεν σ ακολουθει δλδ? Μονα σας θα στε στο νεο σπιτι?Πως του παει η καρδια να σας εχει μονα θα θελα να ξερα....

Έλα μου ντε,οπως λέει ο αδερφός μου,παίζει το τελευταίο του χαρτί μπας κ κάνω πίσω.λέει ότι μην το δενεις κομπο,δε θα χωρισουμε εμείς...Άντε βγαλε άκρη... Shocked

θέλει να δεί αν μπορεί να γίνει αυτό που θέλει αυτός!!!
Καλησπέρα!!!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:αντε μαρη τατιανα μια εσυ μια ο κουνιαδος μου καλα παμε... Rolling Eyes

Εγω ευτυχώς δεν εφαγα κ καμία,χεχεχε...ούτε έχει γκομενα,θα του εβγαζα τα Αντρέα...


litsakos έγραψε:καλημερα ολες,

Τατιανα δεν σ ακολουθει δλδ? Μονα σας θα στε στο νεο σπιτι?Πως του παει η καρδια να σας εχει μονα θα θελα να ξερα....

Έλα μου ντε,οπως λέει ο αδερφός μου,παίζει το τελευταίο του χαρτί μπας κ κάνω πίσω.λέει ότι μην το δενεις κομπο,δε θα χωρισουμε εμείς...Άντε βγαλε άκρη... Shocked

θέλει να δεί αν μπορεί να γίνει αυτό που θέλει αυτός!!!
Καλησπέρα!!!!!!
ΑΚΡΙΒΩς ..
τωρα που μενει ?εχει φυγει?
ηρθε να παρει τυα πραγματα του?
μα πως αφηνει το παιδακι του ?
εγω πιστευω οτι θα ερθει παλι ,απλα σε παιζει να περασει το δικο του.εχεις την οικογενεια σου μαζι σου ,μην κολλωνεις πουθενα.ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ.,το θεμα ειναι εσυ τι θα κανεις.φιλιά

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΛΙΠΟΤΑΚΤΗς ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.
προκειται να γυρισει καποια στιγμη?ή εφυγε για μονιμα?
\

Βασικα αν δν ερθει θα θεωρηθει λιποτακτης κι θα πληρωσει προστιμο 6χιλ ευρω,κι εκτος αυτου θα εκτισει κανονικα θητεια.Δν την γλιτωνει δλδ,μεχρι 45 ετων θα τον κυνηγανε οποτε κι προσπαθησει να μπει.Στη Βραζιλια πηγε κ καλα γιαν να προσπαθησει να κανει μια αρχη εκει,μια που εδω δν βλεπει μελλον αλλα διαλεξε αυτη τη στιγμη που ειναι κι ο στρατος στη μεση.Παντα ηθελε να φυγει εκτος Ελλαδας να δουλεψει κτλ.
Αλλα τωρα η μανα μου του ειπε αν δν γυρισει θα παει να τον φερει αυτη με το ζορι.Ουφ.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσούδια! Τι κάνετε;

Πόπη, καταρχήν εσύ μην αγχώνεσαι! Όλα θα λυθούν! Σε περίπτωση ανυποταξίας συμβαίνουν αυτά:

http://www.thiteia.org/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=57

Όσο για τα χρήματα, καλό θα ήταν να μην έχει πολλά μαζί του. Και αυτό γιατί μέσα στους θαλάμους πέφτει πολύ κλέψιμο. Ο άντρας μου που υπηρετεί στο ναυτικό πάνω από 20 ευρώ δεν παίρνει μαζί του. Έχουν τύχει πολλά περιστατικά. Αν έχει μαζί του 100 ευρώ νομίζω είναι κάτι παραπάνω από αρκετά. Ούτως ή άλλως σε 10 μέρες θα πάρει άδεια.

Πάντως μην αγχώνεστε. Δεν είναι και τόσο άσχημα τα πράγματα πια στο στρατό από όσο ξέρω εγώ βέβαια.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενα? Μια και σημερα?? Ή καμια και σημερα?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καμία και σήμερα!!!(εκτός απροόπτου βέβαια!)

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Καμία και σήμερα!!!(εκτός απροόπτου βέβαια!)
Αντε ρε, καλος πολιτης! Και αντε να ερθετε!!
Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 654316

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Γεια σας κοριτσούδια! Τι κάνετε;

Πόπη, καταρχήν εσύ μην αγχώνεσαι! Όλα θα λυθούν! Σε περίπτωση ανυποταξίας συμβαίνουν αυτά:

http://www.thiteia.org/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=57

Όσο για τα χρήματα, καλό θα ήταν να μην έχει πολλά μαζί του. Και αυτό γιατί μέσα στους θαλάμους πέφτει πολύ κλέψιμο. Ο άντρας μου που υπηρετεί στο ναυτικό πάνω από 20 ευρώ δεν παίρνει μαζί του. Έχουν τύχει πολλά περιστατικά. Αν έχει μαζί του 100 ευρώ νομίζω είναι κάτι παραπάνω από αρκετά. Ούτως ή άλλως σε 10 μέρες θα πάρει άδεια.

Πάντως μην αγχώνεστε. Δεν είναι και τόσο άσχημα τα πράγματα πια στο στρατό από όσο ξέρω εγώ βέβαια.


Nαι τα ξερω,γτ κ ο συζηγος ειναι στρατιωτικος κ η μανα μ εχει γινει ενα με το ακουστικο με την στρατολογια,εχει μαθει απεξω τις μερες.Αλλα μιλαμε ο ανθρωπος δν παει καλα.Πασχιζει η μανα μ να βρει να πληρωσει το εισιτηριο ναρθει κ τι λεει αυτος?Μου εβαλαν καθολου λεφτα?Λεει η μαν μ δν ξερω γτ?Λεει ε γτ θελω να παρω κατι γυαλια κ να τα πληρωσω οταν θα φτασω εκει!!!!!!!!!!!!!Ο κοσμος καιγεται κι το νινι χτενιζεται!!!Του λεει η μανα μ ρε πας καλα εχουμε να πληρωσουμε τοσα εισητιρια κι συ σκεφτεσαι τα γυαλια!!!!!!!!111
Αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νένα, ευχαριστούμε πολύ!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ποπάκι, μην τον παρεξηγείτε μωρέ... Ίσως κι αυτός να τα έχει χαμένα. Πόσο χρονών είναι;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοψαμε βασιλοπιτα στο γραφειο ,κερδισα το φλουρι,100 ευρουλακια και 2 μερες αδεια
γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!

mamavivo μια χαρα σε βλεπω!Παντα τοσο τυχερη να εισαι!!

κοριτσια ποτε αρχιζουν οι εκπτωσεις,εχετε βαλει κατι στο ματι να ψωνισετε?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιβή μου κ Έλενα,το ξέρω ότι το κάνει για να κάνω πίσω.Όχι ακόμη είμαστε μαζί,απο τρίτη που είναι η μετακόμιση θα δει μετα τα καλα....κ εγω γιατί ποναω.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Βιβή μου κ Έλενα,το ξέρω ότι το κάνει για να κάνω πίσω.Όχι ακόμη είμαστε μαζί,απο τρίτη που είναι η μετακόμιση θα δει μετα τα καλα....κ εγω γιατί ποναω.
μην στεναχωριεσαι καρδουλα μου,θα ερθει θα δεις.κρατα γερα!!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Βιβή μου κ Έλενα,το ξέρω ότι το κάνει για να κάνω πίσω.Όχι ακόμη είμαστε μαζί,απο τρίτη που είναι η μετακόμιση θα δει μετα τα καλα....κ εγω γιατί ποναω.

Που είσαι μωρή?Τι έγινε?Κάτι έχασα πάλι.
Καλημέρα κορίτσια.Εγω κουράστηκα σήμερα και σέρνομαι. No

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:Βιβή μου κ Έλενα,το ξέρω ότι το κάνει για να κάνω πίσω.Όχι ακόμη είμαστε μαζί,απο τρίτη που είναι η μετακόμιση θα δει μετα τα καλα....κ εγω γιατί ποναω.
μην στεναχωριεσαι καρδουλα μου,θα ερθει θα δεις.κρατα γερα!!!!


Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 315810 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 315810 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 379767 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 26 334590

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανα ελπιζω ολα να πανε καλα!Και εγω πιστευω οπως οι προλαλησαντες οτι μαλλον δεν το παιρνει στα σοβαρα οτι θα φυγεις και μπορεις και χωρις αυτον!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:κοψαμε βασιλοπιτα στο γραφειο ,κερδισα το φλουρι,100 ευρουλακια και 2 μερες αδεια
γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
τυχερουλααααα!!!
με το αλλο θεμα(καθυστερηση)τι εγινε?

cassiani έγραψε:
tatijana έγραψε:Βιβή μου κ Έλενα,το ξέρω ότι το κάνει για να κάνω πίσω.Όχι ακόμη είμαστε μαζί,απο τρίτη που είναι η μετακόμιση θα δει μετα τα καλα....κ εγω γιατί ποναω.

Που είσαι μωρή?Τι έγινε?Κάτι έχασα πάλι.
Καλημέρα κορίτσια.Εγω κουράστηκα σήμερα και σέρνομαι. No
κασσιανη θα σε μαλωσω.ξεκουραση τωρα.δεν χρειαζεται και πολλα πολλα.9 μηνες ξεκουραση γιατι μετα θα τρεχεις!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις