Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ… ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ…
ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ.

http://forum.eimaimama.gr/t10257-topic

ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ….
http://www.anatello.gr/cart/product.php?productid=1666&cat=0&mCat=0&page=1

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!
Γυρισαμε απο το εμβολιο φαγαμε και τωρα λεμε να κοιμηθουμε! Το πουλακι μου ηταν τοσο καλοοοοο!!!! Εγω περιμενα να ξεσηκωσει τον κοσμο παλι απο το κλαμα οπως τις 2 προηγουμενες φορες και ημουν προετοιμασμενη ψυχολογικα αλλα αυτη...πέρα βρεχει!!! αναθεμα αν καταλαβε τιποτα! ουτε μια συσπασουλα στο προσωπακι οτι ταχα μου κατι την ενοχλει!! ΤΙΠΟΤΑ!!! Μακαρι να συνεχισουμε ετσι! Πηγαμε στο ΙΚΑ αλλα απο εδω και μπρος θα τα κανουμε μονο στην δικη μας παιδιατρο. Θα μας τα γραφει στο ταμειο η ιδια θα τα παιρνουμε και θα μας τα κανει μαζι με την μηνιαια επισκεψη για να μην πληρωνουμε εξτρα ουτε να τρεχουμε στο ΙΚΑ! Εν τω ματαξυ μαλλον μας περασε η παλινδρομηση. Εδω και 2 βδομαδες εχουν εξαφανιστει ΟΛΑ τα συμπτωματα! Μακαρι Θεε μου!
Παρηγγειλα στη Κέλλυ το βιβλιο ευχων σε σχημα πεταλουδας τελικα και απο το pantou mazi αυτο:
https://2img.net/h/i29.photobucket.com/albums/c290/euapap/topanaki/IMG_5650.jpg
Την Κυριακη θα ερθει η Jenny Air να μας κανει φωτογραφηση της μπεμπας!!!
Αναστασια μου και παλι πολυχρονη και να σας ζησει το νεο μπεμπακι!
Γεωργια μου , εκανα κι αλλα πολλα πραγματακια αλλα δεν εχω πλεον χρονο οποτε κρατησα μονο το πλεξιμο που μου αρεσει περισσοτερο!
Ελενα, θελω κι εγω να δοκιμασω απο το amazon!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ τι τελεια ειναι αυτα Ελένη μου!!! Πάει η παλινδρομηση! Μας δινεις κουραγιο!! Εμείς ακόμα, αλλα πού θα πάει, σιγα σιγα θα φυγει!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια. Εμείς πιπίλα δεν βάλαμε ποτέ. Δεν την ήθελε καθόλου απ'την αρχή. Και τώρα ακόμα που τον ενοχλούν τα ουλάκια του δεν την θέλει. Βάζει το δάχτυλο στο στόμα. Ήθελα να σας πω ότι δοκίμασα τις πάνες του lidl και έμεινα πολύ ικανοποιημένη. Μου αρέσουν περισσότερο σαν εφαρμογή από τις active fit της pampers.Δεν είχαμε καμμία διαρροή, υγρασία ή περίεργη μυρωδιά. Και η τιμή σούπερ. Μόνο 9,65 € τα 56 κομμάτια.(Το νούμερο 3). Δεν έχετε να χάσετε τίποτα να τις δοκιμάσετε.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Ηλιανα μου, τελεια! Μακαρι να τελειωσε και να μην ειναι απλα μια περιοδος υφεσης...Θα περασει που θα παει...
Πιπιλα ουτε εμεις! Αν της την βρεξω με λιγο απο το γαλατακι μου την κραταει κανα 3λεπτο και μετα κανει οτι πνιγεται (και καλα!!!) Πονηροφατσα παιδι μου!!! Και τωρα με τα ουλακια κι εμας δαχτυλα βαζει!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια τις πάνες του lidl τις δοκίμασα κι εγώ χθες, πράγματι είναι πολύ καλές και δε μυρίζουν καθόλου. Οι άλλες, ακόμα και οι pampers, έχουν μία περίεργη μυρωδιά.

Εμείς τα εμβόλια τα κάνουμε στο ΙΚΑ, γιατί είναι πολλά τα χρήματα για να τα αγοράζουμε κάθε μήνα από το φαρμακείο.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΣΠΥΘΟΥΡΑΚΙΑ!ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ!ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΕ PAMPERS

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
September έγραψε:Κορίτσια τις πάνες του lidl τις δοκίμασα κι εγώ χθες, πράγματι είναι πολύ καλές και δε μυρίζουν καθόλου. Οι άλλες, ακόμα και οι pampers, έχουν μία περίεργη μυρωδιά.

Εμείς τα εμβόλια τα κάνουμε στο ΙΚΑ, γιατί είναι πολλά τα χρήματα για να τα αγοράζουμε κάθε μήνα από το φαρμακείο.

Αν στα γραφει παιδιατρος του ΙΚΑ (απλη συνταγογραφηση) δεν πήρωνεις τιποτα στο φραμακειο! Εμεις ετσι κανουμε! Και μας τα κανει η γιατρος μας στην μηνιαια επισκεψη! Σημερα μου ειπαν στο ΙΚΑ οτι και μη συμβεβλημενοι γιατροι μπορουν να τα γραψουν αρκει να εχουν κωδικο του ΕΟΠΥ (νεο συστημα). Ειμαστε τυχεροι γιατι η δικια μας εχει!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koρίτσια καλησπέρα σας. Εμείς απο παιχνίδια έχουμε την κούνια, κουκλίτσες και ένα χριστουγεννιατικο κουκλάκι που αλλάξει πολλά χρώματα η κοιλίτσα του και την ενθουσιάσει και τους τραγουδα. Το σκυλάκι το είχαμε απο τον Ορεστάκο μου αλλά χάλασε και το έχω στα υπόψη μου για να της το αγοράσω.

Εμεις βάζουμε πιπίλα αλλά όταν πετύχουμε το δάχτυλο στο στόμα το απολαμβάνουμε περισσότερο. Έγω δεν θέλω να μάθει το δάχτυλο και η χαζούλα όταν βρεί το δαχτυλο και το βάλει στο στόμα κάνει ένα θόρυβο το ακούω όπου και να είμαι και της το βγάζω αμεσως

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ;

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΤΗΣ!!ΠΙΠΙΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και η δικιά μου βάζει το χέρι στο στόμα ειδικά τώρα που πρήζονται τα ούλα. Θέλω να της πάρω τη Sophie, μήπως ξέρετε που μπορώ να τη βρω εκτός από το internet;

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
September έγραψε:και η δικιά μου βάζει το χέρι στο στόμα ειδικά τώρα που πρήζονται τα ούλα. Θέλω να της πάρω τη Sophie, μήπως ξέρετε που μπορώ να τη βρω εκτός από το internet;

ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΑ premaman στο AVENUE!ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΔΩΡΟ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzef έγραψε:
September έγραψε:και η δικιά μου βάζει το χέρι στο στόμα ειδικά τώρα που πρήζονται τα ούλα. Θέλω να της πάρω τη Sophie, μήπως ξέρετε που μπορώ να τη βρω εκτός από το internet;

ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΑ premaman στο AVENUE!ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΔΩΡΟ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

Ευχαριστώ πολύ!! `Ισως πάω αύριο και θα κοιτάξω

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!
Σωσώ να σου ζήσει η ανηψιά!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 215994
Με το καλό και εσείς Ηλιάννα! Very Happy
Εμένα ο δικός μου βάζει όλη την μπουνίτσα του στο στόμα! Πιπίλα πολύ σπάνια θα πάρει και για πολύ λίγο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 186566
Εγώ πάντως αν τον ντύσω κάτι αυτό θα είναι spiderman! Και αυτό γιατί κοιτάει συνέχεια τα φωτιστικά και τον ρωτάμε αν βλέπει αράχνες! Οπότε αράχνες->spiders->spiderman!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 328109
Αυτά προς το παρόν! Ερημιά έχει πέσει πάντως! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 417472

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έβαλα και μια μικρήηηηηηηηη φωτογραφία του γιού μου!!!! Laughing Laughing Laughing

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elenikal έγραψε:
September έγραψε:Κορίτσια τις πάνες του lidl τις δοκίμασα κι εγώ χθες, πράγματι είναι πολύ καλές και δε μυρίζουν καθόλου. Οι άλλες, ακόμα και οι pampers, έχουν μία περίεργη μυρωδιά.

Εμείς τα εμβόλια τα κάνουμε στο ΙΚΑ, γιατί είναι πολλά τα χρήματα για να τα αγοράζουμε κάθε μήνα από το φαρμακείο.

Αν στα γραφει παιδιατρος του ΙΚΑ (απλη συνταγογραφηση) δεν πήρωνεις τιποτα στο φραμακειο! Εμεις ετσι κανουμε! Και μας τα κανει η γιατρος μας στην μηνιαια επισκεψη! Σημερα μου ειπαν στο ΙΚΑ οτι και μη συμβεβλημενοι γιατροι μπορουν να τα γραψουν αρκει να εχουν κωδικο του ΕΟΠΥ (νεο συστημα). Ειμαστε τυχεροι γιατι η δικια μας εχει!

Το ξέρω,αλλά εμάς τα εμβόλια τα γράφει ο παιδίατρος του ΙΚΑ που είναι στο Κέντρο Μάνας και Παιδιού και αφού πάμε εκεί κάθε μήνα το κάνουμε και το εμβόλιό μας.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpogos έγραψε:Έβαλα και μια μικρήηηηηηηηη φωτογραφία του γιού μου!!!! Laughing Laughing Laughing

Ο γιος σου είναι υπέροχοσ, φτου να μην τον ματιάξω, να σας ζήσει και να τον χαιρεστε. Κουκλος. Μας κάνετε για γαμπροσ

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IreneM έγραψε:
Mpogos έγραψε:Έβαλα και μια μικρήηηηηηηηη φωτογραφία του γιού μου!!!! Laughing Laughing Laughing

Ο γιος σου είναι υπέροχοσ, φτου να μην τον ματιάξω, να σας ζήσει και να τον χαιρεστε. Κουκλος. Μας κάνετε για γαμπροσ

Σίγουρα εεε;;; Μην μου ζητήσουν το λόγο μετά οι 3 σωματοφύλακες σου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 186566

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MPOGOS ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ!!!ΤΕΛΕΙΟΣ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ - ΒΛΕΝΑ, ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΠΧ ΑΛΕΡΓΙΑ Ή ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΦΟΒΑΜΑΙ!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpogos έγραψε:
IreneM έγραψε:
Mpogos έγραψε:Έβαλα και μια μικρήηηηηηηηη φωτογραφία του γιού μου!!!! Laughing Laughing Laughing

Ο γιος σου είναι υπέροχοσ, φτου να μην τον ματιάξω, να σας ζήσει και να τον χαιρεστε. Κουκλος. Μας κάνετε για γαμπροσ

Σίγουρα εεε;;; Μην μου ζητήσουν το λόγο μετά οι 3 σωματοφύλακες σου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 25 186566

Ναι πιστευω ότι θα έχουμε κάποια θέματα με τα αγόρια μου, ο μεγάλος γιος δεν θα την αφήνει να βγένει απο την πόρτα χωρίς τον φερετσέ!!!!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια και εμεις του λιντλ φοραμε εδω και καιρο. και καμια μερα δεν ειχαμε διαρροες ουτε μυριζουν.
και ειναι και πολυ οικονομικες!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
September έγραψε:Κορίτσια τις πάνες του lidl τις δοκίμασα κι εγώ χθες, πράγματι είναι πολύ καλές και δε μυρίζουν καθόλου. Οι άλλες, ακόμα και οι pampers, έχουν μία περίεργη μυρωδιά.

Εμείς τα εμβόλια τα κάνουμε στο ΙΚΑ, γιατί είναι πολλά τα χρήματα για να τα αγοράζουμε κάθε μήνα από το φαρμακείο.

Από εδώ και πέρα όλοι οι εξωτερικοί γιατροί θα τα γράφουν!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MPOGOS μου τέλειο το αγοράκι σου! Φτου φτου!
Γεωργία μου τυχαίνει καμιά φορά από ότι έχω διαβάσει! Σου είπε να το παρακολουθήσεις φαντάζομαι!
Εμείς παίρνουμε και πιπίλα και μπουνίτσα ολόκληρη! Και ρουφάει το χεράκι της με τόσο θόρυβο! Πολύ πλάκα έχει! Πάντως λένε είναι καλύτερη η πιπίλα από το χέρι στο στόμα! Στραβώνουν τα δοντάκια πιο εύκολα!
Καμιά φορά βάζει το χέρι τόσο βαθιά που αναγουλιάζει κιόλας!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Candy έχεις pm!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις