Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:51 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας μανουλες , εγω θα εκανα ενα μεγαλο τατουαζ πισω στην μεση οταν ειμουν 22 χρονων αλλα τελικα στραβωσε η δουλεια και δεν τα καταφερα ...τωρα ομως θα κανω αλλα οχι μεγαλο πλεον θα κανω ενα μικρο στην ωμοπλατη με τα αρχικα των παιδιων μου και σκεφτομαι να κανω και δευτερο στην αριστερη πλευρα πισω στην μεση ..σκεφτομαι το σχεδιο ....

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

77~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:55 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAD έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑΤΟΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΥΦΕΡΟ.

για πολυυυ λιγο έφαγα μια φρικη γιατι διαβασα ότι έκανε τατου ΣΤΟ προσωπο της κορης του χαχαχα μετα το ξανα διαβασα και ειδα ότι διάβασα λάθος!! Razz Razz Razz ...ναι ειναι πολύ γλυκό!! Very Happy

78~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 10:58 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioannoua3 ΕΥΧΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥΣ .ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ .ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ .ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

79~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 11:01 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καδ μ κ εγω σκατα εγκιμωσινεσ εχω κ ενασ θεοσ ξερει πωσ θα αντεξω...
Οσο για τιν μικρι σ να σ ζισει αγαπιμ...ποτε εγεινε 2??? η ελεανα μ ειναι 2 κμισο τον μαιο θα γινει 3...χ.χ.χ φιλακια... Razz Razz Razz

80~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 11:14 am

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγω στο ωραιο παρεακι!Μια μοβ πεταλουδα με ανθη κερασιας στην αριστερη ομωπλατη και μολις επανελθει η κοιλια απο τη γεννα θα κανω και 2 ανθη λωτου με τα αρχικα των μωρων μου και την ημερομηνια γεννησης αριστερα στην κοιλια εκει που εγκατασταθηκαν!!!Μετα ερχετε ενα στον αστραγαλο με 2 νεραιδες αγκαλια (αρσενικο-θυληκο) και καπου θα κανω και τον αγαπημενο μικρο πριγκηπα αλλα δεν ξερω ακομα που...Αυτα τα λιγα!!!!Ο μπαμπας μας θα κανει και αυτος τα ονομα των κοριτσιων του!!!

81~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 11:18 am

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
JOANNOUA3 ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΗΜΟΥΝ 8 ΜΗΝΕΣ ΞΑΠΛΑ , ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΡΙΣΗ ΧΟΛΗΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΒΛΑΛΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 19 ΚΙΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΗΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΦΟΒΙΑ ΟΤΙ ΑΝ ΞΑΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ 2 ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΤΕΡΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.

82~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 11:19 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
twinlotus agapi m na s zisoun na s zisoun ta mikroulika s ,,,na ta xereste kali m... oso g ta tatooo yperoxes idees mpravw... ate mwlis gennisw k egw to trito m mwraki p perimenw tha kanw allo ena k kanei epidi exw eidi 5...k nai thelw na grapsw ta onomata twn paidiwn m san ton antra m... Cool Cool Cool

83~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 11:24 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχ χριστοσ κ παναγια μ κα μ σε καταλαβω απολιτα αγαπι μ...ενα περιπου κ εγω αυτα εχω ωμοσ ειπα κανει θελω να το κερδισω αυτι τιν φορα...κ μακαρι να βρω τιν δυναμι... οσο γ τιν κορουλλα σ να σ ζισει αγαπι μ κ να τιν χερεσαι... Very Happy Very Happy Very Happy

84~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Δευ Ιαν 16, 2012 11:50 am

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:τατιανουλι μου ειχα απαντησει σε σχετικη ερωτηση πριν καιρο για δες κανω c/p

Η εγχυση της μελανης δεν ξεπερναει το 2ο και 3ο στρωμα του δερματος μας, και τα μορια του μελανιου ειναι πολυ ''μεγαλα'' για να περασουν στο μητρικο γαλα, οποτε και δεν επιρεαζει.
παρολα αυτα πολλοι επαγγελματιες ΔΕΝ κανουν τατουαζ σε εγκυες και γυναικες που θηλαζουν. το πιο σωστο ειναι να γινει η δερματοστιξη στα πρωτα γεννεθλια του παιδιου, δωσε στο σωμα σου την ευκαιρια να ανακαμψει πληρως απο τον τοκετο , η γνωμη μου ειναι να περιμενεις λιγο



χιονατουλη δεν θα σκασω θα περιμενω,,, οσο για το σωμα θελω να κανω μονιμο μακιγιαζ ταττου Laughing Laughing Laughing .

φιλακια.

85~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Κυρ Φεβ 19, 2012 12:57 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κσλησπέρα!!!
Έχω και εγώ τρία τατουάζ.
Το πρώτο ήταν τα ονόματα των δύο μεγαλύτερων παιδιών μου,στο δεξί πόδι,πάνω απο τον αστράγαλο.Το έκανα πριν 6 χρόνια.Το δεύτερο και το τρίτο τα έκανα μαζί,πριν ένα χρόνο,το δεύτερο στο ίδιο σημείο,συμπλήρωσα το όνομα του τρίτου μου παιδιού και στην πλάτη,κάτω ακριβώς απο τον αυχένα,μία προσευχή στα αραμαικά.
Τώρα ετοιμάζομαι για το επόμενο!!! ~tattooed moms~ - Σελίδα 4 536304

86~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Κυρ Φεβ 19, 2012 6:17 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:Κσλησπέρα!!!
Έχω και εγώ τρία τατουάζ.
Το πρώτο ήταν τα ονόματα των δύο μεγαλύτερων παιδιών μου,στο δεξί πόδι,πάνω απο τον αστράγαλο.Το έκανα πριν 6 χρόνια.Το δεύτερο και το τρίτο τα έκανα μαζί,πριν ένα χρόνο,το δεύτερο στο ίδιο σημείο,συμπλήρωσα το όνομα του τρίτου μου παιδιού και στην πλάτη,κάτω ακριβώς απο τον αυχένα,μία προσευχή στα αραμαικά.
Τώρα ετοιμάζομαι για το επόμενο!!! ~tattooed moms~ - Σελίδα 4 536304

Αραμαικα?Μμμμ...Μπορεις να μου στειλεις καπως να το δω?

87~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Κυρ Φεβ 19, 2012 9:13 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Αργυρώ030509 έγραψε:Κσλησπέρα!!!
Έχω και εγώ τρία τατουάζ.
Το πρώτο ήταν τα ονόματα των δύο μεγαλύτερων παιδιών μου,στο δεξί πόδι,πάνω απο τον αστράγαλο.Το έκανα πριν 6 χρόνια.Το δεύτερο και το τρίτο τα έκανα μαζί,πριν ένα χρόνο,το δεύτερο στο ίδιο σημείο,συμπλήρωσα το όνομα του τρίτου μου παιδιού και στην πλάτη,κάτω ακριβώς απο τον αυχένα,μία προσευχή στα αραμαικά.
Τώρα ετοιμάζομαι για το επόμενο!!! ~tattooed moms~ - Σελίδα 4 536304
΄

ΟΚ

Αραμαικα?Μμμμ...Μπορεις να μου στειλεις καπως να το δω?

88~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τετ Φεβ 29, 2012 10:43 am

margyt


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια θέλω να κάνω κι εγώ και μάλιστα ψάχνουμε σχέδια μαζί με τον άντρα μου ...αλλά μην γελάσετε...δεν ξέρω πόσο πονάει μην τυχόν και το παρατήσω στη μέση.Υπάρχει κάποιος τρόπος κάποια αλοιφή κάποια ένεση???

89~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τετ Φεβ 29, 2012 1:48 pm

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω εχω 2, στον αριστερο αστραγαλο απο μεσα μια πεταλουδα και στον δεξι καρπο "συνδιασα" τα δυο αρχικα των παιδιων. η αληθεια ειναι οτι το δευτερο θα ηθελα να το αλλαξω καπως αλλα προς το παρων δε νομιζω. στο μελλον μπορει να κανω και αλλα

90~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty και εγώ εδώ!! Πεμ Μαρ 08, 2012 4:30 am

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια φοβερό το θέμα!Έχω και εγώ 2tattoo,το ένα στο αριστερό πόδι από την έξω πλευρά ένα σπαθί τυλιγμένο με αγκάθινο τριαντάφυλλο και το άλλο δώρο του άντρα μου πέρυσι Μάρτιο στα γενέθλια μου,στον αυχένα πεταλούδα πάνω σε λουλούδι.Όταν αποφάσισα μετά να κάνω τ'όνομα του γιού μου έμαθα ότι είμαι έγκυος στο 2παιδάκι μου!Έτσι όταν γεννηθεί και αυτό με το καλό θα κάνω τα ονόματά τους δίπλα από τη σπονδυλική στήλη κάθετα,έτσι κάπως το φαντάζομαι.

91~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τρι Απρ 03, 2012 12:47 pm

koukiditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θελω και εγω ενα tatoo!!!!σκεφτομουνα να κανω ενα ροζαριο στο καρπο και διπλα απο καθε πλευρα του σταυρου να βαλω τα αρχικα μας..μεχρι που ειδα του αντρα μου που ηταν τυλιγμενο στην μεβρανη και ειχε και λιγο αιματακι και χεστηκα...ποναει πολυ????αν και οι φιλες με κοροιδευουν λεγοντας οτι αντεξα ολοκληρη γεννα χωρις επισκληριδιο εκει θα κολησω... Rolling Eyes

92~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τρι Απρ 03, 2012 1:01 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukiditsa έγραψε:θελω και εγω ενα tatoo!!!!σκεφτομουνα να κανω ενα ροζαριο στο καρπο και διπλα απο καθε πλευρα του σταυρου να βαλω τα αρχικα μας..μεχρι που ειδα του αντρα μου που ηταν τυλιγμενο στην μεβρανη και ειχε και λιγο αιματακι και χεστηκα...ποναει πολυ????αν και οι φιλες με κοροιδευουν λεγοντας οτι αντεξα ολοκληρη γεννα χωρις επισκληριδιο εκει θα κολησω... Rolling Eyes

Δεν ποναει,εμενα τουλαχιστον κανενα μου δεν με πονεσε,λιγο στα πλευρα μονο.

93~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τρι Απρ 03, 2012 1:41 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margyt έγραψε:Κορίτσια θέλω να κάνω κι εγώ και μάλιστα ψάχνουμε σχέδια μαζί με τον άντρα μου ...αλλά μην γελάσετε...δεν ξέρω πόσο πονάει μην τυχόν και το παρατήσω στη μέση.Υπάρχει κάποιος τρόπος κάποια αλοιφή κάποια ένεση???

Να πας φαρμακειο κ να ζητησεις αλοιφη ΕΜΛΑ...

94~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τετ Απρ 04, 2012 3:14 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρκετά ταττού κι εγώ

Το πιο πρόσφατο είναι αυτο που έχω στο άβαταρ μου που είναι ένας φοίνικας

Εδώ φαίνεται καλύτερα:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το πρώτο μου ήταν αυτο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δεύτερο αυτό:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τρίτο αυτό με το όνομα του γιού μου:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όταν με το καλό γεννηθεί και το δεύτερο μωράκι μου θα χτυπήσω κι εκείνου το όνομα Smile

95~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τετ Απρ 04, 2012 3:42 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora ετοιμάστηκα να σου γράψω σε άλλο θέμα που είδα το άβατάρ σου. Razz

Ο φοίνικάς σου είναι απλά κα-τα-πλη-κτι-κος!! Respect Respect Respect Respect Respect

96~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Τετ Απρ 04, 2012 3:48 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ Άντα μου!

97~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Απρ 05, 2012 1:14 am

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχει κάνει καμία στο Nico Tattoo Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα στον Σεραφείμ;
αναμένω εντυπώσεις! Very Happy

98~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Απρ 05, 2012 4:40 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:Εχει κάνει καμία στο Nico Tattoo Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα στον Σεραφείμ;
αναμένω εντυπώσεις! Very Happy

Δε ξερω απο δουλεια,ειναι καλοι ξερω αλλα ειναι κ πολυ τσουχτεροι...

99~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Πεμ Απρ 05, 2012 4:56 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora πόσο σου στοίχισε ο φοίνικας?!!!

100~tattooed moms~ - Σελίδα 4 Empty Απ: ~tattooed moms~ Σαβ Οκτ 06, 2012 6:40 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομίζω τώρα πήρα χαμπάρι την ομάδα
τεράστια διαδικασία να βάλω φωτογραφίες αλλά έχω ως τώρα μια γυναίκα πεταλούδα στην ωμοπλάτη, το όνομα της μικρής και την ημερομηνία γέννησης της στο ένα χέρι, στο άλλο μπράτσο έχω ένα μεγάλο αφιερωμένο στους φίλους μου με ένα στίχο γύρω από το σχέδιο
στην κοιλιά ένα ρεφρέν από queen αφιερωμένο στην κόρη μου, χαμηλά στη γάμπα σα βραχιόλι μέχρι το πέλμα δύο στίχουν metallica και στον αυχένα έναν ανεστραμμένο σταυρό με τη φράση fuck god believe in yourself πανω και κάτω. αυτά
να τα χαιρόμαστε και να πολλαπλασιάσουμε εύχομαι

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» biracial - vegetarian moms ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις