Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

51~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 3:06 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! τι εγινε πολυ μελανι επεσε κοριτσια! Laughing Laughing

καπου πηρε το ματι μου για ξυλοκαινη, κανονικα απαγορευετε η χρηση της , στο τατουαζ(παλια την χρησιμοποιουσαν στο piercing αλλα πλεον εχει απαγορευτει ΚΑΙ εκει), αλλα οκ υπαρχουν και χασαπηδες Razz

καποια κοπελα δεν θυμαμαι ποια σορυ ειπε οτι εκανε στον ΜΑΥΡΙΔΗ , προσκυνω, για μενα ο καλυτερος συναδελφος στην ΕΛΛΑΔΑ!

οποια εχει φεισμπουκ ας μπει να δει δουλεια του, στο george mavridis

52~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 3:14 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα! τι εγινε πολυ μελανι επεσε κοριτσια! Laughing Laughing

καπου πηρε το ματι μου για ξυλοκαινη, κανονικα απαγορευετε η χρηση της , στο τατουαζ(παλια την χρησιμοποιουσαν στο piercing αλλα πλεον εχει απαγορευτει ΚΑΙ εκει), αλλα οκ υπαρχουν και χασαπηδες Razz

καποια κοπελα δεν θυμαμαι ποια σορυ ειπε οτι εκανε στον ΜΑΥΡΙΔΗ , προσκυνω, για μενα ο καλυτερος συναδελφος στην ΕΛΛΑΔΑ!

οποια εχει φεισμπουκ ας μπει να δει δουλεια του, στο george mavridis


εγω ξυλοκαινη να σου πω την αληθεια δεν εχω ξαναξουσει για τατου σωτηρια μου...εμενα μου ειχαν ριξει σε σπρευ οταν εκανα piercing στη γλωσσα...η μπουμπου τι κανει...??? ~tattooed moms~ - Σελίδα 3 215994

53~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 3:17 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοκονα! ετσι ειναι....
και στην γλωσσα κανονικα δεν παει τιποτα, το μονο που μπορει να χρησιμοποιηθει ειναι το σπρει ΠΑΓΟΥ αλλα πολυ σπανια
εγω προσωπικα δεν βαζω τιποτα

καλα ειναι το σκατουλακι την πηγα το πρωι στον ορθοπεδικο για υπερηχο γιατι κατι ειδε ο παιδιατρος στο ισχυο αλλα ολα οκ, το δικο σου νινι τι κανει?
φιλιαααα

54~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 3:23 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερουδια κοκονα! ετσι ειναι....
και στην γλωσσα κανονικα δεν παει τιποτα, το μονο που μπορει να χρησιμοποιηθει ειναι το σπρει ΠΑΓΟΥ αλλα πολυ σπανια
εγω προσωπικα δεν βαζω τιποτα

καλα ειναι το σκατουλακι την πηγα το πρωι στον ορθοπεδικο για υπερηχο γιατι κατι ειδε ο παιδιατρος στο ισχυο αλλα ολα οκ, το δικο σου νινι τι κανει?
φιλιαααα


καλα ειναι και το δικο μου το νινι μεγαλωνει...!!!ωχου μωρε το κουτσουνι ευτυχως ομως ολα καλα...να μουθ την φιλησεις ειναι μια κουκλα και νομιζω σου μοιαζει αρκετα(απ'οσο εχω δει φωτο σου εδω στο φορουμ)...φιλακια μπεμπα μου....cu around Wink

55~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 3:25 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα δε μου μοιαζει καθολου! χαχαχαχαχα
αλλα δεν πειραζει μοιαζει στον ερωτα της ζωης μου και τωρα εχω 2 ερωτες! Very Happy

φιλακια στην κοκονιτσα σου την ομορφη! σι γιου αραουντ λοιπον! φιλακια flower

56~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 3:56 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κοριτσια.....

όταν έκανα και τον ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΚΟΡΠΙΟ γίο μου....αποφάσισα τι τατουάζ ήθελα να κάνω..... Wink

ΤΕΛΙΚΑ όμως.......μου βγήκε στο γοφό ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Wink

Καμία σχέση με το αρχικό που πήγα να κάνω......αλλά αυτό μου βγήκε...

τώρα ήθελα να κάνω μια γοργόνα...γιατί πίστευα οτι το τρίτο νινί που έχω στη κοιλίτσα θα είναι κοριτσάκι...ΈΚΑΝΑ ΛΆΘΟΣ ΟΜΩΣ....πάλι για γίο πάω...κι έτσι....παει το θέμα μου για το 2ο ταττοο...χαχαχα

57~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 4:00 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:αστα δε μου μοιαζει καθολου! χαχαχαχαχα
αλλα δεν πειραζει μοιαζει στον ερωτα της ζωης μου και τωρα εχω 2 ερωτες! Very Happy

φιλακια στην κοκονιτσα σου την ομορφη! σι γιου αραουντ λοιπον! φιλακια flower


ευχαριστω ~tattooed moms~ - Σελίδα 3 334590

58~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 5:39 am

mpoumpouka

mpoumpouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια! Έχω κι' εγώ 2, μια νεράιδα στην ωμοπλάτη και ένα διαβολάκι στον ποπό!
Θέλω εδώ και πολύ καιρό να πάω για το τρίτο αλλά δεν ξέρω τι παίζει με τον θηλασμό... Ξέρετε αν επιτρέπετε??
tattooed snowhite μήπως δουλεύεις στον Τόλη???

http://www.myrockinbaby.gr

59~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Παρ Ιαν 13, 2012 6:32 pm

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xionatouli mou thelo na kano k ego ena pou na exei sxesi me ton gio mou.dosmou kamia idea mia pou eise mesa sta pragmata.thelo na to kano apo tin mesa meria tou xeriou,pano apo ton karpo.mia idea eine i imerominia geniseis pou eipes k kati allo pou skeftika eine to arxiko tou adra mou,dipla to diko mou k dipla tou giou mou.ti les??????

60~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Σαβ Ιαν 14, 2012 12:32 am

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω εχω tatoo στον αστραγαλο το αρχικο γραμμα του αντρα μου . Το ιδιο και εκεινος εχει το δικο μ στο ωμο . Τωρα θελω να κανω του μωρου μου τωρα η ημερομηνια θα ειναι το ονομα του δεν ξερω ακομα! scratch scratch

61~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Σαβ Ιαν 14, 2012 6:58 am

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!! Κ γω στη παρέα σας!!! Έχω 3 , τη tinkerbell στον αστραγαλο, μια νεραιδα με ένα φεγγάρι στη πλάτη χαμηλά ( καλύπτουν μια αποτυχημένη γάτα που είχα κάνει αρχικά) κ στην αριστερή μου πλευρά απο τη μασχαλη μέχρι τη μέση έχω μια σειρά απο γατο πατουσακια κ στο κέντρο έναν μεγενθυντικο φακό με ένα πιο μεγάλο πατουσακι. Αυτο προέκυψε απο την αρχική ιδέα να ήταν σε όλη τη πλάτη ο ροζ κάνοντας στον έναν ώμο, τα πατουσακια με το φακό να διασχίζουν τη πλάτη διαγώνια κ ο κλουζο στη μέση απ την αντίθετη πλευρά. Τελικά κατεληξα μόνο στα πατουσακια! Θα σας βάλω φωτο την άλλη φορά! Θα ήθελα να κάνω αλλα 2, τη μαφαλντα κ τον μικρό πρίγκιπα τώρα για τον γιο μου, αλλα ασοψετε ο άντρας μου που δεν του αρέσουν καθόλου!!!

62~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Σαβ Ιαν 14, 2012 12:01 pm

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχω έναν πήγασο στο ηβικο οστό, και τα χριστούγεννα πήγα κι έκανα ένα τατού για τον γιο μου..
στον αστράγαλο, δύο χέρια αντικριστά και στη μέση Ήλιος. (τον γιο μου τον λένε Απόλλωνα, ο θεός του Ηλιου κι από κάτω η ημερομηνία γέννησής του)







[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

63~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Κυρ Ιαν 15, 2012 12:59 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
black beauty ευχαριστώ για τις οδηγίες, επιτέλους κατάφερα να ανεβάσω την φώτο :-)

64~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Κυρ Ιαν 15, 2012 5:44 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
prozak έγραψε:έχω έναν πήγασο στο ηβικο οστό, και τα χριστούγεννα πήγα κι έκανα ένα τατού για τον γιο μου..
στον αστράγαλο, δύο χέρια αντικριστά και στη μέση Ήλιος. (τον γιο μου τον λένε Απόλλωνα, ο θεός του Ηλιου κι από κάτω η ημερομηνία γέννησής του)







[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλησπερα! πολυ ομορφο ονομα και μαρεσε τρελλα η ιδεα του τατουαζ! να τον χαιρεσε κοπελα μου ! ~tattooed moms~ - Σελίδα 3 328109 ~tattooed moms~ - Σελίδα 3 328109

65~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Κυρ Ιαν 15, 2012 8:19 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:


καλησπερα! πολυ ομορφο ονομα και μαρεσε τρελλα η ιδεα του τατουαζ! να τον χαιρεσε κοπελα μου ! ~tattooed moms~ - Σελίδα 3 328109 ~tattooed moms~ - Σελίδα 3 328109

σε ευχαριστώ πολύ :-)
ειδικά από σένα έχει ιδιαίτερο βάρος η γνώμη σου...
όσο για το σχέδιο, όσο κι αν ακουστεί περίεργο, κοιμήθηκα με την σκέψη τι τατουάζ να κάνω και ξύπνησα με το σχέδιο στο κεφάλι μου..!! επειδή όμως είμαι τελείως άχρηστη στην ζωγραφική, προσπάθησα να εξηγήσω στον καλλιτέχνη τι θέλω, κι όπως βλέπετε το απέδωσε τέλεια..!!!

66~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Κυρ Ιαν 15, 2012 12:57 pm

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:Αν είχαμε στην κοιλιά... ποιο το αποτέλεσμα μετά την εγκυμοσύνη μας?

και εγώ στο γκρουπ!!!
έχω και εγώ ένα λαγουδάκι στην κοιλίτσα μου και δεν έπαθε τίποτα!!!

67~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 1:11 am

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εγω στην ομαδα κοριτσια μου!
εχω ενα μικρο τριανταφυλλακι στον αυχενα,αλλα δε φαινεται γιατι εχω μακρια μαλλια
σωτηρια μου εσυ που ξερεις,
δωσε καμια ιδεα για το δευτερο..θελω να κανω ενα με το ονομα της κορης μου ή την ημερομηνια γεννησης της,αλλα να φαινεται καπως σα σχεδιακι.κ δεν ξερω ουτε που να το κανω..
δωστε καμια ιδεα κοπελουδες μου

68~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 7:00 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μυρτω έγραψε:κ εγω στην ομαδα κοριτσια μου!
εχω ενα μικρο τριανταφυλλακι στον αυχενα,αλλα δε φαινεται γιατι εχω μακρια μαλλια
σωτηρια μου εσυ που ξερεις,
δωσε καμια ιδεα για το δευτερο..θελω να κανω ενα με το ονομα της κορης μου ή την ημερομηνια γεννησης της,αλλα να φαινεται καπως σα σχεδιακι.κ δεν ξερω ουτε που να το κανω..
δωστε καμια ιδεα κοπελουδες μου

ναι βρε κορίτσια! πείτε καμιά ιδέα!

69~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 9:47 am

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια...

Να ρωτησο κατι δεν ξερω αν ακουγετε ΧΑΖΟ αλλα εχω μια απορια..ΟΤΑΝ θηλαζεις γινετε να κανεις ταττου??Laughing Smile

70~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:00 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανουλι μου ειχα απαντησει σε σχετικη ερωτηση πριν καιρο για δες κανω c/p

Η εγχυση της μελανης δεν ξεπερναει το 2ο και 3ο στρωμα του δερματος μας, και τα μορια του μελανιου ειναι πολυ ''μεγαλα'' για να περασουν στο μητρικο γαλα, οποτε και δεν επιρεαζει.
παρολα αυτα πολλοι επαγγελματιες ΔΕΝ κανουν τατουαζ σε εγκυες και γυναικες που θηλαζουν. το πιο σωστο ειναι να γινει η δερματοστιξη στα πρωτα γεννεθλια του παιδιου, δωσε στο σωμα σου την ευκαιρια να ανακαμψει πληρως απο τον τοκετο , η γνωμη μου ειναι να περιμενεις λιγο

71~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:09 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
wooowwwwwwww ti wraio thema einai auto... egw koritsia eimai latreis ton tattooo...exw polla k pisteuw me ekfrazoun...otan lew polla ennow 5... filakia....

72~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:11 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑΤΟΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΥΦΕΡΟ.

73~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:31 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kad m einai teleio... K o antras m exei grapsei se megala grammata ta onomata twn paidiwn mas sta xeria t... wmos exei kanei ena lathos, 2 xeria ta exei,,,K TORA FERNOUME 3 MWRAKI STON KOSMO...

74~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:41 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannoua3 ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΡΙΔΥΜΑ ???????
ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ.ΑΝ ΝΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ 3 ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΤΑΤΟΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΑΣΤΙΕΥΟΜΑΙ ΦΥΣΙΚΑ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.

75~tattooed moms~ - Σελίδα 3 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:48 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι καλι μου μακαρι να ειχα τριδιμα... 3 σε μια γεννα τι καλα... οχι kad μ εχω ειδι 2 υπεροχα μωρακια κ θα φερουμε στον κοσμο αλλο 1...φιλακια... στιν επομενι μ εγκυμςσινι θα παρακαλω τον θεουλλι για τριδιμακια...πιστεψε ειναι πολι πιο ευκολο ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» biracial - vegetarian moms ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις