Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να σου πω την αληθεια,δεν το εχω ξανακουσει σαν θεμα αλλα μου φαινεται πολυ διαφορετικο!!!!απλα νομιζω οτι θελει πολυ ψαξιμο... Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι.. δεν ειναι δυσκολο παντως. βρισκεις πολλα να κανεις πανω σε αυτο. ειχα σκεφτει επισης και το θεμα''ζωγραφος'' αλλα περα απο πινελα και καβαλετα δεν μου ερχοταν τιποτα αλλο...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις βρηκα και κατι αλλο για προσκλητηριο η και μπομπινιερα...!!!! Η βαφτιση μας!!  θεμα σπουργιτακι!!! - Σελίδα 3 215994 κοιτα! http://www.123-mpomponieres.gr/p.XYLINA-KOUTALAKIA-TOU-GLYKOU-YLIKA-GIA-MPOMPONIERES-KOD-M5106-PR-77020.334690.html

αχχχ ο μπεμπης κοιματε και γωκολησα εδω. ειμαι ικανη να το ξημερωσω ψαχνοντας!χαχαχα

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το θεμα ζωγραφος μου ακουγεται πιο σοφιστικο,ενω το θεμα μικρος σεφ ειναι πιο γλυκουλικο Η βαφτιση μας!!  θεμα σπουργιτακι!!! - Σελίδα 3 893968

η ξυλινη κουταλα μου αρεσει πιο πολυ για μπομπονιερα αποτι για προσκληση,εκτος και αν βρεις κατι αλλο.

και μενα κοιμαται ο μικρουλης μου και ειναι ωρα χαλαρωσης...ιερη στιγμη...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristinaf έγραψε:
η ξυλινη κουταλα μου αρεσει πιο πολυ για μπομπονιερα αποτι για προσκληση,εκτος και αν βρεις κατι αλλο.

ναι και δεν εχεις πολλες επιλογες στον ζωγραφο. λοιπον και γω τωρα σκεφτομουν την κουταλα για μπομπονιερα αλλα ειναι πολυ φθηνηκαι ποσο πια να τη στολισεις? κοιτα τη βρηκα στο συνολο εως τωρα. κουταλα για προσκληση με μεια κορδελα και το ρολο προσκλητηριο. για μπομπονιερα μαρεσαν κατι βαζακια που ειναι για γλυκο αλλα λεωνα βαλω καμια κορδελα εκει που μπαινει το κουταλακι να δειξει λιγο.. μεσα θα μπουν τα κουφετα.. http://www.eshopgamou.gr/new/eidh-vaptishs/ylika-gia-glyka/vazakia/1894-vazakia-gia-glyko-apo-porselanh-kwd.662006-999.html
ακομα ομως το ψαχνω...
και για κερασμα μαρεσε αυτο.. http://www.mpomponieracenter.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%93%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%AC%CE%92%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82/%CE%9C%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BA%CF%8C%CF%84%CE%BF%CE%B2%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82,%CE%BA%CE%AD%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82%CE%93107.html

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο που μαρεσε ειναι το ατομο που θατα δινεινα ειναι ντυμενος μαγειρας. επισης σκεφτηκα να τυπωσω στην ποδια που θα φοραει τη φατσα του μικρου αλλα φοβαμαι μη γινει κιτς οποτε... δεξερω.

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ωραια τα βαζακια,απλα εγω θα τα ηθελα μονοχρωμα.το μηλαρακι φανταστικο!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχε και μονοχρωμα σε μπεζ. απλα αυτα ειναι πιο παιχνιδιαρικα.. παω για νανι! τα λεμε αυριο! Very Happy

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα...για κοιτα και στο ADOREX .. εχει πολυ καλες τιμες...αν σε ενδιαφερει κατι.. Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα το δω ευχαριστω!!! οι κουταλες που ειδα επειδη ειναι μικρες μαλλον θα τις βαλω σαν διακοσμητικο μπομπονιερας τελικα. ισως δε χρησιμοποιησω καθολου τα βαζακια..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε σας ειπα το καλητερο? εχω σκοπο να φτιαξω και τη λαμπαδα αλλα και το κουτι μονη. γιατι νομιζω θα ειναι δυσκολο να βρω κατι στο θεμα μου! απλα θα παρω κουτι βαφτισης λευκο και μετα θα ''οργιασω'' οπως λεει χαρακτηριστικα ο αντρας μου.. Laughing (γιακαλο το λεει ε...)

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoulita-fraoulita έγραψε:καλημερα...για κοιτα και στο ADOREX .. εχει πολυ καλες τιμες...αν σε ενδιαφερει κατι.. Very Happy

αχχχ τι μου κανεις παλι....

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoulita-fraoulita έγραψε:καλημερα...για κοιτα και στο ADOREX .. εχει πολυ καλες τιμες...αν σε ενδιαφερει κατι.. Very Happy

εχω παθει πλακα με τοση ποικιλια! και βρηκα τα ιδια αλλα ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ!!!

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσι!για ψαξε και στο
deco24.gr
nacospack.gr
barkas.gr

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχχ μη μου βαζετε αλλα! εχω χαζεψει! Laughing
λοιπον οτι αφορα τον σεφ τα εχω βρει σχεδον ολα, και τα εχω ηδη ιργανωσει οως τα θελω στο μυαλο μου.
χθες μου ηρθε και μια αλλη ιδεα για θεμα. ''κηπουρος'' ν και νομιζω εχει ξαναπαιξει σε βαφτιση σιγουρα δεν ειναι και παααρα πολυ συνηθισμενο. ειναι ομως ωραιο! και με πολλες επιλογες παλι σε ολα! ποτιστηρακια γλαστρες η διαφορα ηδη ζαρζαβατικων (σε παιχνιδια) εκεινο το καροτσι του κηπου, φτιαρια κοκ. το μονο ας πουμε προβλημα ειναι οτι για τον κηπουρο θα πρεπει ολα αυτα νατα αγορασω απο τζαμπο φυσικα αλλα.. ενω του σεφ μπορω να αυτοσχεδιασω με καποια κουζινικα που εχω εγω η η κορη μου. παντως στο θεμα κηπουρος ειχα την ιδεα στα προσκλητηρια να εδινα ενα μικρο σακουλακι με καποιο σπορο Wink Laughing

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
supermama έγραψε:
manoulita-fraoulita έγραψε:καλημερα...για κοιτα και στο ADOREX .. εχει πολυ καλες τιμες...αν σε ενδιαφερει κατι.. Very Happy

εχω παθει πλακα με τοση ποικιλια! και βρηκα τα ιδια αλλα ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ!!!

Πού βρήκες πιο φθηνά ρε κορίτσι ? πες μας πες μας!!!! Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mikraki έγραψε:
Πού βρήκες πιο φθηνά ρε κορίτσι ? πες μας πες μας!!!! Very Happy

εδωω!!! http://www.adorex.gr/katalogos.php τρελλες διαφορες! μια σιγκεκριμενη την εχω δει σε πολλα σαιτ και κοστιζει γυρω στα 2Ε και.. ενω εδω την εχει 1,45!

τελικα τι λετε? κηπουρος η μαγειρας??

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ… ΕΧΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ;;;
ΚΑΙ Ο ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:Ο ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ… ΕΧΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ;;;


θα σου πω τι σκεφτομαι και θα μου πεις.. ξεκιναμε με το προσκλητηριο που σκεφτομαι να ειναι ενα κορνιζακι απο ικεα που κανει 50λεπτα. στη μια ακρη του θα κολησω καθετα μια μικρη ξυλινη κουταλα που την εχει εδω http://www.adorex.gr/viewimage.php?id=25
μια αλλη ιδεα για προσκλητηριο ειναι ενα σακουλακι με μακαρονια βιδες μεσα αλλα η κουταλα μαρεσει πιο πολυ.
σινεχιζω με στολισμο βαφτισης. εξω μπορω να εχω ενα απο αυτα τα ανθρωπακια που βαζουν μπροστα στις ταβερνες η εστιατορια (αν βρω) αλλιως εναν μαυροπινακα που να λεει το πιατο της μερας και καλα αλλα στηνουσια θα ειναι καλωςορισμα στους καλεσμενους.
το τραπεζι με μπομπνιερες κτλ θα ειναι στρωμενο με ενα καρο κλασικο τραπεζομαντυλο κουζινας. θα εχω πανω κουζινικα.οχι πολλα να μη φορτωθει και γινει τελικα κακογουστο. ισως ενα μεταλικο που εχει στο ικεα παλι το οποιο εχω σπιτι φυσικα και να βαλω μεσα κουταλες. ενα γυαλινο βαζο πχ με μακαρονια απο το σπιτι παλι.και κανα βαζω ας πουμε με μαρμελαδα.
ολα αυτα φυσικα θα τα εχω στολισει λιγακι με κορδελες η καμια ζωγραφια να δειξουν πιο παιδικα και παιχνιδιαρικα. το γλυκο της βαφτισης σκεφτομαι να ειναι μπισκοτο ενω η μπομπονιερα ισως ενα κουτι με κατι κουζινικο παλι αλλα αυτο ακομα το ψαχνω.
τελος να πω πως το ατομο που θα μοιραζει μπομπονιερες θα φοραει ποδια και σκουφο του σεφ.

α! λαμπαδα και κουτι μαλλον θα παραγγειλω σκετα ωστε να τα στολισω εγω με το θεμα σχετικα

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ… ΑΡΑ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΜΑΓΕΙΡΑΣ….
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΚΟΥΤΑΛΑ, ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΕΙΜΕΝΟ…

ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ
από τους γονείς Μάνο και Ειρήνη
και τη νονά Μαριάννα.

Υλικά :
1 μωρό κατά προτίμηση στρουμπουλό
1 νονά
1 κολυμπήθρα
1 μπουκαλάκι λάδι
1 παπάς
πολλοί καλοί φίλοι και συγγενείς (όσο πάρει)

Εκτέλεση :
Την Κυριακή 26 Ιουλίου 2011 στις 7.30 το απόγευμα,
βάζουμε τα υλικά στην Ιερά Μονή της Αγίας Ειρήνης.
Προσέχουμε το νερό της κολυμπήθρας να είναι ζεστό
αλλά να μην καίει. Ανάβουμε ένα μεγάλο κερί.
Η νονά αλείφει με λάδι το μωρό. Μετά το γρήγορο
μπανάκι στη κολυμπήθρα το ντύνουμε με τά βαπτιστικά του
καί πλέον μπορούμε να το φωνάζουμε με το όνομά του!!!
ΕΛΕΝΗ

Σιγοψήνουμε τα υλικά και τα σερβίρουμε μετά στο Κτήμα Θυμέλη.

ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΕ ΘΕΜΑ…
ΛΟΙΠΟΝ… ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ JUMBO ΑΠΛΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΥ ΤΥΠΩΝΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΥΦΑΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ..
ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΣ ΚΟΥΤΑΛΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΜΕ ΔΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ…



xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πες μας και τις ιδεες για κηπουρος ετσι ωστε να συγκρινουμε στο μυαλο μας τα δυο θεματα.εγω πιστευω οτι ισως με το θεμα κηπουρος βγουν ολα πιο χαρουμενα λογω λουλουδιων και τετοια...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ… ΑΡΑ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΜΑΓΕΙΡΑΣ….
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΚΟΥΤΑΛΑ, ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΕΙΜΕΝΟ…
ακριβως ετσι σκεφτηκα να γραψω στο προσκλητηριο. ανκαι γενικα ειμαι του παραδοσιακου τυπου σας προσκαλουμε στη βαφτιση κτλ. αλλα με το θεμα ταιριαζει μια συνταγη Wink

τωρα να πω και για τον κηπουρο.
προσκληση: η ενα γλαστρακι μικρο η ενα σακουλακι ομορφο που να εχει μεσα σπορους για φυτεμα.
στολισμος: φτιαρια ντζουγκρανες,καφασια, το καροτσι του κηπου(δε ξερω πως λεγετε)ποτηστηρια κοκ.. καποια ψευτικα ζαρζαβατικα. κανενα λαγουδακι και καμια μικρη γλαστρουλα.
για μπομπονιερα εχω βρει ενα μικρο ποτηστηρακι.
απλα σε αυτο το θεμα δεν εχω τιποτα!και αν αγορασω δε θα παρω πχ πλαστικα παιχνιδια αλλα θαπερνα απο μαγαζι με ηδη τετοια διακοσμητικα οποτε θα κοστιζε πιο πολυ.. Rolling Eyes

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις μου ηρθε και αλλη ιδεα για προσκληση,μπαχαρικα! ισως σε ενα μικρο σωληνα.3 μπαχαρικα μεσα εναλαξ. με την κορδελιτσα του φυσικα και την προσκληση σε ρολακι δεμενη

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οποτε αφου και θα σου βγει και οικονομικο και εχεις και πιο πολλες ιδεες,μην το συζητας καλυτερα ο μαγειρας.. Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες ε? καιγω ετσι λεω.οποτε δεχομαι ιδεες... Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις