Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:
IreneM έγραψε:
Elena84 έγραψε:
IreneM έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Tι είναι τα λουβιά Irene μου?
Τι μας κούρασες καλέ?

Είναι όσπρια όπως τα φασόλια αλλά έχουν ένα μικρό μαυρο ματάκι στο πλάι. Δεν ξέρω πως τα λέτε...

AAA TA ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΚΑ.. ΧΑΧΑΧΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ…
ΕΜΑΘΕΣ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ;;; 39€!!


ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ… ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ…
ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΑΚΟΜΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΑΝ ΠΧ ΗΤΑΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΕΣ. ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ, ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ…. ΧΑΧΑ
ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΕΛΛΑΔΑ;;

Ναι μου στειλα ψες εμαιλ. Το σκέφτομαι έψαξα και στο ebay και στο αμαζον και δεν βρήκα κάτι να μου αρέσει απ' την μια σκέφτομαι ότι είναι πολλά για μια μέρα μόνο αλλά από την άλλη με αυτά που μας έτυχαν σκέφτομαι ότι να είναι χαλάλι της φτάνει να είναι καλά

Ναι στις 31 γύρω στις 1030 θα είμαστε Αθήνα και στις 12 έχουμε το πρώτο μας ραντεβού. Και θα δουμε ακόμη ένα γιατρο την επομένη στις 10 και το απόγευμα θα έρθουμε πισω

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ… ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ… ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ… ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΕΙ… ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ…

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ… ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ… ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ… ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΕΙ… ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ…


Ευχαριστώ πάρα πολύ και εγω αυτό λεω να ξέρω και εγω τι να κάνω αν είναι και θέλει εγχείρηση θα πρέπει να την βαπτίσω και πιο γρηγορα για να προλάβω και την εγχείρηση. Θέλω να ξέρω ότι και να είναι να κανονίσω και τι θα ακολουθήσει.

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέραααααα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 Τί κάνετε μανούλες και πανέμορφα μπεμπάκια; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 186253
Ηλιάννα συγχαρητήρια για το κουράγιο και την ψυχραιμία σου! Εύχομαι να μην ξανασυμβεί! No No No
Σωσώκα χρόνια σου πολλά, πάντα ευτυχισμένη, να χαίρεσαι την οικογένεια και την πανέμορφη κορούλα σου!
Ειρήνη καλώς να έρθεις και όλα θα πάνε καλά!
Σταυρούλα κάνε τις εξετάσεις σου και προσπάθησε να ηρεμήσεις! Να δεις που δεν θα είναι τίποτα! sunny
Γεωργία τα έχεις καταφέρει τόσο καιρό! Συνέχισε έτσι!
Δεσποινάκι μια χαρά η κουκλίτσα σου, να μην την ματιάσουμε!
Κορίτσια εγώ τις Libero χρησιμοποιώ και δεν έχω κανένα παράπονο! Ούτε διαρροές ούτε τίποτα! scratch
Να ρωτήσω κάτι: πώς απασχολείτε τα μωράκια σας όλη μέρα; Θέλω να ρωτήσω εδώ και καιρό αλλά κάθε φορά που γράφω το ξεχνάω!!! afro afro afro

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mpogos Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΜΕ ΕΝΤΟΝΟ ΧΡΩΜΑ

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpogos έγραψε:Καλησπέραααααα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 Τί κάνετε μανούλες και πανέμορφα μπεμπάκια; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 186253
Ηλιάννα συγχαρητήρια για το κουράγιο και την ψυχραιμία σου! Εύχομαι να μην ξανασυμβεί! No No No
Σωσώκα χρόνια σου πολλά, πάντα ευτυχισμένη, να χαίρεσαι την οικογένεια και την πανέμορφη κορούλα σου!
Ειρήνη καλώς να έρθεις και όλα θα πάνε καλά!
Σταυρούλα κάνε τις εξετάσεις σου και προσπάθησε να ηρεμήσεις! Να δεις που δεν θα είναι τίποτα! sunny
Γεωργία τα έχεις καταφέρει τόσο καιρό! Συνέχισε έτσι!
Δεσποινάκι μια χαρά η κουκλίτσα σου, να μην την ματιάσουμε!
Κορίτσια εγώ τις Libero χρησιμοποιώ και δεν έχω κανένα παράπονο! Ούτε διαρροές ούτε τίποτα! scratch
Να ρωτήσω κάτι: πώς απασχολείτε τα μωράκια σας όλη μέρα; Θέλω να ρωτήσω εδώ και καιρό αλλά κάθε φορά που γράφω το ξεχνάω!!! afro afro afro


κυριως με κουβεντα και τραγουδια πολλαααααα τραγουδια και πολλεεεεες κουβεντες ομως!!!αυτο που λεμε μαλλιασε η γλωσσα μου....χαχαχχαχα!με παιχνιδακια κουδουνιστρες κτλ.τωρα τελευταια καθετε και στο γυμναστηριο (πριν κανα μηνα δεν του αρεσε)και οταν θελω να κανω καμμια δουλεια τον βαζω στο ριλαξ με μουσικη η στην κουνια της fisher price.

απο πανες εγω μονο παμπερς του χω βαλει και χτες δοκιμασα την chicco αλλα να σας πω την αληθεια δεν καταλαβα διαφορα....

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ,ΚΟΥΝΙΑ,ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ
ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ.
ΠΗΡΑ ΕΠΙΣΗΣ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.beaba.gr/images/stories/product-images/912124.jpg

http://www.beaba.gr/images/stories/product-images/912133.jpg

ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!!ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ INTERNET, ΠΡΟΤΟΤΥΠ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!


ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΡΤΥ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΝΤΥΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΒΓΑΖΕΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΧΑΜΟΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΥΜΝΗ ΕΙΝΑΙ.ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ.


ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΡΑΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΦΡΑΓΚΟ!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ,ΚΟΥΝΙΑ,ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ
ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ.
ΠΗΡΑ ΕΠΙΣΗΣ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.beaba.gr/images/stories/product-images/912124.jpg

http://www.beaba.gr/images/stories/product-images/912133.jpg

ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!!ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ INTERNET, ΠΡΟΤΟΤΥΠ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!


ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΡΤΥ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΝΤΥΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΒΓΑΖΕΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΧΑΜΟΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΥΜΝΗ ΕΙΝΑΙ.ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ.


ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΡΑΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΦΡΑΓΚΟ!!!!

Kράτηση από που?
Πολύ τέλεια!

Εμένα της αρέσει το σκυλάκι της fisher price! Έχει πολλά τραγουδάκια και τρελένεται να τα ακούει! Και να κλαίει... όταν τραγουδάει αυτό... σταματάει!
Στο γυμναστήριο την βάζω αλλά δεν τρελένεται!
Ούτε στην κούνια πολύ θέλει!
Με γεια όλα Γεωργία μου!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κανετε κοριτσια μου?
Εμεις κοιμηθηκαμε, ξυπνησαμε, εκανα και τα τυροπιτακια μου, εγραψα και στο blog μου και τωρα ετοιμαζομαστε να χαλαρωσουμε στην τηλεοραση...
Ο μικρος εσπασε ρεκορ μεσημεριανου υπνου... Κοιμηθηκε στις 2 και ξυπνησε 8... Εριξα και εγω τον υπνακο μου...

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΤΟΥ ΑΡΚΕΤΑ,ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ,ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ,ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΕΙ ΠΕΡΑ ΔΟΘΕ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ

http://www.mypetitboutique.eu/index.php?target=categories&category_id=221


ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΑΤΗΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΡΘΕ Η ΝΕΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ , ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΓΙΑ ΚΡΑΤΗΣΗ, ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΟΛΑ!!!!

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΠΑΝΙΣΕΙ ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ.

ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια! κοιμηθηκε η μπεμπα... και σε λιγο κι εγω!
Γεωργια τελεια τα πραγματακια που πηρες! Κορδελες και κοκκαλακια εχω παρει κι εγω απο εκει αλλα της εχω πλεξει απειρες! Και κουβερτακια πάμπολα! Το σκυλακι της fischer price της το πήραμε δωρο την Πρωτοχρονια! Τωρα αρχιζει να καταλαβαινει κατι και να γελαει μαζι του!
Εμεις, αν δε τρωμε και δε κοιμομαστε παιζουμε με τα λουτρινα, τραγουδαμε Λιλιπουπολη και βαζουμε τα ποδια μας στο στομα μας!!
Καληνυχτω γλυκα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 850933

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!! ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK (ΕΙΜΑΙ Anastasia Xou ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΦΙΛΕΣ ΕΚΕΙ)!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 32!!! ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΠΛΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΦΡΟΝΤΙΣΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ!!!! ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΗΨΟΥΛΑ!! ΕΓΙΝΑ ΘΕΙΑ!!! ΑΓΧΩΘΗΚΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ, ΑΥΡΙΟ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ, ΟΥΤΕ 36Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ, ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ NST ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ! ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 2400 gr!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΩΡΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ Ή ΜΕΘΑΥΡΙΟ!! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, ΤΟ ΛΗΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΑΑΑΑ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!! ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK (ΕΙΜΑΙ Anastasia Xou ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΦΙΛΕΣ ΕΚΕΙ)!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 32!!! ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΠΛΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΦΡΟΝΤΙΣΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ!!!! ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΗΨΟΥΛΑ!! ΕΓΙΝΑ ΘΕΙΑ!!! ΑΓΧΩΘΗΚΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ, ΑΥΡΙΟ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ, ΟΥΤΕ 36Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ, ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ NST ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ! ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 2400 gr!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΩΡΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ Ή ΜΕΘΑΥΡΙΟ!! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, ΤΟ ΛΗΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΑΑΑΑ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 24 215994

Καλώς την θειούλααααααααα!!!!!!!!
Να σας ζήσει κοπέλα μου!!!!!!!!!!
Τι τέλεια!!!!!! Ίδια μέρα γενεθλιάκια!!!!!!
Χρόνια πολλά και στις 2 σας λοιπόν!!!!!
Αφού όλα πήγανε καλά αυτό μετράει!!!!!!!!

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες τι κανετε;
Εμεις μολις ξυπνησαμε !
Μου ειχε και η ακατανομαστη και ειμαι λιγο στον κοσμο μ χαλια!!

Να σας ζησει swsw μ , και χρονια σ πολλα να τα εκατοστησεις!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα μανούλες!

Η μπέμπα κοιμάται ακόμα από τις 07:00 το πρωί που έφαγε κι εγω πρν αρχίσω τις δουλειές είπα να σας πω μια καλημέρα.

Η μεγάλη μου κόρη έχει αρχίσει πάλι να βήχει και όπου να 'ναι βλέπω και τη μικρή με αυτό το φοβερό τσιγαρόβηχα. Καλός ο Παιδικός Σταθμός αλλά και αυτές οι ιωσείς δε μας αφήνουν σε ησυχία, η μπέμπα από 40 ημερώ κάνει μάσκα Aerolin. Ευτυχώς έχουμε γλιτώσει τα χειρότερα προς το παρόν.

Σωσώ χρόνια πολλά και να χαίρεσαι την ανηψούλα.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SWSWKA ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΑΝΗΨΙΑ !!!!
KAI EMENA H MIKRH EXEI BHXA KAI MOY EIPE H ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΓΕΝΙΚΑ.ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ, ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ , ΜΟΝΟ ΜΠΑΛΕΤΟ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΙ!


ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΙΑΝΟΥΝ, ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΔΑ, ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ!!!!!ΜΟΝΟ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΚΑΠΩΣ ΞΕΡΩ, ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑ!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες...
Ξυπνησαμε κι εμεις...
Κι εγω δεν τον στελνω παιδικο ακομη, για να αποφυγω τις ιωσεις... Η δασκαλα του μου ειπε, αν στρωσει λιγο ο καιρος να τον στειλω... Θα δειξει...
Αναστασια να σας ζησει και η ανηψουλα...
Τωρα περιμενω να ταισω τον Νικολα, να παω λιγο στο σουπερ...
Αυτα προς το παρον...
Καλημερουδια...

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ SWSW...HΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΑΠΟΨΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μόλις τελείωσα το σιδέρωμα. `Εκανα και ένα διάλειμμα στο ενδιάμεσο για να ταϊσω το λουκουμάκι μου και τώρα κάθεται στο ριλαξ και ακούω αυτό το χαρακτηριστικό κλουτς-κλουτς της πιπίλας. Εσας τα δικά σας θέλουν την πιπίλα;

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tzef έλα να κάνουμε παρέα, κι εγώ τελείως ανεπρόκοπη, εσύ τουλάχιστον ξέρεις και να ζωγραφίζεις, εγώ ούτε αυτό!!!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
September H ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ... ΠΙΠΙΛΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασακι μου εγινες θεία!!! Να σας ζήσει!!! Κι εμεις απο τον αλλο μηνα θα περιμενουμε την ανηψουλα μου!!!

Εμας παιζει πολύ με το γυμναστηριο, με το σαλιγκαρακι απο elc, με τη μινυ με τη μουσικουλα (σαν το σκυλακι), με μια μουσικη τηλεορασουλα και της διαβαζω απο τωρα κατι διαδραστικα βιβλιαρακια που εχει να ακουμπας επιφανειες, πολυχρωες σελιδες..τις κοιταει με ανοιχτο το στοματακι..δε δειχνει να καταλαβαινει πολλα, αλλα μεχρι να τελειωσω να διαβαζω ουτε που κουνιεται και κοιταει τις σελιδες! Εχει πλάκα!! Γενικα ειναι παιχνιδιαρα και θελει συνεχεια να πιανει και να κλωτσαει!! Ανυπομονω να μεγαλωσει κι αλλο και να εχουμε δραστηριοτητες ολο και πιο πολλες!

Γεωργια μου με γεια τα πραγματακια σας!! Αληθεια ξερετε μεχρι ποτε ειναι οι εκπτωσεις??

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΣΩΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΑΝΙΨΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ…
Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΗΣ 10 ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ… ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΑΚΙ, ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ… ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΛΙΓΗ ΣΚΟΥΠΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ….
ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ;;; ΕΔΩ ΧΙΟΝΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ… ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΑΠΛΩΝΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ…ΧΑΧΑ
ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗΣ FISHER PRICE… ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΨΙΛΟ ΒΑΡΕΘΗΚΕ…
ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ, ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ… ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥΥΥ. ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΕ.
ΝΟΜΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ… ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ PAMPERS ΚΑΙ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΑΠΟ ΑΜΑΖΟΝ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΡΙΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΛΙΓΟ… ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΕΓΑΡΙΜΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ, ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ.
ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ… ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ 4 ΠΑΚ PAMPERS SIMPLY DRY (TO ΠΟΡΤΟΚΑΛΗ) = 200ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ 24 ΠΑΚΕΤΑ MΩΡΟΜΑΤΗΛΑ PAMPERS SENSITIVE. KAI ΠΛΗΡΩΣΑ 65€
ΕΔΩ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ PAMPERS EXEI 13€ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΤΑ 6, 11€…

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΕΝΑ ΠΩΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ;GINETAI ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ;

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις