Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 12:42 pm

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:Εγώ όπως φαίνεται στη φωτό (δε φαίνεται ολόκληρο άλλα παίρνετε μια ιδέα) έχω στο αριστερό μου στήθος 2 τριαντάφυλλα. Μου άρεσαν πάντα τα τατού και το πρώτο μου αποπειράθηκα να το κάνω στα 15 (με παταγώδη αποτυχία όπως φαντάζεστε, γιατί εδώ που ζω τότε δεν υπήρχε στούντιο ούτε για δείγμα).
Αυτό είναι κάλυψη και το έκανα στη Θεσσαλονίκη. Θα ήθελα πάρα πολύ να κάνω και άλλα, μιας και μου αρέσουν τρελά, άλλα ο άντρας μου είναι αντίθετος. Ζηλεύω πολύ εσάς που μπορείτε να κάνετε οπότε θέλετε...
Ισως αργότερα να μπορέσω να του αλλάξω γνώμη...

αν πατε μαζι???δεν θα θελει λες?

27~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 12:49 pm

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν είχαμε στην κοιλιά... ποιο το αποτέλεσμα μετά την εγκυμοσύνη μας?

28~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 1:08 pm

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
re koritsia eseis 8a xerete... prin kana dimhno eixa psaxtei gia na kanw ena tattoo alla ligo prin ta xristougena ema8a otii eimai eggyos! na fantastw oti twra den kanei , etsi???

29~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 1:24 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω κοριτσια tattooed mom....!!!εχω 4(προς το παρον)και προσεχως θα κανω κι αλλα...!!!εχω μια νεραιδα στη μεση μου στη δεξια μερια χαμηλα,ενα ροζαριο τυλιγμενο στον αριστερο καρπο μου,τη φραση "never give up"στον αυχενα μου και μια πεταλουδιτσα στον αριστερο μου αστραγαλο...θα ακολουθησουν συντομα το ονομα της κορης μου στα λατινικα στον δεξιο καρπο μου κι ενα βραχιολακι με την τινκερμπελ που αγαπω,στο εσωτερικο μερος του δεξιου ποδιου μου...αυτα και μετα βλεπουμε τι αλλο... ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την spapastamou στις Πεμ Ιαν 12, 2012 3:28 pm, 1 φορά

30~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 1:30 pm

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω και εγω ενα διαβολακι αλλα ειναι σε σημιο που δεν μπορω να βαλω φωτο...
καπια στιγμη θελω να κανω κι αλλο και ενοειτε οτι θα μου το κανεις εσυ

31~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 1:33 pm

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
veny έγραψε:re koritsia eseis 8a xerete... prin kana dimhno eixa psaxtei gia na kanw ena tattoo alla ligo prin ta xristougena ema8a otii eimai eggyos! na fantastw oti twra den kanei , etsi???

με το καλο το ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 325318 σου καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!θα σου ελεγα οχι μονο για να μην ταραχτεις ομως γιατι αν τα χρωματα που θα σου χτυπησουν ειναι με διοξειδιο τιτανιου ας πουμε (φυτικα δηλαδη)δεν υπαρχει προβλημα!αλλα εγκυμονουσα μπορει να μην σε αναλαβουν εγω δεν θα στο εκανα ας πουμε τωρα!

32~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 1:34 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελειο θεματακι....Εγω εχω πολλα,καπου 12.Και μολις τωρα εκανα κοντομανικο κ πολυ μου αρεσει.Θα σας βαλω λιαν συντομως...

33~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 1:37 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki έγραψε:Αν είχαμε στην κοιλιά... ποιο το αποτέλεσμα μετά την εγκυμοσύνη μας?

εμενα προσωπικα δε παθανε τιποτα...

34~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 1:48 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω δικη σας!!!εχω 3, ενα στο καθε κ@*%$@ρι και ενα χαμηλα μπροστα κατω απο την κοιλια!!!το μπροστινο ειναι δυο ματια δακρυσμενα και τα πισω ενας πανθηρας και το αλλο μια ορχιδεα με το αρχικο του αντρα μου. οταν με το καλο γεννησω θα κανω στον καρπο μου τα ονοματα των παιδιων!

35~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 2:30 pm

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα! και εγώ στο club, αλλά μόνο με ένα χαμηλά στη μέση μου πίσω αριστερά. είναι το κεφάλι ενός λιονταριού (πολλοί απο τους ανθρώπους που αγαπώ είναι Λέωντες...)
θέλω να κάνω και τα ονόματα των μικρών μου αλλά που? πείτε καμιά ιδέα. δεν θέλω να φαίνονται όμως εύκολα...

36~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 3:21 pm

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ THANKS TO MOTHER ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΡΑΦΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ. ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.
ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 3 ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ. ΟΙ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΖΩΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΩΟ ΜΕ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!! Η ΜΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ. ΔΗΛΑΔΗ 3 ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ, Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ!!
ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ? ΜΕ ΤΑ ΤΑΤΤΟΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ??
ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ, ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ, ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΥΧΗ!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 315810 !!

37~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 4:29 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω το εχω χαμηλα πισω στο κεντρο της μεσης. Ειναι ενα tribal σχεδιο που μοιαζει με πεταλουδα. Το εκανα το 2003 στη Θεσσαλονικη που σπουδαζα, του Αγιου Βαλεντινου για να μου θυμιζει για παντα τα καλυτερα μου χρονια και οτι πρεπει να φροντιζω και να αγαπω τον εαυτο μου. το εκανα στον NICO στη Ναυαρινου και μου το εκανε ο Θωμας που κανει τατουαζ στον Βερτη σε ενα βιντεοκλιπ του.. ειχε πολυ πλακα.. μου ελεγε οτι δεν εχει ξανακανει ποτε αλλο πριν και οτι εμαθε να κανει στη φυλακη.το τι γελιο ειχα ριξει την ωρα που μου το εκανε, δε λεγεται..
Οταν ξαναβρεθω στην αγαπημενη μου Θεσσαλονικη θα κανω κι αλλο -υπολογιζω οταν ολοκληρωθει η οικογενεια και μπορω να ξεμυτιζω και απο το σπιτι, σε 3-4-??? χρονακια.. ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 215994 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 215994 ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 215994
Το επομενο θελω να το κανω στην κλειδα ή στον αυχενα..

38~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Ιαν 12, 2012 11:08 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

athina24 έγραψε:ναι για τα παιδια μου ρε γαμωτο......
το γελιο το εχει ο αντρας μου.....μου λεει πρεπει να βαλεις και το ονομα μου γιατι ειχα μεγαλη συμβολη στο να γινουν....ετσι τιμητικα!!!!!

Χαχαχα,ε τον συζηγο,εγω παντως εκανα ενα μονογραμμα διπλα στο ταττου μου κι το μετανιωσα πικρα,ειμαι κατα στο να βαζεις ονοματα συζηγων-συντροφων,γτ ποτε δν ξερεις την καταληξη.

Despoinaki έγραψε:Αν είχαμε στην κοιλιά... ποιο το αποτέλεσμα μετά την εγκυμοσύνη μας?

Στην Βραζιλια ειχα γνωρισει μια κοπελα που εμεινε εγκυος σε διδυμα,κι ειχε κανει διπλα στον αφαλο πριν την εγκυμοσυνη ενα φεγγαρι κ εναν ηλιο δεξια κ αριστερα ψιλομεγαλουτσικα,κι οταν εμεινε εγκυος,ξεχειλωσαν κ εγιναν τερααααστια αλλα μετα δν θυμαμαι αν εμειναν μεγαλα,γτ δν την ειδα μετα γεννησης.


Εχω κ γω ενα ταττου,μια πεταλουδα στο δεξι κωλομερι,κ απο κατω εχει ενα μονογραμμα ενος ερωτα,που μετανιωσα πικρα(κι για τον ερωτα κ για το γραμμα χαχαχα)

Κι ο αντρας μου καθε τοσο μου το χτυπαει ποτε θα παω να το βγαλω,αν κ δν φαινετε καλα,κι θελω να βρω ευκαιρια να βρω ενα ωραιο σχεδιακι να κανω γυρω γυρω απο την πεταλουδα.

Χιονατη ισως αν ερθω καμια φορα για διακοπες κερκυρα να μου το κανεις εσυ..

39~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 12:31 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε: το εκανα στον NICO στη Ναυαρινου

Κορίτσια είναι καλό το μαγαζί αυτό?Είχαμε πάει με τον άνδρα μου το φθινόπωρο κ είχα αποφασίσει να κάνω ένα μέσα στις γιορτές αλλά μετά με την εγκυμοσύνη κ τα...αποτελέσματα δεν πήγα.

Βρήκα ένα σχεδιάκι που το λάτρεψα αλλά λέω να περιμένω πάλι λίγο καιρό γιατί δε θέλω να το συνδέσω άσχημα με ό,τι συνέβη...

Θα είναι το πρώτο μου, γιατί πάντα ήθελα να κάνω αλλά κο κο κο δείλιαζα.

40~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 1:12 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω 2:
1-ένα μεγάλο στην μέση, πάνω από τον πισινό: ένα κορίτσι που προσεύχεται στον ήλιο πάνω σε 3 βουνά (εγώ το σχεδίασα γιατί συμβολίζει κάποιες βαθιές αξίες μου)
2- ένα μαγικό ραβδάκι που σκορπάει αστερόσκονη, στον καρπό μου ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 727892

41~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 1:43 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας!!!!!!!εχω κ εγω 2 ενα tribal χαμηλα πισω στη μεση με ενα διαμαντι στο κεντρο λογω επαγγελματος(κοσμηματα)
κ ενα ροζαριο γυρω απο τον αστραγαλο κ καταληγει σε σταυρο πανω στον κουτουπιε...το ειχα δει στην nicole richie κ το αντεγραψα..

42~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 1:53 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξέρει κάποια να μου πει αν πονάει να κάνεις τατουάζ στον καρπό ή στον αυχένα;

43~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 1:59 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στον αυχενα που εκανε η κουνιαδα μου εβαλε την αλοιφη που δεν θυμαμαι πως τη λενε που λειτουργει ως αναισθητικο κ δεν καταλαβε τπτ!μακαρι να την ηξερα κ εγω αυτη τη κρεμα οταν εκανα στο κουτουπιε κ πονεσα (λιγακι)

44~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 2:05 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
2- ένα μαγικό ραβδάκι που σκορπάει αστερόσκονη, στον καρπό μου ~tattooed moms~ - Σελίδα 2 727892
[/quote]



τέλειο ακούγεται!!

εγώ λέω να κάνω και δεύτερο ύστερα απο τόσα χρόνια. εσύ που τα έκανες?

45~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 2:13 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το κοριτσι με τον ηλιο τα είχα κάνει πριν 10 χρόνια στον Πειραιά στο So What? (δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα....).
Το μαγικό ραβδάκι το έκανα στο PIMP στο Κουκάκι, πριν 2 χρόνια. Πολύ καλή δουλειά, καθαρή, γρήγορη,φιλική.
Θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία!!
(επόμενος στόχος: ουράνιο τόξο με πυθάρι στην άκρη του)Το έχω ήδη στο μυαλό μου...

46~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 2:16 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:στον αυχενα που εκανε η κουνιαδα μου εβαλε την αλοιφη που δεν θυμαμαι πως τη λενε που λειτουργει ως αναισθητικο κ δεν καταλαβε τπτ!μακαρι να την ηξερα κ εγω αυτη τη κρεμα οταν εκανα στο κουτουπιε κ πονεσα (λιγακι)

θενκς

47~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 2:19 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
sassaX έγραψε:στον αυχενα που εκανε η κουνιαδα μου εβαλε την αλοιφη που δεν θυμαμαι πως τη λενε που λειτουργει ως αναισθητικο κ δεν καταλαβε τπτ!μακαρι να την ηξερα κ εγω αυτη τη κρεμα οταν εκανα στο κουτουπιε κ πονεσα (λιγακι)

θενκς

μήπως έβαλε ξυλοκαϊνη?

48~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 2:21 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ardo έγραψε:το κοριτσι με τον ηλιο τα είχα κάνει πριν 10 χρόνια στον Πειραιά στο So What? (δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα....).
Το μαγικό ραβδάκι το έκανα στο PIMP στο Κουκάκι, πριν 2 χρόνια. Πολύ καλή δουλειά, καθαρή, γρήγορη,φιλική.
Θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία!!
(επόμενος στόχος: ουράνιο τόξο με πυθάρι στην άκρη του)Το έχω ήδη στο μυαλό μου...

σ'ευχαριστώ πολύ...εγώ το είχα κάνει στο medusa tatoo στα εξάρχεια και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη αλλά και αυτό στο κουκάκι δεν μου ακούγεται άσχημο...
καμία ιδέα που να κάνω τα ονόματα των μικρών μου χωρίς να φαίνονται πολύ?

49~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 2:28 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΕΝΑ ΤΑΤΤΟΟ - ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ,ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΕΡΑΙΔΑ ΣΤΗΝ ΜΙΣΗ ΠΛΑΤΗ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ...ΧΙΧΙ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΣΚΟΤΣΕΖΙΚΟΥΣ ΜΥΘΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...ΧΙΧΙ..ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ.....

50~tattooed moms~ - Σελίδα 2 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 2:31 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:το κοριτσι με τον ηλιο τα είχα κάνει πριν 10 χρόνια στον Πειραιά στο So What? (δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα....).
Το μαγικό ραβδάκι το έκανα στο PIMP στο Κουκάκι, πριν 2 χρόνια. Πολύ καλή δουλειά, καθαρή, γρήγορη,φιλική.
Θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία!!
(επόμενος στόχος: ουράνιο τόξο με πυθάρι στην άκρη του)Το έχω ήδη στο μυαλό μου...


υπαρχει εκει κανουμε τα δικα μας με τον αντρα μου...!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» biracial - vegetarian moms ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις