Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lidiaki σε ευχαριστω καλα αυτες τις ποσοτητες δεν τις εφαγε ποτε οι μικρες σου ειναι απιστευτες. το περισσοτερο που εχει φαει ανα γευμα ειναι 180, τωρα κανει 4 γευματα γαλα απο 150, 1 γευμα φρουτο και 1 γευμα κρεμα δε ξερω ισως το γαλα μου να ειναι πολυ παχυ γι αυτο και η μπεμπα παχαινει.

http://www.worldjamboree.gr

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitra37 έγραψε:lidiaki σε ευχαριστω καλα αυτες τις ποσοτητες δεν τις εφαγε ποτε οι μικρες σου ειναι απιστευτες. το περισσοτερο που εχει φαει ανα γευμα ειναι 180, τωρα κανει 4 γευματα γαλα απο 150, 1 γευμα φρουτο και 1 γευμα κρεμα δε ξερω ισως το γαλα μου να ειναι πολυ παχυ γι αυτο και η μπεμπα παχαινει.

dimitra to gala to mitriko einai poly diaforetiko kai poio eypepto emena o dikos moy troei kathe 1,5 ora alla mono gia 5 lepta kai gia na koimithei theli pali meme.na se rotiso giati to bgazeis to gala soy kai den to dineis apo to stithos soy?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fotini2705 στις Σαβ Φεβ 11, 2012 10:37 am, 1 φορά

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra37 έγραψε:lidiaki σε ευχαριστω καλα αυτες τις ποσοτητες δεν τις εφαγε ποτε οι μικρες σου ειναι απιστευτες. το περισσοτερο που εχει φαει ανα γευμα ειναι 180, τωρα κανει 4 γευματα γαλα απο 150, 1 γευμα φρουτο και 1 γευμα κρεμα δε ξερω ισως το γαλα μου να ειναι πολυ παχυ γι αυτο και η μπεμπα παχαινει.

Τωρα ξεκινησαν να πινουν τοσο μετα την ιωση οι γλυκουλες μου να μην τις ματιασω αντε να μου παχυνουν παλι τα πουλακια μου!!!! Μια χαρα ειναι το μαμαδισιο γαλατακι φτου φτου ,ειναι και ψηλο το κοριτσακι σου!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
panta έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε; Εμείς ξυπνήσαμε πριν λίγο και ετοιμαζόμαστε για κρεμουλα σιγά σιγά. Η μπουμπού στις 24-1 ήταν 5,5 μηνών και 7,700 κιλά και 68,5 εκατοστά. Τώρα με τις κρέμες και το φαγητό θα παίρνουν πιο γρήγορα βάρος μέχρι να ξεκινήσουν μουσούλημα, περπάτημα οπότε ότι παίρνουν θα το καίνε....
Σήμερα ήταν αρκετά καλή θα έλεγα και τη φτύνω μη τη ματιάσω και ξανακάνει νούμερα....θα στρώσουν μωρέ υπομονή θέλει.
Lidiaki από οτι βλέπω τρώτε καλά, μπράβο σας. Η δική μου ακόμη δεν έφτασε σε αυτές τις ποσότητες. Σιγά σιγά θα σας φτάσουμε

Μια χαρα ειναι η μπεμπουλα σου τελεια!!!! Μην νομιζεις τωρα ξεκινησαν να τρωνε τοσο μετα την ασθενεια..αχαχα τους εκανε καλο μαλλον !! Μετα τους εξι μηνες παιρνουν λιγοτερα γραμμαρια απο οτι επερναν γυρω στα 15-20 την ημερα ειναι το μεσο ορο!!!
Με το νερο μην ανυσηχεις θα το συνηθισει ο γιος μου φαντασου δεν το ηθελε καθολου ξεκινησε να πινει νερο μετα τον 7ο μηνα...

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena pantos sto ypsos eimaste piso apo oles sas einai 64 pontoys alla genithike 47 pontoys opote kai i giatros moy eipe oti einai poly kala to 1 6mhno ta morakia prepei na pernoyne 18 pontoys kai to 2 alloys 7 meso oro

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fotini2705 έγραψε:emena pantos sto ypsos eimaste piso apo oles sas einai 64 pontoys alla genithike 47 pontoys opote kai i giatros moy eipe oti einai poly kala to 1 6mhno ta morakia prepei na pernoyne 18 pontoys kai to 2 alloys 7 meso oro

Μια χαρα ειναι μην ανυσηχεις τον ενα μηνα παιρνουν 1 και τον αλλο μπορει να παρουν 4 δεν εχει σημασια ...οταν πανε 2 χρονων μπορεις να υπολογισεις μονο ποσο περιπου θα γινει το παιδι σου..και μενα οι μπεμπουλες γεννηθηκαν 33 εβδομαδα 45εκατοστα η μια και 47 η αλλη και τωρα ειναι 70 εκατοστα τα κοριτσακια μου αλλα αδυνατουλες ακομη 7 κιλα η μια και 6,900 η αλλη μου αδυνατισαν επειδη αρρωστησαν τωρα θα τις ξαναπαχυνω παλι!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:
fotini2705 έγραψε:emena pantos sto ypsos eimaste piso apo oles sas einai 64 pontoys alla genithike 47 pontoys opote kai i giatros moy eipe oti einai poly kala to 1 6mhno ta morakia prepei na pernoyne 18 pontoys kai to 2 alloys 7 meso oro

Μια χαρα ειναι μην ανυσηχεις τον ενα μηνα παιρνουν 1 και τον αλλο μπορει να παρουν 4 δεν εχει σημασια ...οταν πανε 2 χρονων μπορεις να υπολογισεις μονο ποσο περιπου θα γινει το παιδι σου..και μενα οι μπεμπουλες γεννηθηκαν 33 εβδομαδα 45εκατοστα η μια και 47 η αλλη και τωρα ειναι 70 εκατοστα τα κοριτσακια μου αλλα αδυνατουλες ακομη 7 κιλα η μια και 6,900 η αλλη μου αδυνατισαν επειδη αρρωστησαν τωρα θα τις ξαναπαχυνω παλι!!!


emena lidiaki einai 7500 kila kai genithike 2760 39 bdomades kai 3 ego genisa ase ti perasa ekatse kai mia bdomada o mikors entatiki logo eixe katapiei to mhkonio poy einai stakaka toys aytos bgeike xesmenos signomi gia tin ekfrasi kai epathe kai aytos kai ego loimoksi apo tin arxi poy spasane ta nera moy itane kafe kai eixa kai poly aima alla me afisane na ponao apo to mesimeri tis pemptis mexri tin epomeni to proi poy genisa kai i kataliksi itane ayti ayto tha pei fysiologikos toketos kai dhmosio nosokomeio

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 14 215994 ΑΝΤΕ ΙΣΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ.

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelini έγραψε:ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 14 215994 ΑΝΤΕ ΙΣΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ.


sigxaritiria agelini.emeis akoma distixos

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
fotini2705 έγραψε:
aggelini έγραψε:ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 14 215994 ΑΝΤΕ ΙΣΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ.


sigxaritiria agelini.emeis akoma distixos

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΗ ΣΕ ΑΠΟΣΧΟΛΕΙ.ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ. Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΔΟΝΤΙ ,ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΟΥΝ.... Sad

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
panta έγραψε:Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, με το νερό πως τα πάτε; Πίνουν; Ο παιδίατρος μας ειπε να πίνει 50 μλ τη μέρα αλλά ούτε να το δει. Της δίνω το μπιμπερό, πλαστικό για να μη σπάσει, παίζει λίγο και μετά το αφήνει

ΠΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΓΟΥΛΙΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΣΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΕΡΟΥ.ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ.ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ,ΟΤΑΝ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΝΤΑΙ .

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις γεννηθηκαμε 2880 και 50εκ αλλα μετα επειδη ειχαμε ικτερο και ενω τη μπεμπα τη θηλαζα, δεν ειχε δυναμη για να φαει, εχασε βαρος και εφτασε 2580. σε εκεινο το σημειο εχασα το θηλασμο γιατι στεναχωριομουνα που δεν επιανε καλα το βυζι, που επρεπε να τη δωσω μπουκαλι, που δεν το πιανε το μπουκαλι στην αρχη, που επρεπε να τη δινω λιγο ξενο , που δεν την αρεζε το ξενο στην αρχη γα@@@@νες ορμονες, μου κοπηκε το γαλα μια μερα σχεδον απο το κλαμα και το επανεφαρα με το θηλαστρο, νοικιαζω νοσοκομειακο. μετα καθε φορα που πηγαινα να θηλασω εκλαιγα με λυγμους γιατι σκεφτομουνα τη μπεμπα που δε μπορουσε να φαει στην αρχη και αγχωνομουν, οποτε το συζητησα και με το παιδιατρο και μου ειπε οτι το καλυτερο ειναι να θηλασω αλλα αν στεναχωριεμαι τοσο πολυ καλυτερα θηλαστρο και μπουκαλι με δικο μου γαλα και τωρα ειναι πολυ ευκολο για μενα. ξενο η μπεμπα εφαγε λιγο στους πρωτους δυο μηνες μεχρι να μπουμε σε μια σειρα, οχι καθε μερα, και απο τοτε τρωει μονο δικο μου.

http://www.worldjamboree.gr

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitra37 έγραψε:εμεις γεννηθηκαμε 2880 και 50εκ αλλα μετα επειδη ειχαμε ικτερο και ενω τη μπεμπα τη θηλαζα, δεν ειχε δυναμη για να φαει, εχασε βαρος και εφτασε 2580. σε εκεινο το σημειο εχασα το θηλασμο γιατι στεναχωριομουνα που δεν επιανε καλα το βυζι, που επρεπε να τη δωσω μπουκαλι, που δεν το πιανε το μπουκαλι στην αρχη, που επρεπε να τη δινω λιγο ξενο , που δεν την αρεζε το ξενο στην αρχη γα@@@@νες ορμονες, μου κοπηκε το γαλα μια μερα σχεδον απο το κλαμα και το επανεφαρα με το θηλαστρο, νοικιαζω νοσοκομειακο. μετα καθε φορα που πηγαινα να θηλασω εκλαιγα με λυγμους γιατι σκεφτομουνα τη μπεμπα που δε μπορουσε να φαει στην αρχη και αγχωνομουν, οποτε το συζητησα και με το παιδιατρο και μου ειπε οτι το καλυτερο ειναι να θηλασω αλλα αν στεναχωριεμαι τοσο πολυ καλυτερα θηλαστρο και μπουκαλι με δικο μου γαλα και τωρα ειναι πολυ ευκολο για μενα. ξενο η μπεμπα εφαγε λιγο στους πρωτους δυο μηνες μεχρι να μπουμε σε μια σειρα, οχι καθε μερα, και απο τοτε τρωει μονο δικο μου.

dimitra kai ego me ayta poy perasa parapano poy egrapsa pistepse me nomiza oti den tha exo gala to palepsa poly me ton mikro meta poy girisame spiti toy diname kai ligo simpliroma tin 1 bdomada alla meta ta pigame poly kala.ean se boleyei etsi mpravo soy ego den tha mporoysa etsi.emena o mikros bebaia den thelei katholoy to mpoykali pleon

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:



zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩΕΙΜΑΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ!!!!ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ????ΠΤΕ ΞΕΚΙΝΑΤΕ BABYSWIMMING?ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΩΟΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΡ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ!!!






ΑΧΟΥ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ZIZOU ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΥΧΟ ΝΕΦΡΩΝ Ε???ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚ !!ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ???
ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΣΙΔΗΡΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΧ!ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΥΠΗΣΟΥΝ ΜΩΡΕ ΑΣΤΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οι ορμονες ειναι ατιμο πραγμα απο το φοβο μου μη χασει αλλο βαρος η μπεμπα με καλυπτε ψυχολογικα το μπουκαλι γιατι εγραφα ποσα γραμμαρια τρωει η μπεμπα σε καθε γευμα και στο τελος το συνολο απο αυτο που εφαγε. ακομη το κανω και ο παιδιατρος με μαλωνει.

http://www.worldjamboree.gr

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:



zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩΕΙΜΑΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ!!!!ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ????ΠΤΕ ΞΕΚΙΝΑΤΕ BABYSWIMMING?ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΩΟΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΡ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ!!!






ΑΧΟΥ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ZIZOU ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΥΧΟ ΝΕΦΡΩΝ Ε???ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚ !!ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ???
ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΣΙΔΗΡΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΧ!ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΥΠΗΣΟΥΝ ΜΩΡΕ ΑΣΤΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ!!!



ΑΣΕ ΖΙΖΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΝΕΟΓΝΑ!!!!ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΑΛΤΗΣ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΙΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΤΟΥ ΧΕΡΑΚΙΑ!!!!!!
ΑΧ!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitra37 έγραψε:οι ορμονες ειναι ατιμο πραγμα απο το φοβο μου μη χασει αλλο βαρος η μπεμπα με καλυπτε ψυχολογικα το μπουκαλι γιατι εγραφα ποσα γραμμαρια τρωει η μπεμπα σε καθε γευμα και στο τελος το συνολο απο αυτο που εφαγε. ακομη το κανω και ο παιδιατρος με μαλωνει.
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΩΡΕΣ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑ 15 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ 15 ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ Very Happy ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:



zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩΕΙΜΑΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ!!!!ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ????ΠΤΕ ΞΕΚΙΝΑΤΕ BABYSWIMMING?ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΩΟΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΡ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ!!!






ΑΧΟΥ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ZIZOU ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΥΧΟ ΝΕΦΡΩΝ Ε???ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚ !!ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ???
ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΣΙΔΗΡΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΧ!ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΥΠΗΣΟΥΝ ΜΩΡΕ ΑΣΤΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ!!!



ΑΣΕ ΖΙΖΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΝΕΟΓΝΑ!!!!ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΑΛΤΗΣ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΙΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΤΟΥ ΧΕΡΑΚΙΑ!!!!!!
ΑΧ!!!
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΛΗΝΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑ 24 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ.ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ.ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:



zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩΕΙΜΑΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ!!!!ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ????ΠΤΕ ΞΕΚΙΝΑΤΕ BABYSWIMMING?ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΩΟΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΡ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ!!!






ΑΧΟΥ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ZIZOU ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΥΧΟ ΝΕΦΡΩΝ Ε???ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚ !!ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ???
ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΣΙΔΗΡΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΧ!ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΥΠΗΣΟΥΝ ΜΩΡΕ ΑΣΤΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ!!!



ΑΣΕ ΖΙΖΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΝΕΟΓΝΑ!!!!ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΑΛΤΗΣ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΙΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΤΟΥ ΧΕΡΑΚΙΑ!!!!!!
ΑΧ!!!
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΛΗΝΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑ 24 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ.ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ.ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!




ΑΣΕ ΖΙΖΟΥ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!!!!!!
ΑΠΛΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!
Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΕΥΤΗΧΙΑ!!!!!!!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:



zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩΕΙΜΑΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ!!!!ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ????ΠΤΕ ΞΕΚΙΝΑΤΕ BABYSWIMMING?ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΩΟΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΡ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ!!!






ΑΧΟΥ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ZIZOU ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΥΧΟ ΝΕΦΡΩΝ Ε???ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚ !!ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ???
ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΣΙΔΗΡΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΧ!ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΥΠΗΣΟΥΝ ΜΩΡΕ ΑΣΤΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ!!!



ΑΣΕ ΖΙΖΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΝΕΟΓΝΑ!!!!ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΑΛΤΗΣ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΙΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΤΟΥ ΧΕΡΑΚΙΑ!!!!!!
ΑΧ!!!
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΛΗΝΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑ 24 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ.ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ.ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!




ΑΣΕ ΖΙΖΟΥ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!!!!!!
ΑΠΛΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!
Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΕΥΤΗΧΙΑ!!!!!!!!!
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΟΠΩΡΕΙΤΕ!ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Sleep ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΣΤΙΕΜΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΙΝΟ ΜΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 14 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 14 417472

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fotini2705 έγραψε:
lidiaki έγραψε:
fotini2705 έγραψε:emena pantos sto ypsos eimaste piso apo oles sas einai 64 pontoys alla genithike 47 pontoys opote kai i giatros moy eipe oti einai poly kala to 1 6mhno ta morakia prepei na pernoyne 18 pontoys kai to 2 alloys 7 meso oro

Μια χαρα ειναι μην ανυσηχεις τον ενα μηνα παιρνουν 1 και τον αλλο μπορει να παρουν 4 δεν εχει σημασια ...οταν πανε 2 χρονων μπορεις να υπολογισεις μονο ποσο περιπου θα γινει το παιδι σου..και μενα οι μπεμπουλες γεννηθηκαν 33 εβδομαδα 45εκατοστα η μια και 47 η αλλη και τωρα ειναι 70 εκατοστα τα κοριτσακια μου αλλα αδυνατουλες ακομη 7 κιλα η μια και 6,900 η αλλη μου αδυνατισαν επειδη αρρωστησαν τωρα θα τις ξαναπαχυνω παλι!!!


emena lidiaki einai 7500 kila kai genithike 2760 39 bdomades kai 3 ego genisa ase ti perasa ekatse kai mia bdomada o mikors entatiki logo eixe katapiei to mhkonio poy einai stakaka toys aytos bgeike xesmenos signomi gia tin ekfrasi kai epathe kai aytos kai ego loimoksi apo tin arxi poy spasane ta nera moy itane kafe kai eixa kai poly aima alla me afisane na ponao apo to mesimeri tis pemptis mexri tin epomeni to proi poy genisa kai i kataliksi itane ayti ayto tha pei fysiologikos toketos kai dhmosio nosokomeio

Αχ μωρε τι τραβηξατε ..περασμενα ξεχασμενα ..εμενα με πιασαν οι πονοι στις 33 εβδομαδες ..τρελοι πονοι ομως με περιπολικο με πηγαν στο νοσοκομειο και ειχα 10 διαστολη , ημουν τυχερη που δεν σπασαν τα νερα αλλιως θα γεννουσα στο δρομο...οι μπεμπες γεννηθηκαν 2470 και 2310 αλλα εφτασαν 2000 κιλα και οι δυο λογω προοροτητας της ταιζαν με σωληνακι...τις πηρα την 1η μετα απο 7 μερες 2200 και την αλλη μετα απο 13 μερες 2250 τις τσουραπιτσες μου!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lidiaki έγραψε:
Αχ μωρε τι τραβηξατε ..περασμενα ξεχασμενα ..εμενα με πιασαν οι πονοι στις 33 εβδομαδες ..τρελοι πονοι ομως με περιπολικο με πηγαν στο νοσοκομειο και ειχα 10 διαστολη , ημουν τυχερη που δεν σπασαν τα νερα αλλιως θα γεννουσα στο δρομο...οι μπεμπες γεννηθηκαν 2470 και 2310 αλλα εφτασαν 2000 κιλα και οι δυο λογω προοροτητας της ταιζαν με σωληνακι...τις πηρα την 1η μετα απο 7 μερες 2200 και την αλλη μετα απο 13 μερες 2250 τις τσουραπιτσες μου!!!


Γεννησες φυσιολογικα τις δίδυμες;

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
panta έγραψε:
lidiaki έγραψε:
Αχ μωρε τι τραβηξατε ..περασμενα ξεχασμενα ..εμενα με πιασαν οι πονοι στις 33 εβδομαδες ..τρελοι πονοι ομως με περιπολικο με πηγαν στο νοσοκομειο και ειχα 10 διαστολη , ημουν τυχερη που δεν σπασαν τα νερα αλλιως θα γεννουσα στο δρομο...οι μπεμπες γεννηθηκαν 2470 και 2310 αλλα εφτασαν 2000 κιλα και οι δυο λογω προοροτητας της ταιζαν με σωληνακι...τις πηρα την 1η μετα απο 7 μερες 2200 και την αλλη μετα απο 13 μερες 2250 τις τσουραπιτσες μου!!!


Γεννησες φυσιολογικα τις δίδυμες;

Δυστυχως οχι γιατι η πρωτη ερχοταν με τον πισινουλι της η κοκονα μου!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με ολικη ναρκωση μου τις πηραν γιατι δεν προλαβαιναν να μου κανουν επισκληριδιο εβγαιναν οταν εφτασα στο νοσοκομειο ...ασε νομιζα οτι θα πεθανω εκεινη την ωρα απο τους πονους ακουγα την λεκανη μου να κανει κρακ κρακ κρακ ..ΠΩΩΩΩΩΩΩ τωρα που το σκεφτομαι !!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε ρώτησα γιατί έγραψες για 10 διαστολη.Ήταν νωρίς και δεν πρόλαβε να γυρίσει. Φαντάζομαι τι τράβηξες. Εδω με 1 και υποφερεις από τον πόνο, όχι με 2 όπως εσύ. Ευτυχως όλα καλά και απολαμβάνεις τις τσαπερδόνες σου τώρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις