Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
307 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 307 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρινάκι εγώ δεν αγόρασα πολλά πράγματα πήρα αρχικά 3 σετ σεντονάκια μια μεγάλη κουβέρτα και 3 κουβερτούλες αγκαλιάς .πήρα μόνο για τον βγάλω απο το νοσοκομείο ένα ολόσωμο φανελάκι και μια ένα φορμάκι αλλά μια φίλη μου έφερε στο νοσοκομείο ένα σετ που μου άρεσε το πήρε η αδερφή μου το έπλυνε και ήταν κούκλος . Επίσης μια φίλη μου είχε δώσει πολλά ζιπουνάκια και φανελάκια και φορμάκια οπότε ήταν καλυμμένος . όταν βγήκα ημέρα Σάββατο την Τρίτη πήγα τζάμπο και πήρα απλά φορμάκια για μέσα στο σπίτι . άσχετο μπουκάλια πήρες; θα θηλάσεις τι θα κάνεις; πάντως καλό είναι να πάρεις να βρίσκονται. Μαρινάκι αγοράκι έχεις;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατί δε μου μιλάτε καλε; Τι σας έκανα;

Εγώ πάντως προτιμώ το άσπρο Κάθρην.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Καλημέρα Φλωρούκο! Αύτρα είναι. Την αλοιφή αυτή δεν την ξέρω. Ξέρω μόνο την dactarin gel για το στόμα και την elugel. Πάντως τσούζει πολύ η αύτρα. Δεν θα σου τρώει για΄λίγες μέρες. Εγώ βγάζω πολύ συχνά.


ευχαριστώ
θα στείλω τον πατέρα της να πάρει.
φεύγει γρήγορα Ματίνα;
Perastika sto koritsi mas! Gi afto den etroge re to kahmeno!

marinaki <3 <3 έγραψε:καλημεραααα με πολυ κρυο κοριτσια!!!σημερα ξυπνισα με αγχος κ γενηκα αυτες τις μερες!!δεν εχω κανει τπτ ακομα για τον μπεμπη δωμιατιο κ τετοια πφ πρεπει να αρχισω σιγα σιγα!!!πολλα φιλια σε ολες
Marinaki ola 8a ginoun,min aghonesai! Kalitera meta vre,8a eisai pio aneti otan genniseis me to kalo:)

Re ti kala pou einai o alex k h foteini! Me tin sudocem ehei pasaleiftei k o giannis me tin danae ths floras Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα το κοκκινο μ αρεσει πολυ!Αλλα το εμπριμε θα ταιριαζει κ με την εποχη,ανοιξη θα ναι,λουλουδακια ,μελισσουλες flower Θα εχεις κοκκινο στην βαφτιση?Να το ταιριαζες δλδ

Τι θες μαρη Ελενα?Ποιος δεν σου μιλαει?


Μαρινακι με τα πρωτα ρουχα μην βιαστεις να παρεις πολλα, στον Γιαννη δεν εμπαιναν αυτα που χα παρει για τις πρωτες μερες,του ηταν μικρα.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω παραπονιάρικη διάθεση σήμερα...

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:Έχω παραπονιάρικη διάθεση σήμερα...

Ποιός σε στεναχώρησε?

http://changedyourlife.blogspot.com/

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και απο εμας τι κανετε?
σαραντισαμε σημερα και σκεφτομαι οτι εκανα μαλακια που δεν εδωσα μια μπουνια στον παππα Razz

να και η μινιατουρα μου Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μαρινακι μην αγχωνεσαι τα μονα απαραιτητα που χρειαζονται τα μωρακια ειναι αγαπη φαγητο και ανεση Wink

και σορυ κιολλας αλλα οτι κυκλοφορει στο εμποριο το θεωρω απιστευτα περιττο και κοροιδια Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 4872

Κατερινουλα το κοκκινο τα σπαει, πολυ ιδιαιτερο Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 35468



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tattooed_snowhite στις Κυρ Ιαν 15, 2012 5:32 am, 1 φορά

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="athina24"]
μπεμπινι 1 έγραψε:Η ΚΟΠΕΛΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ,ΔΕ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΩ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΡΙΝΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ,ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ,ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ,ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΕΙΤΕ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΔΟΠΑΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΕΡΑ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ.[ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕΙΝ,ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ]

ρε κοριτσια υπερβολη!!!!η μαμα μου ειναι τωρα 55 και μεγαλωσε σε χωριο...σε κατσικοχωρι για την ακριβεια...ε!ετσι δεν ηταν!!!!




ΑΘΗΝΑ24 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ,ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΤΣΙΚΟΧΩΡΙΑ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.ΕΞΑΛΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΕΙ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΑΪΚΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΩ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ Η ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΑΙΣΧΗ.

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΣΧΗΜΟ ΑΝΤΡΑΚΟ ΜΟΥ.ΜΙΚΡΗ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα και απο εμας τι κανετε?
σαραντισαμε σημερα και σκεφτομαι οτι εκανα μαλακια που δεν εδωσα μια μπουνια στον παππα Razz

Τι σου έκανε συμπεθερα ο τράγος;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΣΧΗΜΟ ΑΝΤΡΑΚΟ ΜΟΥ.ΜΙΚΡΗ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Ωραία μουριτσα..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν τους παω γενικα μωρε, ασε που διαβαζε την ''ευχη'' λες και ειχε μπιφτεκια στο στομα , και τα ''πηδαγε'' ολα , μου καταφτησε και το παιδι ο κατσικοπαππας Laughing

συμπεθερα μου καλησπερα κιολλας! τι κανεις? Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 417472

για τσεκαρε τη νυφη? εγκρινεις? Laughing

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:Έχω παραπονιάρικη διάθεση σήμερα...

Ποιός σε στεναχώρησε?


Κανείς. Έτσι ξύπνησα απλά.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Κατερινα το κοκκινο μ αρεσει πολυ!Αλλα το εμπριμε θα ταιριαζει κ με την εποχη,ανοιξη θα ναι,λουλουδακια ,μελισσουλες flower Θα εχεις κοκκινο στην βαφτιση?Να το ταιριαζες δλδ

ναι κι εγω ετσι το σκεφτομαι γιατι θα ειναι κοντα στα χρωματα της βαφτισης το ασπρο... απο την αλλη εχω κλολλησει με το κοκκινο...ουφ διδυμοι τινα πεις δεν μπορουμε να αποφασισουμε με τπτ Razz

elena25 έγραψε:Έχω παραπονιάρικη διάθεση σήμερα...

τωρα?? που απολυομαι ψαρουκλες? για συνελθε please!

tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα και απο εμας τι κανετε?
σαραντισαμε σημερα και σκεφτομαι οτι εκανα μαλακια που δεν εδωσα μια μπουνια στον παππα Razz

να και η μινιατουρα μου Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Κατερινουλα το κοκκινο τα σπαει, πολυ ιδιαιτερο Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 35468

το κοκκινο λες κι εσυ εεε? αχ μαρεσει! φτου φτου μια κουκλαρα ... τι μπουμπουκα εκανες ρε χιονατουλα? να σου ζησει!!!!! σιγουρα κατι εκανε ο πατερ ε? δεν του δινες μια? Very Happy

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑΤΙΑΝΑ.ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ...!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ'ευχαριστω πολυ κατερινουλα! flower flower

ε ναι το κοκκινο , πολυ δυνατο και ιδιαιτερο!
εχουμε πηξει στα ροζακια Razz Razz
ασε που θα της πηγαινει και τρελλα με τα χρωματα που εχει η κουκλιτσα σου Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 328109

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:δεν τους παω γενικα μωρε, ασε που διαβαζε την ''ευχη'' λες και ειχε μπιφτεκια στο στομα , και τα ''πηδαγε'' ολα , μου καταφτησε και το παιδι ο κατσικοπαππας Laughing
συμπεθερα μου καλησπερα κιολλας! τι κανεις? Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 417472

για τσεκαρε τη νυφη? εγκρινεις? Laughing

απο κοιλιας την ήθελα την πιτσιρικά σου....εχεεχ.....είναι πανέμορφη κ συ τόσο γλυκεια....Όσο για τον τραγο εγω δεν τον είχα παει....Είπαμε,είμαι παιδι του σατανα,μην ξεχνιόμαστε..

μπεμπινι 1 έγραψε:Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑΤΙΑΝΑ.ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ...!

Θενκς μικρη.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινιω;Και γω το κόκκινο λατρεψα.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:σ'ευχαριστω πολυ κατερινουλα! flower flower

ε ναι το κοκκινο , πολυ δυνατο και ιδιαιτερο!
εχουμε πηξει στα ροζακια Razz Razz
ασε που θα της πηγαινει και τρελλα με τα χρωματα που εχει η κουκλιτσα σου Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 328109

Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 417472

tatijana έγραψε:Κατερινιω;Και γω το κόκκινο λατρεψα.

εκλεισε αυτο θα παρω ...και γω το λατρεψα.. I love you

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα σευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου για τα καλα σου λογια Very Happy Very Happy Very Happy

ουτε γω ρε συ ηθελα, ο αντρας φαγωθηκε τι να κανω , μετα ακολουθησε καφες και ξεχαστηκα Laughing

τον ψηνω να σκασουμε μυτη την ανοιξη να κανονισουμε καμια σαλονομαμαδοσυναντηση Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 654316

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:τατιανα σευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου για τα καλα σου λογια Very Happy Very Happy Very Happy

ουτε γω ρε συ ηθελα, ο αντρας φαγωθηκε τι να κανω , μετα ακολουθησε καφες και ξεχαστηκα Laughing

τον ψηνω να σκασουμε μυτη την ανοιξη να κανονισουμε καμια σαλονομαμαδοσυναντηση Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 654316

Μακάρι θα μου δώσετε μεγάλη χαρα μιας κ είμαι σε άλλη φάση τώρα.Αν έρθετε το σπίτι μου είναι ορθανοιχτο!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καποια στιγμη σιγουρα!!
ελπιζω να ειναι κατι περαστικο κοριτσαρε! σορυ αν ηδη το ανεφερες σιγουρα δεν το ειδα, με τη μικρη δεν παρακολουθω και τοσο, ξερεις Razz

Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 417472 την αγαπη μου και στον γαμπρο μου Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 604962

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καποια στιγμη σιγουρα!!
ελπιζω να ειναι κατι περαστικο κοριτσαρε! σορυ αν ηδη το ανεφερες σιγουρα δεν το ειδα, με τη μικρη δεν παρακολουθω και τοσο, ξερεις Razz

Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 417472 την αγαπη μου και στον γαμπρο μου Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 604962

Να τον δεις τσαχπινιες....Βλέμμα πουστικο...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχαχα Laughing το μαναρακι μου μωρε! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 215994

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και απο εμενα

Κατερινα, το κοκκινο ειναι και γ@μω, κι εγω αυτο θα σου προτεινα. Σαν πριγκήπισσα θα ειναι. Αλλα το άλλο θα φοριεται πιο ευκολα και σε άλλες περιπτωσεις, ειναι πιο versatile ρε παιδακι μου. Σε φωτισα, ε?

Ελενα, απολυθηκατε? Καλοι πολιτες και με το καλο να μας ερθετε! Να κανονισουμε και συναντηση, ε?

Χιονατη, τα σπαει η μπεμπα!!

Οι αντρες μου εχουν ξεραθει σε καναπεδες και κρεβατια κι εγω ειμαι μεταξυ φθορας και αφθαρσίας, μιλαμε, κουτουλαω, αλλά πρεπει να ξυπνησω το μικρο για να μην εχουμε ξενυχτι πάλι το βραδυ. Πωωωωω, και ειμαι μεσα στην μουργα ρε γμτ... Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 850933 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 38 850933

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις